İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Pazartesi Ay’ın Başak burcunda hareket ettiği bir gün çalışmak ve üretmek için istekliyiz. Geri giden Mars ve Plüton Oğlak burcunda kavuşum enerjisine giriyorlar! Güç savaşları devrede! Bu hafta sonu ise Merkür geri hareketini sonlandırıyor ve en azından, iletişimimizdeki aksaklıklar son buluyor.

profil
Dolunay Karaca
13.08.2018
Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

 Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, günlük işlerinize vereceksiniz kendinizi hafta boyunca, ofis düzenlemesi yapmak, evdeyseniz dolaplarınızı düzenlemek, gelir gider düzeninizi ayarlamak ve bunlar için efor harcamak tüm zamanınızı alacak. Sizler ev ve aile konularında daha iletişimsel ve olaylara farklı bakış açıları kazanarak çözüme gidebilirsiniz. Bu hafta kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmaktan hoşlanmayacaksınız. Perşembe günü Mars Plüton kavuşumu çalışma ortamınız veya her gün yaptığınız rutinlerinizde bir değişikliğe götürebilir sizi; bu gerginlikten kurtulmak için sevdiğiniz kişiyle birlikte farklı şeyler deneyebilir, onun isteklerini onaylayarak sosyalleşmek isteyebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Sevgili Boğa ve yükselen burcu Boğa olanlar, haftaya keyifli enerjik ve güzel bir motivasyonla başlıyorsunuz. Bekar olan Boğalar için yeni flörtler var. Çocuk bekleyenler için çocuk haberi olabilir. Zaten çocuğu olanlar ise onların bir başarısına sevinecekler. Sağlık konularında sizin veya çevrenizden birinin iyiye gittiğine tanıklık ediyorsunuz. Perşembe günü Mars Plüton kavuşumu maddi konularda kafanızın fazlasıyla çalışmasına neden olacak, iş imkanlarınızı arttırmanın yollarını keşfedeceksiniz. Gökyüzüne baktığımda yakın çevre ilişkileriniz güçleniyor. İnternet, sosyal ağlar, bilgisayar, web sitesi gibi iletişim yollarınız açılıyor. Tek bir sorun size uymayan birisine platonik aşık olma ihtimaliniz çok yüksek, buna dikkat edin lütfen.

 

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, haftaya ev değiştirmek, ev almak, evinizle ilgili değişiklikler yaparak başlıyorsunuz. Belki aklınızdan geçenler bunlar, belki de sadece evde olmak istiyorsunuzdur, bir süredir şöyle böyle devam eden maddi durumunuz tamamen değişmeye başlayacak. Daha ticari düşünmeye ve verdiğiniz emeğin karşılığını almaya başlayacaksınız. Mars ve Plüton enerjisi ise sizin aile hayatınızı etkileyecek, agresif konuşmalardan ve kin tutmaktan uzak durmalısınız. Bu hafta sonu kiracılarınızla problemler yaşayabilir veya ev sahiplerinizle bir problemi tartışabilirsiniz. Sağlık konusu da sinyal veriyor bu hafta hobilerinize ve spora zaman ayırmak iyi bir fikir olabilir. Neyse ki Merkür retrosu bitiyor ve şans size geri dönecek merak etmeyin.

 

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Sevgili Yengeç ve yükselen burcu Yengeç olanlar, haftaya yakın çevre ilişkileri, kardeşleriniz ve aileden yakın gördüğünüz kimselerle bir arada olarak başlayacaksınız, onların projelerine destek olmak, sorunlarına ortak olmak isteyeceksiniz. Aslında bu ay esas buna ihtiyacı olan kişi sizsiniz, bu haftadan itibaren biraz zorluk yaşamanız muhtemel, arkanızdan iş çevirenler var haberiniz olsun. İyiyim gibi görünen ama aslında öyle olmayanlara dikkat etmelisiniz. Perşembe günü meydana gelecek olan zorlu enerjiler konuşmalarınızda patavatsız ve düşüncesiz yapabilir sizleri, çevrenizdekileri istemeden kırabilirsiniz. Bir ilişkiniz bitme noktasına gelebilir, canınız sıkılabilir, aranızda bir sürtüşme yaşayabilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Sevgili Aslan ve yükselen burcu Aslan olanlar, Ay Başak burcundayken başlıyoruz haftaya, idealist ve arkadaş  canlısı yönünüz açığa çıkıyor. Haftanın başlarında ödemelerle ilgili sıkıntılarınız olabilir, sevdiğiniz kişi tarafından destek almak sizi rahatlatacak, hem maddi hem de manevi destek alacağınız kişiler çok fazla bu hafta çevrenizde.

Hukuksal veya eğitiminizle ilgili bir sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Yalnız olan Aslanlar katılacakları bir seminer veya kursta biriyle yakınlaşabilirler. Perşembe günü Mars Plüton kavuşum enerjisi açığa çıkacak. Şartları zorlamamakta yarar var. İkili ilişkiler adına zor bir gün olabilir. Bazı netleştirmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir.

 

 

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Sevgili Başak ve yükselen burcu Başak olanlar, işinizle ilgili bir takım risk içeren durumlara girmek isteyebilirsiniz. Ay sizin burcunuzda başlıyoruz haftaya kendinize güven duyduğunuz güzel bir hafta olacak. Hafta sonunda da Merkür retrosu bitiyor. Bu da ayrıca işlerinizi yoluna koyacaktır. Bir süredir agresyon ve insanlara olan soğuk tutumunuz hoş karşılanmıyordu. Çevrenizde size darılan insanlar olabilir, bu hafta onlarla iletişimi sağlamak ve havayı biraz yumuşatmaya gayret etmek iyi bir fikir olacaktır. Mars ve Plüton iki zorlayıcı gezegen kavuşumu ile aşkta sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Plan ve program yapmak için yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. Belki de izole olmaya ihtiyaç duyacaksınız.

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Sevgili Terazi ve yükselen burcu Terazi olanlar, moraliniz düşük başlayabilirsiniz haftaya, motivasyonunuz eksik ve pazartesi sendromuna alışamadınız. Çarşamba gününden itibaren daha iyi olacaksınız. Enerjiniz ve keyfiniz yerine gelecek. Kafanızda bazı yapmak istediğiniz projeler var, bunları hayata geçirmek için yeterli maddi imkana sahip değilsiniz şu aralar, fakat eşiniz size desteğini sunacak. Onun sayesinde daha iyi ve mutlu olabileceksiniz. Bu hafta ev, aile ve eş durumundan en şanslı burç sizsiniz. Tek sorun sizin bakış açınızda. Hayat bazı konularda cömert davranırken bazı konularda cimri davranabiliyor. Bunu bu hafta çok iyi anlayacaksınız. Perşembe günü Mars Plüton kavuşumu ev ve aile hanenize denk düşüyor bu nedenle gerginliklerden kaçınmalısınız.

 

 

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Sevgili Akrep ve yükselen burcu Akrep olanlar, bu hafta bazı kuruntulardan uzaklaşmak ve arkadaşlıklarınızı yeniden canlandırmak isteyebilirsiniz. İdealleriniz ve reformist düşünceleriniz için mücadele etmeye başlayacak ve tuttuğunu koparan bir havaya bürüneceksiniz. Kendisini düşünen bencil biri olarak adlandırılabilirsiniz bu hafta, aslında öyle olmadığınızı bilmeleri için sizi iyi tanıyor olmaları gerekiyor. Spora başlamak, diyet yapmak, hobilerinizle ilgilenmek kafanızı dağıtmanıza iyi gelebilir. Karşı cins ilişkilerinizde şansınız iyi olacak sadece Perşembe günü Mars Plüton kavuşumu çevrenizdekilerle aranızda soğuk rüzgarlar estirebilir. Yazışma ve mesajlarınıza dikkat etmelisiniz.

 

 

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Sevgili Yay ve yükselen burcu Yay olanlar, Ay Başak burcunda yani kariyer hanenizde haftanın başında, iş toplantıları, yeni iş girişimleri, kariyerinizle ilgili detaylar üzerinde yoğunlaşacaksınız. Ev ve iş konuları birbirine karışabilir, partnerinizin sizi iş konularınızda desteklemediğini hissedebilirsiniz. Bu hafta bir süredir devam eden kavga münakaşa, partnerinizle olan geçimsizlikler son bulacak. Perşembe günü zor enerjiler devrede; ödemelerde sıkıntılar çıkabilir. Ortaklıklar son bulabilir. Sizler de kendi bireysel özgürlüğünüzü ele alarak hayatınıza yön verebilirsiniz. Hafta sonunda arkadaş ortamınız canlanıyor, küs olduğunuz biriyle barışabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Sevgili Oğlak ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Ay Başak burcunda sizin gibi toprak grubuyla başlıyoruz yeni haftaya. Gerçekçi, rasyonel ve mantıklı kararlar almak, hayata bakış açınızı değiştirmek, daha fazla bilgi edinmek ve bilgi dağıtmak için yeterli veriler var elinizde. Bu hafta ikili ilişkilerinizde daha konuşkan, iletişimsel ve birbirini anlamaya anlatmaya başlayan bir enerjiyle karşı karşıyasınız, etrafınızdaki kişiler ticaretle uğraşan, hesap kitap işleriyle ilgilenen kimseler olabilirler. Perşembe günü sizin burcunuzda Mars ve Plüton kavuşumdalar ve güçlü bir enerji açığa çıkıyor. Bunu iyi yönde veya sert etkilerle kullanmak elinizde. Arkadaş ortamınıza bu hafta dikkat etmeniz gerekiyor. Sosyal etkinlikler artarken, ertelenmeler, gecikmeler, iletişim kopuklukları sonucu gergin bir atmosfer esebilir.

 

 

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Sevgili Kova ve yükselen burcu Kova olanlar, gündelik iş hayatınızda, çalışma koşullarınızda iyileşmeler olacak. Haftanın başında Ay Başak burcunda ve sizin ortaklı işler hanenizde, ödemeler ve borç almak vermek kolaylaşıyor bu hafta. Satürn hafta boyunca iyi, açılar altında olacak. Günlük yaşantınızın yoluna girmesiyle beraber alacağınız kararlar ve maddi konularınız düzene girecek. Partnerinizle olan ilişkiniz daha mantıklı ve anlayış çerçevesinde olacak. Bu haftaki gökyüzü gezegen geçişlerini ele aldığımda, bir süredir yolunda gitmeyen gönül ilişkiniz yoluna giriyor gibi görünüyor. Perşembe günü açığa çıkan zorlayıcı etkilerle birlikte iş hayatınız da bir değişime gitmek isteyeceksiniz. Kariyer hayatınızda bir gerginlik veya sonlanma yaşanabilir.

 

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)

Sevgili Balık ve yükselen burcu Balık olanlar, hafta sonunu sevdikleriyle dargın bitiren Balıklar, Salı gününden itibaren daha ılıman etkiler altında olacaklar. Pazartesi ve Salı günleri Ay Başak burcunda yer alacak. Bu durum sizin aklınızın tamamen partnerinizle olan ilişkiniz, onun koşulları, aranızdaki bağ, kurduğunuz diyaloglarda olduğunu vurguluyor. Ortaklıklar ve iş anlaşmaları açısından verimli bir hafta. Perşembe günü Mars Plüton kavuşumuyla birlikte hukuksal konularınız gündeme gelebilir, eşinizin ailesi ile ilgili gerginlik yaşanabilir veya eğitim konusunda bir dönemece girebilirsiniz. Bunun haricinde sevdiğiniz kişi bir anda hırçınlaşabilir ve agresyonu tavan yapabilir, böyle bir durumda kalırsanız sakinliğinizi korumanızı öneririm. Yeni flörtler bakımından ise özellikle bekar olan Balıklar şanslı olacaklar. 

Haftalık burç yorumları (13-19 Ağustos)
Önceki ve Sonraki
Haberler