İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Bu haftaya Ay Koç burcunda başladık... Öncü, başlatan, liderlik eden tavırdayız. 22 Aralık Cumartesi günü Güneş Oğlak burcuna geçiş yapacak. Aynı gün akşamı ise Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor! Ailevi, milli konular vurgulanıyor…

profil
Dolunay Karaca
19.12.2018
Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili Koçlar; gayet istekli ve duygusal anlamda güçlü hissettiğiniz bir haftadasınız. İnsanlara önderlik etmek ve en önden gitmek için fırsatlarınız var. Sizin fikirlerinize katılmayan kişilere ise cevap bile vermiyorsunuz. Ay sizin burcunuzda başlıyoruz yeni haftaya, enerjiniz ‘her şeye yetebilirim’ diyor. Liderlik edeceğiniz konularda başarı sizi bekliyor olacak. Cumartesi günü Yengeç burcundaki dolunay; ev ve iş arasındaki dengeyi size hatırlatacak. Arada kaldığınız, zorlandığınız zaman diliminde mutlaka evi ve aileyi seçmelisiniz. Bazı koçlar için ise çocuk yapma zamanı geldi bile! Pazar günü koçlar, çocuklarıyla hoşça vakit geçirebilecek, onlarla zamanı paylaşmaktan keyif alacaklar, çeşitli spor aktiviteleri ve faaliyetler için de uygun bir gün. Farklı bir şeyi denemek size iyi gelecek.

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili Boğalar, kendinizi bugün biraz halsiz ve isteksiz bulabilirsiniz. Yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir haftanın ilk günlerinde. Gördüğünüz rüyalar mesaj içerikli olabilir. Bunu dikkate almalısınız. Salıdan itibaren daha enerjik olacaksınız. Ödemeler konusunda alacağınız destek size iyi gelecek, maddi bakımdan kendinize olan güveniniz yeniden artacak. Eşinizle veya partnerinizle gideceğiniz bir ortamda sıkılıp evinize dönmek isteyebilirsiniz bu hafta. Cumartesi günü Güneş Oğlak burcuna geçiş yaparken, Yengeç burcunda bir dolunay meydana gelecek; bu dolunayda iletişiminizi daha anlaşılır ve yetkin bir hale nasıl getireceğinizi düşünme vakti, yanlış anlaşılmalar yaşıyorsunuz, bazı çevrelerden sabit fikirli ve inatçı mesajı alıyorsunuz; buna dur demeli ve iletişim becerilerinizi, tatlı dilinizi herkese göstermelisiniz.

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili İkizler, yaptığınız organizasyonlar çok beğeniliyor. Yeni fikirlerinizi artık insanlarla paylaşabilirsiniz. Umut ve ışık dolu bir haftaya merhaba diyeceksiniz. Kararsız kalmamaya özen gösterin. Hafta sonunda Yengeç burcundaki dolunay da maddi konularınız vurgu yapacak; kazanmak için hırslarınız var; bir yandan da ödemeler canınızı sıkıyor. Kısa bir seyahate çıkmak için geç bile kaldınız, ummadığınız spontane gelişen bir yolculuk veya kendi yaşadığınız şehirde bile olsa bir şehir turu sizi oldukça rahatlatabilir. Siz gezmeyi seven biri olarak çok fazla oturmayın evde…

 

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili Yengeçler, aile büyüklerinizle bir arada olmak size iyi gelecektir. Onların desteği ve sevgisi sizi her konuda iyileştiriyor. Gelecekle ilgili kararlar almak için bu hafta burcunuzda gerçekleşecek dolunayı iyi değerlendirmelisiniz. Bazı konularda bitişler ve kapanışlar yaşayabilir, bazı kişilere sırtınızı dönebilirsiniz. Yapmanız gereken neyse onu hissedip yola devam etmelisiniz. İlişkiler adına dengede kalınması gereken bir haftadasınız; gerginliklerden uzak durmalı ve egosal çatışmalara girmemelisiniz. Bunun dışında bu hafta kendinizi gelecek ve para konularına odakladınız. Yeni yatırımlar yapmak adına güzel etkiler ve destekler var. Değerlendirirseniz siz kârlı çıkacaksınız. Güzel bir hafta olması dileğimle…

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili Aslanlar, eğitim ve öğretim hayatınız, yeni bir eğitime başlamak bu hafta ilgi alanınız olabilir. Siz sanıldığının aksine rahat ve tembel değil; bilakis fazla çalışkan ve gururlusunuz. Sürekli ilerlemek için gayret göstereceksiniz. Hafta ortasında kendinizi çok iyi hissedeceksiniz, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz, uzun zamandır aklınızda olan birisi hayatınıza girebilir. Onunla uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Kendinize güveniniz tam. Düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. Yengeç burcundaki dolunayla birlikte hayatınızda elemeler yapmalı ve bilinçaltınızı temizlemelisiniz. Dua ve meditasyon için uygun bir zaman.

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili Başaklar, ortak para haneniz, ödemeleriniz, kredi ve borç gibi konularla meşgul olduğunuz bir hafta sizler için, partnerinizin tutumu sizi üzüyor olabilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat. Cumartesi günü 22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiş yapacak, Yengeç burcunda ise bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda sizler, arkadaşlıklarda ya devam ya da tamam diyeceğiniz bir gündemin içinde olacaksınız. Radikal bir karar aşamasında olabilirsiniz bu hafta. Daha çok aileniz gibi gördüğünüz birileri tarafından incitici sözler duymak canınızı yakabilir. Haftanın yorgunluğunu ise Pazar günü dinlenerek, kitap okuyarak ve evde vakit geçirerek değerlendirmek istemeniz muhtemel. Evet çok çalıştınız ve iyice dinlenmeyi hak ettiniz.

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili Teraziler, güzel bir karşılaşma veya yeni biriyle tanışma durumunuz olabilir. Bu hafta alacağınız haberler genel anlamda huzur ve sakinlik içeriyor. Geçen haftaki telaşınızdan arınmak için ideal bir hafta. Partnerinizle birlikte ortak kararlar alabilir, birlikte bazı konuları detaylandırıp konuşabilirsiniz. İş ortaklığı için ise biraz acele etmelisiniz. Cumartesi Yengeç burcundaki dolunay iş konularında sizi tetikliyor olacak. Biraz daha gayret ve sabır isteyecek sizlerden. Bunun dışında güzel bir parti daveti sizi heyecanlandırabilir, özellikle arkadaşlarınızla baş başa kutlamalar yapabilir ve hayatın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. İletişiminiz oldukça yoğun ve çok popülersiniz.

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili Akrepler, içinize attığınız ne varsa taşıp çıkabilir bu hafta. Yeni kararlar ve düzenlemelerle uğraşabilirsiniz. Çalıştığınız ortamda hoşunuza gidecek gelişmeler olduğu kadar, canınızı sıkacak durumlara karşı da tedbirli olmalısınız. Hafta sonu Yengeç burcundaki dolunayla birlikte eğitim hayatınızda bir sonlanma ve kapanış devri yaşayabilir, farklı şeyler denemek için içinizde yanan ateşi fark edebilirsiniz. Hukuksal bir konuda çözüme gidilecek ve rahatlayacaksınız. Bu hafta genel anlamda  göz önünde olacağınız, konuşmalarınız ve hareketlerinizle dikkat çekeceğiniz bir dönemdesiniz, hisleriniz kuvvetli ve bazı durumlarda araştırmacı tarafınız sizi kazanan taraf yapıyor. Maddi beklentileriniz artabilir.

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili Yaylar, hasta olan bir yakınınızı düşünüyor olabilirsiniz. Onun için bir şeyler yapmak istiyorsunuz fakat elinizden bir şey gelmemesi sizi sıkıyor olabilir. Zamana bırakın ve her şeyin düzeleceğine tanıklık edin. Hobilerinizle vakit geçirmek veya yeni bir eğitim hedefiniz varsa, bu konuyu gündeme getirmek için ideal bir haftadasınız. Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor bu hafta; araştırma yaparak varamadığınız sonuçlara; bir anda ulaşabilir, gizli bir sırrı açığa çıkarabilir ve bilinmeyene olan merakınızı giderebilirsiniz. Bu hafta hukuksal bir konuda yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Ev ve gayrimenkul yatırımları için uygun bir süreç. Aşk konusunda kararsızlık devri kapanıyor. Aradığınız kişi size çok yakın!

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili Oğlaklar, bu hafta kardeşleriniz ve yakın akrabalarınız gündeminizde olabilir. Önceden değer vermediğiniz birisinin, şu an sizin için ne kadar değerli olduğunu fark edebilirsiniz. Medya ve halkla ilişkiler konularında öncülük edebilirsiniz. Bu hafta çevrenizden birinin rahatsızlığı sizi derinden etkilemiş. Onu ziyarete gitmek ve yanında olmak size de iyi gelecektir. Siz zor zamanların dostusunuz. Bu sayede her zaman ihtiyaç duyulansınız. Yengeç burcunda yani karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan dolunayda ikili ilişkilerinizi sorgulayacaksınız. Alma verme dengesi, fedakârlık, bağışlama, affetme konuları sizler için önem taşıyacak. Eski defterleri ise artık kapatıyorsunuz. Yeni bir sayfa açarak yola devam etmelisiniz. Güneş sizin burcunuzda artık! Doğum günleriniz başlıyor! İyi ki doğdunuz.

 

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili Kovalar, maddi çıkarlarınızı düşünürken, duygularınızı hiçe saymamalı ve herkesi hak ettiği yere koymalısınız. Bu hafta girişeceğiniz işlerde kârlı olacaksınız fakat duygusal olarak düşüşler olası sizler için. Bazı kovalar için eşleri veya partnerleriyle beraber olmak, onun isteklerini yapmak, belki de sıradan giden bir ilişkiyi ciddiyete taşımak adına güzel etkiler var. Arkadaşlarınızın da onayı var. Onlar da bu kişiyi çoktan sevmişler. Yengeç dolunayında Cumartesi günü rutin giden işlerinize yeni bir düzen getirmeli, çalışma ortamınızı yenilemeli, belki bir eşya veya dekor değişikliğine gitmelisiniz. Sağlık açısından da kontroller ve beslenme yanlışlarını düzeltme haftası sizler için.

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)

Sevgili Balıklar, Ay Koç burcunda başladık haftaya; maddi konularda bazı kararlar almalı ve girişimler yapmalısınız. Gelir gider düzeyinizi yeniden gözden geçirmeli ve bazı gereksiz masraflardan kaçınmalısınız. Bu hafta sonu Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor; bu dolunayda zevk aldığınız konularda veya belki bir hobinizi geliştirerek iş potansiyeli yaratmak isteyebilirsiniz. Bazı balıklar arkadaş olarak gördükleri birisiyle yeni bir aşka yelken açabilirler. Aşk ve flörtler adına hareketli bir zaman diliminde olduğunuzu söylemeliyim. Sağlık olarak ise sizi en çok rahatsız eden şey ödem problemleri ve ayağınızdaki şişlikler. Pazar günü tüm gün dinlenmek ve ayağınızı uzatıp oturmak size iyi gelecek, ödeminizi atmak içinse çeşitli detoks önerilerini uygulayabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (17-24 Aralık)
Önceki ve Sonraki
Haberler