EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (10-16 Şubat)

Haftaya Pazar günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunayın etkileri ile başlıyoruz, etkisi birkaç gün süren bu dolunay sonrasında 16 Şubat’ta Mars Oğlak burcuna geçecek. Haftalık burç yorumları yazımızda...

profil
Serap Baytok
09.02.2020
Haftalık burç yorumları (10-16 Şubat)

Dolunay aşk hayatınızı doğrudan etkilerken, yeni ilişki başlangıçlarına vesile olabilir. Kendi merkezinizde kalıp, daha fazla görünür olabileceğiniz bu dolunay, çocuklarınız ile ilgili gündem ve konularınıza cevaplar alabilirsiniz. 


Pazar günü gerçekleşen dolunay ev ve aile yaşamınızla ilgili gündem ve meselelerinizin cevaplarını almanızı sağlayacak. Ev, mekân değişikliği yapmak, hane içi tadilat ve değişiklikler yaptırmak isteyebilirsiniz. Aile bireyleriniz ve ebeveynleriniz ile ilgili haberler alabilir, gelişmeler yaşayabilirsiniz. 


Kardeş, kuzen gibi yakın çevrenizle olan ilişkiniz gündeminizde olacak. Dolunay, yakın çevre ve akrabalarla olan ilişkinize ışık tutarken, daha fazla iletişim içinde bulunabilir, akraba ziyaretleri gerçekleştirebilirsiniz.


Ekonomik anlamda gelişmelere açık bir dolunay yaşayacaksınız. Bu hafta, beklediğiniz ödemelerin gelmesini kolaylaştırabilir. Kazanç sağlayan ve değer yaratmanıza sebep olan gelişmeler yaşayabilir, alacak/verecek konularınızı rayına oturtabilirsiniz. Maddi rahatlık yanında beklenmedik masraflarla da karşılaşabilir, bir alışveriş için kaynak arayışına girebilirsiniz. 


Haftaya burcunuzda gerçekleşen dolunay ile gireceksiniz. Kimliğinizi yansıtmak ve kişisel imajınızı tazelemek konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz cevapların gelmesi konusunda dolunayın desteğini alabilir, neticelenmesini beklediğiniz konularda kararlar alabilirsiniz. İlişkiniz konusunda gelişmeler yaşayabilir, birlikteliğiniz konusunu tekrar gözden geçirebilirsiniz. 


Sağlık konularında hassas bir dolunay döneminden geçerek haftaya başlıyorsunuz. Dolunay, bilinçaltınızı hareketlendirebilir, haberci rüyalar görebilirsiniz. İş hayatınızı ve çalışma koşullarınızı yeniden düzenlemeniz, günlük rutininize yeni işler katmanız gerekebilir. 


Haftaya arkadaşlarınızla olan yoğun gündemler ve görüşmeler ile başlayabilirsiniz. Dolunay sosyal çevrelerinizi ve arkadaş ortamlarınızı canlandırıp bu konuda gelişmelere açık bir zaman diliminden geçmenizi sağlayacak. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, iş konusunda size destek verecek kişi ve çevrelerle tanışabilirsiniz.


İş ve kariyer ile ilgili beklediğiniz cevapların geldiği bir dolunay olabilir. İş değişikliği, işverenlerinizle görüşmeler ve kariyer konusunda belirsizliklerin giderilmesi konusunda verimli zamanlardan geçeceksiniz. Ebeveynleriniz ile ilgili konu ve gündemlerin yoğun olduğu, ailenize daha fazla zaman ayıracağınız bir haftadan geçebilirsiniz. 


Haftaya yakın akrabalarınız ile ilgili gündem ve gelişmeler ile girebilirsiniz. Dolunay , seyahat ve eğitimlerle ilgili bir evde gerçekleşirken daha fazla seyahat etme imkânı bulabilir, eğitim hayatınızı ilgilendiren kararlar alabilir, bir konuda eğitim almak isteyebilirsiniz. Eşinizin akrabaları ile ilgili konu ve gündemlerinizin artacağı daha fazla ziyaret ve görüşmelerin yapılacağı bir dönem olabilir. 


Haftaya ekonomik konulara cevaplar verecek bir dolunay ile başlayacaksınız. Eşinizin kazançları, ortak hesaplarınız, miras, nafaka ve alacak/verecek konularınız ile ilgili gelişmeler ve netleşmeler yaşanabilir. Beklenmedik masraflara karşı dikkatli olmalı, harcamalarınızı daha iyi yönetmelisiniz.


Haftaya ikili ilişkilerinizdeki belirsizlikleri netleştirecek bir dolunay ile başlayabilirsiniz. İlişki ve ortaklıklarda önemli kararlar verebilir, birliktelikleri bir sonraki adıma taşıyacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eşiniz ve hayatınızdaki kişinin önemli gündemleri ve yoğunluklarının olduğu bir hafta olabilir.


Çalışma hayatınız ve çalışma koşullarınızı etkileyecek olan bu dolunay, varsa çalışma arkadaşlarınız onlarla olan ilişkinizi yeniden şekillendirebilir. Sağlığınızla ilgili hassas günlerden geçebilirsiniz, bu dönemde biraz daha sağlık rutinlerinize dikkat etmelisiniz. Evcil hayvanlarınız ile ilgili konular gündeminizde olabilir.


Önceki ve Sonraki
Haberler