EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Haftaya Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay ile başlıyoruz. Arka planda çevrilen gizli olaylar ortaya çıkabilir, ifade etmede zorluklar, çekişmeler, tartışma ve inatlaşmalar yaşanabilir. Astrolog Dolunay Karaca, dolunayın tüm burçlar üzerindeki etkilerini yorumladı.

profil
Dolunay Karaca
14.11.2016
Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; evet yeni haftaya Boğa burcundaki dolunayla başlıyoruz. Boğa-Akrep aksında gerçekleşecek olan bu dolunay pazartesi günü meydana geliyor ve sizin maddi konularınızı alt üst ediyor. Maddi ve somut konularda bir takım gerilmeler yaşayabilir, ödemelerinizi zamanında yapmak için stres yaratabilirsiniz üzerinizde. Elinizde olan bir eşyayı satışa çıkarabilir ve bir takım parayla ilgili hususlarda problemler yaşayabilirsiniz. Salı gününden itibaren Ay ikizler burcuna geçiş yapacak, iletişiminiz artarken, insanlarla kaynaşarak ortaklaşa işler planlayarak başarı elde edebileceğiniz bir zaman dilimine giriş yapacaksınız sizlerde. Genel olarak pazarlama, yazma, konuşma, bilgisayar sosyal ağlarınız güçlü. Bu hafta hem zorlu etkiler altındasınız hem de kolaylıklar söz konusu. Değişime direnmediğiniz takdirde iş hayatınızda başarı kaçınılmaz olacaktır. Sevgi ve aşk konularında sevdiğiniz kişi sakinlik ve huzur arayışında; siz ise fikirlerinizle ve yaptıklarınızla onu şaşırtıyorsunuz sürekli; o da bu tutumunuz karşısında ne yapacağını bilemez bir hal almış olabilir. Hafta boyunca birbirinizi anlamıyor olabilirsiniz. Venüs ve Mars birbirini görmeyen anlamayan bir açıdalar. Biraz tolerans göstermeye ve empati kurmaya çalışmalısınız. Hafta sonuna doğru Ay Yengeç burcuna geçiş yapıyor, bu esnada Venüs’le karşıt açıda olacak, iş ve aile konularında kime ne kadar değer vereceğinizi iyi tartıp biçmelisiniz. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

 

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; evet sizin burcunuzda gerçekleşecek bir dolunayla başlıyoruz yeni haftaya. Bu dolunay sizi ilişkilerinizle sınamaya geliyor, sevgi aşk ikili ilişkiler evlilikler adına mücadeleli bir süreç sizler için bu; tartışmalara ve gerilmelere açıksınız ve sabretmeyi beceremiyorsunuz. Çünkü yeterince sabrettim artık taştım durumu hakim sizlerde. Dolunay etkisinden çıktıktan sonra Salı günü ay İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak, maddi konularınız önem kazanırken, işinize dört elle sarılmak isteyeceksiniz. Ay’ın Mars ve Jüpiter’le üçgen açısı; size günlük yaşantınızda, ofisinizde, çalışma arkadaşlarınız arasında uyum ve birlikteliğe davet edecek. Bu birlik ve beraberlikse başarılı sonuçları doğuracak. Verimli bir hafta sizler için. Aşk konusunda Venüs ve Mars birbirini anlamayan konumdalar hafta boyunca, dolayısıyla şartları pek zorlamamak en hayırlısı olacaktır. Eşiniz veya partneriniz kendisini işine gücüne vermiş olabilir, statü ve mevki kazanmak için harıl harıl çalışıyor olabilir; e sizi memnun etmesi gerekiyor, bırakın çalışsın, diyorum. Hafta sonuna doğru Ay yengeç burcuna geçiş yapıyor, konuşmalarınızda ve hareketlerinizde abartıya kaçmamaya özen gösterin, sakinliğinizi koruyun ve sosyalleşmenin tadına varın diyorum. Sevgiyle kalın, iyi haftalar.

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; pazartesi günü meydana gelen Dolunay ile başlıyoruz yeni haftaya. Boğa burcunda meydana gelecek olan bu dolunay sizin 12. Evinize denk düşüyor. Arka planda dönen işler veya olaylar açığa çıkabilir, kendinizi dışarıya ne kadar iyi gibi gösterseniz de aslında içsel olarak bir huzursuzluk yaşıyor olabilirsiniz. Bu süreçte biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Meditasyon veya nefes tekniklerini denemek fayda sağlayacaktır. Aklınız ve düşünceleriniz hep karşı tarafta bu hafta, ikili ilişkilerinize kafayı takmış durumdasınız, aşkta aradığınızı buldunuz aslında ama yine de bir sorgulama peşindesiniz, unutmayın kaçan kovalanır, dolayısıyla siz kovaladıkça , o da kaçmaya devam edecektir. Salı gününden itibaren ay sizin burcunuzda hareket edecek, yalnız Merkür ve Satürn’le karşıt açıda olacak; dolayısıyla fikirleriniz ve duygularınız yapmak istediklerin örtüşmeyecek. Siz bir şey yapmak isterken sanki bu başkaları tarafından engelleniyor hissine kapılabilirsiniz. Perşembe itibariyle ay yengeç burcunda, ortaklık gerektiren konularda iki kere düşünülmesi gereken bir zaman dilimi sizler için; maddi anlamda zorluklar yaşayabilirsiniz, bütçenizi düzenlemenizi ve kontrollü davranmanızı tavsiye ederim. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta diliyorum.

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; haftaya Boğa burcundaki dolunayla başlıyoruz. Bu dolunay sizin arkadaşlık hanenizi etkiliyor, sosyal çevreniz, sosyal sorumluluk projeleriniz veya çevrenizdeki genel olarak insan toplulukları arasında bir takım mücadele, kendinizi anlatma ifade etme zorluğu, çekişme gibi durumların içerisinde olabilirsiniz. Arkadaş gruplarınız arasında bir münakaşa yaşanabilir ve elemeler yapılabilir. Salı günü Ay ikizler burcuna geçiş yapacak, kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilir biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz, motivasyonunuzu tekrar toplamak ve iç sesinize göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Kendi sesiniz sizi yanıltmıyor bunun siz de farkındasınız. Geçtiğimiz haftalarda ilişkiler konusunda yıpranmıştınız, Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesiyle bir nebze sakinlik ve huzur bulacaksınız. Küs olduğunuz birileri ile barışma durumları sizi mutlu edebilir. Partneriniz daha iletişimsel ve içine attıklarını sakinlikle anlatma çabasında, bu da size ve ona bir şans hakkı tanımanıza neden olabilir. Mars’ın artık Kova burcunda oluşu ise eforunuzu kredi ve borçlar üzerinize yoğunlaştırdığınızı anlatıyor, ortaklıklar, yeni projeler, yeni kazanç yolları arayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru Ay Yengeç burcunda olacak, sizin burcunuzda yöneticiliğe sahip olan Ay, kendinizi motive hissetmenize ve duygusallığa neden olabilir, değişken bir ruh hali ve iniş çıkış yapan duygu durumunuzu iyi kontrol etmelisiniz. Sevgiyle kalın, iyi haftalar olsun.

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; bu haftaya başlarken pazartesi günü bir dolunay meydana geliyor, sizin kariyer evinizde oluyor yani iş ve aile konularınız arasında bir gerginlik yaşama ihtimaliniz hayli yüksek olacak bu hafta. Ailemle vakit geçirmeliyim derken, iş hayatınızdaki yoğun tempo sizi gerebilir. Üstleriniz veya patronlarınız varsa onlarla bir tartışma veya inatlaşma durumunuz olabilir, kendi bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz bu da sizi zora sokabilir hafta başında. Salı günü Ay, ikizler burcuna geçiş yapacak fakat Satürn ve Merkür ile bir karşıtlığı söz konusu dolayısıyla arkadaşlarınız arasında kendinizi ifade edemeyebilirsiniz; siz A derken onlar Z anlayabilirler. Taraf tutmaları gerektiğinde sizi değil başkalarının yanında yer alabilirler ve bu duruma kırılabilirsiniz. Bu hafta için bir de Perşembe gününün açıları zorlu çünkü Ay’ın Plüton’la karşıtlığı, Venüs’le ve Jüpiter’le yine zorlu açıları var, fakat aynı gün Neptün ile olan uyumlu açısı belki bir nebze fırsat yaratabilir. Yaşayacağımız her zorluk aslında bir yandan mutlaka iyi bir şeyler gizliyor içinde bunu unutmayalım. Yaratıcılığımızı arttıracağımız ve çıkış yolu bulmak için hayal gücümüzü çalıştıracağımız bir gün olacak bu. Aşk konularında Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle birlikte aksiyon alma ve harekete geçme belki atağa geçme söz konusu olabilir, durdurduğunuz şeyleri bir bir yoluna koyma vakti geldi demektir. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; pazartesi günü bir dolunay meydana geliyor ve bu dolunay sizin 9. hanenizde gerçekleşiyor; eğitim hayatınız, seyahatler, medya, yabancılarla ilgili işler veya uzak akrabalarınızla ilgili konularda isyan etme, bir takım şeylere sinirlenme ve kopuşlar yaşanabilir bu alanlarda.  Dolunaylar bitişlerle ilgilidir, dolayısıyla sonlanmalar ve kopmalar bu hafta başında devrede olacaktır. Hayata farklı bir bakış açısı ile bakmak, yeni bir yön bulmak ve inançlarınızı sorgulamak yararlı olabilir. İkili ilişkileriniz haricinde her şey gayet iyi gidecek aslında bu hafta. Mücadeleci ve yoğun bir günlük temponuz olacak. Desteklendiğinizi hissedeceksiniz, maddi anlamda rahat bir haftadasınız. Elinizdekilerin kıymetini biliyorsunuz ve paranızı iyi yönetiyorsunuz. Aşk konuları ise biraz karışık; neden mi? Beklentinize hitap etmiyor, siz farklı duygulardasınız farklı beklentilerdesiniz, didiklemeyi seviyorsunuz, detaycısınız, o ise rahat, detaylara takılmıyor ve sanki biraz pervasız. Salı ve Çarşamba günleri Ay ikizler burcunda olacak, çocuklarla ilgili konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz, Ay Satürn’le karşıt açıda, katı bir tutumla yaklaşabilirsiniz onlara, perşembeden sonra Ay Yengeç burcunda, günlük temponuzun yüksek olacağı bir haftadasınız, hafta sonunda yorgun düşebilirsiniz, kendinizi bu kadar yormayın. Sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; bir ortaklığı bitirme kararı alabilirsiniz, vergi ve borçlar canınızı sıkabilir. Pazartesi günü bir dolunay meydana geliyor Boğa burcunda. Bu dolunayda para ile ilgili konular, alım-satım, eşinizin iş durumu vs gibi mevzularda stresler yaşamanız ihtimali çok yüksek. Salı gününden itibaren Ay ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak, daha iletişimsel ve bilgi edinmeye müsait bir durumda olacaksınız, eğitim ve haberleşme konuları sizi meşgul edecek, uzak akrabalarınızla olan diyaloglarınız artacak. Hafta boyunca Venüs ve Mars arasında semisekstil açı mevcut. Dolayısıyla birbirlerini görmeyen anlamayan ama kavga da etmeyen, zararsız bir açı aslında. Rutin bir hafta aşk konularında. Mars ve Merkür arasında ise sekstil açı mevcut. Fikirlerinizi rahat ifade edebileceksiniz. Özellikle partneriniz isteklerini açık bir dille ifade edecek. Perşembeden itibaren Ay Yengeç burcunda hareket edecek. İş ile ilgili konular önem kazanacak ve aldığınız destek sayesinde çalışma azminiz artacak. Aynı gün Ay ve Venüs karşıt açıdalar, dolayısıyla aile ve kariyer konuları arasında gelgitleriniz olabilir. Hafta sonu Ay Aslan burcunda, hareket berekettir sözü sizler için geçerli olacak, arkadaş davetleri ve sosyalleşmek isteyeceksiniz. İyi haftalar olsun, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; haftaya Boğa burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Sizi ilişkiler konusunda etkileyecek bu dolunay. İkili ilişkilerinizde bir bitiş yaşama ihtimaliniz yüksek. Uzun süredir bitirmeyi düşündüğünüz ve ertelediğiniz bir ilişkiniz kopma noktasına gelmiş olabilir. Gerginlikler ve pürüzler bu alanda yaşanacak sizler için. Eğer kararlıysanız bunu göze almalısınız bu hafta. Salı günü itibariyle Ay, ikizler burcuna geçiş yapacak ailenizden birisinden göreceğiniz yardım sayesinde ödemelerinizi rahat yapabileceksiniz. Fakat harcamalarınız ve para konusundaki tutumunuz ile yapacağınız ödemeler birbirine denk düşmüyor, para konularında sıkıntısı olan Akrepler için, iyi bütçe planlaması yapmaları gerekmekte. Merkür’ün Yay burcunda hareket ediyor oluşu, maddi konularda ticaret zekanızı çalıştıracak, aklınızı işinize verebileceksiniz. Hafta sonuna doğru inançlar ve etik değer yargılarınızda, eğitim ve öğretim hayatınızla ilgili konularda düşünmeye başlayacaksınız, yakın çevre ilişkileriniz ve uzaktaki bulunan kişilerle diyaloglarınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Burada Ay ve Venüs arasındaki karşıt açı, kime ne kadar değer vermeniz gerektiğini hatırlatacak sizlere. Sevgiyle kalın, iyi haftalar.

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; haftaya Boğa burcundaki dolunayla başlıyoruz. Sizleri günlük rutin koşturmalarınız, sağlık konularınız, kiracılarınız, yanınızda çalışanlarınızla ilgili meselelerde etkileyecek bu dolunay. Günlük hayatınızda bir gerilme ve stres durumu hakim olacak. Bu durumla başa çıkabilmek için sakinliğinizi ve iyimserliğinizi korumaya çalışmalısınız. Salı gününden itibaren Ay ikizler burcuna geçiş yapıyor, meraklı ve hareketli günler, yüksek bir tempo oluşacak. Özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili yoğunlaşacaksınız, birlikte bir şeyler yapmak, karşılıklı oturup konuşmak isteyeceksiniz. Anlaşamadığınız noktalarda, arkadaşlarınızdan destek almanızı tavsiye ediyorum, sizi gerçekten seven ve yardımcı olmak isteyen insanlar var çevrenizde. Bunu değerlendirin daha doğrusu değerini bilin. Onların tavsiyelerine kulak verin. Eşiniz veya partnerinizin para durumu, ödemeleri vs. , ortaklık işleri için yardıma ihtiyacı olabilir. Sizin maddi durumunuz ise iyiye gidecek, yeni bir fikir üreteceksiniz. Sevgiyle kalın, iyi haftalar.

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; bu hafta başında meydana gelecek olan dolunayda, sizler çocuk konuları, aşk ve flörtler, hobiler ve zevk aldığınız konular üzerinde sorunlar yaşayacaksınız. Çocuk sahibi olanlar için onlarla gerilmeler ve onların sorunlarını büyütme olasılığı yüksekken, bekar olanlar aşk ve flört konularında zorlanmalar, kendini ifade edememe veya çabuk öfkelenmek yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. Salı gününden itibaren Ay ikizler burcuna geçiş yapıyor, bir takım sağlık problemleriniz olabilir, ihmal etmeden rutin kontrollerinizi yaptırmalısınız. Çok yoğun bir hafta içi sizler için, bunca koşturmaca ve çalışma temposuyla başa çıkmak için dinlenmeye de zaman ayırmak gerekiyor. Aşk ve sevgi konularınız  Ay ve Satürn karşıtlığı nedeniyle, soğuk ve mesafeli bu hafta. Sizler çok konuşkan insanlar değilsiniz, sonuç olarak bu tutum karsı tarafla ilişkilerinizde bıkkınlık yaratabilir, içinizi dökmenin zamanı geldi bence, konuşun anlatın ve rahatlayın. Hafta sonuna doğru Ay, önce yengeç burcunda ardından Aslan burcunda hareket edecek. İkili ilişkileriniz ön plana geçecek, düzeltmek için çaba sarf edeceksiniz. Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; Boğa burcundaki dolunay pazartesi meydana geliyor, ve bu dolunayda sizin ailevi meseleleriniz ön plana taşınıyor, aile ve ev konularında gerginlikler bir takım stresli durumlar söz konusu. Aile içinde küçük bir konu bir anda büyüyüp sorun yaratabilir, dikkatli olmalı ve sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız. Salı gününden itibaren Ay, İkizler burcunda olacak, sizin gibi hava grubu bir burçta olduğundan rahatça iletişim kurmak, insanlarla bir araya gelmek, fikir birliği yapmak, yeni şeyler öğrenmek için can atacaksınız. Çocuk konularında inisiyatif alabilecek, yeni kararlar verebileceksiniz. Haftaya damgasını vuran bir diğer açı Ay ve Satürn arasındaki karşıtlık, dolayısıyla bazı şeyler istediğiniz gibi gitmeyebilir, ailevi konular ve çocuk sorumluluğu sizde baskı yaratabilir, sizler özgürlüğüne düşkün insanlarsınız , bu durumlarla başa çıkmaya çalışmalı ve günlük işlerinize yönelerek kafanızı dağıtmalısınız. Sağlık açısından midenize dikkat etmeli, yediklerinize içtiklerinize ekstra özen göstermelisiniz. Sevgiyle kalın, iyi haftalar olsun.

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; yakın çevrenizde gelişen olaylar veya direkt kendi kardeşinizle ilgili bir gerginlik yaşayabilirsiniz çünkü pazartesi günü meydana gelecek olan Boğa burcundaki dolunay sizin 3. hanenizde gerçekleşiyor. Hafta boyunca iletişim problemleri yaşamanız muhtemel. Kendinizi anlatamıyor veya sözcükleri doğru seçemiyor gibisiniz. Bir anda ortaya çıkan olaylar, kardeşinizle aranızda bir rekabete dönüşebilir aranızda bir sorun teşkil edebilir. Salı gününden itibaren Ay, İkizler burcuna geçiş yapacak, daha çok mantık ve realist olmaya çalışacaksınız. Duygu yoğunluğundan sıyrılıp, haberleşmeye, iletişime ve konuşmaya ihtiyaç duyacaksınız. Salı günü Ay, Mars’tan ve Jüpiter’den destek görüyor, Merkür ile karşıt açıda; yani sizler ertelediğiniz bazı konuları gündeme taşıyarak aslında iyi bir iş yapacaksınız, her ne kadar bu çevrenizdekileri şaşırtacak da olsa, bu hafta realist ve somut olmaya özen gösterecek ve çevrenizdekileri bu tutumunuzla mantığınız ve duygularınız  arasındaki zıtlığı göstereceksiniz. Hafta sonuna doğru Ay Yengeç burcunda olacak; önce hassas sonra Aslan burcuna geçmesiyle ise spontane olmaya karar vereceksiniz. Gündelik işleriniz ve yapmanız gerekenler hayli birikmiş durumda, uzun süredir sağlık konularında sıkıntılar yaşayan Balıklar için kontroller can sıkıcı olabilir. Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (14-20 Kasım)
Önceki ve Sonraki
Haberler