İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (17-24 Haziran)

Pazartesi günü saat 11:30’da Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor gökyüzünde! Dolunaylar bitişleri, tamamlanmaları, bir şeylerin artık sonlanmasını anlatır. Hayatımızda artık bir konu kapanmıştır. Her burç kendi içerisinde belli bir alanda bu tamamlanmayı yaşar. Hafta sonunda ise Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeçlerin doğum günlerini başlatacak!

profil
Dolunay Karaca
17.06.2019
Haftalık burç yorumları (17-24 Haziran)

Koç burçları ve yükselen Koç; Pazartesi yaşanacak Dolunay’da , sizler hayata farklı bir açıdan yaklaşmak, artık başka bir pencereden bakmak ve devam etmek istiyorsunuz. Hukuksal konularda bitiş yaşanan, eğitim, öğretim, din, felsefe, uzak ülkeler gibi temalarda birtakım fikre sahip olacağınız, kararsızlıkları bitireceğiniz, tamamlanma yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yurtdışında yaşamak, eğitim almak ve gezmek için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Sevdiğiniz kişinin akrabaları ile diyaloglarınız düzelebilir, kendinizi aileden hissedebilirsiniz. Aranızdaki soğuk savaş yerini daha samimi daha sıcak bir havaya bürüyebilir. Hafta sonunda Güneş Yengeç’e girdiğinde aile içerisinde büyük bir organizasyon planlayabilir, evinize ve ailenize kendinizi adayabilirsiniz. Ay Kova burcunda olacak hafta sonunda, sosyalleşmek için de vakit ayırmanız, arkadaşlarınızla diyaloglarınızı kesmemeniz gerekiyor.


Boğa burçları ve yükselen Boğa; Pazartesi Yay burcundaki Dolunay’la birlikte herhangi bir ortaklığınız var ise bu işe artık bir son vererek, yalnız başınıza çalışmak istediğinize karar verebilirsiniz. Ödemeler, borçlar, faizler ile ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Kredi çekmek, borç almak vermek gibi durumlarınızı gözden geçireceğinizi ve yeniden yapılanmak için girişimde bulunacağınızı söyleyebilirim. Eşinizin veya sevdiğiniz kişinin, partnerinizin maddi anlamda sıkıntıda olması sizi bu kararı almaya zorlayabilir. Daha iyi bir yaşam standardına ulaşmak, istediğiniz koşulları yaratmak için tüm sorumluluğu üstleneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hafta sonunda ise Güneş Yengeç burcunda olacak, Ay ise Kova burcuna geçiş yapacak, Bir yandan yakın çevrenizle yapacağınız kısa seyahatler için planlamalar içine gireceksiniz, diğer yandan da kariyeriniz adına söz sahibi olmak isteyip, buna göre konuşmalarınızda ısrarcı ve sabit bir tutum takınacaksınız.


İkizler burcu ve yükselen İkizler; Pazartesi gününe Yay burcundaki Dolunay ile başlıyoruz, değişken yapıdaki Yay burcuyla kare açı yapıyorsunuz yani zorlayıcı bir durumdasınız. Gerginlik hissetme, hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz yüksek. Sizler için önemli bir Dolunay bu! Özellikle ortaklık içeren durumlar, sevgi temaları, aşk ve ilişki adına bitişler yaşanabilir. Çok inandığınız bir şey, hiç de sandığınız gibi olmayabilir. Duruma alışmak, yeniden sıfırdan başlayabilmek adına dinlenmeniz, değişimi kucaklamanız ve şartlara uyum sağlamanız gerekebilir. Hafta sonunda Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak, maddi konular sizler için önem taşıyacak, Ay ise Kova burcunda olacağından; uzak yerlere gitme isteğiniz yükselişe geçecektir. Yeni bir eğitim almak, kursa başlamak, hobilerinizi geliştirmek, kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz.


Yengeç burçları ve yükselen Yengeç; Pazartesi Yay burcundaki Dolunay’da, sağlık konularınız öne çıkıyor. Baş ağrısı, gerginlik, isteksizlik yaşayabilir, motivasyon düşüklüğü hissedebilirsiniz. Dolunaylar bitişleri, sonlanmaları, bir konunun tamamen mazi oluşunu anlatır, bu Dolunay’da sizler günlük rutinlerinizi değiştirmek için kolları sıvayacaksınız. Her gün görüştüğünüz kişilerle belki çalışıyorsanız ofis arkadaşlarınızla aranızda gerginlikten doğacak sürtüşmeler, fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Kira konuları, kiracılar, evcil hayvanlar, yanınızda çalışanlar veya çalıştığınız yerle ilgili değişiklikler olabilir. Hafta sonunda Güneş sizin burcunuza geçiyor, geçmişe bir sünger çekerek, yenilenerek, hayata devam etme isteğinize kavuşuyorsunuz. Ay ise Kova burcunda olacak hafta sonu; sancılı bir bitiş ve başlangıç sizleri bekliyor; ama her şeye değecek emin olun ve yenilikleri kucaklayın. 


Aslan burcu ve yükselen Aslan; Pazartesi günü Yay burcundaki Dolunay ile hayatınızdan bir şeyleri eksiltmek isteyebilir, fazlalıkları atmak için kolları sıvayabilir, kendinize daha sade, daha yalın bir yol bulmanın yollarını arayabilirsiniz. Bazı şeyler size fazla geliyor; bunun sizler de farkındasınız, taşıyamayacağınız yükleri, sorumlulukları alarak sırtınıza çok fazla ağırlık yüklediniz; bunun için ailenizle, çocuklarınızla daha verimli vakit geçirmek için hobilerinize yönelmek, yeni yollar keşfetmek, hayatın zevkini çıkarabilmek önceliğiniz olacaktır. Bu Dolunay sizi olumlu etkiliyor aslına bakarsanız, Yay burcu sizin grubunuzdaki burç ateş elementi bir burç ve sizi üçgen açıyla destekliyor; yani eksilttiklerinizin yerine tamamen yeni ve güzellikler alarak devam etmenizi sağlayacak. Çocuk, aile konusunda, aşk ve flörtlerle ilgili konularda bir tamamlanma hissedecek ve sonuç alacaksınız. Hafta sonunda Güneş Yengeç burcunda olacak; bu haftadan itibaren sessizlik, sakinlik, dinginlik arayışı siz sevgili Aslanların bir numaralı ihtiyacı olacak. Bir ay boyunca bu etkiler altındasınız.


Başak burçları ve yükselen Başak; Yay burcundaki Dolunay ile başlıyoruz haftaya, sizleri etkileyen nokta özellikle iş konularınız ve ebeveynleriniz! Gerek iş hayatınızda gerekse ebeveyninizle ilgili bir zorluk yaşıyorsanız, bunun sonlanması, küslüklerin bitmesi, iş hayatınızda kopmalar, bazı sağlık konularında tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Hayatta kendinizi göstermek, ‘artık ben de varım’ demek için önceliği kendinize vermelisiniz, çok fazla fedakarlık yıpratıcı sonuçlar getirir bunu unutmayın, sizler çalışkan ve titiz yapınızla her konuyu fazla deşip, fazla içerisine giriyorsunuz, bunun sonucunda da yıpranan sizler oluyorsunuz, bu konuda artık bir karara varmak, yöntemlerinizi değiştirme işi yine sizlere düşüyor. Hafta sonunda Güneş Yengeç burcuna giriyor, farklı çevrelere girmek belki seyahatlere katılmak için fırsatlar yaratacaksınız. Gittiğiniz yerlerde yeni insanlarla tanışacak ve sosyal hayatınızı yeniden düzenleyeceksiniz. Belki de yeni bir aşka yelken açacaksınız.


Terazi burçları ve yükselen Terazi; Pazartesi günkü Dolunay ile birlikte biraz agresif ve stresli olabilirsiniz bu hafta. Bu Dolunay sizi yakın çevrenizle olan ilişkinizle sınıyor, onlarla diyaloglarınızda birtakım gerginlikler yaşama durumu ortaya çıkabilir… Belki de kardeşinizle aranızda geçen bir tartışma canınızı sıkmış ve bunalmış hissedebilirsiniz. Hem kendinizin hem de çevrenizdekilerin sağlık kontrolleri ve günlük rutin koşturmacaları esnasında yorgun düşebilir ve halsiz kalabilirsiniz. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra rahat bir nefes alıp Güneş’in Yengeç burcuna geçmesini beklemelisiniz. Çünkü hafta sonu itibariyle sizi tazelenmiş bir aşk bekliyor olacak. Var olan bir ilişki içerisindeyseniz; monotonlaşmış veya eski hareketliliğini yitirmiş sandığınız aşkınız tekrar eski neşesine ve güzelliğine kavuşacak. Yenilenecek ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bu hafta ayrıca ticari bir ortaklığa da girişebilirsiniz.


Akrep burcu ve yükselen Akrepler, Yay burcundaki Dolunay ile beraber; parasal konularınız yeniden vurgu yapacak; tekrar gözden geçirmeniz gereken kontrol etmeniz gereken durumlar içerisindesiniz, bu konularda iki kere düşünmenizi bütçe planlamanızı iyi yapmanızı tavsiye ediyorum sizlere. Para giriş çıkışlarınıza dikkat etmeniz sizin için ilerideki zamanlarda kolaylık sağlayacaktır. İş değiştirmek, yani kazanç kapıları için efor sarf etmek gerekebilir. Bir malı satmak, alım satım yapmak için şartlar zorlanabilir. Hafta sonunda Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak; Ay ise Kova burcunda olacağından; ailenizle birlikte evinizde gelecek planları yapıyor olabilirsiniz. Aşk adına uygun etkiler altındasınız; Güneş’in Yengeç burcunda olduğu zaman zarfında bu konuda olumlu etkileşimler alacaksınız. Sevildiğinizi hissedeceksiniz.


Yay burcu ve yükselen Yaylar; bu haftaya ev ve aile konularıyla giriş yapıyorsunuz, sizler için ev değiştirme ,yer değiştirme konuları önem kazanıyor. Evinizi  taşımak isteyebilir veya birtakım tamirat, tadilat işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Ebeveynlerinizle ilgili konular vurgu yapabilir bu hafta. Ailenizin size ihtiyaç duyacağı bir hafta olacak. Yeni bir hobi edinmek ,ilginizi çeken bir konuda aktif olmak isteyebilir, eğlence hayatı ve gezip tozma, alışveriş konularıyla meşgul olabilirsiniz. Çocuğu olan Yaylar için çocuklarıyla birlikte geçirecekleri keyifli oyunlar, doğum günleri ve benzeri aktiviteler göze çarpıyor. Pazartesi günü oluşacak Dolunay sizin burcunuzda meydana geliyor ve tüm hafta sizleri etkiliyor; agresyonunuzu biraz arttırabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Enerjinizi dengelemeli ve iyimser tutumunuzu korumaya çalışmalısınız. 


Oğlak burcu ve yükselen Oğlaklar; bu hafta yakın çevre ilişkileriniz ve kardeşlerinizle ilgili konular öne çıkıyor. İletişiminizin artacağı, iş trafiğinizin yoğunlaşacağı bir hafta olacak sizler için. Özellikle aile içi ilişkilerinizde uyumlu ve sevecen bir yapıya bürüneceksiniz. Evinizi güzelleştirmek isteyebilir, bu konuda çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.  Sürekli iş düşünmek durumunda kalan ve evleri için gerekli vakti harcayamayan Oğlaklar için aileleriyle ilgilenmek ,onlarla zaman geçirmek iyi gelecektir. Yay burcundaki Dolunay tüm hafta boyunca sizi biraz depresif ve mutsuz hissettirebilir, arkanızda dönen işlerin açığa çıkacağı ve şaşıracağınız haberlerle dolu bir hafta sizi bekliyor olabilir. Belki de biraz kendi kendinize kalmalı ve sırlarınız konusunda ketum davranmalısınız. Güneş Yengeç burcuna geçiyor ayrıca hafta sonu; aşk için çok güzel etkiler var, söylemesi benden, uygulaması sizden!


Kova burcu ve yükselen Kova; bu hafta motive edici ve disiplinli tavırlarınız dikkat çekiyor. Pazartesi günü yaşanacak Yay Dolunayı arkadaş ortamlarınızda  üstünü kapattığınızı sandığınız birtakım konuları tekrar su yüzüne çıkarak sizleri  bu konularda inisiyatif almaya ve olayların tekrar üstünden geçmeye zorluyor. Bazı bitiş ve sonlanmalar sizleri bekliyor olabilir. Çevre değişimi her zaman iyidir. Yenilikçi ve değişime açık bir burçsunuz; yeni hobiler edinmek, seyahatler yapmak, sosyal konularda daha bilinçli hareket etmek iyi bir fikir olacaktır. Bir süredir para konularında da çalışmalar içerisindesiniz ve enerjinizi bu yöne harcadınız, parasal gündeminizle ilgili netliğe kavuşabileceksiniz, çevrenizdeki insanlarla kuracağınız iletişim sayesinde daha aktif ve güçlü hissedeceksiniz kendinizi, yeni iş teklifleri alabilir, tanıtım, pazarlama, halkla ilişkiler konularında başlatıcı, aktif rol üstlenebilirsiniz. Aşk konularında ise yalnız olan Kovalar Güneş’in desteğiyle yakın çevrelerinde olan birisiyle yeni bir aşka yelken açabilirler. Hafta sonunda Ay sizin burcunuzda artık kendinize gelme vakti.


Balık burcu ve yükselen Balıklar; bu haftaya kendinizi yenilemek, kişisel bakımlarınızı yaptırmak ve kendinizle ilgili birtakım kararlar alarak başlayacaksınız haftaya… Genel anlamda motive edici ve disiplinli bir tavırda olacaksınız hafta boyunca…. Pazartesi’den itibaren Yay burcundaki Dolunay etkisindesiniz; bu da sizi iş ve kariyer konularında bazı meselelerle tekrar uğraştıracak, astlarınız veya üstlerinizle olan ilişkilerinizde daha temkinli olmaya, sakinliği korumaya çalışmanız sizin için faydalı olacaktır. İş sorumluluklarınızın artması ve bitti sandığınız bir işin tekrar önünüze gelmesi canınızı biraz sıkabilir; bitişler kopmalar yaşanır Dolunaylar da; para durumunuz ön plana çıkacak ve yeni kazanç kapıları, çalışmalarınızın karşılığı olan paralar size dönüş yapacak. Bu konular artık kapanacak sizler için. Aşk konularına baktığımda bu hafta sıra dışı haberler alabilir ve ilginç teklifler karşısında şaşırabilirsiniz. Yalnız tanışacağınız kişilerin maneviyattan çok maddiyata olan düşkünlükleri canınızı sıkabilir, bu konuya dikkat etmenizde fayda var.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog