EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (13- 19 Ocak)

Bu haftaya 13 Ocak Pazartesi günü Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle başlıyoruz. Sevdiği bir alana giren Venüs güzel etkilerini her burca farklı yaşam alanlarında dağıtırken Perşembe günü itibariyle de aklın gezegeni Merkür Kova burcunda seyretmeye başlayacak. Bu iki geçişin haftaya ve burçlara olan etkisi yazımızda...

profil
Serap Baytok
12.01.2020
Haftalık burç yorumları (13- 19 Ocak)

Şifa ve bilinçaltı süreçlerinizle ilgili bir alana giren Venüs, ilişkilerinizi biraz kaosa sürüklüyor gibi hissetseniz de uzun vadede size şifa verecek. Fazla harcamalara dikkat etmeniz gerekebilir, müsriflik kaçınmaya çalışın. Merkür arkadaşlık ilişkilerinizi canlandırırken, görüşmediğiniz kimseler ve sosyal çevrelerinizden haberler alabilirsiniz.


Bu hafta sosyal çevrenizle ilgili bir alana girecek olan Venüs, bir arkadaşlığı aşka dönüştürebilir. Sosyal medyadan tanıştığınız birisiyle görüşmek isteyebilirsiniz. Merkür iş hayatınıza hız katabilir, iş ile ilgili görüşmeler, yazışmalar yapabilir, haberler alabilirsiniz. Akıl ve mantık süreçleriniz hızlanırken, kardeş, kuzen gibi yakın akrabaların gündeminizde olduğu bir hafta geçirebilirsiniz.


Bu hafta çok güzelleşecek ve  iltifat toplayacaksınız, iş ve kariyer alanına giren Venüs size bu alanda şanslar ve fırsatlar sunacak, kariyerinizde destekler görecek, bilinirliğinizde pozitif etkiler alacaksınız. Merkür eğitim ve seyahatler ile ilgili bir alanı etkinleştirirken beklediğiniz bir eğitim başlıyor olabilir. Yabancılardan haberler alabilir, iş için seyahat edebilirsiniz.


Bu hafta varsa eşinizin akrabaları ile daha fazla görüşeceğiniz bir dönem başlayabilir. Seyahat etmek ve akraba ziyareti gerçekleştirmek için fırsatlar çıkacaktır. Merkür sizi derin düşüncelere sevk edecek bir alanda ilerlerken, ortak hesaplarınız ve ortaklaşa kazançlarınız ile ilgili haberler alabilirsiniz.


Bu hafta ilişki dinamikleriniz biraz karışabilir, kıskançlık yapma ve kriz çıkartmaya meyilli olan ilişkileriniz bu dönemde kendilerine daha kolay altyapı bulabilirler. Merkür’ün ilişki evine girmesi, geveze ve muhabbetli bir dönem başlatırken, partnerin çok konuşmasından biraz muzdarip olabilirsiniz.


Bu hafta ile başlayan süreçte Başaklar ilişkiden yana çok şanslı olacaklar, karşınızdaki kişi sizi daha hoş tutmaya ve sizinle daha fazla görüşmeye çalışacak. Merkür iş hayatının günlük telaşesini rahatla yürütebileceği bir alana girerek, günlük iş ve çalışma arkadaşları gündemlerinizi hızlandıracak.


Bu hafta Teraziler ofiste güzel sürprizlerle karşılaşacaklar. Çalışan arayışındaysanız, aradığınız kişiyi çok kolay bulacaksınız. Günlük işler ve meşgaleler alanınız Venüs desteği alıyor. Merkür, daha cesur ve kalpten konuşacağınız bir alana girerken varsa çocuklarınız ile ilgili haberler alabileceğinizi gösteriyor.


Akrep burçları aşk ve çocuklar konusunda çok şanslı oldukları bir döneme giriyorlar. Bu hafta ile başlayan süreçte tanışacağınız biri sizi çok etkileyecek. Merkür ev ve aile konularınızı gündeme getirip kafa yordururken varsa kardeş ya da kuzen gibi akrabaları misafir ediyor olabilirsiniz.


Yay burçları ev ve aile ile ilgili destekler alacaklar, evinizi güzelleştirmek ya da dekore etmek isteyebilirsiniz. Teyze, hala, kız kardeş, abla gibi akrabalarınız sizi ziyarete gelmek isteyebilir. Merkür iletişim trafiğinizi arttırıyor ve beklenmedik seyahatlerden bahsediyor, yazışmalar ve cevaplar daha çabuk elinize ulaşacak.


Oğlak burçları, iletişim trafiğini arttıracak bir Venüs seyri yaşayacaklar. Yakın akraba ziyaretlerini arttırabilecek bu geçiş, normalde anlatamadığınız şeyleri kolaylıkla anlatabilmenizi ve dengeli, uyumlu bir iletişim kurabilmenizi sağlayacak. Merkür ekonomi hanenizi hızlandırıyor, nakit akışınız hızlanabilir. İleride gelir getirecek anlaşmalara imza atabilirsiniz.


Kova burçları Merkür’ün seyri ile mental olarak çok aktif olabilirler. Çocuklarınız ile ilgili beklediğiniz haberlerin gelebileceği, davet ve etkinliklere katılım gösterebileceğiniz bir dönem başlıyor. Venüs ekonomik göstergelerinizi güçlendirirken, ödemeler alabilir, kendinizi değerli hissettirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Balık burçları bu hafta Venüs geçişini bizzat üzerilerinde yaşıyorlar, daha sosyal olacağınız bu günlerde çok da şanslı olacaksınız. Estetik ve güzellik müdahaleleri için çok ideal günlerden geçiyorsunuz. Kuaförde bir gün geçirmek, stil ve imaj tazelemek isteyebilirsiniz. Merkür geçişi bilinçaltınızı tetikleyecektir, haberci rüyalar görebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler