EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Ay Aslan burcunda başlıyoruz yeni haftaya; Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor ve Balık burçlarının doğum günleri başlıyor! Salı akşamı Başak burcunda Kraliyet Dolunayı meydana gelecek; Regulus sabit yıldızıyla kavuşum yapan bu dolunayda sadece asalet konuşulacak!

profil
Dolunay Karaca
18.02.2019
Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili Koçlar, ‘bir yanınız her şey çok iyi, güzel gidiyor’ derken, diğer yanınız karamsar ve mutsuz … Bunun nedeni çok fazla şeyle aynı anda ilgilenmek, ani, atak tavırlarınızla dikkat çekmeniz ve insanların düşmanlığını kolaylıkla çekiyor olmanız. Ay Aslan burcunda; çocuklarınız için harcamalar ve ödemeler kafanızda soru işaretleri bırakabilir, bugün haftanın plan ve programını yapmak, aynı zamanda aşk konularına da vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle keyifli sohbetler, yemekler tam size göre. Başak burcundaki dolunayda kardeşinizin veya yakın bir dostunuzun sağlık problemi sizi endişelendirebilir, onu ziyaret etmek ve desteklemek isteyeceksiniz. Aile ziyaretleri ve hastane ziyaretleri sizi bir hayli yoracak. Kendi içinize çekilmek isteyebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili Boğalar, kardeşlerinizden yana çok şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz, tatsızlıklar bitiyor, yanlış anlaşılmalar, kopukluklar bitiyor. Sizler için aile en temel konu… Bu yüzden kimse sizin ailenize zarar veremez. Para ile ilgili konular kafanızda soru işaretleri bırakıyor, işinizden memnunsunuz fakat sizi maddi olarak tatmin etmiyor, farklı projeler ve destekler almak istiyorsunuz. Bunun için biraz daha beklemenizde fayda var; Ay Aslan burcunda başladı haftaya, güzel açılar alıyor ve sizi destekliyor ama Satürn’den aldığı zorlu açı ile bir yandan da strese sokacak, biraz kısıtlayacak. Onun haricinde Başak burcundaki Dolunay ile istediklerinize ulaşabileceksiniz. Özellikle çocuk bekleyen Boğalar için iyi haberler var.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili İkizler, huzurlu ve mutlu hissetmeniz için pek çok neden var, elinizde olanların kıymetini bilen birisiniz, bu sebeple her daim mutlu olmalısınız. Kendi kendinize kalmak isteyeceğiniz bir gün, sakin bir hafta, kişisel hedeflerinizi düşünmek isteyebilirsiniz. Umutlarınız yeşeriyor, hedefleriniz için çok çalışmanız gerekiyor, haftaya başlarken çevrenizce aranan ve sorulan biri haline geliyorsunuz, çok fazla seçeneğiniz var, karar vermek zor. Başak burcundaki Dolunayda anneniz veya bir büyüğünüzle ilgilenmeniz gereken bir zaman dilimine giriyorsunuz, amaç ve projeleriniz sizi mutlu kılacak, yalnız birtakım sert etkiler devam ediyor, dikkatli olmakta fayda var, ilişkileriniz inişli çıkışlı.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili Yengeçler, güzel bir hafta sizler için, kısa seyahatleriniz olabilir, gezmek ve yeni yerler keşfetmek isteyebilirsiniz, bunu yaparken de iş düşünüyor olmanız, sevdiğiniz kişiyi üzebilir. Her şey yerinde ve zamanında olmalı, enerji dolu bir hafta  sizleri bekliyor olacak, çok çeşitli teklifler var , sevdiklerinizle bir aradasınız, daha önceden kandırıldığınızı veya ihanete uğradığınızı hissettiğiniz biriyle barışma var. Büyüklerinize ziyaretler ve onlarla bir arada olmak isteyeceğiniz bir süreçtesiniz. Başak burcundaki Dolunay ile evden çalışma fırsatınız doğacak, sizler işten kaçan kişiler değilsiniz sadece çalıştığınız ortam konusunda seçicisiniz.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili Aslanlar, sıradışı fikirleriniz çevrenizce pek beğenilmiyor, sizi bu ara fazla uçarı bulabilirler, hobilerinizle ve sporla ilgilenebileceğiniz bir gün, arkadaşlıklar ve çocuklar sizin için önem taşıyacak. Onlarla beraber olmak isteyeceksiniz. Sizden yaşça büyük bir kadınla aranızda gerginlik olabilir… Bugün Ay ve Güneş arasında kare zorlayıcı açı var. Aslında gün boyu keyiflisiniz, kendinizle ilgili organizasyonlara ve davetlere katılıp sosyalleşeceğiniz bir gün. İçinizde kendinizi dönüştürmek adına güçlü etkiler var, kendinizden veya yaşadığınız ortamdan memnun değilseniz, değiştirmek için adım atabilirsiniz. Yakın çevreniz buna pek sıcak bakmasa da onları dinlemeyeceksiniz. Başak Dolunayı ile maddi bir karar aşamasındasınız.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili Başaklar, çocuklarla ilgili birtakım endişe ve sıkıntılarınız var fakat eşinizin desteği ile bunları kolaylıkla aşabileceğiniz bir zaman dilimi. Sevdiğiniz kişiden yana şanslı olduğunuzu hissettiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz, iletişim ve empati kurma yönünüz ise eksik olabilir. İnsanları kendiniz gibi düşünebilirsiniz oysa sizden çok farklılar, bu farklılık iş ve kariyer anlamında bazı sıkıntıları ortaya çıkarabilir. Sağlık konusunda iyileşme ve kendinizi enerjik hissetme durumunuz var; sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşecek; bu Dolunay da Ay Regulus yıldızıyla kavuşumda olacak. Evde ailenizden biriyle gerginlik yaşama ihtimaliniz var, bunu sosyal ortamlar, arkadaşlarınız ve yaratıcı sanatsal faaliyetler ile dengelemek isteyebilir, enerjinizi o tarafa yöneltebilirsiniz. Kendinize dönük bir haftadasınız.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili Teraziler, sosyal olmak isteyeceğiniz bir hafta fakat buna pek haliniz yok, isteksizlik enerjisi hakim. Komşularınız, kardeşlerinizle birtakım fikir ayrılıkları olabilir. Hayal gücünüz zayıf, hiçbir şey düşünmek istemiyorsunuz. Arkadaşlarınızdan biri, sizin düşüncelerinizi beğenmiyor, onunla ilgili konuda haksız değilsiniz. Parasal konularda stresiniz yüksek, aşk konularında ise fazla şanslısınız. Evinizde günlük işlerinizle ilgilenip, düzenlemeler yapmak için uygun bir hafta. Başak dolunayı ile sağlığınız iyiye gidiyor, beslenme düzeniniz ve uyku düzeniniz değişiyor, kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Eski konuları kafanıza takmazsanız, çok daha mutlu olabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili Akrepler, kendinizle ilgili kararlar almak ve bir an önce uygulamaya geçmek sizi rahatlatacaktır. Çok fazla şeyle meşgul oldunuz, gerginliğiniz çok arttı, yapabileceğinizden fazla sorumluluk almak size yaramıyor. Sevdiğiniz kişiyle birlikte olmak istediğiniz bir haftadasınız, ortak çalışmalar ve organizasyon içerisinde bulunabilirsiniz, yalnız sevdiğiniz kişi sizi fazlasıyla kıskanıyor, etrafınızda çok fazla insan var bu ara. İlişkinizde monotonluk bitiyor; karşınızdaki insanı şaşırtmayı başarıyorsunuz. Başak burcundaki dolunayda yeni insanlar çevrenizi saracak; yalnız olan Akrepler için sürpriz tanışma ve fırsatlar var, bunu iyi değerlendirin.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili Yaylar, kendinizle ilgili güçlü bir değişim isteğiniz var; bu kişisel görüntünüzden çok, ruhani bir değişim, farklı bakış açısı kazanmak ve uygulamak yönünde. Bugün çocuk konuları ve hobileriniz ön planda. Ailenizden birinin desteğini alacak ve işinizi daha rahat tamamlayacaksınız. Manevi olarak rahatsınız, bu da sizi güçlü kılıyor. Ev değiştirmek arzunuz ise gittikçe büyüyor, yakın çevre ilişkilerinizi gözden geçirme vakti geldi, iletişiminiz hâlâ tam değil belki ama olsun siz eski ilişkilerinizi tekrar tamir edin, ilerleyen günlerde önünüze bir daha çıkmasınlar. Başak dolunayında kariyer konusunda bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili Oğlaklar, az insan az konu, çok insan çok konu… Özellikle para konularında iki kere düşünmeniz gereken bir süreç. İnsanlarla para diyaloglarınız var, aldı- verdi konularınız çok olacak bu hafta. Disiplinli, yoğun ve azimlisiniz, girdiğiniz ortamlarda ışık gibi parlıyorsunuz. Hafta başında sevgilinizin bir jesti olacak ve sizi mutlu edecek. Ona daha fazla zaman ayırmalısınız. Bekar olan Oğlaklar, sürekli eskiye takılı kalmak yeniye yer açmıyor; bunu hatırlamalılar. Bu hafta fırsat buldukça kendinize zaman ayırmalı ve yapacağınız işleri planlamalısınız. Yalnız kalmak zihninizi dinlendirirken, size yeni görüşler kazandıracak. Başak dolunayı ile uzak akrabalardan haberler var, yakınınızda olmayan ama özlediğiniz biriyle karşılaşabilirsiniz. Veya onun size doğru geldiğini öğrenebilirsiniz. Medya ve pazarlama konularında başarı şansınız açık.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili Kovalar, ortak para harcamalarınız artıyor, yatırım yapma düşünceniz bugün daha da ortaya çıkıyor. Eşinizle birlikte ortak bir fikirde buluşup gerekli adımları atmanız lazım, fazla oyalanmaya gerek duymayın. Ay Aslan burcunda yani karşıt burcunuzda başladık haftaya; Salı günü ise Başak burcunda güzel etkilere sahip bir dolunay meydana gelecek; yurtdışı bağlantılarınız olabilir, onlarla gerek yazılı gerekse sözlü iletişiminiz var, ticaret ve para konularının bolca konuşulduğu bir hafta sizler için, farklı bakış açıları kazanmak ve insanlardan yardım almak için uygun etkiler var; sizler için içinizi sıkan birinden kurtulma zamanı, içiniz sıkıntılı ve daralmış hissedebilirsiniz. Ortalıkta dolaşan insanlara karşı tahammülünüz pek yok. Herkes işini yapsın ve önüne baksın modundasınız.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)

Sevgili Balıklar, içinizden geldiği gibi davranın, göreceksiniz ki kazanan taraf siz olacaksınız, eşiniz veya sevdiğiniz kişiyle ortak zevkleriniz yoksa, olması için gayret gösterebilirsiniz, ona teklifte bulunabilirsiniz, bu hafta günlük rutinlerinizle ilgilendiğiniz, çalışma ortamınızda arkadaşlarınızla hoş sohbetler ettiğiniz bir pazartesiyle giriş yapıyoruz haftaya. Salı günü ise Başak burcunda dolunay meydana geliyor. Regulus sabit yıldızıyla kavuşum yapan bu dolunayda kesinlikle öç almaktan, intikam almaktan sakınılmalı; aksi taktirde sopanın sivri tarafı size dönebilir. Her zamankinden farklı olarak, yakınlarınızın dertlerini dinlemek yerine, kimseyi dinlemek istemediğiniz bir süreçtesiniz.

Haftalık burç yorumları (18-25 Şubat)
Önceki ve Sonraki
Haberler