EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Bu haftanın en dikkat çekici konusu hiç kuşkusuz Kova burcundaki Güneş tutulması olacak. 16 Şubat’ın ilk dakikalarında, gece yarısı 00:05 sularında meydana gelecek olan tutulmanın burçlara etkisini Dolunay Karaca yazdı.

profil
Dolunay Karaca
12.02.2018
Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili Koçlar, bu güneş tutulması ile birlikte sosyal alanda daha önce başlamış olduğunuz ve artık bıktığınız bir işi sonlandırıyorsunuz fakat daha iyisi için, daha özeli için çalışmalara başlıyorsunuz. Arkadaşlık hanenizde gerçekleşecek bu tutulma biraz sınama dönemi olabilir. Bazı testlerden geçirdiğiniz insanları ve artık sonuçlarını açıklıyorsunuz. Sosyal alanda kendinizi gösterme zamanı başladı sizler için, yeni arkadaşlıklar kurmak yeni çevrelere girmek için şanslar yakalayacaksınız. Aşk hayatınızda eskileri bitiriyor ve yeni bir aşka kucak açıyorsunuz. Kadersel etkilere sahip bir tutulma gerçekleşiyor ve sizler bunu hayallerinize ulaşmak için bir arabulucu olarak görebilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili Boğalar, bu tutulma ile birlikte sizler iş ve kariyer hayatınızla ilgili önemli bir dönüm noktasına geldiğinizi fark ediyorsunuz, bir yerlerde bir tıkanıklık yaşadığınızı ve çevrenizden artık yardım almanın vakti geldi hissine kapılabilirsiniz. Bir iş bitiyor sizler için yenisi için yer açılıyor. Daha doğrusu artık kariyer için bir şeyler yapma vakti geldi. Bu 6 aylık süreçte bazı taşlar yerinden oynayacak sizler için çünkü Güneş tutulması Boğa burçlarına kare açı yapıyor ve sizleri gerçekten etkileyecek. Aşk adına ise ciddi ve güzel kararlar var. Her an evlilik teklifi gelebilir.

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili İkizler, bu tutulma ile birlikte sizler hayata bakışınızı değiştiriyorsunuz. Belki daha felsefi bakmaya, belki daha olgun bakmaya, inanç sisteminizi değiştirmeye karar veriyorsunuz. Hukuksal konularda bir yeni bir başlangıç veya zafer yaşayabilir, uluslararası konularda dikkat çekici gelişmelere yönelik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Medya gibi bir konuyla ilgiliyseniz, yönünüzü başka bir tarafa çevirmeye karar verebilirsiniz. Aşk ile ilgili konularda keyfiniz yerinde olacak. Sevgilinizin bir sürprizi keyfinizi yerine getiriyor.

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili Yengeçler, bu tutulma ile birlikte kredi çekmek, yatırım yapmak, yeni bir şeylere başlamak ister gibisiniz. Ortaklaşa yapılan işler size iyi gelecek bu sefer. Kendi başınıza karar almak ve işleri kendi isteğinize göre organize etmek bu tutulma için geçerli bir gerekçe değil. Ameliyat durumu olan, herhangi bir hastalığı olan Yengeçler için biraz sıkıntılı bir süreç gibi görünse de neticesi iyi olacaktır. Miras konuları, okült çalışmalar, sizi sıkan düşüncelerden kurtulmanızı tavsiye ediyorum. Eşinizin veya partnerinizin maddi açıdan olumlu etkiler altında olduğunu da vurgulamak isterim. Bu tutulma bir farkındalığa çıkaracak sizleri.

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili Aslanlar, bu tutulma ile birlikte aşk ve evlilik konularında bir kapı açılabilir. Yepyeni düşünceler katabilirsiniz hayatınıza, yeniden evlilik kararı alabilir, var olan fakat size sıkıntı veren bir ilişkiden kurtulmak isteyebilirsiniz. Evlilik hanenize yani ikili ilişkiler hanenize denk gelen bu tutulma sizi kadersel bir yere götürecek. Belki de uzun zamandır aradığınız ve bir türlü bulamadığınız ruh eşinize kavuşacaksınız. Bu hane aynı zamanda açık düşmanlıklarla ilgili dolayısıyla bazı kıskançlıklar ve çekememezliklerde yaşayacak ve onlara rest çekeceksiniz. Kazanan taraf sizler olacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili Başaklar, bu tutulma sizlerin hizmet verdiğiniz noktalarda bir takım kopma ve kırılma yaşayacağınızı gösteriyor. Günlük işlerinizi isteseniz de istemeseniz de bir şekilde değiştirmek durumunda kalacaksınız. Monoton giden bir şeyler artık değişiyor. Kiracılar, evcil hayvanlar, çalışıyorsanız çalışma arkadaşlarınız, sürekli görüştüğünüz konuştuğunuz insanlarla artık farklı bir dilden konuşmanın zamanı geldi sizler için. Sağlık konusunda da yeni bir süreç başlamış bulunuyor. Aşk hanenizde daha önce denenmemiş olanı denemelisiniz sevgili Başaklar, yeni bir fikirle, yeni bir tavırla yaklaşmalısınız çevrenizdekilere.

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili Teraziler, bu tutulma ile birlikte yeni bir aşk arama tutkunuzdan vazgeçip, kendinizi arkadaşlarınıza, kendi sosyal çevrenize, organizasyonlarınıza adamalısınız. Yani merkeze kendinizi koymalısınız. Evli ve çocuk isteyen Teraziler için de güzel haberler var. Aşk ve flörtler konusunda verdiklerinizin karşılığını alacağınız bir dönem başlıyor. Çocukları olanlar onların sorumlulukları artabilir ve onlarla ilgili karar alma durumları olabilir. Bu süreçte sizlere borsa, kumar gibi risk içeren oyunları önermiyorum. Spor yapmak en iyisi olacaktır. Bol hareket ve rahatlama sizlere iyi gelecektir. Bu tutulma etkisiyle birlikte daha çekici ve cazibeli oluyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili Akrepler, bu tutulma Boğa burçları gibi sizlerin burcuna da kare açı yapıyor. Yani etkisi gözle görülür şekilde büyük olacaktır. Ay tutulmaları ve Güneş tutulmaları kadersel değişim ve dönüşüm süreçleridir. Bu zamanlarda kaderin çizdiği yoldan yürümek en doğrusudur. Sizler için taşınma, yer değiştirme, iş, kariyer konuları öne çıkıyor olacak. Bunları ele almalı ve ne gerekiyorsa yapmalısınız. Aşk konusunda ise gerekli desteği partnerinizden göreceksiniz. Bekar olanlar bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamamalı bir süre daha zaman tanımalılar kendilerine.

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili Yaylar, bu tutulma sizlerin yakın çevre, kardeşler ve iletişim hanenizde yer alıyor. Bu konularda girişken almalı ve sinirlerinize engel olmaya çalışmalısınız. Sık sık konuştuğunuz, birlikte kısa seyahatlere çıktığınız birileri canınızı sıkabilir. Belki de artık kadersel olarak onlardan uzaklaşma vakti gelmiş olabilir. Güneş tutulması yeniay etkisi taşır. Olaylara ve kişilere yeni imkanlar sunar; yeni başlangıçlara gebedir. Elinizde yazma, çizme, konuşma, metin hazırlama gibi işleriniz var ise onlarla ilgili başlangıçlar yaşamanız da büyük olasılık olacaktır. Aşk konusunda sakin olun ve konuşmalarınızda tutamayacağınız sözler vermeyin.

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili Oğlaklar, bu tutulma sizlerin maddi durumunuzu etkiliyor. Para konuları gündeminizden düşmezken, yeni iş kapıları arıyor olabilirsiniz. Harcamalarınız artmış ve bunları ödemek için taksitlerle boğuşuyor olabilirsiniz. Bu durum sizleri gerebilir ve bir kopuş noktasına gelebilirsiniz. Yeni iş kurmak isteyen Oğlaklar için ideal bir süreç başlamış oluyor. Kendi işinizi yapmak; kendi bildiğiniz yoldan gitmek için uygun etkiler var. Çevreniz de sizi destekliyor ve beklemediğiniz insanlardan yardım alıyorsunuz sanki.  Eşinizin sevgisi ve desteği yanınızda. Bekar olanlar için yeni bir flört ve tanışma söz konusu.

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili Kovalar, bu tutulma sizin kendi burcunuzda, bu yıl Ay düğümlerinin de Kova- Aslan hattında devam etmesiyle birlikte baya bir kadersel dönüşüm geçireceksiniz demektir. Bazı kararlar geri dönülmez bir yol izlerken, sizler vazgeçmekten haz almayan yapınızla biraz zorlanacaksınız. Ama her kayıp yeni bir kapı, yeni bir başlangıç olarak karşınıza çıkacak. Bu Güneş tutulması özellikle yeni başlangıçlar için müjdeli haberleri sizlere getiriyor olacak. Bazı konularda kişisel olarak alacağınız kararlarda evlilik, imza gerektiren konular, iş, kariyer, çocuk, sağlık vs… hepsinde zincirleme olarak bir değişim söz konusu sizler için… Bunun aslında tadını çıkarmalı ve Uranüs yönetimindeki sizler verdiğiniz kayıplar için üzülmektense, sevinmeyi kendinize hediye etmelisiniz. Değişmeyen tek şey değişimdir sözü sizler için gelsin.

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)

Sevgili Balıklar, bu tutulma ile birlikte eskisi gibi olmayan şeyler için üzülmekten vazgeçip, eskiyi eskide bırakma kararı alacaksınız. Biraz içe çekilmek, yalnız kalmak, inzivaya çekilmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Her şeyden sıkıldığınızı, hayattan keyif almadığınızı düşünebilirsiniz. Bırakmak istediğiniz şeyler için çok uygun bir süreç bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmak, kendinizi suçlamaktan vazgeçmek ve hayatın olması gibi olduğunun farkına varmak sizlere iyi gelecektir. Yaratıcı kişiliğiniz sayesinde bir şeyler yazmak, yeni şeyler keşfetmek, romantik konularda başlangıçlar yapmak için ideal bir süreçtesiniz. Ayrıca affetmeyi en iyi başaran bir burç olarak yine affedilecekler listeniz kabardı; o konuda şifa dağıtıyorsunuz. Aşk konularında şansınız gayet iyi gidiyor.

Haftalık burç yorumları (12-18 Şubat)
Önceki ve Sonraki
Haberler