İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (12-18 Ağustos)

Ay Oğlak burcunda hareket ederken başlıyoruz haftaya, sorumluluk duygumuz yüksek, disiplinli ve tutarlıyız… Merkür Aslan burcuna geçiş yaparak konuşmalarımızda net ifade biçimini seçmemize yardımcı oluyor! 14 Ağustos’ta Venüs Güneş’in kalbinde, sabah 10:23’te aşk dilekleri, huzur, sağlık ve hatta para için dileklerde bulunulabilir. 15 Ağustos’ta ise Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek! Ne kadar vazgeçmeye çalışsak da, iş işten geçmiş olacak…

profil
Dolunay Karaca
12.08.2019
Haftalık burç yorumları (12-18 Ağustos)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz Plüton ile kavuşum açısı var. İş konularında, özellikle ortaklı işler, organizasyonlar konusunda dikkat çekiyor bu birliktelik, güçlü ve karizmatik kişiler sizleri fikirleriyle etkileyebilir veya tam tersi sizler kendi isteklerinizi baskın bir şekilde karşı tarafa onaylatabilirsiniz. Çalışma ve günlük hayatınız son derece aktif, yoğun bir koşturmaca içindesiniz bu hafta, sağlık konusunda herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Bu hafta 15 Ağustos’ta bir Dolunay meydana gelecek, Kova burcunda gerçekleşecek bu Dolunay sizlerin 11. evine denk düşüyor. Arkadaşlarınızla organizasyon, dernek ve takım çalışmaları yapacağınız, bu konularda inisiyatif alıp kararlar vereceğiniz, belki birtakım şeyleri sonlandırmak isteyeceğiniz birkaç günlük süreçte olacaksınız. Aşk konularınız bu hafta iyiye gidiyor, birlikte keyifli ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz.


Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; eğitim ve hukuksal konularda adımlar atmak istediğiniz bir süreç sizler için. Yeni yerler keşfetmek, seyahatler gündemde; bunlar için içinizde güçlü bir duygu seli var. Aşk konularında bazı Boğalar bir bitiş, tamamlanma yaşadılar, ‘giden gitti’  gözüyle bakıyorlar hayata, bazıları içinse iş hayatlarında, çıktıkları seyahatlerde yeni insanlarla tanışma fırsatları olacaktır hafta boyunca. 15 Ağustos’ta bir Dolunay meydana geliyor; bu Dolunay’da kariyer konusunda bir iş değişikliği olabilir. İşinden memnun olmayan Boğalar, ayrılma kararı verebilirler, üstlerinizle, patronlarınızla aranızda sürtüşme ve rekabet olabilir, fikir ayrılıklarına açık bir süreçtesiniz. Hafta sonuna doğru yeni organizasyonlar, sosyal ortamlar size iyi gelecektir.


Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; bir ortaklığı bitirmek veya ödemeleriniz konusunda inisiyatif almak durumunda kalabilirsiniz. Herhangi bir ameliyat , bir yakınınızın sağlık durumu canınızı sıkabilir. Eş ve ilişkiler konusunda zor bir süreçtesiniz hâlâ , soğuk ve duygusuz insanlar çevrenizde bu dönemde . Neyse ki aile içi olumlu gelişmeler var, akrabalarınızın ve yakınlarınızın desteği sizinle . Ev değiştirmek için uygun etkiler var, yeni bir ortam, yeni bir ev, değişiklik size iyi gelebilir. Tadilat ve dekor için de kendinizi adayabilir, bu dönemi bu işlerle meşgul olarak atlatabilirsiniz. 15 Ağustos’ta bir Dolunay meydana geliyor Kova burcunda, hukuki bir konu canınızı sıkabilir, yeni bir eğitime başlamak , uzak yerler, dış ticaret konuları, medya ve basın organları sorunlar doğurabilir bu birkaç günlük dönemde. Bu hafta kariyer ve iş konusunda bir ikileme düşmeniz olası görünüyor.


Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, haftaya başlarken Ay Plüton kavuşumu dikkat çekiyor, bu açı manipüle eden durumlar, yaralayıcı ve yıpratıcı etkiler içerirken, bir diğer taraftan güç ve azmi, her şeye rağmen ayakta durabilme kapasitesini gösteriyor. Sizler eş ve partnerleriniz konusunda böyle bir süreçten geçiyorsunuz, içiniz acıyor ama dik ve sağlam durmak için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Hafta ortasında 15 Ağustos’ta bir Dolunay meydana geliyor Kova burcunda, ertelediğiniz bir ameliyat varsa, bunun zamanı gelmiş olabilir bazı Yengeçler için... Bazılarınız içinse ortaklık işleri gündeme oturuyor, bir projeyi veya ortaklığınızı bitirmek, sonlandırmak için karar alabilirsiniz. 


Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; sağlık konularına dikkat edilmesi gereken bir hafta, kontrollerinizi yaptırmanız ve beslenme düzeninize dikkat etmeniz önem kazanıyor. Çalışma ortamınızda yaşayacağınız bir problem sinirlerinizi bozabilir, iş arkadaşlarınızla aranızda kırıcı konuşmalar gündeminizde olabilir hafta boyunca. 15 Ağustos’ta Kova burcundaki Dolunay sizin eş hanenize düştüğünden başkalarına sinirlenip eşinizden, sevdiğiniz kişiden bunun acısını çıkarmamaya özen göstermelisiniz. Bazı Aslanlar, gönül ilişkilerinden vazgeçmek isteseler de iş işten çoktan geçmiş bir ruh halinde bulabilirler kendilerini…  Hafta sonunda Ay Balık burcuna geçiş yapacak, ödemeler, eşinizin maddi durumuyla ilgili gelişmeler yaşanabilir, Balık burcu sizin 8. evinize denk düşüyor; metafizik konular ve okült şeyler ilginizi çekebilir.


Sevgili Başaklar ve yükselen Başaklar; fikirleriniz çok güzel işliyor, aklınız ve mantığınız uyumlu, yapmak istediklerinizi karşı tarafa çok güzel anlatabilme özelliğine sahipsiniz, zaten anlamak istemeyenlere karşı da baskıcı ve zorla kabul ettiren bir enerjidesiniz. Öyle ya da böyle bu hafta herkes sizin dediklerinize kulak asacak. Güçlü bir değişim ve dönüşüm arzusundasınız. Kendinizle ilgili, yapmak istediklerinizle ilgili yol almaya başlıyorsunuz bu günden itibaren. Ayın 15’inde bir Dolunay meydana geliyor, Kova burcundaki bu Dolunay ile birlikte, sağlık konularında bir tamamlanma sürecine giriyorsunuz. Sağlıkla ilgili yapmanız gereken bir şeyler varsa , bunu yapıp yolunuza öyle devam edin. Ayrıca yanınızda çalışan kişilerden bazılarına yol vermek, işlerinizi kurcalayan, tam anlamıyla sözünde durmayan kişileri hayatınızdan çıkarmak için de kolları sıvayacaksınız.


Sevgili Teraziler  ve yükselen burcu Terazi olanlar; kendi içinize dönmek ve hislerinizi göz önüne almak için uygun bir haftadasınız. Çoğu Terazi yalnızlığı tercih etmek isteyebilir bu hafta, bir kısmınız da çevrenizde olup bitenlere tanıklık edebilir, onları dışarıdan izleyerek olayların nedenini objektif bir biçimde analiz edebilir. 15 Ağustos’ta Kova burcundaki Dolunay esnasında aşk kapınızı çalabilir. Gizli bir hayranınız size olan duygularını itiraf edebilir ve çok şaşırabilirsiniz. Bu Dolunay sizin aşk evinizde gerçekleşiyor, var olan bir ilişkinizi bitirme kararı da alabilirsiniz bu süreçte. Hafta sonuna doğru Ay Balık burcuna geçiş yapacak, günlük temponuzda çok yöne dağılma, kararsızlık ve belirsizlikle mücadele etmeniz gerekebilir. Duygusal inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda ise vücudunuz ödem yapabilir, ayaklarda şişlik gibi durumlar bu dönemde sizi rahatsız edebilir. 


Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; haftaya iletişim becerilerinizi arttırarak giriş yapmak en büyük hedefiniz, haritanızda zaten hava eksikliği var bu hafta, dolayısıyla bu konuya eğilmek , kendinizi doğru ifade edebilmek, isteklerinizi karşı tarafa doğru aktarabilmek sizler için önem kazanıyor. Anlatım çok önemli, tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye boşuna söylememişler, sizler de bu hafta bu konuya önem veriyorsunuz. Hafta ortasında bir Dolunay meydana geliyor, sizin ev hanenize denk düşüyor, dolayısıyla evde çıkan bir tartışma sinirlerinizi bozabilir, ani bir kararla evden ayrılmanız gerekebilir veya evdekilerle sorunlar başınızı ağrıtabilir. Bazı Akrepler gerçekten taşınma fikrinde olabilirler, ev satmak , ev almak gibi gayrimenkül konularda adımlar da atabilirler bu süreç zarfında. Hafta sonunda Ay Balık burcunda ilerliyor olacak; aşk ve birlikteliklerle ilgili atılımlar yapmalısınız.


Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; parasal konularda güzel adımlar, köklü değişimler yapabileceğiniz ve radikal kararlar alabileceğiniz bir hafta sevgili Yaylar. Haftaya stratejik ve sistemli başlıyorsunuz , özellikle iş disiplini konusunda adımlarınız boşa çıkmayacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz Jüpiter sizin burcunuzda ve düz hareketine döndü; dolayısıyla bu iyicil enerjiyi doğru  kullanabilenler kazanacaktır. 15 Ağustos’taki Dolunay Kova burcunda sizin kardeşler ve yakın çevre hanenize denk düşüyor. Bu alanda gerilimler yaşamanız olası. Hafta sonunda ise evinizde olmak iyi bir fikir olabilir. Aşk için yeteri kadar beklediniz, sabrettiniz, fedakarlık yaptınız, şimdi bunların karşılığını alma vakti geldi. 


 


Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; Ay sizin burcunuzda başlıyoruz yeni haftaya; yapmak istedikleriniz için zamana ve birikime ihtiyacınız var. Fakat enerjiniz yüksek…  İçinizden bazıları kararsızlıklar yaşayabilir bu hafta, zamana güvenmek en iyisi. Hafta ortasından sonra ayın 15’inde bir Dolunay var, sizin de para hanenize denk düşüyor bu Dolunay. Parayla ilgili konularda, elinizdeki mal mülk , maddi imkanlarınız konusunda bir alım satım durumlarınız olabilir. Bir ödeme yapmak veya bir yatırım için para çıkışları söz konusu olabilir. Para sizler için önemli olacak, gündeminizde yer alacak. Aşk ile ilgili olarak, eskilerden birinin pişmanlığı söz konusu olabilir, geri dönmek, af dilemek isteyebilir... Barış var!


Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; duygularınızı kontrol altında tuttuğunuz, belki de saklamak istediğiniz bir hafta sizler için, kimse tam olarak ne hissettiğinizi , ne düşündüğünüzü anlamıyor gibi. Arkadaşlık haneniz bu sene gerçekten çok karıştı, bir sürü elemeler oldu, yanlış anlaşılmalar oldu, birileri gitti ve yerine başkaları geldi; hayal kırıklıkları, çekişmeler, rekabet yaşandı. Bunlardan ders aldınız ve biraz geri çekilmek, kimseye yüz vermemek niyetinde gibisiniz. Bu hafta sizin burcunuzda bir Dolunay var ayın 15’inde. Bitişler yaşamanıza , radikal kararlar almanıza neden olabilir. Bir bitiş ve sonlanma yaşayabilirsiniz bu süreçte. Hafta sonunda Ay Balık burcunda devam edecek, yeni iş teklifleri, para konularınız ön plana taşınacak, maddi gelirlerinizi genişletmek için adımlar atacaksınız. 


Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; kendinizi değil başkalarını düşünmelisiniz. Evet pek çoğunuz fedâkar, verici ve ‘ben zaten hep karşı tarafı düşünürüm’ diyebilirler ama aslında içinizde kendine düşkün bir Balık var bu hafta. Bencil olmak size yaramıyor sevgili Balıklar, herkes sizin fedâkar ve yumuşak halinize alışkın, bir iş yapacaksınız ortaklı yapın, bir eşya alacaksanız fikir alın; hep danışın, içinize atmayın, kendinize saklamayın, hayat paylaştıkça güzel, güzellikler de paylaştıkça artıyor. Bu hafta iş ve kariyer konularınız zorlu, ayın 15’indeki Dolunay’da sağlık konusu, kapalı yerler, hastaneler gibi durumlar söz konusu olabilir. İçinize dönmek ve yalnız kalmak isteyeceğiniz süreçtesiniz. Hafta sonuna ise daha  rahatlamış ve ferahlamış çıkıyorsunuz Ay sizin burcunuza geçiyor ve size güven duygusu veriyor yeniden. Sevdikleriniz yanınızda...


 


Önceki ve Sonraki
Haberler