EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (11-18 Şubat)

Haftaya başlarken Ay Boğa burcunda seyahat ediyor, iştah artışı olabilir… Mars da bu hafta Perşembe günü yer değiştirerek Boğa burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta kalacak! Mars Boğa burcundayken, cesaret gerektiren konularda temkinli davranacağız…

profil
Dolunay Karaca
11.02.2019
Haftalık burç yorumları (11-18 Şubat)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, evet yeni haftaya  Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Maddi ve somut konularda birtakım gerilmeler yaşayabilir, ödemelerinizi zamanında yapmak için stres yaratabilirsiniz üzerinizde. Elinizde olan bir eşyayı satışa çıkarabilir ve birtakım parayla ilgili hususlarda problemler yaşayabilirsiniz. Salı gününden itibaren Ay İkizler burcuna geçiş yapacak, iletişiminiz artarken, insanlarla kaynaşarak ortaklaşa işler planlayarak başarı elde edebileceğiniz bir zaman dilimine giriş yapacaksınız. Genel olarak pazarlama, yazma, konuşma, teknoloji alanlarında sosyal ağlarınız güçlü. Bu hafta hem zorlu etkiler altındasınız hem de kolaylıklar söz konusu. Değişime direnmediğiniz takdirde iş hayatınızda başarı kaçınılmaz olacaktır. Sevgi ve aşk konularında sevdiğiniz kişi sakinlik ve huzur arayışında;  biraz tolerans göstermeye ve empati kurmaya çalışmalısınız.

Haftalık burç yorumları (11-18 Şubat)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; evet Ay sizin burcunuzda başlıyoruz yeni haftaya. Sevgi,aşk, ikili ilişkiler, evlilikler adına mücadele edecek gücü içinizde bulacaksınız. Kendinize güveniniz tam olacak. Salı günü ay İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak, maddi konularınız önem kazanırken, işinize dört elle sarılmak isteyeceksiniz. Ay’ın Mars ve Jüpiter ile üçgen açısı; sizi günlük yaşantınızda, ofisinizde, çalışma arkadaşlarınız arasında uyum ve birlikteliğe davet edecek. Bu birlik ve beraberlikse başarılı sonuçları doğuracak. Verimli bir hafta sizler için. Eşiniz veya partneriniz kendisini işine gücüne vermiş olabilir, statü ve mevki kazanmak için harıl harıl çalışıyor olabilir; tüm bunlar aslında sizi memnun etmek için, emin olun. Hafta sonuna doğru Ay Yengeç burcuna geçiş yapıyor, konuşmalarınızda ve hareketlerinizde abartıya kaçmamaya özen gösterin, sakinliğinizi koruyun ve sosyalleşmenin tadına varın diyorum.

Haftalık burç yorumları (11-18 Şubat)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; Pazartesi günü Ay Boğa burcunda; kendinizi dışarıya ne kadar iyi gibi gösterseniz de aslında içsel olarak bir huzursuzluk yaşıyor olabilirsiniz. Bu süreçte biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Meditasyon veya nefes tekniklerini denemek fayda sağlayacaktır. Aklınız ve düşünceleriniz hep karşı tarafta bu hafta, ikili ilişkilerinize kafayı takmış durumdasınız, aşkta aradığınızı buldunuz aslında ama yine de bir sorgulama peşindesiniz, unutmayın kaçan kovalanır, dolayısıyla siz kovaladıkça, o da kaçmaya devam edecektir. Salı gününden itibaren ay sizin burcunuzda hareket edecek, fikirleriniz ve duygularınız yapmak istediklerinizle örtüşmeyecek. Siz bir şey yapmak isterken sanki bu başkaları tarafından engelleniyor hissine kapılabilirsiniz. Perşembe itibariyle Ay Yengeç burcunda, ortaklık gerektiren konularda iki kere düşünülmesi gereken bir zaman dilimi sizler için; maddi anlamda zorluklar yaşayabilirsiniz, bütçenizi düzenlemenizi ve kontrollü davranmanızı tavsiye ederim.

Haftalık burç yorumları (11-18 Şubat)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; haftaya Ay Boğa burcunda başlıyor. Sizin arkadaşlık hanenizi etkiliyor, sosyal çevreniz, sosyal sorumluluk projeleriniz veya çevrenizdeki topluluklar arasında birtakım mücadele, kendinizi anlatma, ifade etme  gibi durumların içerisinde olabilirsiniz. Arkadaş gruplarınız arasında bir münakaşa yaşanabilir ve elemeler yapılabilir. Salı günü Ay İkizler burcuna geçiş yapacak, kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilir biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz, motivasyonunuzu tekrar toplamak ve iç sesinize göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Kendi sesiniz sizi yanıltmıyor bunun siz de farkındasınız. Partneriniz daha iletişimsel ve içine attıklarını sakinlikle anlatma çabasında, bu da size ve ona bir şans hakkı tanımanıza neden olabilir. Mars’ın artık BOĞA burcunda oluşu ise eforunuzu kredi ve borçlar üzerinize yoğunlaştırdığınızı anlatıyor, ortaklıklar, yeni projeler, yeni kazanç yolları arayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru Ay Yengeç burcunda olacak, sizin burcunuzda yöneticiliğe sahip olan Ay, kendinizi motive hissetmenize ve duygusallığa neden olabilir, değişken bir ruh hali ve iniş çıkışlı duygu durumunuzu iyi kontrol etmelisiniz.

 

Haftalık burç yorumları (11-18 Şubat)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; bu haftaya başlarken Pazartesi günü sizler kariyerinizle ilgili, yani iş ve aile konularınız arasında bir gerginlik yaşayabilirsiniz. ‘Ailemle vakit geçirmeliyim’ derken, iş hayatınızdaki yoğun tempo sizi gerebilir. Üstleriniz veya patronlarınız varsa onlarla bir tartışma veya inatlaşma durumunuz olabilir, kendi bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz bu da sizi zora sokabilir hafta başında. Salı günü Ay, İkizler burcuna geçiş yapacak arkadaşlarınız arasında kendinizi ifade edemeyebilirsiniz; siz ‘a’ derken onlar ‘z’ anlayabilirler. Taraf tutmaları gerektiğinde sizi değil başkalarının yanında yer alabilirler ve bu duruma kırılabilirsiniz. Yaşayacağımız her zorluk aslında bir yandan mutlaka iyi bir şeyler gizliyor içinde bunu unutmayalım. Yaratıcılığımızı arttıracağımız ve çıkış yolu bulmak için hayal gücümüzü çalıştıracağımız bir haftadasınız. Aşk konularında aksiyon alma ve harekete geçme belki atağa geçme söz konusu olabilir, durdurduğunuz şeyleri bir bir yoluna koyma vakti geldi.

Haftalık burç yorumları (11-18 Şubat)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; Pazartesi günü eğitim hayatınız, seyahatler, medya, yabancılarla ilgili işler veya uzak akrabalarınızla ilgili konular dikkat çekiyor. Hayata farklı bir bakış açısı ile bakmak, yeni bir yön bulmak ve inançlarınızı sorgulamak yararlı olabilir. İkili ilişkileriniz haricinde her şey gayet iyi gidecek aslında bu hafta. Mücadeleci ve yoğun bir günlük temponuz olacak. Desteklendiğinizi hissedeceksiniz, maddi anlamda rahat bir haftadasınız. Elinizdekilerin kıymetini biliyorsunuz ve paranızı iyi yönetiyorsunuz. Aşk konuları ise biraz karışık; neden mi? Beklentinize hitap etmiyor, siz farklı duygulardasınız farklı beklentilerdesiniz, didiklemeyi seviyorsunuz, detaycısınız, o ise rahat, detaylara takılmıyor ve sanki biraz pervasız. Salı ve Çarşamba günleri Ay İkizler burcunda olacak, çocuklarla ilgili konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz, hafta sonunda yorgun düşebilirsiniz, kendinizi bu kadar yormayın.

Haftalık burç yorumları (11-18 Şubat)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; bir ortaklığı bitirme kararı alabilirsiniz, vergi ve borçlar canınızı sıkabilir. Pazartesi günü Ay Boğa burcunda. Para ile ilgili konular, alım-satım, eşinizin iş durumu vs gibi mevzularda sizin kararınız önem taşıyor olacak. Salı gününden itibaren Ay İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak, daha iletişimsel ve bilgi edinmeye müsait bir durumda olacaksınız, eğitim ve haberleşme konuları sizi meşgul edecek, uzak akrabalarınızla olan diyaloglarınız artacak. Hafta boyunca aşk konularınız rutin; Mars yer değiştiriyor ve Boğa burcuna geçiyor. Fikirlerinizi rahat ifade edebileceksiniz. Özellikle partneriniz isteklerini açık bir dille ifade edecek. Perşembeden itibaren Ay Yengeç burcunda hareket edecek. İş ile ilgili konular önem kazanacak ve aldığınız destek sayesinde çalışma azminiz artacak. Aynı gün Ay ve Venüs karşıt açıdalar, dolayısıyla aile ve kariyer konuları arasında gelgitleriniz olabilir. Hafta sonu, ‘hareket bereket’tir sözü sizler için geçerli olacak, arkadaş davetleri ve sosyalleşmek isteyeceksiniz.

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; haftaya Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Sizi ilişkiler konusunda etkileyecek bir haftadasınız. İkili ilişkilerinizde bir bitiş yaşama ihtimaliniz yüksek. Uzun süredir bitirmeyi düşündüğünüz ve ertelediğiniz bir ilişkiniz kopma noktasına gelmiş olabilir. Gerginlikler ve pürüzler bu alanda yaşanacak sizler için. Eğer kararlıysanız bunu göze almalısınız bu hafta. Salı günü itibariyle Ay, İkizler burcuna geçiş yapacak ailenizden birisinden göreceğiniz yardım sayesinde ödemelerinizi rahat yapabileceksiniz. Fakat harcamalarınız ve para konusundaki tutumunuz ile yapacağınız ödemeler birbirine denk düşmüyor, para konularında sıkıntısı olan Akrepler için, iyi bütçe planlaması yapmaları gerekmekte; maddi konularda ticaret zekanızı çalıştıracak, aklınızı işinize verebileceksiniz. Hafta sonuna doğru inançlar ve değer yargılarınızda, eğitim ve öğretim hayatınızla ilgili konularda düşünmeye başlayacaksınız, yakın çevre ilişkileriniz ve uzakta bulunan kişilerle diyaloglarınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Burada kime ne kadar değer vermeniz gerektiğini hatırlamanız gerekmekte.

Haftalık burç yorumları (11-18 Şubat)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; haftaya Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Sizleri günlük rutin koşturmalar, sağlık konuları, kiracılar, yanınızda çalışanlarla ilgili meselelerde etkileyecek. Günlük hayatınızda çeki düzen vermek, organize olmak, gidilmesi gereken yere zamanında yetişmek durumu hakim olacak. Bu durumla başa çıkabilmek için sakinliğinizi ve iyimserliğinizi korumaya çalışmalısınız. Salı gününden itibaren Ay İkizler burcuna geçiş yapıyor, meraklı ve hareketli günler, yüksek bir tempo oluşacak. Özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili yoğunlaşacaksınız, birlikte bir şeyler yapmak, karşılıklı oturup konuşmak isteyeceksiniz. Anlaşamadığınız noktalarda, arkadaşlarınızdan destek almanızı tavsiye ediyorum, sizi gerçekten seven ve yardımcı olmak isteyen insanlar var çevrenizde. Bunu değerlendirin daha doğrusu değerini bilin. Onların tavsiyelerine kulak verin. Eşiniz veya partneriniz ödemeleri için size ihtiyaç duyabilir.

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; bu hafta başında sizler çocuk konuları, aşk ve flörtler, hobiler ve zevk aldığınız konular üzerinde düşünüyor olacaksınız. Çocuk sahibi olanlar için onlarla ilgilenmek ve onların sorunlarını çözmek olasılığı yüksekken, bekar olanlar aşk ve flört konularında karar almak, kendini ifade etmek veya yüzleşme durumunda kalabilir. Salı gününden itibaren Ay İkizler burcuna geçiş yapıyor, birtakım sağlık problemleriniz olabilir, ihmal etmeden rutin kontrollerinizi yaptırmalısınız. Çok yoğun bir hafta içi sizler için, bunca koşturmaca ve çalışma temposuyla başa çıkmak için dinlenmeye de zaman ayırmak gerekiyor. Aşk ve sevgi konularında içinizi dökmenin zamanı geldi bence, konuşun, anlatın ve rahatlayın. Hafta sonuna doğru Ay, önce Yengeç burcunda ardından Aslan burcunda hareket edecek. İkili ilişkileriniz ön plana geçecek, düzeltmek için çaba sarf edeceksiniz.

Haftalık burç yorumları (11-18 Şubat)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; Boğa burcunda gezinen Ay sayesinde ailevi meseleleriniz ön plana taşınıyor, aile ve ev konularında gerginlikler, birtakım stresli durumlar söz konusu. Aile içinde küçük bir konu bir anda büyüyüp sorun yaratabilir, dikkatli olmalı ve sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız. Salı gününden itibaren Ay, İkizler burcunda olacak, sizin gibi hava grubu bir burçta olduğundan rahatça iletişim kurmak, insanlarla bir araya gelmek, fikir birliği yapmak, yeni şeyler öğrenmek için can atacaksınız. Çocuk konularında inisiyatif alabilecek, yeni kararlar verebileceksiniz. Haftaya damgasını vuran bir diğer açı Ay ve Satürn arasındaki karşıtlık, dolayısıyla bazı şeyler istediğiniz gibi gitmeyebilir, ailevi konular ve çocuk sorumluluğu sizde baskı yaratabilir, sizler özgürlüğüne düşkün insanlarsınız, bu durumlarla başa çıkmaya çalışmalı ve günlük işlerinize yönelerek kafanızı dağıtmalısınız. Sağlık açısından midenize dikkat etmeli, yediklerinize içtiklerinize ekstra özen göstermelisiniz.

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; yakın çevrenizde gelişen olaylar veya direkt kendi kardeşinizle ilgili bir olay yaşayabilirsiniz çünkü pazartesi günü Ay Boğa burcunda geziniyor olacak. İletişim problemleri yaşamanız muhtemel hafta boyunca. Kendinizi anlatamıyor veya sözcükleri doğru seçemiyor gibisiniz. Bir anda ortaya çıkan olaylar, kardeşinizle aranızda bir rekabete dönüşebilir, aranızda bir sorun teşkil edebilir. Salı gününden itibaren Ay, İkizler burcuna geçiş yapacak, daha mantıklı ve gerçekçi olmaya çalışacaksınız. Duygu yoğunluğundan sıyrılıp haberleşmeye, iletişime ve konuşmaya ihtiyaç duyacaksınız. Ertelediğiniz bazı konuları gündeme taşıyarak aslında iyi bir iş yapacaksınız, her ne kadar bu çevrenizdekileri şaşırtacak da olsa, bu hafta realist ve somut olmaya özen gösterecek ve çevrenizdekileri bu tutumunuzla şaşırtacaksınız. Hafta sonunda  gündelik işlerinizle ilgili yapmanız gerekenler hayli birikmiş durumda, uzun süredir sağlık konularında sıkıntılar yaşayan Balıklar için güzel haberler yolda.

 

 

Haftalık burç yorumları (11-18 Şubat)
Önceki ve Sonraki
Haberler