EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (19-26 Temmuz)

Haftaya Kova Dolunayı'na doğru ilerlerken yaşamda hak ettiklerimizi toplama enerjileri ile başlıyoruz. Sürpriz gelişmelere açık bir dönemdeyiz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
19.07.2021
Haftalık burç yorumları (19-26 Temmuz)
 • Sorumluluklarımız daha fazla artabilir.
 • Bu hafta attığımız adımların kararını verme aşamasına girebiliriz.
 • Yeni, sürpriz gelişmelere açık bir dönemdeyiz.
 • Özellikle bugün sözlerimize dikkat ederek başlamalıyız.
 • Sevdiklerimize karşı daha ılımlı yaklaşmamız gereken bir atmosfer olduğunu hatırlatmak isterim.
 • Kendimize gereksiz dil yaraları oluşturmayalım. 

 • 20 Temmuz Salı günü gökyüzü bizlere iyilik ve dürüstlükten sapmadığımız, aklımızı, bilgimizi kurnazca kullanmadığımız takdirde Merkür’ün Sirius ile birlikteliğinde ruhumuzu aydınlatacak şifalanma enerjilerini önümüze sunabilir. Sokaktaki sevimli dostlarımızı dilimizle ve elimizle sevindirmeyi sevginin gücünü gökyüzüne uçurmayı bugün ihmal etmeyelim.
 • 22 Temmuz Perşembe günü gökyüzü biraz hararetleniyor. 
 • Güneş Aslan Burcu'nda! İyi ki doğdunuz sevgili Aslan Burcu arkadaşlarım...
 • Dünyevi hazlarımızın, seçimlerimizin gezegeni Venüs, Aslan seyrini bitiriyor ve Başak Burcu'na geçiş yapıyor.
 • Bu dönemde sevgimizi hizmet ederek ve etrafımıza fayda üreterek ortaya koymak isteyebiliriz.
 • Venüs Başak Burcu seyrine geçtiği anda Jüpiter ile arasında oluşacak zorlayıcı atmosfere dikkat edelim.
 • Kendimizi ikili ilişkilerimizde kurban psikolojisine düşürmeyelim.
 • Fazla tevazunun zarar verdiğini hatırlayarak alma verme döngümüze bu dönemde daha fazla dikkat etmeliyiz.
 • Sevdiklerimizle beraber güzellikler içinde geçireceğimiz bir bayram yaşamamız dileğiyle...

 

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


İletişim kazalarına karşı dikkat etmeliyiz. Bu hafta biraz keyfimize düşkün olabiliriz. Kendimizi dinlendirmek isteyebiliriz. Daha çok yeni yerler keşfetmek isteyebiliriz. Değişim yapmak istediğimiz alanlarda farkındalık kazanarak yolumuza devam edebiliriz. Gizli kalmış olaylar gün yüzüne çıkabilir. Aile büyüklerimizin sağlığı aniden gündeme gelebilir. Abartılı davranışlardan uzak durmamız gereken bir dönemde olabiliriz.

Göklerin mesajı: Her doğru her yerde söylenmez.

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Özel ilişkilerimiz ve çocuklarımızla aramızda uyumu yakalayabiliriz. Şanslı bir dönem yaşadığımızı düşünebiliriz. Aile büyüklerimizin sorumluluklarını almak isteyebiliriz. Hayatı daha mantıksal tarafı ile değerlendirebiliriz. Bugüne kadar emek verdiklerimizin karşılığını alacağımız bir süreç. Bilinçaltına süpürdüğümüz anıları sevginin gücüyle iyileştireceğimiz bir dönem yaşayabiliriz. Ailevi sorumluluklarımız artabilir. Kariyer hedeflerimizi tekrar gözden geçirebiliriz. Önümüze çıkan yeni iş tekliflerini değerlendirebiliriz. Yeni bebek haberleri de alabiliriz.

Göklerin mesajı: İstediklerinin peşinden git.

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Parasal kaynaklarımızla ilgili iniş ve çıkışlı bir dönemi yaşayabiliriz. Kandırılmalara karşı dikkatli olmalı, gereksiz borçlanmalardan uzak durmalıyız.  Proje bazlı işlerimiz gündemimizde olabilir. Yeni eğitimler için başlangıçlar planlayabiliriz. Kısa seyahatlere çıkabiliriz. İkili ilişkilerimizde aradığımız denge ve uyumu yakalayabiliriz. Yaşadığımız alanları güzelleştirebiliriz. Aile hayatımızda keyifli birliktelikler yaşayabiliriz. Yakın çevremizden destek alabiliriz. Eğitim için kullanmak üzere yeni teknolojik aletler almayı planlayabiliriz. Uzakta yaşayan akrabalarımızla ilgili yeni gündemlerimiz oluşabilir.

Göklerin mesajı: Ayağını yorganına göre uzat.

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Hayatın mücadelesini yoğun bir şekilde hissedebiliriz. Finansal kaynaklarımızı olumlu yönde değerlendirebiliriz. Ortak parasal kaynaklarımızı yeniden gözden geçirmek isteyebiliriz. Bu alanlarda sorunlar var ise bu haftanın enerjileri ile kasamızı ayırmayı teklif edebiliriz. Hayatımızı paylaştığımız kişilerle ilişkilerimizde yeni farkındalıklar kazanabiliriz. Kısa seyahat programları yapabiliriz. Yıl başından bu yana emek verdiklerimizin karşılığını alabiliriz. Sağlığımıza ise ekstra olarak dikkat etmemiz gereken bir dönem yaşayabiliriz.

Göklerin mesajı: Paylaştıkça çoğalır.

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Mutlu yıllar! İyi ki doğdunuz sevgili Aslanlar... Bu dönemde kendimizi sosyal çevremizle olan iletişimde daha yaratıcı fikirlerle ifade edebiliriz. Hormonlarımıza, duygularımıza dikkat etmeliyiz. Parasal kaynaklarımızı istediğimiz yatırımlar için değerlendirebiliriz. Gündemimizde ani, beklenmedik ve şok edici gelişmeler olabilir. Çok hızlı kararlar almamalıyız. İkili ilişkilerimizde isteklerimizi net bir şekilde söyleyebiliriz. Bir anda oluşan farkındalıklarımız sonucu sevdiklerimizle krizli ortamlar oluşturmamalıyız. Günlük yaşantımızda gücümüzü kötüye kullanmamalı ani beklenmedik görev ve sorumluluklara da hazırlıklı olmalıyız.

Göklerin mesajı: Ani kararlar verme.

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Arkadaş ve sosyal çevremizle iletişim kazalarına açık bir hafta olabilir. Duygusal anlamda kendimizi iyi hissedebiliriz. Aşktan ve sevgiden yana şanslı bir zaman dilimi yaşayabiliriz. Arkamızdan çevrilen gizli işler var ise bu dönemde yeni farkındalıklar kazanabiliriz. Sosyal çevremizde yeni düzenlemeler yapabiliriz. Sağlıkla ve günlük hayat düzenimizle ilgili yeni gündemler yaşayabiliriz. Hayat ortaklıklarımızda körü körüne iyimser olmamalı, yapabileceğimizden fazlasına söz vermemeliyiz. İsteklerimizi pozitif düşüncenin gücüyle elde edebiliriz. Önümüze çıkan yeni iş tekliflerini değerlendirebiliriz.

Göklerin mesajı: Gerçekler er ya da geç gün yüzüne çıkar.

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


İkili ilişkilerimiz ve çalışma alanlarımızda iletişim kazalarına açık bir hafta olabilir. Şartları fazla zorlamamalıyız. Kariyerimizde beklenmedik terfi haberleri alabiliriz. Önümüze gelen yeni teklifleri değerlendirmek isteyebiliriz. Platonik ilişkiler gündeme gelebilir. Sosyal çevremizle, arkadaş gruplarımızla daha fazla beraber olmak isteyebiliriz. Kendimizi plansız organizasyonlar içinde bulabiliriz. Arkadaşlarımızla birlikte keyifli zamanlar geçirebiliriz. Çocuklarımızla ilgili yeni kararlar alabilir, huzurlu bir hafta yaşayabiliriz. 

Göklerin mesajı: Sevdiklerinin desteğini al.

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Yakın çevremiz ve kardeşlerimizle ilgili iletişim kazalarına dikkat etmemiz gereken bir dönem olabilir. Geleceğe yönelik plan ve projelerimizle ilgili yeni kararlar alabiliriz. Gökyüzü bekar Akreplere yeni ilişkileri bu hafta getirebilir. Uzun süredir değişim istediğimiz konularda farkındalık yaşayabiliriz. Yeni alan ve projelerimizi hayata geçirebiliriz. Yeni iş başvuruları yapabiliriz. Güzel sürprizler yaşayabiliriz. Krizli olan aile ilişkilerimizde güzel gelişmeler deneyimleyebilir, aile birliğinin önemini bir kez daha derinlerimizde hissedebiliriz.

Göklerin mesajı: Sevdiklerine bir şans daha ver. 

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Hayattan beklentimiz daha yüksek olabilir. Duygusal anlamda endişeli bir ruh haline sahip olabiliriz. Kariyerimizde yeni teklifler alabiliriz. Toplum önünde alkış toplayabiliriz. Yeni projelerimizi hayata geçirmek için girişimlerde bulunabiliriz. Hukuksal çözüme bıraktığımız davalık olaylarımız var ise beklediğimiz yönde sonuçlar alabiliriz. Yakın çevremizde yanlış anlaşılmalara, iletişim kazalarına karşı dikkatli olmalıyız. Hayatın istediğimiz alanında kendimizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, sevdiklerimizle sürpriz bir tatil programı yapabiliriz.

Göklerin mesajı: Hayatın mucizelerine inan.

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Ailemiz, köklerimiz ve hayatımızın ortak alanlarını paylaştığımız kişiler ile iletişimde bazı tıkanıklar yaşayabileceğimiz bir haftaya başlayabiliriz. Varlığı ile mutlu eden, ruhumuzu iyi hissettiren kişilerle beraber olmak isteyebiliriz. Sevdiğimiz kişilerle uzaklara tatil programı yapabiliriz. Varsa eğitim düşüncemiz yeni araştırmalar içine girerek kendimize uygun bir kişisel gelişim programına yeni bir başlangıç yapabiliriz. Gelir ve giderlerimiz arasında bazı dengesizlikler yaşayabiliriz. Gereksiz harcamalardan uzak durmamız gereken bir dönem olabilir. Ortak kaynaklar konusunda krizler yaşayabilir ve oluşan farkındalıkla güzel bir dönüşüm yakalayabiliriz.

Göklerin mesajı: Hayat arkadaşlarını iyi gözlemle.

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Yakın çevremiz ve iş ortamlarında ast/üst ilişkilerimizde bazı iletişim kazalarına açık bir enerji ile haftaya başlıyoruz. Ortak kazançlar konusunda bazı krizler yaşayabiliriz. Ani farkındalık kazanarak kendi enerjimiz ve gücümüzle güzel değişimler yaşayabiliriz. Ödemelerimizde beklediğimiz o kolay akışı yakalayabiliriz. Hayatta istediklerimizin sonucunu daha net görebilir ve kalıcı kararlar alabiliriz. Ani yenilenme ve farkındalık kazanacağımız bu dönem sezgilerimizin gücüyle olumlu yönde maddi imkanlar yaratabiliriz. Beklenmedik sağlık durumlarına açık olduğumuzu unutmamalı, kendimize gereksiz stresler oluşturmamalıyız.

Göklerin mesajı: Hayatın gizemli yönlerini keşfet.

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Çocuklar ve ikili ilişkilerimizle olan iletişimizde bazı tıkanıklıklar, aksaklıklar yaşayabiliriz. Sakin olarak biraz ruhumuzu dinlendirmeli sessizliğimizi korumalıyız. Çocuklarımızın sağlığına ekstra dikkat etmemiz gereken bir hafta olabilir. Bekar Balıklar bu dönem ani ilişkilere yelken açabilir. Beklediğimiz yurt dışı bağlantılı haberlerimiz var ise bu hafta olumlu yönde neticeler alabiliriz. İmzalık işlerimiz varsa ani kararlar almadan önce iyice düşünerek değerlendirebiliriz. Kendi ailemizin ve aile büyüklerimizin sağlık sıkıntıları gündeme gelebilir. Kontrolümüz dışı olaylar gelişebilir ve bu durum bizlere hayatlarımızda ani farkındalık getirip kadersel dönüşümler yaşatabilir.

Göklerin mesajı: Kader ağlarını örüyor.

Mutlaka okuyun: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler