EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Venüs ve Jüpiter! İki iyicil gezegenin kavuşumuyla başlıyoruz haftaya! Dilek dilemek, sevgi vermek, sevgi almak ve huzur bulmak için uygun etkiler barındıran bir haftaya giriş yapıyoruz. Hafta sonu ise Akrep burcundaki yeniayla tutkuyla yeni işlere imza atabiliriz.

profil
Dolunay Karaca
13.11.2017
Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, yeni haftada Ay Başak burcunda Pazartesi günü, mükemmeliyetçi ve detaycıyız, biraz da eleştirmeyi seviyoruz çevremizdekileri. Bu hafta önemli gökyüzü haberlerinden biri gökyüzünde iki iyicil gezegen Venüs ve Jüpiter kavuşum yapacaklar. Sizleri ortaklaşa işler konusunda uyuma sürükleyecekler. Ödeyemediğiniz bir borç varsa, sizlere ödeme kolaylığı sunacak. Sevgi ve aşk konularınız hafta sonunda gayet iyi olacak, Ay Terazi burcuna geçiş yaptıktan sonra arkadaşlarınızla birlikte keyifli ortamlarda bulanacaksınız. Gökyüzündeki uyumlu açı, sizi ve sevdiklerinizi birbirine bağlıyor. Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Ay Başak burcundayken başlıyoruz yeni haftaya, sizi hobileriniz konusunda seçici ve detaycı yapıyor, el becerileriniz artıyor ve kendinizi dikkatli bir şekilde tartıyorsunuz. Çocuklarınızın işleriyle ilgilenmek, ödevler, koşuşturmalar derken, sorumluluklarınızın arttığı bir haftaya giriyorsunuz. Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeniay yaşanıyor. Bu yeniayda yeni birisiyle tanışma ihtimaliniz yüksek, var olan ilişkinizdeki sorunları ise çözüyorsunuz. İş ortamınızda bu hafta bazı sırlar açığa çıkabilir. Günlük temponuz hayli yüksek. Gökyüzünde gerçekten mutluluk veren bir kavuşum yaşanıyor, özellikle sağlık konularında yüzünüz gülecek, bir yakınızın veya kendinizin sağlık koşullarında iyileşme yaşanacak. Aşk ve sevgi durumları bekar olan Boğalar için çalışma ortamınızda tanışacağınız birisi size cazip gelebilir bu hafta. Birliktelikleri olanlar zaten mutlular. Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, haftaya Güneş ve Ay arasındaki kare açıyla başlıyoruz. Ay Başak burcunda hareket ediyor. Yönetici gezegeniniz Merkür ise Yay burcunda. Hafta başında otorite figürleriyle bazı çatışmalı durumlarınız olabilir. Genel olarak ev ve aile konularında inisiyatif alacağınız bir hafta olacak. Evinizde olmak isteyeceksiniz ve ailenizle ilgili sorunları çözmeye çalışacaksınız. Bazı şeylerde aydınlanma yaşanacak ve farklı açılardan bakacaksınız olaylara. Haftanın ikinci yarısında Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor. Cumartesi ise bir yeniay meydana gelecek. Çocuk sahibi olmak isteyen İkizler için uygun etkiler var, yalnız eşlerin tutumu önemli. Ortaklıklar ve ödemelerde zorlanmalar var. Bunları iyi dengelemeniz gereken bir haftadasınız. Mesafeli olmak size uygun değil bence, sizler kıpır kıpır ve konuşkan girişken insanlarsınız. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, evet Ay 3.evinizdeyken başlıyorsunuz haftaya yani Başak burcundayken. Kardeşlerinizle yakın çevrenizle diyaloglarınız gayet iyi, iletişim, yazma konuşma becerileriniz güzel gidiyor. Ticaret yapma fikriniz, iş birliği içerisinde olursanız iyi sonuçlanacak. Çocuklarınızla ilgili meselelerde biraz zorlanabilirsiniz hafta başında. Spekülasyonlardan uzak durmak, kumar benzeri şeylerle ilgilenmemek, yatırımlarınız doğru yerlere yapmak için biraz beklemelisiniz. Düşüşler ve kayıplar verebilirsiniz. İlişkilerde adil olmak, hak yememek, medeni davranmak gerekiyor her iki taraf içinde. Hafta sonu Ay Akrep burcunda hareket edecek ve yeniay oluşumu söz konusu astroloji ve okült çalışmalar için oldukça güzel bir dönem, heyecan duyacağınız keyif alacağınız şeylerle ilgilenmeli ve hobilerinizi geliştirmelisiniz. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Ay Başak burcunda başlıyoruz haftaya, sizin maddi alanınızı etkileyen bir transit bu. Para konularında kafa yoracağınız, maddi imkanlarınız için çalışacağınız bir süreç.  Hırslı ve başarma odaklı olacaksınız. Üzerinde baskı kuracağınız insanlar isteyeceksiniz çevrenizde. Salı gününden itibaren çocuklar, hobiler, aşk meşk gönül işleri, sahnede olmak, hayattan zevk almak, daha iyimser ve neşeli bir havaya bürünmek için fırsatlar çıkacak karşınıza. Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Terazi burcunda, konuşmak, dertleşmek, anlatmak isteyecek ve çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Hafta sonunda iştahınız açık, yeme içme gibi durumları aşırıya kaçırabilirsiniz, kendinize aşırı güvenmek ve bilmediğiniz konularda risk almak tehlikeli olabilir özellikle sevgi ve aşk konularında. Aşk hayatınız bir süredir inişli çıkışlı gidiyordu, bu hafta bazı şeyler daha net ve açık. Yeniay oluşumu esnasında cumartesi günü, çözüm yolları bulmak için güçlü bir enerjiye sahipsiniz. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, evet haftaya Ay sizin burcunuzdayken başlıyoruz bu da size oldukça güçlü enerjiler katıyor. Mükemmeliyetçi ruhunuz açığa çıkıyor ve detaycı yanınız netleşiyor. Yapmak istedikleriniz ve çalışma ortamınızda düzen ve yeni uygulamalarla haftaya başlıyorsunuz. Kafanızı toplamak ve elinizdeki işlere yönelmek için uygun bir hafta. Evet bu hafta aşk konularınıza baktığımda Jüpiter ve Venüs kavuşumda olacaklar, sevgi dolu hatta fazla abartılı geri bildirimler alabilir, şaşırabilirsiniz. İş konularında hırslı ve mücadeleli bir hafta sizleri bekliyor, intikam almak, intikam demeyelim de ben daha iyisini yaparım görürsünüz der gibi bir haliniz var. Bu tutumla birlikte dengede kalmaya çalışmalısınız. Para konularınız ise iyiye gidiyor. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya plan program yaparak kendi iç sesinizi dinleyerek başlamak istiyorsunuz. Ay Başak burcunda ve sizi kapalı yerlerde olmaya teşvik ediyor, yalnız kalmak, meditasyon yapmak, ruhsal çalışmalarda bulunmak ve sıkıcı işlerinizi bir an önce bitirmek için sizi zorluyor. Bu hafta komşularınızla, arkadaşlarınızla,  kardeşlerinizle olan iletişiminizi güçlendirmek, bir sürü insanı çevrenize toplamak gibi bir marifetiniz var. Kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz, ayrıca yazı yazmak, bir bilgisayar programı oluşturmak, iletişim araçları sizler için ön planda olacaktır. Aşk konularında perşembeden itibaren Ay Terazi burcunda hareket edeceğinden, inisiyatif almak kolaylaşacak, kendinize olan güveninizi toplayacak ve harekete geçmek isteyeceksiniz. Sosyalleşmek ve gezmek açısından değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu yeniay oluşumuyla değiştirmek istediklerinizi değiştirebilir, değer yargılarınızı gözden geçirebilirsiniz. Adil olmak sizin işiniz. Objektif bakış açınız size değer katıyor. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, arkadaşlarınızdan duyacağınız şaşırtıcı bir haberle başlayabilirsiniz yeni haftaya, Ay ve Uranüs arasındaki olumlu açı sıra dışı bir başlangıç yapacağınızı vurguluyor. Fakat rekabetten de kaçınmak gerekiyor haftanın başlarında. Ay Başakta başlıyoruz yeni haftaya sosyal organizasyonlarınız artarken, her türlü plan program için uygun etkiler barındıran bir transit bu. Ay, Başak burcundan sonra Terazi ve sonra da sizin burcunuzu ziyaret ediyor. Bu hafta genel anlamda arka planda kalmak ve kendi kendinize karar almak için uygun bir zaman dilimi, hasta ziyaretleriniz olabilir, yardıma muhtaç insanlar için el uzatabilirsiniz. Ay Akrep burcuna geçtiğinde ise hafta sonu daha dinamik ve bir o kadar da yoğun duygular barındıracaksınız. Yeniay sizi başlangıçlara itecek. Aşk konularında bu hafta Venüs Jüpiter kavuşumu çok iyi bir kavuşum sevdiğinizle bir aradasınız ve küskünlük bitmiş. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

 

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, Satürn ve Merkür’ün sizin burcunuzda yer almasıyla sizlerin fikirlerinizde artık gerçekten olgunlaştığınızı ve anlamsız şeylerden bahseden kişilerden uzaklaştığınızı, hayata realist yönden bakmaya başladığınızı gösterir. Bu iyi bir şey. Sonuçta fikir ve düşüncelerinizde daha somut ve ciddi mevzular ilginizi çekerken, bir yanda bunları hayata geçirmek için efor sarf ediyorsunuz. Hafta sonu Akrep burcundaki yeniay sizleri eskiyle vedalaşmaya niyet ettirecek. Bazı şeyleri geride bırakmanızın zamanı geldi de geçiyor bile yalnız kalmak ve dinlenmek isteyeceğiniz bir hafta sonu olabilir. Kafanız netleşiyor ve arkadaşlarınızdan destek görüyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki insanlar size yardım ediyorlar. Sevgi konularında ikili ilişkilerde ise bir mesafe söz konusu olabilir. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bu hafta fikirlerinizde tutucu ve inatçısınız, 12. evinizde gerçekleşen bir Satürn Merkür yer alıyorlar. Geçmişe takılı ve bir sırrı ortaya çıkarmak, gizli konuları araştırmak ister gibisiniz. Aslında fikirlerinizi çok fazla paylaşmaktan hoşlanmayan bir yapınız var, kendinize saklamak ve ketum davranmak söz konusu bu hafta sizler için. Ay Başak burcunda başlıyoruz yeni haftaya sizler seyahat planları yapıyor olabilirsiniz önümüzdeki günler için, bu iş ile alakalı olabileceği gibi yabancı ortaklıklar, yurtdışında bir iş açmak veya mal alıp satmak gibi durumlar da olabilir. Uzaktaki akrabalarınızla görüşmek ve onlarla diyalog kurmak size iyi gelecektir. Aşk ve sevgi konularında bu hafta Venüs Jüpiter’le kavuşum açısında olacak. Değiştirmek ve dönüştürmek istedikleriniz için harika bir açı. Adil olmak ve insanlara gerekli değeri vermek gerekiyor. Biliyorsunuz vermeden almak olmaz. Karşı tarafın verdiğine mutlaka karşılık vermelisiniz. İyiyse iyi, kötüyse kötü. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, hastalık, ameliyat, hasta ziyaretleri belki yanınızda çalışan birilerinin bu tür durumları olabilir veya evcil bir hayvanınız var ise onun bu tarz durumlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Haftaya Ay Başak burcunda başlıyoruz. Ortaklaşa işler, ödemeler ön planda… Salı gününden itibaren keyif alacağınız projeler, yeni arkadaş çevreleri, sosyalleşmek, hayattan keyif almaya başlamak size iyi gelecektir. Neşeli ve pozitif yönünüzü harekete geçirebileceksiniz. Ama bu arada kimin dost kimin düşman olduğunu anlayacaksınız. Sizler fazlasıyla arkadaş canlısınız, bu bir anlamda çok iyi bir şey fakat diğer yandan herkes arkadaşınız değil, bu dengeyi bulmak önemli. Konuşmalarında tutarlı ve istikrarlı kişilere yöneleceksiniz. Daha felsefik, daha bilgili, daha dolu insanlarla bir arada olmak keyif verecek sizlere. Akrep burcundaki yeniay iş hayatınızda verimli olmanıza neden olacak. Aşk hayatınız için bekar olan Kovalar sosyal ortamlarda yeni biriyle tanışma ihtimalleri oldukça yüksek. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, evet Ay sizin karşıt burcunuzda Başakta başlıyoruz yeni haftaya, güçlü bir enerjisi var. Hırs ve rekabet duyguları baskın haftaya başlarken. Özellikle ikili ilişkilerinizde bir şeyleri ona empoze etmeye çalışabilirsiniz veya tam tersi o size baskı kurmaya otorite olmaya çalışabilir. Bu bağlamda kırılabilir ve üzülebilirsiniz. Bir şekilde tavır takınmanız gerekebilir iş ilişkilerinizde. Aşk ve sevgi konularında Venüs Jüpiter kavuşumu haftanın başka bir dikkat çekici açısı. Sosyal hayatınızı etkileyen bir takım durumlarınız mevcut. Birlikteliğinizde aynı şeylerden keyif almamaktasınız. Bu problemi çözmeniz lazım. O başka bir konuda heyecanlı, siz bambaşka konularda, dolayısıyla orta yolu bulmak ve adaletli olmak gereken bir süreç bu. Fakat dilek dilemenin de tam sırası dileklerinizi bir kağıda yazabilir ve dua edip istekleriniz için totem yapabilirsiniz. Hafta sonu Akrep burcundaki yeniay sizleri yeni bir projeyle baş başa bırakabilir veya yeni bir eğitim için atağa kalmanıza neden olabilir. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (13-19 Kasım)
Önceki ve Sonraki
Haberler