EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Ay Koç burcunda başlıyoruz haftaya, Merkür retrosu devrede! 8 Aralık’a kadar etkili olacak. 23 Kasım Cuma günü ise İkizler burcunda dolunay meydana gelecek.

profil
Dolunay Karaca
19.11.2018
Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili Koçlar, arkadaş hanenizde oluşan gerginlikler yerini barışa ve huzura bırakacak bu hafta. Daha rahat ve sakin kalabileceksiniz. Ay sizin burcunuzda. Maddi anlamda güzel gelişmeleriniz var, iş potansiyelleriniz artarken, yeni kazanç kapıları aralanıyor. Cuma günü İkizler burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Biliyorsunuz Dolunaylar birer sonlanma, kopuş ve bitişleri simgeler, içsel bir gerginlik huzursuzluk verebilir. Bu hafta komşularınız, yakın akrabalarınızla diyaloglarınızda bir takım sürtüşmeler olabilir. Medya ve basın yayın konularında bir projeyi tamamlamanın mutluluğunu duyabilirsiniz. Aşk adına ise keyifli bir haftadasınız.

 

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili Boğalar, kendinizi gösterebildiğiniz, sesinizi duyurabildiğiniz verimli bir hafta sizler için. Gerek iş konularında gerekse gündelik yaşantınızda dengede olmak ve iş arkadaşlarınızla diyaloglarınızda sakinliği koruyarak organizasyonlar yapabileceksiniz. Cuma günü İkizler burcundaki Dolunay, maddi alanınızda gerçekleşiyor. Bu alanda ödemelerde sorunlar oluşabilir, satmak istediğiniz bir araba veya eşya her ne ise bu, son anda ertelenebilir. Genel anlamda yakınlarınızdan destek bulacaksınız ve bu haftayı sorunsuz geçirebileceksiniz. Cuma hariç! Aşk için sevdiğiniz kişinin içinde bulunduğu sorunlar varsa şimdi destek sırası bu hafta sizde diyorum.

 

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili İkizler, seyahatlerinizin hız kazandığı bir hafta, daha önce ertelenen veya sorun yaşayanlar varsa bu konu bu hafta rayına giriyor diyebilirim. Sadece Merkür retrosu olduğu için iletişimde hata yapmaktan kaçının, sözlerinize ve yazışmalarınıza dikkat edin. Evet sizin burcunuzda bir dolunay meydana gelecek 23 Kasım’da, bu dolunayda içinizde bir şeyler bitecek, bunu hissedebileceksiniz, uzun zamandır bastırdığınız bir duygu açığa çıkıyor sanki ve bitirme kararı alıyorsunuz artık. Dolunaylarda daha önceden attığımız adımların sonucunu alırız, ektiklerimizi biçeriz aslında… Kendinizle, ilişkinizle, ortaklarınızla aranızdaki bir bağı kesiyorsunuz bu dolunayda. Tamamlanma hissini ve evet bitti böylesi daha iyi oldu hissini yaşayacaksınız. Hafta sonu iş ve mantıktan çok duygusallık ağır basmaya başlayacak sizler için.

 

 

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili Yengeçler, haftaya biraz dalgın ve yorgun başlayabilirsiniz ama tatlı bir yorgunluk bu, başarmanın ve bir şeyleri kendi tırnağınızla kazımanın yorgunluğu. Cuma günü İkizler burcundaki dolunayda bazı içsel kararlar alacaksınız kendinizle ilgili, eskiye artık tamamen sünger çekmenin vakti geldi bence. Bilinçaltınızda var olan şeyler açığa çıkabilir ve duygularınızı bastırırken aslında kendinize zarar verdiğinizi fark edebilirsiniz. Bunun yerinde farkındalığınızı ve maneviyatınızı arttırmanın yollarını keşfetmelisiniz. Gündelik hayatınızda oluşan gerilimlerden de uzak kalmaya gayret etmelisiniz. Sevdiğiniz kişinin baskın konuşmaları ve mesafeli duruşu, bu hafta sizi yoracak bir diğer konu diyebilirim.

 

 

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili Aslanlar, sevdiğiniz kişiyle bir dargın bir barışık giden ilişkiniz bu hafta daha rahatlamış birbirini en azından anlayabilmiş ve duygularda daha sakinleşmiş bir atmosfere bırakıyor. Özellikle çocuk konusunda tartışan çiftler varsa, aynı noktada birleşebilecekler ve karara varabilecekler. Cuma günü İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunayda sosyal sorumluluk içeren bir projenizin tamamlandığını ve sonuca vardığını göreceksiniz. Arkadaşlarınız arasında veya organizasyon esnasında gerginliklerden uzak durmakta fayda var, biliyorsunuz dolunaylarda içsel gerginlik ve stres en çok öne çıkan tema oluyor. Bu konuda dikkatli davranmanızı önerebilirim. Haftanın bazı günleri sevdiklerinizle yalnız kalmak ve kafanızı boşaltmak için fırsatlarınız var.

 

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili Başaklar, günlük koşuşturmalarınız esnasında bunaldığınız konularda rahatlama ve işlerin yoluna girmesi muhtemel olacak. Fakat Merkür retrosu sizlere her şeyi iki kere kontrol ettirtecek.  Bu hafta oldukça stratejik ve biraz da yönlendirici tutumlar içerisindesiniz. Sağ gösterip sol vurarak sanki farklı manevralarla iş konusunda bir çıkış yapmaya çalışıyorsunuz. İkizler burcundaki dolunay sizi bu konuda destekliyor olacak. Cuma günü meydana gelecek olan dolunay, sizleri iş kariyer veya toplum önündeki duruşunuzla ilgili farklı bir boyuta taşıyacak. Bu hafta para ve maddi açılardan destek görmeniz muhtemel. Çalışan Başaklar için üstleri patronları ile ilgili yaşadıkları stresler, her şer de bir hayır vardır dedirtecek.

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili Teraziler, aşk ve flörtleriniz konusunda şaşırtıcı bir hafta, şoke olduğunuz durumlar tatlıya bağlanacak. Ay’ın Koç burcunda hareket ediyor oluşu hem karşı tarafı hem de sizi yumuşatıyor ve konuşmalarına ahenk katıyor. Bu hafta İkizler burcunda dolunay meydana geliyor ve sizlerin medya, basın, yayın, eğitim gibi konulardaki bir projenizi sonlandırıyor. Şehir dışı seyahatler açısından da uygun bir süreç, yeni bir proje için tekrar kolları sıvayabilirsiniz. Veya sizi yoran bir konu için bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Hayata farklı bir pencereden gelmek size iyi gelecektir, yönünüzü değiştirin, aynı yolu denemeyin diyorum. Hafta sonu keyfiniz aldığınız bir haberle yerine gelecek.

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili Akrepler, barışmanın tam zamanı sizler için. Etrafınızda, hanenizde kırgın olduğunuz birisi varsa, bunun için adımlar atılıyor ve olay tatlıya bağlanıyor. Çevrenizden alacağınız destekler de işe yarayacak ve sorununuz çözülecek. İkili ilişkilerinizde kafa yapısı olarak zıtlaştığınız birisi sizinle bir konuda anlaşma yapabilir. Bu hafta İkizler burcundaki dolunay ortaklık hanenize denk düşüyor. Bir ortağınızla aranız açılabilir veya iş değişikliği yapabilirsiniz. Ortaklı çalışmayanlar bunu şu şekilde ele alabilirsiniz, aynı konuda fikir birliği yaptığınız biriyle ters düşmek ve projeyi sonlandırmak mesela... Ödemeler tamamlanabilir bu hafta, bunun için beklemediğiniz yerlerden para gelebilir, Jüpiter’in Yay burcunda olması sizin işinize yaracak ve para keseniz dolacak merak etmeyin.

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili Yaylar, ev hanenizde bir takım gerginlikler yaşamanız muhtemel bu hafta, ebeveynlerle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. İletişiminiz artıyor bu da size yarayacak, kısa bir seyahate çıkabilir biraz kafa dağıtmak isteyebilirsiniz. İkizler burcunda bir dolunay meydana geliyor, sizin ilişki evlilik hanenize denk düşüyor, bu alanda yaşanacak gerginliklere streslere açıksınız. Bir ayrılık yaşamanız ihtimaline karşı tedbirli olun, iki tarafında sinirleri gerilebilir ve geri dönülmez bir sonuca varabilir konuşmalarınız. Bu hafta yatırım yapmak açısından uygun bir haftada değilsiniz. Burcunuzda bulunan Jüpiter’in yardımıyla etrafınıza neşe ve ışık saçmaya başladınız. Sağlıklı beslenmek, spor yapmak gibi aktiviteleri hayatınıza almalı ve arkadaşlarınızla vakit geçirmelisiniz. 

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili Oğlaklar, sözünüzü esirgemeyeceğiniz bir hafta bu hafta sizler için. Radikal sözler verebilir, güçlü olduğunuz farkındalığı ile davranabilirsiniz. Güneş, Jüpiter, Merkür kavuşumu 12. hanenize yani arka plan dönen işler alanınıza denk düşüyor. Bu bağlamda, çevrenizden sizi korumak adına yapılan, kontrollü tavırlarda bulunanlar olabilir. Sorumlulukla ve sözüm sözdür tarzı konuşmalarınız var. Bu hafta Cuma günü İkizler burcundaki dolunayda farkındalığınız her konuda artıyor ve geçmişle artık bağınızı koparma kararı alıyorsunuz. Arka plandaki konular bilinçaltına bastırdıklarınız önünüze serilebilir. Arınma çalışmaları ve artıklardan eskilerden kurtulma yenilenme süreci bu hafta sizler için. Şifalanma haftası.

 

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili Kovalar, çekiciliğinizin arttığı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Herkes tarafından fark edilir bir enerjiniz var. Güneş, Jüpiter, Merkür Yay burcunda ve size hem özgürlük hem de barış getiriyor, özgüven veriyorlar. Ev veya ofis içi dekor değişikliği, tarz olarak belki kendi kişisel tarzınızın biraz dışına çıkmak bu haftanın teması sizler için. Cuma günü İkizler burcunda dolunay meydana gelecek, kendinizi göstermeniz için size bir fırsat sunacak. Artık yapmak istedikleriniz konusunda atağa geçebilecek ve ayağınıza takılan taşlardan kurtulacaksınız. Aşk ve sevgi konularında ise gerginlikler var, bu bağlamda karşı taraf artık sizden bir netlik bekliyor belki beklemekten yoruldu ve cevap bekliyor. Sizce de bu konuda bir şeyler yapmanızın zamanı gelmedi mi?

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)

Sevgili Balıklar, evet bazı Balıklar iş konularında bu hafta yorgunlar veya gündelik işlerinde koşturmalardan kendilerine vakit ayıramadılar. Arkadaşlık hanenizde biraz dedikodunuz yapılıyor olabilir. Ama sevdiğiniz kişi her konuda size tam destek bu hafta, hatta aileniz de aynı şekilde destek veriyor ve sizi silkeliyor, rahatlatıyorlar. Cuma günü İkizler burcunda dolunay meydana gelecek ve bu dolunayda geçmişe bir sünger çekeceksiniz. Ev ve aile konularında önemli karar aşamalarında olan Balıklar bu süreci değerlendirmeli, ev değiştirmek için de oldukça uygun etkiler altındasınız. Yalnız sevdiklerinizle sürtüşmelerden kaçınmalısınız.

Haftalık burç yorumları (19-25 Kasım)
Önceki ve Sonraki
Haberler