İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (15-22 Nisan)

Ay Başak burcunda Pazartesi günü, titizlikle başlıyoruz haftaya, düzen ve kontrol peşindeyiz. Çarşamba günü Merkür burç değiştiriyor ve Koç burcuna geçiş yapıyor; iletişim hızlanıyor; Cuma günü ise TERAZİ burcunda DOLUNAY var; Uranüs etkili ve Plüton kare açısı olan bir dolunay bu! Büyük dönüşüm haftası…Yeniden yapılanma var!

profil
Dolunay Karaca
15.04.2019
Haftalık burç yorumları (15-22 Nisan)

Sevgili Koçlar, yalnız kaldığınızda özellikle geçmişe takılı yaşıyorsunuz bu aralar, bundan çok da keyif almıyorsunuz. Yaratıcılık konularında ise hayli başarılı olduğunuzu söyleyebilirim. Aşk konularında, partneriniz size açılmış ve hislerini söylemiş, kırıldığı noktaları belirtmiş; siz de üzerinize düşeni yapmalısınız. Merkür Koç burcuna geçiş yapacak bu hafta sizin için hayli aktif bir hafta, temposu çok yüksek olan Cuma günü ise ikili ilişkilerinizde, çevrenizde agresyon yaratmamaya dikkat etmelisiniz. Terazi burcundaki dolunay sevdiklerinizle aranızda gerginlik yaratabilir; iş odaklı bir hafta olacak, toplantılar, koşuşturmalar ve yeni fikirler gündeminizde.


Sevgili Boğalar, geçmişte dargınlık yaşadığınız birileriyle barış yapma zamanı sizler için, çünkü bu kişi sizi düşünüyor ve desteklemek için elinden geleni yapıyor, yaptıklarından ötürü pişman ve sizi kaybetmenin üzüntüsünü taşıyor. Hafta ortasında Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor çok farklı kişilerle bir araya gelebilir ve sizi heyecanlandıracak gelişmeler içerisinde olabilirsiniz. Ummadığınız biri hayatınıza girebilir. Var olan ilişkinizi çok daha romantik bir çerçeveye taşıma arzunuz artabilir. Fikirlerinizde hızlı ve aktif olacaksınız. Terazi dolunayı Cuma günü gerçekleşiyor; bu dolunayda sağlık ve çalışma ortamınızla ilgili radikal kararlar alacaksınız.


Sevgili İkizler, etrafınızdaki olaylara yetişmekte zorlanabilirsiniz. İş konusunda ise kendinizi kurban etme ihtimaliniz var, fazla iyimser bakmak isteyeceksiniz fakat hayal kırıklığı riski taşıyan bir haftadasınız. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle kendinize odaklandığınız bir haftaya giriyorsunuz, meraklı ve araştırmacı yönünüzle yepyeni kapılar aralamak hoşunuza gidecek.Yaratıcısınız ve bunun farkındasınız, fikirlerinizi başkalarına onaylatma ihtiyacı içerisindeyken, patronunuzla aranıza kara kedi girmesini engellemeye çalışın. Cuma günü Terazi dolunayı ile aşk sandığınız bir durum hayal kırıklığı yaratabilir.


Sevgili Yengeçler, sosyalleşmek isteyecek ve çeşitli organizasyonlara katılacaksınız. Aşk ve sevgi konularında kararlı ve netsiniz. Ciddi düşünceler içerisinde olacak ve iyi planlama sayesinde karşı tarafın dikkatini tam anlamıyla çekebileceksiniz. Hafta ortasında duygusal hayatınızı tekrar gözden geçirmek ve dinlenmek arzusundasınız fakat kalkıp yapmanız gerekenleri yapmalısınız. İş trafiğiniz hayli yüksek, yeni bir eğitime başlamak için ideal bir dönem. Merkür’ün Koç burcuna geçmesi bu alanı tetikliyor. Cuma günü ise Terazi dolunayında bazı aile bireyleri ile çatışma yaşamamaya gayret gösterin. Taşınma konusu gerginlik yaratabilir fakat sonuçları iyi olacak. 


Sevgili Aslanlar, sevgi ve aşk konularında ilişkiniz gittikçe güçleniyor, bunu sizler de hissediyorsunuz, hayata daha farklı bakıyorsunuz ve seviyor seviliyorsunuz. Eşinizin veya partnerinizin başarısı sizi de mutlu edecek, attığı bir adımın büyüdüğünü ve iyiye gittiğini göreceksiniz. Hafta ortasında daha çok para konularıyla meşgulsünüz. Ödemeler konusundaki titizliğiniz artarken, alacak verecek konuları başınızı ağrıtabilir. Akşam saatlerinde alacağınız bir davetle günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Terazi burcundaki dolunay Cuma günü meydana geliyor. İletişimde yanlış anlaşılmalara açık bir gün, kısa seyahatler iptal olabilir.


Sevgili Başaklar, ortaklıklar ve para konularınızda beklenmedik ani gelişmeler var, tartışma ve rekabetin de arttığı bir hafta sizler için. Ameliyat veya hastalık haberleri gündemde olabilir. Bunun yanı sıra sevgili Başaklar, iş ortaklığı konusunda titiz davranmanız gereken bir haftadasınız, kimin iyi, kimin kötü olduğunu anlamanız biraz zaman alabilir. Kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Aşk ve flörtler konusunda şansınız iyi gidiyor. Çok çalışmak iyi bir şey belki ama arada durmak da lazım. Merkür Koç burcuna geçiş yaparken, kafanız hiç boş durmayacak; devamlı bir araştırma ve acelecilik ön plana çıkacak. Terazi dolunayında ise Cuma günü para konusunda hassas olacaksınız. Hesaplarınızı iyi kontrol etmelisiniz.


Sevgili Teraziler, elinizi taşın altına koyma vakti geldi bazı Teraziler için. Karar almak ve uygulamak, ilişkileri sağlamlaştırmak veya hız kazandırmak gerekebilir. Hafta genelinde günlük rutin işleriniz yoğun olacak, organizasyonlarda aksilikler yaşanabilir, bazı gerçeklerle yüzleşmek gerekebilir. Sizin burcunuzda bu hafta bir dolunay yaşanıyor; dönüşüm ve yenilik içeren bir dolunay bu; hukuksal meseleler gündemde, herhangi bir şeye imza atarken tedbirli olun. Yakın çevre ilişkileriniz, tanıtım, reklam, pazarlama konuları hayli dikkat çekici. Sağlığınıza dikkat edin, rutin kontrolleriniz varsa ihmal etmeyin. İkili ilişkilerde kararı siz vereceksiniz. İpler sizin elinizde unutmayın.


Sevgili Akrepler, ev ve aile konularında güzel gelişmeler yaşayacaksınız, manevi olarak huzurlu bir haftadasınız aslında, kafanız rahatlamaya başlıyor ve bazı noktalarda netleşmenin mutluluğunu yaşıyorsunuz. Aşk ve sevgi konularında sinirli konuşmalardan kaçınmanız gerekecek. Hafta ortasında sevgili Akrepler, geçmişe dayalı konulara takılı kalmaktan, bugünü yaşamayı unuttuğunuzu hatırlatmak isterim. Bırakın herkes kendi kazdığı kuyuya  düşsün. Aşk konularında şans sizden yana, herhangi bir iş teklifine henüz açık değil gibi görünseniz de para yönünden tatmin edici bence… Cuma günü Terazi dolunayında yalnız kalmalı ve bol bol dinlenmelisiniz.


Sevgili Yaylar, hobileriniz ve arkadaşlıklarınız ve gezme tozma modunuz yüksek olacak, yeni bir şeyler öğrenme isteğiniz artacak, yeni yerler keşfetme arzunuz tavan yapacak. Biraz motivasyon konusunda sorunlar olabilir ama üstesinden geleceksiniz. Hafta ortasında Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor; bütün ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir dönemdesiniz, haftaya bu enerjiyle devam etmek yorucu olabilir, dikkat! Beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz tepkiler almaya açıksınız. Agresyonunuzu para harcayarak dengelemeye çalışmak pek de iyi bir fikir olmayabilir. Terazi dolunayında yepyeni bir projeye yer açmak için aklınızda olmayan bir şeyi sonlandırmak zorunda kalabilirsiniz. Risk almayı göze alacaksınız.


Sevgili Oğlaklar, maddi konularda iyi gelişmeler yaşanacak, çeşitli teklifler ve iş görüşmeleri yapacaksınız. Yakın çevre ilişkileriniz hareketli ve canlı olacak, kısa seyahatler gündeme gelebilir. Oturmaktan sıkılan Oğlaklar için bol hareketli bir hafta. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle haftaya iş toplantılarıyla devam ediyorsunuz, keyfiniz yerinde. Satış, pazarlama, halkla ilişkiler konuları gündeminizde. Yalnız aşk hayatınızı biraz rölantiye aldınız ve karşı tarafı üzdüğünüzün farkında değilsiniz. Yakın çevrenizden birilerinin sağlık problemi canınızı sıkabilir. Aile birliğine önem verdiğiniz bir dönemden geçerken kendi ailenizi sağlamlaştırmak belki de evlenmek gibi ciddi bir karar almak üzeresiniz. Terazi dolunayı bu noktayı özellikle tetikliyor olacak. Bir anda karar verebilirsiniz. 


Sevgili Kovalar, güzel teklifler almanız, işinizi büyütmeniz, liderlik ve organizasyon kabiliyetinizin güçlenmesi size iyi gelecek. Bu hafta genel anlamda maddiyat yani para konuları önem taşıyor, yapmak istedikleriniz için bütçe planlaması, ödemeler gündemde. Keyifli ve güzel bir haftaya merhaba derken içinizdeki yenilik ve değişim arzusu ön plana çıkıyor. Siz monotonluğu sevmiyorsunuz ve kendinizi aşmak için elinizden geleni yapıyorsunuz, bunun karşılığını alacaksınız biraz dişinizi sıkın. Terazi dolunayında farkındalığınız artıyor olacak. Bakış açınız yine değişecek.


Sevgili Balıklar, sevdiğiniz kişiyle bir arada olmak ve romantik yemekler yemek isteyebilirsiniz. Sahip olduklarınız konusunda aceleci bir tutumla yaklaşmak, aceleyle kalkmak yanlış kararlar aldırabilir, maddi konularda hassas bir dönem. Bu hafta sevgili Balıklar, mutluluk ve aşk sizinle. Hayalperest yönünüz ağır basıyor, yaratıcılığınız artıyor. Fakat başkaları için değil kendiniz için yaşamalı ve bazen gereğinden fazla taviz vermemelisiniz. Çevrenizdeki gerginlik sizi etkileyebilir, bundan kaçmanın yolu ise size kalmış. Merkür Koç burcuna girerken; bazı Balıklar için hızlı karar alma vakti, bazıları için ise plan yapma dönemi. Cuma günü Terazi dolunayında ise bir ortaklık bitiyor olacak. Bir sınavdan geçeceksiniz ve aldığınız ders ile yepyeni bir dönemi başlatacaksınız.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog