EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Bedensel enerjimizi düşük hissedebiliriz. Zaman zaman inişli çıkışlı bir ruh haline bürünebiliriz. Motivasyonumuzun da biraz düştüğünü hissedebiliriz. Çünkü haftaya Güneş, Neptün karşıtlığının enerjisi altında başlıyoruz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
13.09.2021
Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)
  • Gökyüzü bizlere ne için ve kimin için yaşadığımızı sorgulatabilir…
  • Bağışıklık sistemimize ve ruh sağlığımıza bu süreçte ekstra dikkat etmeliyiz. 
  • Dürtülerimizle hareket etmemeye özen gösterelim.
  • İç sesimizin bize yön verebileceği, Ay, Neptün arasında oluşacak zorlayıcı enerji, önümüzdeki birkaç gün daha bizleri etkisi altına alabilir.
  • Bu süreçte, sezgilerimizi iyi değerlendirmemiz ve zihinsel dağılmalara karşı dikkatli olmamız gerekebilir.
  • Bu hafta ve önümüzdeki bir hafta boyunca, ülkemiz genelinde ve bireysel olarak finansal konularda zorluklarla, kısıtlamalarla karşılaşabiliriz.
  • Mars’ın Başak Burcu’ndan çıkıp burç değiştirmeye hazırlandığı bu günlerde, sağlık alanları ile ilgili yeni yaptırımlar olabilir. Kabul etmek zorunda kalabileceğimiz tartışmalı gündemler önümüze getirilebilir.
  • 15 Eylül Çarşamba günü, Mars Terazi Burcu’na geçiş yaparak, 30 Ekim tarihine kadar seyrine devam edecek. Mars, Terazi Burcu’nda çok güçlü olduğu bir yerleşimde değildir. Bu süreç içinde pasif agresif bir tutum içinde olabiliriz. Yanlış zamanda yanlış kararlar verebiliriz. Dünya ve ülkemiz genelinde hak, hukuk ve adalet konuları daha fazla tartışmaya açık hale gelebilir ve yeni yasalarla karşı karşıya kalabiliriz.
  • Haftanın son günlerinde, istediğimiz yönde güçlü ve güzel değişimlere şahit olabiliriz. Önemli işlerimiz ve görüşmelerimiz için değerlendirebiliriz.
  • Haftayı genel anlamda sakin kalarak huzur içinde geçirmeye, yeni ay enerjisinin etkisi ile yenilenerek, sağlıkla yaşam yolculuğumuza devam etmeye niyetlenelim…

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Bu hafta ikili ve iş ilişkilerimizde yoğun bir dönemi yaşayabiliriz. Yeni bir iş ortaklığı teklifi alabiliriz. İkili görüşmelerimizde ruhsal olarak bazı gerginliklere açık bir zaman dilimi olabilir. Boş zamanlarımızda ruhsal bütünlüğümüzü dengede tutmak için meditasyon gibi dinlendirici çalışmalar yapmayı deneyebiliriz. Yeni bir eve taşınmak, yeni bir gayrimenkul yatırımı yapmak için de ideal bir zaman. Finansal dalgalanmalar yaşayabiliriz. Zihinsel olarak yoğun olacağımız hafta genelinde, ani kararlar almaktan uzak durmak faydamıza olacak.

Göklerin mesajı: İkili ilişkilerde çözüm odaklı olma zamanı.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Hafta genelinde ortak gelirlerimizde artış yaşayabiliriz. Kredi çekmek gibi bir planımız var ise bu haftayı rahatlıkla değerlendirebiliriz. Ortak olan işlerimizde bazı krizler yaşayabilir ve bu gerginlikler vesilesi ile kalıcı kararlar alabiliriz. Hareketli ve yoğun bir dönemin başlangıcı olabilir. Ruh ve beden sağlığımızı düşünerek biraz daha yaşamı akışına bırakmayı denemeliyiz. Aşktan yana şanslı bir hafta. Çocuklarımızın sağlığı ile ilgili beklenmedik gündemler içinde olabiliriz.

Göklerin mesajı: Ne istediğine karar ver ve geçmişten getirdiğin sorunlarını çöz.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Hafta genelinde sezgilerimize güvenerek finansal anlamda kendimize yeni kazançlı fırsatlar oluşturabiliriz. İkili ilişkilerimizde ciddi kararlar almak isteyebiliriz. Olaylara daha mantıksal yaklaşarak vadesi dolmuş birlikteliklerimizde ayrılık kararı alabiliriz. Çocuklarımızın eğitim hayatları ile ilgili önemli gündemlerimiz olabilir. Sosyal çevremiz tarafından aranılan ve fikirlerine önem verilen bir kişi olabiliriz. Beklemediğimiz gizli düşmanlıklar da, arkadaş çevremizden gelebilir. Ailemiz ile birlikte yaşıyorsak, belki de hiç beklemediğimiz bir anda onlardan ayrılmak, iş sebebi ile şehir değiştirmek gibi bir gündem içinde ve yeni bir hayat telaşı içine düşebiliriz. Eğitim anlamında şanslı bir hafta olabilir.

Göklerin mesajı: İkili ilişkilerinde bereket senden yana.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Hafta genelinde günlük rutin hayatımızda yoğun bir dönemin başlangıcı olabilir. Sevdiklerimizle birlikte sevgi ve huzur dolu bir dönem yaşayabiliriz. Kısa bir tatil programı yaparak bedenimizi dinlendirmek için de uygun bir zaman dilimi. Kısa yolculuklarımızın yoğun olabileceği bu dönem, trafik kurallarına uymayı ihmal etmeyelim. Küçük kazalara açık bir zaman dilimi olduğunu unutmayalım. Yazılı sözleşme ve imzalık durumlarımız var ise dikkatli olmamız gerekebilir. Riskli yatırımlar karşımıza çıkabilir. Acele karar almak ve uygulamak için uygun bir dönem içinde olmayabiliriz. Ev tadilatı yapmak gibi planlarımız var ise bu haftanın enerjilerini değerlendirebiliriz.

Göklerin mesajı: Yaşamında değer verdiklerinle birlikte hareket etme zamanı.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Hafta genelinde finansal anlamda rahat nefes alabileceğimiz güzel bir dönem. Spora başlayabilir ya da kişisel hobilerimize zaman ayırabiliriz. Yakın çevremizle birlikte yoğun bir iletişim içinde olabilir ve kısa seyahatler planlayabiliriz. Kariyer alanında beklediğimiz bir hak edişimiz var ise bu hafta beklemediğimiz sürpriz bir gelişme yaşayabiliriz. Yapmış olduğumuz bir iş başvurumuz var ise olumlu yönde cevap alabiliriz. Alerjik reaksiyonlara karşı da dikkatli olalım. Hayatımızda değer verdiğimiz bir erkek figürden yana finansal anlamda beklediğimiz desteği alabiliriz.

Göklerin mesajı: Ailemiz ve kendimiz için yeni fırsatlar yaratma zamanı.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Hafta genelinde yakın çevremizle olan ilişkilerimizde iletişimimiz, fikir alışverişimiz artabilir ve kendimizi daha huzurlu hissedebiliriz.  Ebeveynlerimizin bizden yardım beklediği bir zaman olabilir. Verimli, yoğun bir dönemi yaşarken kendimizi daha net bir şekilde ortaya koyabilir ve olumlu düşüncenin gücü ile hayallerimizi gerçeğe dönüştürebiliriz. İş başvurusu yapmayı planlıyorsak, bu haftanın enerjilerini olumlu yönde değerlendirebiliriz. Rutin sağlık kontrollerimiz var ise ihmal etmemeliyiz. Yurt dışı bağlantılı işlerimizde ani beklenmedik olumlu değişimlere şahit olabiliriz.

Göklerin mesajı: Yaşamına yeni insanlar almak için ideal bir zaman.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Hafta genelinde maddi ve manevi kaynaklarımızda artış yaşayacağımız bir dönem olabilir. Ruhsal olarak yaşam enerjimizi düşük hissedebiliriz. Kendimizi motive edebilmek için detoks ve meditasyon yapmayı deneyebiliriz. Mars’ın bu hafta sizin burcunuza geçmesi, bir de Merkür’ünde Terazi Burcu'nda olması sebebi ile kendinizi rahat akışta ortaya koyabilirsiniz. Eksik kalmış, yarım bırakılmış işlerimizi gözden geçirebileceğimiz ideal bir zaman içinde olabiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde aldanma ve aldatılmalara açık bir zaman dilimi olabileceğini hatırlamalıyız. Aşk konularında hesaplaşma ve yüzleşmeler yaşayabiliriz. Yeni başlangıçlar için yavaş adım atmamız gereken bir dönem olabilir. Ruh ve beden sağlığımıza özen göstermemiz gerekebilir.

Göklerin mesajı: Karşına çıkan herkesi kendin gibi sanma.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Hafta genelinde daha çok kendimizle baş başa kalmayı tercih edebilir ve ufak dokunuşlarla dış görünüşümüzde değişim yapmak isteyebiliriz. Finansal anlamda olumlu gelişmelere açık bir zaman dilimi. Sosyal çevremizin kalabalıklaşacağı bu dönem yeni görüşmeler içinde olurken, kendimizi biraz sıkılmış ve daralmış hissedebiliriz. Spora başlamak ve ruhsal çalışmalar yapmak için de uygun bir hafta. Kadersel hayat ortaklarımızla olan ilişkimizi bir kez daha gözden geçirmek ve sorunlarımız var ise çözüme kavuşturmak için bu haftanın enerjilerini olumlu yönde değerlendirebiliriz. Yapmak istediğimiz değişim ve dönüşümler için ideal bir zaman olduğunu hatırlayalım.

Göklerin mesajı: Hayatın merkezine kendini koy.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Hafta genelinde iş ve eğitim konularımızda hareketli bir dönemi yaşayabilir, eğitim konularındaki emeklerimizin karşılığını alabiliriz. İş başvuruları için uygun ve değerlendirilmesi gereken bir hafta olabilir. Yeni projelere başlamak için enerjimizi toplayabilir ve iletişim konusunda yoğunluk yaşayabiliriz. Yaşamımıza yeni kişileri dahil edebilir ve beklediğimiz bir paranın gelişine şahit olabiliriz. Ailemizle ilgili gündemlerde fedakarlık yapmak durumunda kalabiliriz. Platonik ya da gizli kalmış bir aşk gündeme gelebilir. Sağlığımıza ekstra önem göstermeliyiz.

Göklerin mesajı: Alma verme dengeni bozma.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Hafta genelinde biraz karamsar bir ruh haline bürünebilir ve iç sesimize yönelmek isteyebiliriz. Sosyal çevremizde zorunlu olarak bir yoğunluk yaşayabiliriz. Yurt dışı bağlantılı işlerimizde istediğimiz fırsatlar karşımıza çıkabilir. Beklediğimiz paralar gelebilir ve geldiği gibi de gidebilir. Finansal olarak inişli çıkışlı bir hafta yaşayabiliriz. Büyük değişim ve dönüşümler için rahat, akışta kalmaya özen göstermeli ve geçmişe değil önümüze bakarak sağlam adımlarla yol almayı denemeliyiz. İş ile ilgili yoğun görüşmeler içinde olurken, yeni sözleşmeler gündemimize gelebilir. Ruhsal çalışmalar, meditasyon ve danışmanlık almak için ideal bir zaman dilimi.

Göklerin mesajı: Kendini rahat ifade etmek için sezgilerinin peşinden git.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Hafta genelinde finansal olarak rahat bir nefes alırken, hesapta olmayan ödemelerle karşılaşabiliriz. Disiplinli olmak için gökyüzü bizi belki bu dönem bazı dar boğazlardan geçirerek eğitmeye çalışıyor olabilir. Bu enerjinin farkında olarak yaşadıklarımızdan dersler çıkarmayı ihmal etmeyelim. Yoğun bir dönem içinde olurken yurt dışı bağlantılı işlerimiz gündemimize gelebilir. Önümüze yeni yatırım fırsatları çıkabilir. İç sesimiz bizi bu hafta karamsarlığa sürükleyebilir. Kendimizle ilgili yeni planlar içinde olurken, ani bir şekilde şehir ya da ülke değiştirmeye karar verebiliriz. Taşınmak gibi bir planımız var ise bu haftanın enerjilerini rahatlıkla değerlendirebiliriz.

Göklerin mesajı: Yeniden kendini ve gücünü keşfetme zamanı.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)

Hafta genelinde kariyer alanlarımızda yenilikler yaşayabilir, yeni bir iş başvurusu yapabiliriz. İkili ilişkilerimizde yaşadığımız anlaşmazlıklar varsa bu hafta çözüme kavuşturabilir ve yeni kararlar almak zorunda kalabiliriz. Kendimizi dinlendirmek için zaman ayırabiliriz. Yeni bir hayata başlangıç yapabiliriz. Duygusal bir zaman dilimi içinde olurken bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Bu dönem iç dünyamıza yönelebilir ve oluşturduğumuz gereksiz bağımlılıklarımızdan kurtulmaya niyet edebiliriz.

Göklerin mesajı: Gitmesi gerekenleri salıver gitsin gökyüzüne.

Haftalık burç yorumları (13 Eylül-19 Eylül)
Önceki ve Sonraki
Haberler