EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Yeni haftaya Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Venüs burç değiştiriyor ve Aslan burcuna geçiyor. Merkür burç değiştiriyor Yengeç burcuna geçiş yapıyor. En önemlisi ise Çarşamba günü İkizler burcunda bir Yeniay meydana geliyor.

profil
Dolunay Karaca
11.06.2018
Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Koç burçları, bu hafta meydana gelen gökyüzü hareketleri ile sizler yakın çevre ilişkilerinizi gözden geçirecek. Kardeşlerinizle, en yakın arkadaşlarınızla veya komşularınızla ilgili yeni oluşumlara tanıklık edeceksiniz. İletişim fonksiyonlarınızı arttırmak, pazarlama, ticaret, yazılım gibi konularda atılım yapmak isteyeceksiniz. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile aşk hayatınız canlılık kazanırken bazı arkadaşlarınızla aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Merkür ise Yengeç burcunda olacak. Bu da ev ve aile hayatınızla ilgili etkileyici konuşmalar yapmanıza neden olacak. Ciddi kararlar verirken bir kez daha düşünmeli acele etmemelisiniz.

 

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Boğa burçları, haftaya Ay sizin burcunuzda başlıyoruz. Bu da sizleri hareketli, motivasyonlu ve kendine güvenen bir havaya bürüyor. Canlı ve istekli oluşunuz içinizi kıpırdatıyor. Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeniay var. Sizlerin para hanesine denk gelen yeniayla birlikte yeni kararlar almak, yeni başlangıçlar yapmak, yeni bir fikir üretmek sizi heyecanlandıracak. Venüs Aslan burcuna geçiyor. Merkür ise yer değiştirerek Yengeç burcunda; kısa seyahatler için güzel bir süreç. Tatil yapmalı veya kendinizi tatilde hissederek rahatlamalısınız. Dostlarınızla geçireceğiniz güzel bir hafta sizleri bekliyor.

 

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

İkizler burcu, haftaya motivasyonunuz düşük başlasanız da hafta ortasında sizin burcunuzda meydana gelen yeniayla canlanıyorsunuz. Bu haftanın teması anaçlık etmek, affetmek, sevgi vermek sevgi almak olmalı sizler için. Herkesle barış ilan ederek, kendinizi artık daha fazla konuşmaktan, anlatmaktan uzak tutmalısınız. Tamam sen haklısın demeli ve topu karşı tarafa atmalısınız. Maddi anlamda harcamalarınızın arttığı bir dönem, o yüzden ayağınızı yorganına göre uzatmanız yararınıza olacaktır. Aşk adına biraz karışık bir dönem eski aşklardan dönüşler, mesajlar var. İlişkisi devam eden İkizler için ikilemde olmamanız şart.

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Yengeç burçları, sosyal bir haftaya hazır olun. Hem sosyal hem de yorucu olacak bu hafta sizin için. Hem her şey çok güzel hem de her şey yarım gibi. Bir tamamlanma yaşayamıyorsunuz sanki. Çarşamba günü İkizler burcundaki yeniay sizi geçmişe götürebilir. Hatıralara dalıp gidebilirsiniz. Bırakılması gerekenleri kopması artık şart olan bağlar kopup yerine daha bilinçli ve farkındalık sahibi bir Yengeç gelmeli. Venüs Aslan burcuna, Merkür ise sizin burcunuza geçiyor. Parayla ilgili güzel gelişmeler var, elinize beklemediğiniz yerden ödeme gelebilir. Bu dönem düşünceleriniz kendinize yoğunlaşıyor, kendinize göre yaşamak ve kimseyi takmamak istiyorsunuz.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Aslan burçları, güzelliğinize düşkünlüğünüz artıyor. Venüs sizin burcunuzda dolaşmaya başlayacak bu haftadan itibaren, diyet programına başlamak, kişisel bakımlar yaptırmak, giyim kuşam gibi konularda farklılık aramak, alışverişe çıkmak isteyeceğiniz bir dönem. Saç bakımını da unutmuyoruz tabii ki. Çarşamba günü İkizler burcundaki yeniay sizi arkadaşlıklarla ilgili güzel davetlere, organizasyonlara yoğunlaştıracak. Bu hafta kendinizde fark etmediğiniz bir duyguyu keşfedeceksiniz. Bir plan yapacak ve uygulamak için doğru zamanı bekleyeceksiniz. Henüz erken diyerek sadece üzerinde düşüneceksiniz. Kendinize sır olarak saklayacaksınız.

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Başak burçları, işi gücü bir kenara bırakıp, gezmek isteyeceğiniz bir dönem. Dışarda olmak sadece yeni insanlar tanımanıza değil aynı zamanda farklı düşünceler karşı eleştirel tavrınızı bırakmanıza da neden olacaktır. Çarşamba günü İkizler burcundaki yeniay 10. evinizde tam görünen önemli bir hanede gerçekleşiyor. Kendinizi kanıtlamak istediğiniz konular var. Gerek ebeveynlerine gerekse eşinize dostunuza karşı ben bilirim havası taşıyor olacaksınız. Venüs’ün Aslan burcuna geçişi gizli aşklar yaşamanıza neden olabilir ya da gizli hayranlarınız çoğalıyor demektir. Dikkatli olmanızı öneririm.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Terazi burçları, bu hafta İkizler burcunda gerçekleşen yeniay sizin yurtdışı konularınızı atağa kaldırıyor. Seyahatler güzel geçecek, hayata bakış açınız değişecek. Yönetici gezegeniniz Venüs ise burç değiştirerek Aslan burcunda hareket etmeye başlıyor. Pohpohlanmak isteyeceğiniz, sevgi verenden çok, almak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Kibir ve gösterişe karşı dikkatli olmalı, isteklerinizde aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Aşk için sosyal ortamlarda daha fazla zaman harcamaya başlıyorsunuz. Çekici ve zarif kişiler etrafınızda olacaklar.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Akrep burçları, ikili ilişkilerinize yön verdiğiniz, sevdiğiniz insanın yanında olmak istediğiniz bir haftadasınız. Ona sımsıkı sarılmak ve bırakmak istemiyorsunuz. Haftaya Ay Boğa burcunda başlıyoruz sonrasında İkizler burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniay kazançlar konusunda yeni bir fikir üretmenize sebep olacak. Ödemelerinizi nasıl daha kolay halledebilirim gibi düşüncelerinize çözümler yaratacak. Ameliyat olan birileri varsa yakınlarınızdan iyileşme haberleri alabilirsiniz. Merkür Yengeç burcunda ilerleyecek, Venüs ise Aslana geçiş yapıyor. Bu durumda gökyüzü size farklı bir yol sunuyor. Daha önce yapmadığınız cesaret edemediğiniz konularda atılım yapmanızı bekliyor.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Yay burçları, yöneticiniz Jüpiter ve Neptün arasındaki etkileşim, hislerinizi güçlendirirken, yaratıcılığınızı artıyor. İyimserlik, fedakarlık, sevgi temaları ön plana çıkıyor. Bu da sizlerin affetme, bağışlama, eskiyi unutma ve yola devam etme gücünüzü arttırıyor. İkizler burcundaki yeniayla birlikte sevgilinizle uyumu yakalıyorsunuz. Bu haftanın en şanslı burcu sizlersiniz. Evlilik teklifi gelebilir, ciddi adımlar atabilirsiniz, ciddi kararlar alabilirsiniz. Bu sihirli enerjiyi iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Her şey iyiye gidecek merak etmeyin.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Oğlak burçları, bir dönüşüm aşamasındasınız. Hani zorlayıcı etkiler, insanı tetikler karamsarlık, içe kapanıklık, olayların ters gitmesi; hepsine bir sünger çekip, yol almak isteyeceksiniz artık. Duygularınızla baş etmeyi en iyi bilen burç sizlersiniz. Ama bazen duygularımızı doyurmalıyız, doyurmalıyız ki, somut olanla soyut olan birlikte dengede yol alsın. Çarşamba günü İkizler burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniayda tohumlar atacağız her birlikte sizler günlük hayat akışınızı yenileyeceksiniz. Çalışma ortamınızla başlayabilirsiniz işe veya yaşadığınız mekânlarda değişiklikler yapabilirsiniz. İnsan ilişkilerinde anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak, kendinizi sevmek, çevrenizdekilerin sizin, daha ulaşılabilir olduğunuzu hissetmeye ihtiyaçları var. Buna izin verin.

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Kova burçları, aile bireyleriyle daha sık görüşeceğiniz bir hafta sizler için. Ev temaları, aile ilişkileri ön planda olacak. Sonrasında Çarşamba günü meydana gelen İkizler burcundaki yeniay sizleri hareketlendiriyor. İçiniz kıpırdamaya başlıyor. Aşk ve flörtler hanenizde oluşumda bu yeniay yeni birisiyle tanışmak, yeni birisine göz kırpmak var bu haftanın öne çıkanlarında. Hobiler, eğlence sektörü, çocuklarla ilgili konularda konuşmalar var, kafanızı dağıtacağınız, eğleneceğiniz, çocuklar gibi şen bir hafta olacak sizler için. Venüs ve Merkür burç değiştiriyorlar. Yeni gelen her şey iyi gelecek sizlere. Sıkılgan ve aynı şeylerle uğraşmayı sevmeyen Kovalar için ideal bir hafta.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)

Balık burçları, yöneticiniz Jüpiter’in Neptün ile uyumlu açısı var gökyüzünde. Aynı Yay burçları gibi sizlerin de yaratıcılık, şifalanma, koruma, korunma, affetme enerjileri devrede. Şanslı ve sihirli bir hafta sizler için de. Sadece sizdeki fark affettim deyip de affedemedikleriniz de… Gönül bağınızı yeniden kurmalı, gerçekten sevgi enerjisini kurmalısınız. Evet yoruldunuz bir çoğunuz, bıkkın düştünüz. Mars ve güney düğüm kavuşumu 12. evinize denk geldi. Bu da sizleri yordu biraz. Ama geçmişi geçmişte bırakmalısınız. Önünüze bakmalısınız. Bunu yapamadığınız takdirde, ileriki günlerde daha fazla acı ve üzüntü gelebilir. Bırakın ve rahatlayın. Hayatı akışında yaşamayı seven Balıklar, özünüze dönmenizi tavsiye ediyorum sizlere.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Haziran)
Önceki ve Sonraki
Haberler