EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sabah saatlerinde Aslan burcunda gezinen Ay, saat 11:00 itibariyle Başak burcuna geçecek. Neptün bu hafta durağanlaşarak geri hareketine başlayacak. Kafa karışıklıklarının yaşanacağı, biraz içe çekilen bir süreç. Güneş 21 Haziran’da Yengeç burçları için parlamaya başlayacak. Yengeçlerin doğum günleri kutlu mutlu olsun.

profil
Dolunay Karaca
18.06.2018
Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, merhabalar, yeni haftada Ay Başak burcunda. Mükemmeliyetçi ve detaycıyız, biraz da eleştirmeyi seviyoruz çevremizdekileri.  Bazı şeylerden kaçmak için sanki çalışmaya yöneliyorsunuz, bazen bazı şeyleri unutmak ve hatırlamamak isteriz, işte böyle bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz bu hafta. Sevgi ve aşk konularınız hafta ortasında gayet iyi olacak, Ay Terazi burcuna geçiş yaptıktan sonra arkadaşlarınızla birlikte keyifli ortamlarda bulanacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki bağı güçlendirmek için bu haftayı iyi değerlendirmelisiniz zira Venüs Mars karşıt açıdalar. Dövüşerek sevmek veya nefretle başlarmış aşklar gibi cümleleri çokça duyabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Ay Başak burcundayken başlıyoruz yeni haftaya, sizi hobileriniz konusunda seçici ve detaycı yapıyor. El becerileriniz artıyor ve kendinizi dikkatli bir şekilde tartıyorsunuz. Çocuklarınızın işleriyle ilgilenmek, ödevler, koşuşturmalar derken, sorumluluklarınızın arttığı bir haftaya giriyorsunuz. Bu hafta iş ortamınızda bazı sırlar açığa çıkabilir. Günlük temponuz hayli yüksek duruyor. Bu hafta özellikle sağlık konularında yüzünüz gülecek, bir yakınızın veya kendinizin sağlık koşullarında iyileşme yaşanacak. Aşk ve sevgi durumları bekar olan Boğalar yeni birini aramaya başlayabilirsiniz. Venüs ve Mars arasındaki karşıtlık ikili ilişkileri zora sokuyor.

 

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, haftaya Güneş ve Ay arasındaki uyumlu açıyla başlıyoruz. Ay Başak burcunda hareket ediyor. Genel olarak ev ve aile konularında öncelik alacağınız bir hafta olacak. Evinizde olmak isteyeceksiniz ve ailenizle ilgili sorunları çözmeye çalışacaksınız. Aklınız ise ikili ilişkilerde bekar olan İkizler için evlilik çanları çalacak. İkili ilişkilerde düzelmeler ve iyileşmeler yaşayacaklar, bazı şeylerde aydınlanma yaşanacak ve farklı açılardan bakacaksınız olaylara. Haftanın ikinci yarısında Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor. Çocuk sahibi olmak isteyen İkizler için uygun etkiler var. Yalnız eşlerin tutumu önemli. Ortaklıklar ve ödemelerde zorlanmalar var. Bunları iyi dengelemeniz gereken bir haftadasınız. Mesafeli olmak size uygun değil bence, sizler kıpır kıpır ve konuşkan girişken insanlarsınız. 

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, evet Ay 3. evinizdeyken başlıyorsunuz haftaya yani Başak burcundayken. Kardeşlerinizle yakın çevrenizle diyaloglarınız gayet iyi, iletişim, yazma konuşma becerileriniz güzel gidiyor, ticaret yapma fikriniz, iş birliği içerisinde olursanız iyi sonuçlanacak. Çocuklarınızla ilgili meselelerde biraz zorlanabilirsiniz hafta başında. Söylentilerden uzak durmak, kumar benzeri şeylerle ilgilenmemek, yatırımlarınız doğru yerlere yapmak için biraz beklemelisiniz. Düşüşler ve kayıplar verebilirsiniz. İlişkilere farklı bir açıdan bakarsak, dönüştürücü ve sizi farkındalığa vardıran bir etkileri görebiliriz. İlişkilerde adil olmak, hak yememek, medeni davranmak gerekiyor her iki taraf içinde. Hafta ortasında taşınma, yer değiştirme konusunda sizlere ilham gelecek. Hafta sonu Ay Akrep burcunda hareket edecek, astroloji ve okült çalışmalar için oldukça güzel bir dönem, heyecan duyacağınız keyif alacağınız şeylerle ilgilenmeli ve hobilerinizi geliştirmelisiniz.

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Ay Başak burcunda başlıyoruz haftaya, sizin maddi alanınızı etkileyen bir transit bu. Para konularında kafa yoracağınız, maddi imkanlarınız için çalışacağınız bir süreç. Jüpiter ve Neptün arasında güçlü bir etkileşim var. Hırslı ve başarma odaklı olacaksınız. Üzerinizde baskı kuracağınız insanlar isteyeceksiniz çevrenizde. Genel anlamda çocuklar, hobiler, aşk meşk gönül işleri, sahnede olmak, hayattan zevk almak, daha iyimser ve neşeli bir havaya bürünmek için fırsatlar çıkacak karşınıza. Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Terazi burcunda olacak. Konuşmak, dertleşmek, anlatmak isteyecek ve çevrenizle iletişim halinde olacaksınız.  Cumartesi günü gökyüzü sizi değişik fikirlere itiyor, çözüm yolları bulmak için güçlü bir enerjiye sahipsiniz.

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, evet haftaya Ay sizin burcunuzdayken başlıyoruz bu da size oldukça güçlü enerjiler katıyor. Mükemmeliyetçi ruhunuz açığa çıkıyor ve detaycı yanınız netleşiyor. Yapmak istedikleriniz ve çalışma ortamınızda düzen ve yeni uygulamalarla haftaya başlıyorsunuz. Kafanızı toplamak ve elinizdeki işlere yönelmek için uygun bir hafta.  Evlerinde bir süredir gerginlik yaşayan düzensizlik yaşayan, hayatını bir türlü yerli yerine oturtamayanlar için güzel bir hafta bu, ev ve aile ortamınıza düzen ve huzur verici bir durumlar olacak. Evet aşk konularınıza baktığımda sevgi dolu hatta fazla abartılı geri bildirimler alabilir, şaşırabilirsiniz. İş konularında hırslı ve mücadeleli bir hafta sizleri bekliyor, intikam almaktan kaçınmalısınız ve dengede kalmaya çalışmalısınız. Hafta sonuna doğru para konularınız iyiye gidiyor.

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya plan program yaparak kendi iç sesinizi dinleyerek başlamak istiyorsunuz. Ay Başak burcunda ve sizi kapalı yerlerde olmaya teşvik ediyor, yalnız kalmak, meditasyon yapmak, ruhsal çalışmalarda bulunmak ve sıkıcı işlerinizi bir an önce bitirmek için sizi zorluyor. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızla,  kardeşlerinizle olan iletişiminiz ise güçleniyor, bir sürü insan çevrenizde olabilir bu haftadan itibaren, kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz, ayrıca yazı yazmak, bir bilgisayar programı oluşturmak, iletişim araçları sizler için ön planda olacaktır. Aşk konularında kendinize olan güveninizi toplayacak ve harekete geçmek isteyeceksiniz. Yeni kararlar alabilir ve aldığınız kararlar için içinizde bir heves hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi de iyimser ve anlayışlı bir tavırda olacak.

 

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, arkadaşlarınızdan duyacağınız şaşırtıcı bir haberle başlayabilirsiniz yeni haftaya, Ay ve Uranüs arasındaki olumlu açı sıra dışı bir başlangıç yapacağınızı vurguluyor. Ay Başak’ta başlıyoruz yeni haftaya sosyal organizasyonlarınız artarken, her türlü plan program için uygun etkiler barındıran bir geçiş bu. Daha iyimser ve rahat para kazanma tekniklerine yönlenebilirsiniz. Perşembe gününden itibaren arka planda kalmak ve kendi kendinize karar almak için uygun bir zaman dilimi, hasta ziyaretleriniz olabilir, yardıma muhtaç insanlar için el uzatabilirsiniz. Ay Akrep burcuna geçtiğinde ise hafta sonu daha dinamik ve bir o kadar da yoğun duygular barındıracaksınız. Aşk konularında sevdiğinizle bir aradasınız ve dargınlıklar bitmiş. Sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, fikir ve düşüncelerinizde daha somut ve ciddi mevzular ilginizi çekerken, bir yanda bunları hayata geçirmek için gayret gösteriyorsunuz. Gökyüzündeki açılar nedeni ile maceraya olan düşkünlüğünüz artıyor, eğlenceli ve felsefi şeyler ilginizi çekiyor. Maddi anlamda beklentileriniz netleşiyor ve arkadaşlarınızdan destek görüyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki insanlar size yardım ediyorlar. Sevgi konularında ikili ilişkilerde ise bir mesafe söz konusu olabilir. Hafta sonu yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Yorulduğunuzu sadece durmak istediğinizi algılayabilirsiniz. Durmak ve nefes almak!

 

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bu hafta fikirlerinizde tutucu ve inatçısınız, geçmişe takılı ve bir sırrı ortaya çıkarmak, gizli konuları araştırmak ister gibisiniz. Aslında fikirlerinizi çok fazla paylaşmaktan hoşlanmayan bir yapınız var, kendinize saklamak ve ketum davranmak söz konusu bu hafta sizler için. Ay Başak burcunda başlıyoruz yeni haftaya sizler seyahat planları yapıyor olabilirsiniz önümüzdeki günler için, bu iş ile alakalı olabileceği gibi, yabancı ortaklıklar, yurtdışında bir iş açmak veya mal alıp satmak gibi durumlar da olabilir. Uzaktaki akrabalarınızla görüşmek ve onlarla diyalog kurmak size iyi gelecektir. Detaycı ve planlısınız. Aşk ve sevgi konularında değiştirmek ve dönüştürmek istedikleriniz için harika bir ödül geliyor sizlere.

 

 

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, hastalık, ameliyat, hasta ziyaretleri… Belki yanınızda çalışan birilerinin bu tür durumları olabilir veya evcil bir hayvanınız var ise onun bu tarz durumlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Haftaya Ay başak burcunda başlıyoruz. Ortaklaşa işler, ödemeler ön planda... Salı gününden itibaren keyif alacağınız projeler, yeni arkadaş çevreleri, sosyalleşmek, hayattan keyif almaya başlamak size iyi gelecektir. Neşeli ve pozitif yönünüzü harekete geçirebileceksiniz. Sosyal hayatınız netlik kazanacak, kimin dost kimin düşman olduğunu anlayacaksınız.

 

 

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, evet Ay sizin karşıt burcunuzda Başak’ta başlıyoruz yeni haftaya, güçlü bir enerjisi var, hırs ve rekabet duyguları baskın haftaya başlarken. Özellikle ikili ilişkilerinizde bir şeyleri ona empoze etmeye çalışabilirsiniz veya tam tersi o size baskı kurmaya, otorite olmaya çalışabilir. Bu bağlamda kırılabilir ve üzülebilirsiniz. Salı gününden itibaren anne veya baba figürü olan kişiler sizin için daha fazla saygınlık ve önem kazanacaklar. Onlara ihtiyaç duyduğunuz algısı güçlenecek. Ayrıca iş konularında kariyer hedeflerinizde istediklerinize kavuşabileceksiniz.  Aşk ve sevgi konularında sevdiğiniz kişinin parasal desteğe ihtiyacı var. İşlerini düzenlemekte ona yardımcı olmak, ortak fikir üretmek, yeni hedefler belirlemek iyi olacaktır.

 

Haftalık burç yorumları (18-24 Haziran)
Önceki ve Sonraki
Haberler