EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Ay düğümleri yer değiştiriyor. Aslan- Kova hattından çıkıp Yengeç- Oğlak aksına geçiş yapıyorlar. Yeni bir döngüye giriyoruz. Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Venüs retrosu bitiyor derken Merkür retrosuna merhaba diyoruz!

profil
Dolunay Karaca
12.11.2018
Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili Koçlar, Ay düğümlerinin yer değiştirmesi ile sizler, ev ve aile odaklı olacaksınız. Daha önce işiniz ve kariyeriniz ön plana çıkarken artık saflar yer değiştirecek. Empati yapmak, duygusal bağ kurmak, aile birliğini korumak, sahip çıkmak kavramları sizler için daha önemli hale gelecek. Ay Oğlak’ta başladığımız bu haftaya Mars Balık burcunda devam ediyoruz. Yönetici gezegenininiz burç değişikliği yapmasıyla sizler çok duygusal ve bir o kadar da romantik ve hassaslaşıyorsunuz. Venüs retrosu bu hafta sonu bitiyor. Aşkta çok daha mutlu günler sizleri bekliyor. Fakat Merkür retrosu Yay burcunda gerçekleşecek ve sizleri eğitim, yabancılarla iş yapmak, medya, yayın, seyahat konularında bir takım ikilemlere sokacak, yanlış anlaşılmalar ise kapınızda.

 

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili Boğalar, Ay düğümlerinin yer değişikliği (Yengeç-Oğlak) geçişleri sizleri “uzaklara değil, yakınlara bak!” şeklinde uyarıyor olacak. Her konuda aşk ya da iş arayanlar için, mutluluk- huzur arayanlar için her daim bunu yakınlarında aramaları gerekliliği vurgulanıyor olacaktır. Uzak yerler yerine mesela kısa seyahatler, uzak akrabalar yerine yakın akrabalar, size daha yakın olanlarla ilgilenilmeli! Bu hafta sonu Venüs retrosu bitiyor. Rahat nefes alabilirsiniz çünkü sizin gezegeniniz o ve sizi temsil ediyor her konuda! Onun düz harekete başlamasıyla birlikte hem psikolojik olarak hem de fiziki olarak işleriniz yoluna girecek. Fakat gökyüzünde hareket bitmez! Merkür retrosuna merhaba diyeceğiz hep birlikte; elektronik eşyalarda bozulmalar, kayıplar verebilir.

 

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili İkizler, Yengeç- Oğlak aksındaki hareketlilik sizleri kendi yatırımlarınız, kendi paranız, kendi birikimlerinizle meşgul etmeye zorlayacak. Ortaklaşa işleriniz bitebilir ve daha çok bireysel çalışmaya karar verebilirsiniz. Kendi işimi yapıyım isteyebilirsiniz. Bu süreçte ödemelerinizi yoluna koymalı, attığınız adımlarda kendi kişisel kazanımlarınıza göre hareket etmelisiniz. Ay Oğlak burcunda başlıyoruz yeni haftaya. Venüs retrosu bitiyor fakat Merkür retrosuyla devam ediyoruz. Bu da en çok sizi üzüyor elbette çünkü Merkür retroları size çok da iyi gelmiyor. Ne de olsa sizin gezegeniniz ve onun gerilemesi sizlerde ciddi anlamda, yaşamda isteksizliğe, yanlış anlaşılmalara, tam bitti derken durmadan devam eden işlere ve angaryalara yol açıyor.

 

 

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili Yengeçler, Ay düğümlerinin kuzey tarafı size dönük olduğu için gerçekten şanslı, olumlu bir dönüşüme giriyorsunuz. Evet farkındalığınız her konuda artıyor, belki biraz da bencilleşiyorsunuz ancak aslında bu gerekli size! Çünkü bugüne denk hep karşı tarafı düşünmüş, hatta düşünmekle kalmamış kendini yemiş bitirmiş biri olarak, artık biraz kendinize değer verme, kendinize dönme zamanı geldi. 1,5 yıllık serüvende sizlere dokunan her şey güzelleşecek, sizin dokunduğunuz her iş yoluna girecek diyebilirim. Bu hafta Ay Oğlak burcunda başlıyoruz, sevdiğiniz kişiyle geçmiş konular açılabilir, Venüs retrosunu bitiyoruz fakat Merkür retrosu gündelik işlerinizin düzenini bozabilir. Rutinleriniz değişkenlik gösterebilir. Sağlık konularında da kontrol zamanı gelmiş olabilir. 

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili Aslanlar; Ay düğümleri 1,5 yıldır sizin burcunuzdaydı daha doğrusu Aslan-Kova hattındaydı. Bunu sürekli duymuş ve bilgi edinmişsinizdir yeterince ve artık yer değiştiriyorlar. Sizden çıkıp kuzey düğüm- Yengeç’e; güney düğüm Oğlak’a geçiş yapıyor. Astrolojide bu gidilmesi gereken yön ve davranışları ifade eder. Hem ruhsal hem de yapısal olarak yön değiştirilmesi gerekliliğine yer verir. Bu durumda sizler biraz daha ketum olmalısınız, kendi içinize dönmelisiniz, her şeyi samimiyetle anlatmayı denemelisiniz. Dobra konuşmayı sevdiğinizi biliyorum fakat bu zaman o zaman değil maalesef. Kendi içinizden konuşmalı ve kendi kararınızı vermelisiniz. Venüs retrosunu bitirdiğimiz bu hafta aşk ve ilişkiler adına güzelliklere gebe. Merkür retrosuyla ise biraz konuşmalara dikkat edilmeli, yanlış anlaşılmaların önünü kesmek adına.

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili Başaklar, Ay düğümlerinin yer değiştirmesi sizleri sosyalliğe daha fazla itecek. Kendi kişisel zevkleriniz ve hobilerinizdense grupça yapılacak aktiviteler, organizasyonlar, sosyal konular daha ilginç ve eğlenceli gelecek sizlere. Biraz arkadaş çevrenizi değiştirmelisiniz. Yeni insanlara şans vermeli ve hayatınıza yenilikler getirmelisiniz. Yeni bir kulüp, spor merkezi, aktivite, kursa katılmak gibi yeniliklerle hayata anlam katmalısınız. Ay Oğlakta başlıyoruz yeni haftaya disiplinli ve düzenliyiz. Hafta sonu Venüs retrosunu bitirip, Merkür retrosunu başlatıyor gökyüzü. Bu durum en az İkizler burcu kadar sizleri de çok etkiliyor. Sizin yönetici gezegeniniz Merkür Retro hareketiyle birlikte özellikle aile içerisinde yanlış anlaşılmalara yol açabilir.

 

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili Teraziler, haftaya Ay Oğlak burcunda başladık, aile içi meseleler gündeminizde. Bu hafta Ay düğümleri yer değiştirerek Yengeç-Oğlak aksına geçiş yapıyorlar. Sizin için önemli bu çünkü artık daha çok dışa açılmanız, kendinize bakmanız, iş ve kariyer planlarınıza odaklanmanız gerekmekte. Aile, ev, çocuklar derken kendinizi unuttuğunuzu farkında mısınız? Bunu değiştirmek ve hayatınıza yön vermek elbette ki elinizde. Venüs retrosunun bitişi sizleri olumlu yönde sevindiriyor, daha rahat ilerleme şansı veriyor. Kendinize olan güveninizi yeniden kazanıyorsunuz. Merkür ise geri harekete başlıyor bu hafta; iletişimsel hatalar olması yüksek, yakın çevrenizle aranıza anlaşmazlık girebilir. Sevdiğiniz kişi size bu hafta tam destek veriyor.

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili Akrepler, Venüs retrosunun bitişiyle birlikte, arkanızdan dönen işler, sizi üzen yoran insanlar bir anda kaybolacaklar. Daha rahat ilerlediğinizi hissedeceksiniz. Bunun dışında Ay Oğlak burcunda başlıyoruz haftaya, sizi alışveriş, ticari işler, kısa seyahatler konusunda motive ediyor olacak. Ay düğümlerinin yer değiştirmesi ise biraz uzaklara gitmek, her şeyden uzaklaşmak, eğitim, felsefe, din, dil gibi farklı konularla ilgilenmeniz gerekliliğine dikkat çekiyor olacak. Aşk konusunda sürpriz haberler var. Bu hafta rüyalar ve bilinçaltınız ise çok iyi çalışıyor. Rüyalarınızdaki mesajlara dikkat edin.

 

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili Yaylar, para hanenizdeki hareketlilik nedeniyle harcamalarınız ve birikimleriniz konusunda yenilikler yaşayabilirsiniz. Venüs retrosunun sona ermesiyle arkadaşlıklarda yaşanan pürüzler ortadan kalkıyor. Aşk ve flörtler devreye giriyor. Bu hafta Merkür retrosu sizin burcunuzda başlayacak. Bu nedenle her şeyi iki kere düşünmek, iki kere kontrol etmek gerekecek. Ay düğümlerinin yer değiştirmesi ise sizleri ortaklıklara itecek. Hem bütçe planlaması, hem de ortaklaşa yapacağınız işlerdeki başarı ivmesi sizleri mutlu edecektir. Sağlığınıza dikkat edilmesi gereken bir dönem, ruhunuza iyi gelen ne varsa onu yapmayı deneyin, doğayla iç içe olun, konuşun, anlatın, rahatlayın. 

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili Oğlaklar, bu haftaya ay sizin burcunuzda başlıyoruz, genel anlamda zaten Ay düğümleri de yer değiştiriyor ve Yengeç- Oğlak aksına geçiyorlar. Fakat düğümün zor tarafı size denk geliyor maalesef; bunu en rahat şekilde atlatabilmek elinizde. Nasıl mı? Bugüne kadar ne yaptıysanız, nasıl tavır takındıysanız, ne düşündüyseniz hepsini unutmak şartıyla! Çünkü artık bunlar size bir şey kazandırmayacak. Sadece kaybettirecek. Yapmanız gereken şey fikirlerinizi, tavrınızı, hayata bakışınızı değiştirmek ve bunu davranışlarınıza yansıtmak! Eğer bunu iyi yönetebilir ve her şeyi oluruna bırakabilirseniz kontrol etme huyunuzdan vazgeçebilirseniz, rahat ve olumlu yönde etkileneceksiniz. Ve kazanacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili Kovalar, Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Sorumlulukla ve disiplinle ele aldığınız konularda başarı sağlarken, boş verdiğiniz tembellik ettiğiniz konularda düşüşler var. Biraz içe çekilme zamanı biraz yalnız düşünme zamanı özellikle haftanın başlarında. Hafta ortasında daha sosyal ve kararlı olabileceksiniz. Venüs retrosunun bitişiyle birlikte aşk trafiğiniz normale dönüyor, estetik, dekorasyon, sanatsal konular hız kazanıyor. Fakat Merkür retrosu devrede olacak dikkat etmekte fayda var. Ay düğümleri yer değiştiriyorlar bu hafta; bu da sizleri günlük temponuzda baya etkiliyor. Çünkü koşturmalarınız artacak ve en önemlisi monoton konular hayatınıza girecek. Her yere savrulmak, her telden çalmak dönemi değil. Sabitlenmek ve kararlı durmak dönemi.

 

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)

Sevgili Balıklar, bu hafta Ay Oğlak burcunda başlıyoruz yeni haftaya; yeni projelerinizi hayata geçirmek için can atıyorsunuz. İsteklisiniz ve sorumluluklarınızın bilincindesiniz. Ay düğümleri yer değiştiriyorlar bu hafta bu durum sizler için kişisel hedefler, kendinizi göstermek, hobilerinize zaman ayırmak, çocuk yapmak, aşk ve flört konusunda şans kazanmak gibi yapıcı sonuçlarla dönüyor. Kuzey düğümün Yengeç burcunda olması sizi destekliyor ve isteklerinize ulaşmak için dürtüyor olacak. Venüs retrosu da bitti bu hafta; sanatsal ve romantik havanıza bürünebilirsiniz, aynı gün başlayacak olan Merkür retrosu ise henüz iş konusunda acele etmemeniz gerekliliğine dikkat çekiyor. İmzalar ve önemli senetler için uygun bir hafta değil.

 

Haftalık burç yorumları (12-18 Kasım)
Önceki ve Sonraki
Haberler