EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Astrolog Dolunay Karaca buseterim.com.tr okurları için bu hafta gökyüzü hareketlerine göre bizleri nelerin beklediğini yorumluyor. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

profil
Dolunay Karaca
14.08.2017
Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili Koçlar, iletişiminiz çok yoğun bir hafta, alacağınız haberler ise pek de iç açıcı olmayabilir. Olaylara farklı bir tarzda yaklaşmak isteyebilir, çözümü eskiyle yeniyi bir araya getirerek bulabilirsiniz. Eski sevgiliden mesaj var. Perşembe gününden itibaren ev hanenizde bitirilmesi veya tamamlanması gereken durumlar olabilir. Olaylara farklı yönden bakmaya çalışmalısınız. Gerginlikler ve tartışmalar sizi bir bitişe sürükleyebilir. İş ve ev arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Kariyer hedeflerinizi büyük tutmak, aile içi sorun teşkil edebilir. Dengede kalmaya özen göstermelisiniz.

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili Boğalar, kendinizi parasal anlamda çıkmazda hissedebilirsiniz, ödemeleriniz artabilir. Bu hafta sadece mantık ve rasyonel konular sizler için önem taşıyor, duygulara pek yer yok. Perşembe gününden itibaren sizler iletişim  alanında aktif olduğunuz kişilerle veya kardeşlerinizle ilgili bir olaya tanıklık edebilir, aranızda ufak bir sürtüşme yaşayabilirsiniz. Eğitim ve yurtdışı konular da bir takım pürüzler yaşayabilirsiniz. Bitirilmesi gereken ne varsa tamamlandığını hissedeceksiniz. İletişim konusunda gerginliklerden uzak durmanız gerekiyor. Hafta sonunda rahatlıyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili İkizler, kendinize dönük olduğunuz bir hafta.  Fakat konuşmalarınızda hala mesafeli ve katı tutumunuz çevrenizi yoruyor. Uzaklardan alacağınız bir habere üzülebilirsiniz. Bu hafta para ve maddi konularda aktif olacaksınız. Parasal anlamda bir işi bitirmek veya sonlandırmak, yerine yeni bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Beklemediğiniz yerden bir para alabilirsiniz. Maddi sorun yaşayan birileri için yardım eli uzatabilirsiniz. Aşk için güzel bir haftadasınız.

 

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili Yengeçler, arkanızdan konuşulanlar bu hafta önünüze serilebilir, canınız sıkılabilir. Sevdiğiniz kişi büyük bir dönüşüm geçiriyor, kendi kendiyle kalmak istiyor, konuşmak istedikleri var ama cesaret edemiyor. Biraz zaman alabilir. Perşembe günü Ay sizin burcunuza geçiyor. Akla kara belli olacak bu hafta. Bazı şeyleri sonlandırmak tamamen ortadan kaldırmak ve sünger çekmek isteyebilirsiniz. Kendinizle bir iç savaş veriyor olacaksınız bu dönemde. İkili ilişkilere dikkat çeken bir hafta! Karar zamanı sizler için. Sağlık konusunda daha iyiye gittiğinizi göreceksiniz. 

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, günlük çalışma koşullarınızda değişiklik istiyorsanız tam zamanı, baskı yaratan durumlar size göre değil. Bu şekilde devam etmek sağlığınızı zorlayabilir. Hobileriniz keyif aldığınız ortamlar, arkadaşlarınız size iyi gelecek. Bunun yanı sıra bazı alışkanlıklarınıza hoşça kal deme zamanı. Geçmişe bakmadan, önünüze bakma vakti sizler için. Arkanızdan konuşanlar çok oldu geçtiğimiz dönemde, bunları duymazdan gelmek gerekiyor bazen.

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili Başaklar, kendinizi güçlü hissettiğiniz bir hafta. İş konusunda elinizi taşın altına koymayı başarıyorsunuz. Mükemmeliyetçi yönününüz ise size zaman kaybettiriyor. Aşk konusunda yapmanız gereken ne varsa yaptınız. İçiniz rahat… Sosyal hanenizde baya yoğunsunuz bu hafta. Fakat bazı gel gitli durumlar olabilir. Arkadaşlarınız arasında bir eleme yapmak, arkadaş gruplarından bazılarını hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz. Umutla başladığınız bir işin sonucunu almak üzeresiniz. Bir takım gerginliklere ise hazır olmanızda fayda var.

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili Teraziler, bu hafta hayata iyi yönünden bakmayı tercih ediyorsunuz. İyimser ve olumlu davranışlarınız çevrenizdekileri etkiliyor. Huzur veren bir yapınız var. Ev ve  aile hayatınızdaki zorluklar sizi üzemiyor. Bu dönemde  patronlarıyla sorun yaşayanlar olabilir. Bir iş değişikliği, terfi, maaş konuları gündeme gelebilir. Hayata baktığınız pencere biraz değişiyor. Bazı şeyleri daha ciddiye almalısınız. Stresten uzaklaşmaya çalışın. Aşk konusunda partnerinizin sözünden çıkmayın. 

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili Akrepler, içinizdeki yoğun manevi duygular bugün su yüzüne çıkıyor. Sevgi ve aşka olan inancınızı, iyi niyete olan inancınızı kaybetmediğinizi herkese göstermek istiyorsunuz. Ödemeler konusunda ise zorlanmalar var. Bu hafta sizlerin eğitim konularında bir sonlanma yaşayacağınızı söyleyebilirim. Uzak yerler, yurtdışı, medya, basın, yayın konuları da gündemde olacak. Uzak akrabalarla ilgili haberler canınızı sıkabilir. Belki oralardan buraya geri dönüş haberleri olabilir. Veya siz taşınmak istiyor olabilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili Yaylar, zor bir haftaya başlıyorsunuz. Konuşmalarınız anlaşılmıyor, çevreniz sizin üstünüze geliyor, sevdikleriniz uzaklarda… Parasal anlamda bir dönüşüme ihtiyacınız var. Yapacağınız işlerde mantıkla hareket etmeye çalışmalısınız.  Ortaklıklarla ilgili bir konuyu bitirebilirsiniz. Bir projeyi tamamlamak veya bir ödemeyi gerçekleştirmek gibi durumlarınız var. Bir ameliyat erteleme yaşandıysa bunun için bir karar alınabilir. Kredi çekmek ise aklınızdan geçiyor fakat sonra nasıl ödeyeceğiniz konusu bir stres yaratıyor. Aşk adına bekar olanlar için iş yerinizde birileri kalbinizi çalabilir.

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili Oğlaklar, aşk ve sevgi konularında şanslı olduğunuz bir hafta. Kendinize gerçekten güven duyacaksınız, güçlü ve lider hissedeceksiniz. Değiştirilmesi gerekenler için ise farklı bir yol deneyerek başarıya ulaşacaksınız bu hafta. Bazı stresler ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Olumsuzluklar için karamsarlık yerine farkındalık daha yerinde bir seçim olacaktır. İkili ilişkilere dikkat! Sevdiğiniz kişinin üzüntüsüne mutluluk, sorunlarına çözüm bulmaya çalışın. Kaybeden siz olmayın.

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili Kovalar, evdeki hesap çarşıya uymuyor bu hafta sizler için, yapmanız gerekenlerle kazandıklarınız örtüşmüyor. Eleme yapmalı ve yapılacaklar listesini yeniden gözden geçirmelisiniz. Sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşmış durumda. Bu yüzden bazı konuları tekrar gözden geçirmeye karar vereceksiniz. Özellikle iş arkadaşlarınız, ofis ortamı veya gününüzü her nerde geçiriyorsanız çoğunlukla orayla ilgili bir takım değişiklikler gündemde olacak. Meditasyon tarzı şeyleri denemek rahatlamanıza ve rutin işlerinizin daha kolay üstesinden gelebilmek adına iyi bir fikir olabilir. 

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)

Sevgili Balıklar, şifacı yönünüzü ortaya koyduğunuz bir hafta. Kendi yaralarınızı sarmak, başkalarına yardım etmek ilk amacınız. Kadersel bir takım dönüşümler içerisindesiniz. Zamana bırakmayı tercih etmeyin, kalkın ve bir şeyler yapın. Yeni bir hobi edinin veya eski arkadaşlarınızı arayın. Bekar olan Balıklar yeni bir heyecana atılabilirler. Gezmeler, keyif aldığınız şeyler, aktiviteler haneniz çok yoğun, bazı şeylerden sıkıldığınızı hissedebilirsiniz. Bu konularda bir sonlanma ve bitiş yaşanabilir. Bazı şeyleri artık yapmak istemeyebilirsiniz. Çocukları olanlar onlarla ilgili sorunlarla ilgilenmek durumunda kalacaklar. Bazı kararlar alacaklar.

 

Haftalık burç yorumları (14-20 Ağustos)
Önceki ve Sonraki
Haberler