İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (16-22 Eylül)

Balık burcundaki Dolunay’ı geride bıraktığımız bu haftaya Ay Koç burcunda seyahat ederken başlıyoruz… Rehavetten çıkıp, harekete geçme ve isteklerimize yönelme vakti. Maddi açıdan da güvenlik arayacağımız bir zaman dilimi. Hafta sonunda Ay İkizler burcunda olacak. Bol bol araştırma yapmalı ve kararımızı sonrasında vermeliyiz.

profil
Dolunay Karaca
16.09.2019
Haftalık burç yorumları (16-22 Eylül)

Sevgili Koçlar gayet istekli ve duygusal anlamda güçlü hissettiğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Ay sizin burcunuzda hareket ederken; insanlara önderlik etmek ve en önden gitmek için fırsatlarınız var. Sizin fikirlerinize katılmayan kişilere ise cevap bile vermeyin. Bu hafta ciddi ve kararlı, çalışkan bir biçimde işlerinize yönelebilirsiniz. Bitmemiş işlerinizi halletmenizde fayda var. Size dinlenmek biraz uzak görünüyor bu hafta. Hafta sonunda iletişim yönünüz, çevrenizle ilişkileriniz güçlü fakat Ay’ın aldığı açılar nedeniyle biraz agresif hissetmeniz normal. Empati yeteneğiniz çok düşük, karşı tarafın yerine kendinizi koymalı ve o şekilde onun penceresinden bakmaya çalışmalısınız. Aşk konusunda şanslı bir hafta. Mutlu olacaksınız.


Sevgili Boğalar, kendinizi bugün biraz halsiz ve isteksiz bulabilirsiniz. Yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir. Gördüğünüz rüyalar mesaj içerikli olabilir. Bunu dikkate almalısınız. Salı gününden itibaren daha enerjik olacaksınız. Sizler için de iletişimi bol ve hareketli bir hafta, kişisel bakımlar için ideal. Arkadaşlarla görüşmek ve evinizle ilgilenmek, hoş sohbetler etmek adına güzel enerjiler devrede.  Hafta ortasından itibaren sahip olduğunuz şeylerin kıymetini bildiğiniz ve elinizdekilerle mutlu olduğunuzu anlayacağınız bir zaman dilimine giriyorsunuz. Her zaman sağlamcı ve güvencede olmak isteyişiniz, kenara biraz para atmanıza neden oluyor. Bunun faydasını göreceksiniz. Eşinize siz destek olmalısınız.


Sevgili İkizler, yaptığınız organizasyonlar çok beğeniliyor. Yeni fikirlerinizi artık insanlarla paylaşabilirsiniz. Umut ve ışık dolu bir haftaya merhaba diyeceksiniz. Kararsız kalmamaya özen gösterin. Aynı zamanda abartılı tavırlardan, aşırı hareketlilik ve acelecilikten uzak durmanız gereken bir hafta sizler için. Bu hafta sonunda Ay sizin burcunuza geçiş yapacak ve size ekstra enerji verecek. İletişim ve haberleşme artacak sizler için. Canlı, konuşkan, meraklı yönünüz ağır basıyor. Yalnız abartılara açıksınız. Dedikodu ve laf taşıyan insanlar çevrenizde dolaşıyor olabilir, aklınızda bulunsun. Sizlerin konuşkan tarafınızdan istifade etmek isteyebilirler. Herkese sırrınızı vermeyin.


Sevgili Yengeçler, aile büyüklerinizle bir arada olmak size iyi gelecektir. Onların desteği ve sevgisi sizi her konuda iyileştiriyor. Gelecekle ilgili kararlar almak için güzel enerjiler devreye giriyor sevgili Yengeçler. Geçtiğimiz hafta, birden fazla konuyla ilgilenmek ve herkese koşmak sizi biraz yordu. Arkanızdan iş çevirenler olduğunu da öğrendiniz. Bu da sizi hayli hırpaladı. Dinlenmekte fayda var. Özellikle hafta sonunda dinlenmek isteyeceksiniz fakat buna fırsat bulamayabilirsiniz. Kısa seyahatler ve akraba ziyaretleriniz artıyor. Kafanızda ikilem oluşturan şeyleri düşünmeden duramıyorsunuz. Karar vermek için acele etmemelisiniz. Sevdiğiniz kişiden haber var.


Sevgili Aslanlar, eğitim ve öğretim hayatınız, yeni bir eğitime başlamak bu aralar ilgi alanınız olabilir. Siz sanıldığının aksine rahat ve tembel değil bilakis fazla çalışkan ve gururlusunuz. Sürekli ilerlemek için gayret göstereceksiniz. Sosyalleşmek ve programlar yapmak isteyeceğiniz bir haftadasınız. Zaten siz istemeseniz de gitmeniz ve katılmanız gereken davetler olacaktır. Hayatın tadını çıkarın ve girdiğiniz ortamlarda çevrenizi gözlemleyin. Hafta sonunda telefon trafiğinizin arttığı bir zaman dilimi, bazı üzücü haberler almanız da olası… Sevdiğiniz kişinin veya eşinizin akrabaları sağlık problemleri yaşıyor olabilir. Ziyaret ve kontroller artabilir. Aşk adına ne kadar verirseniz, o kadar karşılık alacağınız bir süreç.


 


Sevgili Başaklar, ortak para haneniz, ödemeleriniz ve kredi, borç gibi konularla meşgul olduğunuz bir hafta sizler için, partnerinizin tutumu sizi üzüyor olabilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat. Bu arada  Sevgili Başaklar, iki işi aynı anda yapmaya çalışmak sizi hem geliştirdi hem de zorladı. Fakat artılarını görmeye başlayacaksınız. Bundan keyif alacağınız günler de gelecek. Sağlığınız gayet iyi. Hafta sonuna doğru anne veya babanızla aranızda bir sorun olabilir. Gergin etkilere maruz kalabilirsiniz. İki arada bir derede kalma ihtimaliniz hayli yüksek, seçim yapmak sizin için zor olacaktır. İşinizle ilgili ise bir habere sevinebilirsiniz.


Sevgili Teraziler, güzel bir karşılaşma veya yeni biriyle tanışma durumunuz olabilir. Bu hafta alacağınız haberler huzur ve sakinlik içeriyor. Hafta sonunun telaşından arınmak için ideal bir zaman bu hafta... Ortaklık için biraz acele etmelisiniz. Ay’ın Boğa burcuna geçtiği zaman diliminde eş dost akraba ziyaretleriniz olabilir, çalışma ortamınızla veya arkadaşlarınızla planlar yapabilir ve bol bol gezebilirsiniz. Arası bozuk olan kişiler yine sizden yardım istiyorlar. Perşembe’den itibaren, eğitiminizle ilgili bir haber alacaksınız. Seyahatler ve geziler için planlar yapmak sizin için iyi olacaktır. Yalnız duygularınızda yıpranmaya müsaitsiniz. Kendinizi işinize ve sevdiğiniz insanlara adamak bu hafta için en hayırlısı.


Sevgili Akrepler, içinize attığınız ne varsa taşıp çıkabilir bu hafta. Yeni kararlar ve düzenlemelerle uğraşabilirsiniz. Çalıştığınız ortamda hoşunuza gidecek gelişmeler olduğu kadar, canınızı sıkacak durumlara karşı da tedbirli olmalısınız. Maddi anlamda ödemeleriniz için bugünden kafa yormaya başladınız. Hazırlıklı olmalı ve sürpriz ödemelere karşı tedbirinizi almalısınız. Eşinizin desteği sizi rahatlatacak. Beklemediğiniz yerden bir para elinize geçebilir. Perşembe ve Cuma günleri ortaklaşa işler yapmak için planlarınız va. Okült konulara ilgi duyabilir, araştırmacı ve meraklı yönünüzü devreye sokarak ilginç fikirler ortaya atabilirsiniz. Kendi içinize dönüksünüz. Dışarıya farklı, içeriye farklı bir tavır sergiliyorsunuz; bunu sevdiğiniz kişi gayet iyi anlıyor.


Sevgili Yaylar, hasta olan bir yakınınızı düşünüyor olabilirsiniz. Onun için bir şeyler yapmak isteseniz de fakat elinizden bir şey gelmemesi sizi sıkıyor olabilir. Zamana bırakın ve her şeyin düzeleceğine tanıklık edin. Hobilerinizle vakit geçirmek faydalı olur bu hafta sizler için... Hafta ortasında, eşiniz veya hayatınızdaki insanla aranızdaki sorunları halledebilir ve ona bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirip, yolunuza devam edebilir, kaldığınız yerden ilişkinizi ilerletme fırsatı yakalayabilirsiniz... Bazen, ne kadar iyimser davranmaya çalışsanız da ikili ilişkilerinizde sizin de farkında olduğunuz bir mesafe oluşabiliyor. Bir duvar var ve onu aşmak için mücadele vermelisiniz. Eski samimiyetinizi kaybetmeyin.


Sevgili Oğlaklar, bu hafta kardeşleriniz ve yakın akrabalarınız gündeminizde olabilir. Önceden değer vermediğiniz birisinin şu an sizin için ne kadar değerli olduğunu fark edebilirsiniz. Medya ve halkla ilişkiler konularında öncülük edebilirsiniz. Hafta ortasında tatsızlıklar yaşama ihtimaliniz olsa da sizin aklınız  işinizde ve bu tutumunuz sizi ayakta tutuyor; bunun karşılığı ileride size geri dönecektir. Hizmet sektörü, sağlık konularınız gündemde. Sevgili Oğlaklar, kendi kendinize kalıp, fikirlerinizi paylaşmadığınız sürece çok güzel neticeler alabilirsiniz. Sağlık konularıyla ilgili haberleriniz var. Sizler için her zamanki rutinlerinizi gerçekleştirdiğiniz bir hafta. Aşk tabii ki var, neden olmasın…


Sevgili Kovalar, maddi çıkarlarınızı düşünürken  duygularınızı hiçe saymamalı ve herkesi hak ettiği yere koymalısınız. Bu hafta girişeceğiniz işlerde kazançlı olacaksınız fakat duygusal olarak düşüşler olası sizler için. Geçmiş dönemlerde flört ve aşk konularında güzel adımlar attınız şimdi artık bekleyin ve karşı tarafın size dönmesi için fırsatlar tanıyın. Bu hafta arkadaşlarınızla sosyalleşmek adına güzel etkiler var. Biraz ‘cool’ bir havadasınız sevgili Kovalar. Hafta sonunda eşinizle çocuk konularının bolca konuşulduğu bir zaman yaşayacaksınız. Ya siz istiyorsunuz ya da eşiniz istiyor veya tam tersi… Bu konuda bir uzlaşmaya varmanız gerekiyor. Hobilerinize vakit ayıramayacağınız bir dönem sizler için…


Sevgili Balıklar, burcunuzda oluşan bir dolunayı geride bırakırken partneriniz bu durumdan bir hayli etkilendi… Aranızda iletişim olarak kopukluk veya zorlanmalar olabilir. Bekâr Balıklar için söz, nişan için tarihler karıştı biraz... Ama hepsi hallolacak merak etmeyin. Bu hafta yakınlarınıza, ailenize bolca vakit ayırın. Evinizde misafir ağırlayabilir, aile bağlarınızı güçlendirebilirsiniz.  Bu hafta ayrıca biraz iç sesinize kulak vermeli ve hislerinizle hareket etmelisiniz. Duygusal olarak hassas ve çabuk kırılan bir tarafınız var. Kariyer ve ev arasında kalabilir, bir ikilem içerisine düşebilirsiniz. Evinizle ilgilenmek size iyi gelecek. Toparlanması gereken işleriniz var.


Önceki ve Sonraki
Haberler