EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (17-23 Şubat)

Haftaya, Pazar günü Mars’ın Oğlak burcuna geçişiyle başlıyoruz. Oğlak burcunda Mars hepimize enerji verecek, iş hayatlarımızı hızlandıracak ve yapılandırılması gereken konuları etkinleştirecek. Pazartesi günü ise Merkür retrosu başlıyor. İletişim ve haberleşme yavaşlarken, yanlış anlaşılma ve aksaklıklara da altyapı hazırlayacak. Bu göstergelerin haftanıza etkisini burcunuzdan okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
17.02.2020
Haftalık burç yorumları (17-23 Şubat)

Mars iş ve kariyer hayatınızı hızlandırıyor, rekabetçi ve telaşlı bir döneme giriyorsunuz. Merkür retrosu, çalışma hayatınızı ve çalışanlarınızla ilgili konuları belirsizliklere sürükleyebilir. Eski çalışanlar, eski işler tekrar gündeme gelecektir.


Mars eğitim ve seyahat konularınızı hızlandıracak. Akrabalarla ilgili gündemleriniz oluşabilir. Merkür retrosu arkadaşlıklarda eski meseleleri ortaya dökerken, eski bir sevgiliden/flörtten haber alabilir, bir yerde denk gelebilirsiniz.


Mars eşinizin kazançları ve ortak hesaplar ile ilgili konularınızı hızlandırıp, bu alanda gelişmeler tetikleyecek. Merkür retrosu kariyer alanınızda geride kaldığını zannettiğiniz bazı konuları tekrar gündeminize taşıyabilir.


Mars karşıt burcunuzdan geçerken sizi enerjiyle hareketlendirecek, cesaretli kılacak.  Eşinizin hayatında birtakım başlangıçlar gözlemleyebilirsiniz. Merkür eğitim konularında eski gündemleri tekrar önünüze çıkarabilir, daha önce seyahat ettiğiniz bir yere tekrar gitmeniz gerekebilir.


Mars günlük rutinleri ve çalışma koşullarını etkinleştiriyor. Yeni bir projeye katılabilir, yeni çalışma arkadaşlarına sahip olabilirsiniz. Merkür, ortak hesaplarınız ve eşinizin kaynakları konusunda göz ardı edilmiş konuları tekrar gündeme getirebilir. Masraflarınızı gözden geçirip, hesap hatalarına karşı dikkatli olmalısınız.


Mars size destek açısıyla her konuda cesur ve girişken olmanızı sağlayacak şekilde burç değiştiriyor. Bu geçiş, aşk konusunda da şanslı olmanızı sağlayacak. Spora başlamak için en ideal zamanlardan geçiyorsunuz, lütfen değerlendirin. Merkür retrosu, ilişki dinamiklerinizde geçmiş konuları tekrar gündeme getirebilir. Karşı taraf yanlış anlamaya çok müsait olacak, cümlelerinizi iyi seçin.


Mars ev ve yaşam alanı ile ilgili konularınızı tekrar canlandıracak. Ev içinden aktif çalışabilir ya da evde daha çok hareket edeceğiniz bir rutine geçebilirsiniz. Merkür retrosu, evcil hayvanlarınızla ilgili gündemler yaratırken, eski çalışanlar ya da bitti sandığınız işlerle ilgili geri dönüşleri tetikleyebilir.


Mars, iletişim konularınızı hızlandırıp daha fazla seyahat etmenizi sağlayacak. Kardeş ya da yakın akrabalarla gergin konuşmalara dikkat edin. Merkür retrosu aşk hayatında geri dönüşlerden ya da bu alanda yanlış anlaşılmalara açık olmaktan bahsediyor, bu konuları daha rasyonel ele almaya çalışabilirsiniz. 


Mars, ekonomi hanenize enerji getiriyor, ekonomik başlangıçlar tetikleyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Başlangıçları sembolize eden Mars, değer yaratmak için harekete geçmenizi sağlayacak. Merkür retrosu, ev ve aileyle ilgili konularda yarım kalmış konuları tekrar önünüze getirip bitirmenizi sağlayacak.


Mars burcunuzu ziyaret ediyor, yüksek enerji, cesaret ve belki biraz da agresyon gözlemlenebilir. Hayatınızda yeni başlangıçlar ve gelişmeler gözlemlenebilir, uzun süredir yatan işler etkinleşmeye başlayabilir. Merkür retrosu tam anlamıyla ‘beni yanlış anlıyorsun ya da sana kendimi anlatamadım’ diyor lütfen iletişimde birbirinizi doğru anladığınıza emin olun, yazışmalar ve anlaşmalar için çok doğru zamanlar değil.


Mars, bilinçaltınızı hareketlendiriyor, sağlık ve şifa konularında başlangıç ve gelişmeler yaşanabilir. Merkür retrosu, ekonomi hanenizde gerçekleşirken, alacak/verecek konularında yarım kalan hesaplar tekrar gündeme gelebilir.  Paranızın hesabını daha dikkatli tutmalı, yanlış meblağ ya da hesap bilgisi gibi detaylara dikkat etmelisiniz.


Mars, arkadaşlık ilişkilerinin hızlandığını, yeni çevrelere girildiğini, sosyal çevrelerde belki biraz rekabetçi ve agresif tutumlar sergilenebileceğini gösteriyor. Merkür retrosu burcunuzda gerçekleşiyor, akıl tutulması yaşamamak için özellikle bu dönemde konuşulanlar konusunda hemfikir olduğunuzu teyit etmelisiniz. İlişki ve evlilikte, geçmiş hesap ve defterlerin açılması muhtemel olabilir.


Önceki ve Sonraki
Haberler