EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Bu hafta sonu Pazar günü Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak ve Aslan burcunda bir yeniay meydana gelecek. Herkes için atılım zamanı. Mars ise yine burç değiştirerek Aslan burcuna geçiş yapacak. Bu hafta gurur öne çıkıyor.

profil
Dolunay Karaca
17.07.2017
Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)
Haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Koç burcunda başlıyoruz haftaya… Ay öncü bir burç olan sizin burcunuzda. Adımlarınızda atılgan ve cesursunuz, kendinize olan güveniniz tam bu hafta emlak işleri, ev almak, ev satmak, ofis değiştirmek, işyeri açmak vs. gibi gayrimenkul konularda atılımlar yapabilirsiniz. Bu konularda inisiyatif alma ve bir şeyleri yeniden yapılandırıp adım atmak sizlere iyi gelecektir. Hafta ortasında atacağınız adımlar bir anda büyüyüp hız kazanabilir. Özellikle aile konularında ve ev konularında küçük hareketlerin büyük sonuçlar doğurabileceğini söyleyebilirim. Pazar günü Güneş Aslan burcunda ilerliyor olacak. Spontane, enerjik, eğlenceli ve gösterişli bir ruh haline bürünüyorsunuz. Çocuklarla ilgili sorumluluklar artarken, eğlence hayatına olan düşkünlüğünüz de artıyor. Bu hafta güzel bir yeniay meydana geliyor. Hadi bakalım yenilenme zamanı! Aşk hayatınızda keyifler yerinde. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, hafta başında hastane işleri, sağlık problemleri ile ilgilenebilir; arka planda kalarak dinlenmek isteyebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren kardeşler, yakın çevre ilişkileriniz, komşular, yakın arkadaşlar, akrabalar hanenizde yeni bir oluşum yaşanacak. Belki yeni birileri eklenecek, belki onlardan duyacağınız bir haber sizi motive edecek. İletişim becerilerinizin arttığı, pazarlama, gazetecilik, basım yayın, reklam, her türlü sözel ve yazılı iletişiminiz yeni bir oluşuma tabi tutulabilir. Uzun süredir aklınızda olan blog açmak, websitesi kurmak veya var olanı geliştirmek gibi bilgisayar işlerinizde gündeminizde olacak. Hafta sonunda Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor. Evinizde davetler vermek için plan program yapabilir,  hazırlıklar ve ev alışverişleri, gidilecek yerler gibi listeler hazırlayacağınız bir süreçte olacaksınız. Hafta boyunca sevdiğiniz kişiyle barış içinde ve huzurlu olacaksınız. Keyifli bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, hafta boyunca parasal konularda çok şanslı olacaksınız, pek çok yerden iş teklifi gelebilir, elinizdekilerin değeri artabilir, maddi kaynaklı sorunlarınız bu hafta çözülebilir. Haftanın maddi olarak en şanslı burcu sizlersiniz. Manevi olarak da duygularınız güçlü, Neptün’ün uyumlu açıları, mantık ve somut şeylerle meşgul olan sizleri bu hafta maneviyata davet ediyor olacak. Daha fazla duygusal konular açılacak, şevkat ve merhamet temaları ön planda olacak. Diğer yandan değişime direnmek, dönüştürmeniz gerekenler konusunda zorlanmak ve bazı şeyleri kesip atmak konusunda zorlanabilirsiniz. Bitirmeniz gereken her ne ise bu hafta onu bitirmelisiniz artık. Buna kendinizi alıştırmalı ve telkin etmelisiniz. Hafta ortasında kardeşlerle olan ilişkileriniz güçlenirken, sizden yaşça büyük kimselerden destek göreceğiniz konular ortaya çıkacak. Hafta sonuna doğru eviniz için kredi çekmek veya var olan borcunuzu ödemek gibi temalar ön planda olabilir. Güneş Aslan burcuna geçtiğinde yeniayla birlikte yazı işleriniz varsa halledebilir, küçük seyahatlere çıkmaya hazırlanabilirsiniz. Duyacağınız haberlere şaşırabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bu hafta şans sizden yana başlıyor. İş ve kariyer konularında fikirlerinizi gerçeğe döndürebilirsiniz. Yapılması gerekenler için ayağa kalmanın vakti geldi. Yalnız hafta boyunca eşinizle aranızda bir takım sorunlar olduğu da gözlerden kaçmayacak. O sizin yaptıklarınıza karşı mı geliyor? Yoksa sizle fikir çatışması mı yaşıyor? Gelenekçi ve değişime kolay razı gelmeyen bir insan tipi sizde içinizde tüm gücünüzle artık bir şeylerin değişmesini istiyor gibisiniz. Tüm bunlar yüzünden hafta boyunca sevdiğiniz kişinin desteğini değil de köstek oluşuna şahit olabilirsiniz. Bu da sizi yıpratabilir. Fakat hafta ortası ve sonrasında aklınıza öyle fikirler gelecek ki küçücük bir fikir büyüyecek ve beklemediğiniz bir anda sizi herkesten öne çıkaracak. Galip gelen taraf siz olacaksınız. Hafta sonunda Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor. Yaptığımız konuşmalarda titizlenip iletişim içerisinde olduğumuz kimselere karşı eleştirel belki biraz da detaycı yaklaşımlarla karşılık vereceksiniz. Maddi anlamda size iyi gelen bir yeniay yaşayacaksınız. Belki yeni bir iş yeri açmak bile olabilir bu!

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,  ortaklaşa iş yaptığınız kimselerden aradığınızı bulamadınız. Beraber çalıştığınız kimselerle aranızda gerginlikler artmış gibi görünüyor. Bazı Aslanlar için sağlık konuları gündemde, dikkat edilmesi gereken bir süreçten geçiyorlar. Bu haftaya kadar Güneş sizin 12. Evinizdeydi yani bilinçaltınızda, görünmeyen bir yerlerde, bırakmanız gereken bir kötü alışkanlık varsa bundan kurtulmak için fırsat sundu aslında… İçinize sinmeyen durumlar oluyorsa çevrenizde bunları eleyip yeniden başlamak için gayret gösterdiniz. Bazı Aslanlar hastaneler, kapalı alanlar, gizli kalmış olaylar ve birtakım düşmanlıklarla ilgili de bir şeyler duyup üzüldüler. Bunlar hayatın içinde olan şeyler, her şey her daim dört dörtlük olamıyor maalesef… Kendinizi telkin edip bu süreci en hafifiyle atlatmaya çalıştınız. Sizler güçlü bireylersiniz ve Pazar gününden itibaren artık Güneş sizler için parlıyor olacak! Yeniayla birlikte ışıldayan kişi sizlersiniz. Aşk konusu harika gidecek! Keyfinize bakın.

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Koç burcundaki Ay hayatınıza yeni insanları dahil etmek istiyor. Sanki alıştığınız çevreden dahil olduğunuz sosyal ortamlardan çok daha farklı insanlar tanımak ve hayatınıza almak, onlarla yeni fikirler tartışmak ve projeler hayata geçirmek için fırsatlarınız var. Hafta boyunca yeni başlangıçlar yapmak isteyeceksiniz. Özellikle ortaklıklar söz konusu; kredi çekmek veya borç almak vermek gibi konular hayatınızda olacak. Fakat bu zorlu bir süreç olacak sizler için… Pazar günü Güneş ve Ay Aslan burcundalar manevi konularda sabırlı ve disiplinli çalışmalar içerisinde olacağınız, olgun ve ağırbaşlılıkla, olaylara metanetle yaklaşabileceğiniz bir hafta olacak. Arka planda kalmak daha faydalı olabilir. Sevgi ve aşk konularında ise sizi bir sürpriz bekliyor olacak. Haftaya görüşmek üzere…

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, ikili ilişki konularında çok güzel bir başlangıç bir teklif veya bir projeyle karşılıyorsunuz haftayı, kariyer hanenizde ise yapmak istedikleriniz önünüze çıkarıyor ve fırsatlar sunuyor sizlere. Yalnız bazı şeylerden fedakarlık yapmak, belki ev ve aile hayatınızı biraz askıya almak durumunda da kalabilirsiniz. Hafta sonunda Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Yakın akrabalarınızdan, çevrenizden destekler alacak, bol bol gezmek, eğlenmek için bir araya geleceksiniz. Arkadaş toplantıları ve davetler ön plana çıkıyor olacak sizler için. Aşk ve sevgi konularınızda birliktelikleri olan Teraziler uyumlu ve güzel geçirecekleri bir haftadalar. Yalnız olanlarınsa şansı yaver gidiyor hafta boyunca, çevrenizde size göz kırpan pek çok insan olacak. Hafta sonuna doğru meditasyon, içe çekilmek, yalnız kalmak için fırsat yaratmak isteyeceksiniz. Biraz dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, medya, uluslararası ilişkiler, yayıncılık, yurtdışı seyahatleri, yabancılarla ilgili işler, eğitim, din ve inançlar hanenizde yenilikler yapmanız gerekebilir. Bu alanlarda bir şeyler başlatmak, adım atmak, yeni bir fikre sahip olmak sizleri motive edecek haftanın başında. Sağlık rutinleriniz, diyet listeleriniz var yine hafta başlarında. Cumartesi günü ise Ay’ın Yengeç burcunda dolaşması sizi destekliyor olacak. Küçük hareketleriniz bir anda büyük birer projeye dönüşebilir. Bu arada iletişim hanenizde de bazı değişiklikler yapmanız belki bazı krizler yaşamanız olası. Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle hafta boyunca iş düşünüp, iş konuşacaksınız. Annenizle olan bağınızı sorgulayacaksınız, onun ihtiyacı olan sevgi ve desteği ona verebileceksiniz. Toplum önünde olacağınız, yapacaklarınızı herkese sunacağınız bir hafta. Aşk konularında sevdiğiniz kişiyle birlikte aynı hayale sahip olmak aynı misyonu gerçekleştirmek isteyen bir siz varsınız. 

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, Ay Koç burcunda başlıyoruz haftaya… Yeni ortaklıklara imza atmanız mümkümken, bir taraftan da ev almak veya bir arsa satın almak isteyen, yatırım yapmak isteyen varsa yüklü bir para çıkışı, kredi çekmek, borç almak ve belki bir miras konusu gündeminizde olabilir. Hafta boyunca 8. evinizde ilerleyen Ay sizi ortak kazanımlar konusunda tetikliyor olacağı gibi eşinizin veya sevdiğiniz kişinin parasal hanesine denk düştüğünden bu alanda da yeniliklere vesile olacaktır. Belki partneriniz yeni bir kazanç kapısına sahip olabilir veya bir teklif alabilir bu hafta. Evet genel anlamda ise şanslı olduğunuz bir haftadasınız. Maneviyatınız yüksek,  hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsunuz bu hafta itibariyle… Bunun sonucunda yeteri kadar sabrettiğinizi ve artık yolun sonuna geldiğinizi hissedebilirsiniz. Pazar günü Güneş Aslan burcuna geçiyor ve Ay ile kavuşum yapıp bir yeniay ortaya çıkıyor. Hayalleriniz gerçeğe dönebilir, siz yeter ki ideallerinizden vazgeçmeyin; haftaya görüşmek üzere…

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bu hafta tüm gücünüzle ilişkim olsun yeni bir sayfa açılsın istemiyle başlıyorsunuz haftaya… Koç burcunda bulunan Ay sizin ev ve yuva hanenize denk düşüyor. Birliktelikleri olan Oğlaklar ilişkilerini bir üst seviyeye taşımak için karar alırken, yalnız olanlar için aşk fırsatları kapılarında. Bu hafta sizlere yeni bir ilişkiye başlamak için fırsat sunuyor olacak. Bir diğer yandan iş birliktelikleri, yeni imzalar, yeni sözleşmeler de gündeminizde. Bu durumda bazı krizler ve dönüşümlerde kaçınılmaz olacaktır pek tabii ki. Haftanın genelinde ortaklaşa işler, imzalar gündemde, birlikte iş yaptığınız kişilerle uyumlu ve dengede bir hafta sizleri bekliyor. Hafta sonunda şehir dışı geziler, yabancı yerlere ziyaretler, uluslararası konular ön plana geçiyor. 

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, günlük rutin işleriniz çok arttı, her gün yeni bir şeyler ekleniyor. Çalışma ortamınızda veya evinizde bir takım yenilikler yapmak için haftanın ilk günü Pazartesiyi tercih etmelisiniz. Hafta sonuna doğru Yengeç burcunda dolaşan Ay sizin 6. evinize denk gelmekte. Çeşitli organizasyonlar, düzenlemeler yapmak için uygun etkilere sahip  bu süreçte ayrıca sağlık konularında da temkinli olmakta fayda var. Gerekli düzenlemeleri sağlık konularında da yapmalı, beslenme düzeninize, diyet programınıza uymaya çalışmalısınız. Pazar günü Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor. Sevdiğiniz kişiyle birlikte olmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Onun üstüne daha fazla düşmek, birlikte bir yerlere gitmek konusunda girişimleriniz olacaktır. Hafta boyunca Uranüs’ün sert açıları, sizlerin bazı şaşırtıcı haberlere maruz kalabileceğinizi anlatırken, gökyüzündeki diğer açılar olayları düşünürken hem iyisiyle hem kötüsüyle düşünmeli, her duruma hazır olmalısınız diyor sizlere. Ruh olarak mutsuz ve sizi aşağıya çeken insanların yanında bulunmamaya çalışın bu hafta. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Ay koç burcunda başlıyoruz. Maddi durumlarınızı gözden geçirmeniz sizler için iyi olacaktır. Bu hafta sizleri aşk ve sevgi konularında büyük sürprizler bekliyor. Hamilelik düşünenler Balıklar için bu hafta bu konuda destekleyici etkiler var havada bunun üzerine düşmeli ve bu güzel süreci değerlendirmelisiniz. Aslan burcunda meydana gelecek olan yeniay sizin günlük hayatınızda alıştığınız ortamlara dikkat çekiyor. Belki bu alanda değişiklik yapmanın yer değiştirmenin vakti gelmiş olabilir. Bekar olan Balıklar içinse aşk ve eğlence dolu günler var bu hafta. Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle yapmaktan zevk aldığınız, keyifli aktivitelerin içerisinde bulunacak ve bu konularda iyi bir organizatör olacaksınız. Kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir süreçtesiniz hayal kurmaktan ve yaratıcılıktan hoşlanan sizler için sert açılarda devrede olabilir. Hayal kurayım derken aniden yere çakılma riski de taşıyorsunuz. Gerçekler bazen ağır gelebilir. Bu dönemde daha çok elle tutulur, devamlılığı olabilecek şeylerle ilgilenmeniz  olumlu sonuçlar doğuracaktır. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (17-23 Temmuz)
Önceki ve Sonraki
Haberler