EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (17-23 Mayıs)

Haftaya Ay’ın Yengeç Burcu seyri ile başlıyoruz. Güven ihtiyacımız artabilir. Güneş ve Plüton arasındaki uyumlu açı ile hayata bakış açımız ve yaklaşımlarımızda değişimler söz konusu olabilir. Girişimci, cesur ve güçlü yaklaşımlarda bulunabiliriz.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
17.05.2021
Haftalık burç yorumları (17-23 Mayıs)

Haftaya Ay’ın Yengeç Burcu seyri ile başlıyoruz. Duygusallık ve güven ihtiyacımız artabilir. Güneş ile Plüton arasındaki uyumlu açı ile hayata bakış açımız ve yaklaşımlarımızda değişimler söz konusu olabilir. Girişimci, cesur ve güçlü yaklaşımlarda bulunabiliriz. 

Çarşamba günü Venüs ile Satürn arasındaki uyumlu etkileşim hem maddi hem manevi olarak kalıcı ve uzun vadeli kadersel başlangıçları gündemimize getirebilir. 

Hafta ortasında Merkür ve Venüs’ten sonra Güneş de İkizler Burcu’na geçiyor. Daha keyifli, aktif olacağımız ve karşımıza çıkabilecek konularda hızlı çözümler üretebileceğimiz bir dönem bizleri bekliyor olacak. 

Cuma günü itibari ile girişimlerimizde, düşüncelerimizde kararsızlıklar, yanılmalar ve aldanmalar söz konusu olabilir. 

Hafta sonu yeni başlangıçlar yapmak için pek uygun olmamakla birlikte, önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak ve kararlar vermekle ilgili tedbirli ilerlemek fayda sağlayabilir.

Not: Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Haftaya aile ve ev temalarıyla ilgilenerek başlayabiliriz. Maddi konularda girişimci ve cesaretli adımlar atabiliriz. İletişimimizin hız kazanacağı bir hafta geçirebiliriz. Projeler, sunumlar, anlaşmalar, fikirlerimizi ortaya koyma arzusu ön plana çıkabilir. Yakın çevremizle kurduğumuz iletişim kuvvetlenebilir ve yakın çevremizden alacağımız önemli destekler gündeme gelebilir. Önemli görüşmeler yapabilir, önemli kararlar alabiliriz. Başlamak istediğimiz bir eğitim varsa bu gibi konular için bugünleri olumlu değerlendirebiliriz. İlişkiye dair önemli kararlar söz konusu olabilir. Hafta sonu yakın çevremize karşı abartılı tepkiler davranışlar sergileyebiliriz. Aynı zamanda dalgın, unutkan olabiliriz. Kandırılmaya, dolandırılmaya karşı temkinli olmakta fayda var.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Maddi konularımızla ilgili planlamalar, değerlendirmeler yapacağımız bir hafta geçirebiliriz. Bu alanda kalıcı, uzun vadeli önemli görüşmeler yapabilir, fırsatlarla karşılaşabiliriz. Gelir gider dengemizi kurabilme, gelirimizi arttırabilme yönünde destekler alabiliriz. İlişkilerle ilgili keyifli gelişmelerimiz, yeni adımlarımız olabilir. Hafta sonu sosyal çevremizi, hedeflerimizi ilgilendiren durumlarda zihnimizin biraz dağınık olacağı günler geçirebiliriz. Bu alanlarda yeni kararlar almak, birilerine fazla güvenerek ilerlemek için uygun günler olmayabilir. Bizi yanıltacak, sonrasında pişman edecek bir durumla karşı karşıya kalabiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Hayatımızın önemli bir sürecine ilerliyoruz. Geleceğimize yönelik karşımıza çıkabilecek fırsatlar, destekler söz konusu olabilir. İmajımızda bir değişiklik yapma arzusu hissedebiliriz. İlişkilerimizle ilgili keyifli gelişmelerimiz gündeme gelebilir. Kalıcı, kadersel kararlar alabiliriz. Yaşamlarımızda yeni sayfalar açabileceğimiz çok etkili bir zaman dilimindeyiz. Amaçlarımızı değerlendirmek, ruhumuza iyi gelecek temaları belirlemek önem taşıyabilir. Hafta sonu ailemizi, kariyerimizi, yaşam yerimizi ilgilendiren karmaşalarımız olabilir. Hızlı kararlar almamaya, bir başkasının etkisi altında kalmamaya da özen göstermek yerinde olabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Haftanın ilk günlerinde sosyal çevremizle bağlantılı konular gündemimizde olabilir. Hedeflerimizle ilgili kalıcı adımlar atma arzusu ile girişimlerimiz olabilir. Ruhsal ihtiyaçlarımız, sağlıkla ilgili konular, finansal durumumuz ve geleceğimizi ilgilendiren konularda kendi içimizde değerlendirmeler yapabiliriz. Yaşamımızla ilgili yeni kararlar, yeni yönler belirlemek isterken, hayatı biraz daha akışta yaşamamız gereken bir sürece ilerliyoruz. Hafta sonu, eğitim, hukuk, ticaret, yurtdışı bağlantılı konularda yaşanabilecek bazı belirsizliklerimiz söz konusu olabilir. Karar almakta zorlanacağımız günler geçirebiliriz. Alacağımız haberler yanıltıcı olabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Haftanın ilk 3 gününü kariyerimizle ilgili yeni girişimler, kalıcı adımlar atmaya yönelik olumlu değerlendirebiliriz. Sosyal çevremizle olan bağlantılarımız aktifleşebilir. Arkadaşlarımızla keyifli vakitler geçirebiliriz. Gerçekleştirmek istediğimiz amaçlar doğrultusunda dostlarımızdan alacağımız güzel destekler söz konusu olabilir. Cuma günü itibari ile maddi konular, ödemeler, borçlarla ilgili kafa karışıklıklarımız olabilir. Bu alanlarda önemli girişimler için pek uygun günler olmayabilir. Yanlış kararlar alma etkisinde olabiliriz. Verilen sözler tutulmayabilir. Yapılacak anlaşmalar söz konusu ise temkinli adımlar atmak fayda sağlayabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Haftanın ilk günlerinde geleceğimizle ilgili yeni bir düzen kurmaya yönelik değerlendirmeler yapabiliriz. İnançlarımızı, isteklerimizi gözden geçirebiliriz. Beklediğimiz ticari, hukuksal, eğitim vb. ile ilgili konular varsa bu alanlarda haberler, gelişmeler olabilir. İş, kariyerle ilgili önemli adımlar atmak, yeni iş fırsatlarının karşımıza çıkması söz konusu olabilir. Birlikte çalıştığımız kişilerle çeşitli alternatifleri değerlendirerek doğru bir yön çizebiliriz. Kalıcı, uzun vadeli iş anlaşmaları gündemimize gelebilir. Karşımıza çıkan şans ve fırsatları kaçırmamaya gayret etmek önemli olabilir. Hafta sonu, karar vermekte zorlanabileceğimiz durumlarla karşılaşabiliriz. İlişkilerle ilgili kafamız karışık olabilir, anlaşmakta güçlük çekebiliriz. Yeni bir ilişkiye başlamak, yeni kararlar vermek için uygun bir zaman olmayabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Haftanın ilk günlerini maddi konularla ilgilenerek geçirebiliriz. Bu konuda içimizdeki endişeleri giderebilmek için girişimlerde bulunabiliriz. Geleceğe yönelik eğitim, seyahat, hukuk, ticaret ile ilgili güzel destekler alabiliriz. İkili ilişkilerimizden yana keyifli gelişmelerimiz olabilir, aramızda iletişim kopuklukları varsa giderebiliriz. Ortak iş yaptığımız kişilerle önemli görüşmeler yapabiliriz. Hafta ortasından itibaren hedeflerimize yönelik daha keyifli, umut dolu, çeşitli alternatiflerle karşılaşabileceğimiz bir sürece girebiliriz. Hafta sonu birlikte çalıştığımız kişilerle anlaşmakta güçlük çekebilir, yanlış yönlendirmelere maruz kalabiliriz. Verilen sözler yerine getirilmeyebilir. Yapacağımız iş bağlantılarında belirsizlikler, huzursuz edici gelişmeler gündeme gelebilir. Sağlığımıza daha fazla özen göstermemiz gerekebilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


İkili ilişkilerimiz, ortaklıklarımız haftanın ilk günlerinde ön planda olabilir. Kalıcı adımlar atma, yeni girişimlerde bulunma arzumuz yüksek olabilir. Finansal kaynaklarımızı ilgilendiren konular için önemli kararlar alırken destekleneceğimiz günler içindeyiz. Uzun vadeli yatırımlara girebiliriz. Çeşitli alternatifleri değerlendirirken en doğru seçeneği belirleyebilir, kalıcı başlangıçlar gerçekleştirebiliriz. Ortak kararlar, ortak maddi konular gündemimizde daha fazla yer alabilir. Hayatımızda kriz yaratan konular değişimimize, dönüşümümüze olumlu etki edebilir. Hafta sonu ilişkilerde birlikte alınacak kararlarda uyum sağlamak güç olabilir. Parasal konularda, borç ödeme gibi konularda yanlış adımlar atılabilir, kandırılma, dolandırılma ihtimalimiz olabilir. Bu konularda adım atmak için hafta sonunu tercih etmemek doğru bir yol gibi görünüyor.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


İş hayatımız, çalışma koşullarımız ile ilgili maddi kazanç sağlayabileceğimiz güçlü girişimlerimiz söz konusu olabilir. Sağlıkla ilgili bir konumuz var ise, olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. İkili ilişkilerimizde, ortaklıklarımızı ilgilendiren durumlarda bir karar aşamasında olabiliriz. Bundan sonraki sürecin nasıl ilerleyeceğine dair yeni kararlar gündemimizde olabilir. Bu süreçte alacağımız kararlar kalıcı, uzun vadeli olabilir, kadersel bir etki taşıyabilir. Aramızda yaşanmış pürüzler söz konusu ise süreci, ilişkimizi sağlamlaştırmak açısından olumlu değerlendirebiliriz. Hafta sonu ev, aile ile ilgili iletişim problemleri yaşayabiliriz. Duygusal ihtiyaçlarımızı sorgulayabiliriz. İlişkilerde uzlaşmakta zorlanabiliriz. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Bir anlaşma, sözleşme içine girmemek, bu süreçte verilen sözlere pek güvenmemek yerinde olabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Haftanın ilk günlerinde aşk, ilişkiler, çocuklar ile ilgili güçlü kararlar alma arzumuz artabilir. İlişkilerimizi ilgilendiren önemli kararlar gündemimizde olabilir. Finansal olarak kazançlarımızı arttıracak, işimizi büyütebilecek uzun vadeli adımlar atabiliriz. Bu konuda yaşça büyük kişilerden destekler alabiliriz. Yeni iş bağlantıları karşımıza çıkabilir. Birden çok seçenek arasında kalabiliriz veya birden fazla iş ile ilgilenme durumu günlük rutinlerimizi hareketlendirebilir. Hafta sonu biraz zihnimiz dağınık olabilir, yanlış adımlar atmaya eğilimli olabiliriz. Nasıl bir yol izleyeceğimizi bilemeyebiliriz. Bu nedenle önemli iş görüşmeleri yapmak, anlaşmalar içine girmek, sözler vermek için uygun günler olmayabilir. Sağlığımıza özen göstermemiz gerekebilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Ev ve aile ortamımızı ilgilendiren konularda güven arayışımız, değişim ihtiyacımız olabilir. Bu alanda yeni kararlar gündemimize gelebilir. Aile içinde birtakım değerlendirmeler yapabiliriz. Ev almak, ev içinde değişimler söz konusu olabilir. İlişkiler, flörtler ile ilgili kısmetli bir sürecimiz olabilir. Birden çok seçenek arasında kalabiliriz örneğin. Bu hafta bu alanda kalıcı, uzun vadeli bir ilişki başlangıcı yapabiliriz. Birlikte keyif alabildiğimiz, aklıyla, bilgisiyle bizi etkileyen biri ile tanışma ihtimalimiz olabilir. Var olan ilişkimizde daha ciddi bir yöne ilerleyebiliriz. İlgilendiğimiz bir hobi var ise, bu alanda da uzun vadeli girişimde bulunabiliriz. Hafta sonu yatırımla ilgili konulara dikkat etmekte fayda var yanlış adımlar atmamız söz konusu olabilir. Zihnimiz dağınık olabilir. Yaratıcı konular içinse ilham gücümüz yüksek olabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Haftanın ilk günlerinde yakın çevremizle bağlantılarımız, hedeflerimize yönelik adımlarda istikrar sağlama arzusu ön planda olabilir. Kararlı ilerleyebilir, hayallerimiz doğrultusunda kalıcı adımlar atmak isteyebiliriz. Ev ve aile konularını ilgilendiren güçlü kararlar gündemimize gelebilir. Ailemizden önemli bir destek alabiliriz. Geçmiş konularla ilgili bir fırsat karşımıza çıkabilir ve geleceğimizle ilgili istikrarlı bir başlangıç yapmamıza vesile olabilir. Taşınma, ev alma, aile kurma gibi uzun vadeli kadersel temaları gündemimize taşıyacak bir döneme ilerliyor olabiliriz. Bu süreçte fazla fedakâr yaklaşımlarda bulunabiliriz. Bunun sınırını bilmemiz hayal kırıklığı yaşamamızı engellememize yardımcı olabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler