EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (13-19 Temmuz)

Merkür retrosunun Pazar günü bitişiyle birlikte, yavaş yavaş hızlanan Merkür hafta sonuna doğru eski gücünü kazanıp iletişim, ticaret, seyahatler ve anlaşmalar konularında hayatlarımızı destekleyecek. Çarşamba günü netleşen Güneş-Plüton karşıtlığı, içsel gerginlik ve baskının artışını, otorite figürlerinden gelebilecek önemli değişim haberlerini gösteriyor. Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
13.07.2020
Haftalık burç yorumları (13-19 Temmuz)

Trafikte dikkatli olmalı, taşıtınızın kontrollerini yaptırmış olmalısınız. Ekibinizde çalışan elemanlar ile ilgili bazı konular tekrar gündeme gelecek. Eski işler, daha önce yapılamayan, kaçan iş fırsatları tekrar gündeme geldiğinde iyi değerlendirilebilmiş ise çok güzel sonuçlar alacak ve bu hafta uzun süredir olmadığı kadar rahat olacaksınız.


Arkadaşlarınızla, bir grup ya da içinde bulunduğunuz bir kalabalık ile ilgili bir para konusu varsa geçmişten kalma bu konu tekrar kucağınıza düşebilir. Size borcu olan arkadaşlar ya da borcunuzun olduğu arkadaşlar bu dönemde iletişim halinde olacaklar. 


Aileniz ile ilgili bittiğini zannettiğiniz konular tekrar açılabilir, evinizi yaptırmış, taşınmış ya da yenileme yapmışsanız bu konuda yarım bıraktığınız işlerle meşgul olacaksınız. İş ve kariyerle ilgili yoğun günlerden geçeceksiniz fakat bu konularda yeni başlangıç yapmayı tercih etmek yerine eskiden kalma bir işe geri dönmeyi tercih etseniz daha iyi olur. 


Yakın akraba ziyaretleri gerçekleştirebilirsiniz. Şifa gerektiren konularınız varsa ya da aradığınız bir tedavi varsa bu konuda bir bilenden destek almak ya da yabancı bir kaynaktan bilgi almak kolay olacak.


Arkadaşlar ve eski çevrelerinizden birileriyle krize giden bir iletişim sorunu yaşayabilirsiniz. Geçmişte yapmayı planladığınız bir projeniz şimdi size biraz pahalı gelebilir, yapmaktan vazgeçebilirsiniz. Ekonomik anlamda dönüşümlü bir dönem olacak,  beklenmedik yerlerden ödemeler alabilirsiniz.


İş ortaklarınızla ve ortaklıklarınızla ilgili süreçler tekrar karşınıza çıkacak. Evliliğinizde bittiğini sandığınız bazı konularla tekrar uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Fiziksel bedeninizle ve sağlığınızla ilgili beklettiğiniz bir meseleyi halletmeye karar verebilirsiniz.


Çalışanlarınızla görüşebilir ya da problemler yaşayabilirsiniz. Kiracılarınız varsa bu dönemde kendilerinden istekleri konusunda net olmalarını istemeli ve/ya siz istedikleriniz konusunda net olmalısınız. Evcil hayvanlarınız bu dönemde inatçı ve mutsuz olabilir, daha fazla ilgi bekleyebilir. 


Çocuk sahibi Akrepler bu dönemde çocuklarının meseleleriyle uğraşıyor olabilirler, dolayısıyla çocuklar daha fazla vaktinizi alacak olabilir. Eskiden cesaret edemediğiniz bir projeniz için girişimde bulunmak isteyebilirsiniz, hafta başında Merkür durağan olacağından Çarşamba sonrasını beklemenizde fayda var.


Ebeveynlerinizle ilgili geçmişte kalmış bir konu tekrar gün yüzüne çıkabilir, Merkür retrosu sonlanırken bu alandaki eksikleri tamamlamak için son fırsatları değerlendireceksiniz. Banka ve finans işlerinizde hesaplamalara dikkat etmelisiniz.


Ortaklık ve ikili ilişkilerdeki pürüzleri gidermek için son zamanlar. İçsel baskıların artabileceği fakat son yılların üstünüzde oluşturduğu değişimleri sonlandırmak için de eşsiz bir hafta olacak. Hafta sonuna doğru daha rahatlamış ve dinlenmiş olacaksınız.


Ayağınıza bağ olmuş eski işleri bitiriyor, son hesapları kapatıyorsunuz. Yeni işler, yeni projeler, yeni çalışanlar ve çalışma arkadaşları yakında hayatınıza girecek fakat öncesinde biraz dinlenme ve Merkür’ün durağan olduğu hafta başını atlatmakta fayda var.


Eski krizler ve eski hesaplar kapatıldıysa, artık Merkür sizi aradığınız kaynaklara ulaştırmak üzere düz seyahatine geçiyor. Aşk ilişkileri ve çocuklarla ilgili konular içsel gerilimler yaratsa da hafta sonuna doğru içinizdekileri ifade edip rahatlayacaksınız.


Önceki ve Sonraki
Haberler