EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 10-16 Mayıs )

Haftanın ilk gününü Merkür- Kuzey Ay Düğümü kavuşumunun etkisiyle, önemli kararlar, görüşmeler, haberler ile karşılayabiliriz. Bu zamanda karşımıza çıkabilecek temalar önümüzdeki süreçler adına önemli nitelikte olabilir. Salı günü gerçekleşecek Boğa Burcu’ndaki Yeni Ay, yaşamlarımızda somut konulara yer vermek isteyeceğimiz, sağlam, uzun vadeli başlangıçlara ilerleyebileceğimiz bir süreç olduğunu bizlere vurguluyor. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
10.05.2021
Haftalık burç yorumları ( 10-16 Mayıs )

Haftanın ilk gününü Merkür- Kuzey Ay Düğümü kavuşumunun etkisiyle, önemli kararlar, görüşmeler, haberler ile karşılayabiliriz. Bu zamanda karşımıza çıkabilecek temalar önümüzdeki süreçler adına önemli nitelikte olabilir. 

Salı günü gerçekleşecek Boğa Burcu’ndaki Yeni Ay, yaşamlarımızda somut konulara yer vermek isteyeceğimiz, sağlam, uzun vadeli başlangıçlara ilerleyebileceğimiz bir süreç olduğunu bizlere vurguluyor. Kendimizi daha güvende, konforda hissedebileceğimiz konularla ilgili, yeni girişimler, yeni planlar gündemimize yerleşebilir.

Hafta içerisinde, iletişimimizde mantıklı, kararlı ve temkinli yaklaşımlar içinde olabiliriz. Bu da yaşamlarımızda olumlu geri dönüşlere vesile olabilir. 

Cuma günü itibari ile 28 Temmuz’ a kadar Jüpiter, yöneticisi olduğu Balık Burcu’nda ilerlemeye başlayacak. 2022’nin fragmanı niteliğinde olacak bu geçiş, şansı, bereketi, sezgiselliği, ilhamı, manevi huzuru bizlere sunuyor olacak. Haritalarımızda Balık Burcu’nun temsil ettiği alanlarda şifalanma, büyüme, genişleme, karşımıza çıkabilecek fırsatlar oluşabilir. 

Jüpiter Balık Burcu’nda en güzel yerleşimindedir. Sağlık temalarında da olumlu gelişmelerin olabileceğini öngörebiliriz. 

Not: Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Finansal konularımızın ön planda olacağı bir hafta geçirebiliriz. Bu alanda yeni başlangıçlar yapma arzumuz tetiklenebilir.Ev, aile konularında yaşayabileceğimiz ufak gerginlikler, huzursuzluklar gündemimize gelebilir. Geçmişimizi ilgilendiren konuların tekrardan karşımıza çıkması söz konusu olabilir. Cuma günü Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile maneviyata daha fazla önem verebileceğimiz bir sürece girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Yaşamımızla ilgili kendimizi konforlu, huzurlu ve güvenli hissedebileceğimiz yeni adımlar atabiliriz, yakın çevremizle aramızda gelişebilecek ufak gerginlikler söz konusu olabilir. Dürtüsel tepkiler vermeden önce biraz düşünerek hareket etmek fayda sağlayabilir. Cuma günü itibari ile Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile sosyal çevremizin genişleyeceği, kendimizi mutlu hissettiğimiz kişilerle iç içe olacağımız bir sürece girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Haftanın ilk gününü önemli görüşmeler, anlaşmalar, güzel haberlerle karşılayabiliriz. Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay ile geleceğimizle ilgili konuları ele almak, doğru adımları belirleyebilmek adına biraz geri planda durmayı tercih edeceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Hafta içerisinde finansal koşullarımızla ilgili pürüzlerle karşımıza çıkabilir, plansız harcamalarımız söz konusu olabilir. Cuma günü Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile kariyerimizi ilgilendiren konularda şanslı, bereketli bir döneme girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Haftanın ilk günü zihnimiz yoğun olabilir. Kendimizi iyi hissettirebilecek yeni kararlar, önemli görüşmeler gündemimizde olabilir. Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay ile, sosyal çevremizi, hedef ve hayallerimizi ilgilendiren yeni başlangıçlara adım atabiliriz. Bu alanlarda uzun vadeli, kalıcı gelişmeler yaşayabiliriz. Cuma günü itibari ile Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile ticaret, hukuk, eğitim konularında bizi destekleyecek bir sürece girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Arkadaş çevremizden gelecek önemli haberlerle haftaya başlayabiliriz. Hedeflerimizi ilgilendiren keyifli bir gelişme, görüşme yaşayabiliriz. Bu alanda sosyal çevremizle fikir alış-verişleri yaparak olumlu ilerleyebiliriz.Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay ile iş kariyer hayatımızda yeni bir başlangıç enerjisi içine girebiliriz.Geleceğimizle ilgili somut, kalıcı, uzun vadeli kararların tohumunu ekmeye başlayacağımız bir zaman dilimi olabilir. Cuma günü itibari ile Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile finansal kaynaklarımızı ilgilendiren destekleyici gelişmeler gündemimizde olabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


İş, kariyer hayatımızı ilgilendiren önemli görüşmelerle haftayı karşılayabiliriz. Fikirlerimizi, düşüncelerimizi ifade ederek kendimizi iyi hissedeceğimiz bir gün geçirebiliriz. Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay ile yaşamımızda ihtiyacımız olan düzeni kurabilmek adına planlar yapabilir, yeni başlangıçlara ilerleyebiliriz. Cuma günü Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili oldukça keyifli gelişmeleri deneyimleyeceğimiz bir sürece girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya ticari bağlantılar, eğitim, hukuk, yurt dışını ilgilendiren konularla ilgili keyifli haberlerle başlayabiliriz.Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay ile, finansal kaynaklarımızı ilgilendiren yeni adımlar, yeni gelişmeler gündemimize gelebilir. Kendimizi konforlu hissedebileceğimiz, bizi rahatlatacak durumlarla karşılaşabiliriz. Yatırımlara yönelebiliriz. Cuma günü Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile gündelik yaşantımızda koşuşturmacamızın artacağı, sağlık temalarında bizi destekleyecek bir sürece girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Sağlam, kalıcı adımlar atmayı hedefleyen bir süreçten geçiyoruz. Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay, ikili ilişkilerimizde, ortaklıklarımızda bu bakış açısı ile ilerleyebileceğimiz yeni gündemlerimiz, yeni başlangıçlarımız olabilir. Yeni bir ilişkiye başlamak, yeni bir ortaklık kurmak, ortak iş birliği içinde olduğumuz kişiler ile keyifli ilerleyişler söz konusu olabilir. Cuma günü Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile, aşk, ilişkiler ve çocuklardan yana keyifli ve destekleyici bir döneme girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


İkili ilişkilerimizi, ortaklıklarımızı ilgilendiren önemli konuşmalar, görüşmelerle haftayı karşılayabiliriz. Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay ile işimizi ilgilendiren sağlam, kalıcı yeni başlangıçlar, yeni kararlar gündemimize gelebilir. Çalışma ortamımızda yenilikler yapabiliriz.Finansal kaynaklarımızla ilgili endişelerimiz olabilir. Sağlık temalarına özen göstermemiz gerekebilir. Cuma günü Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile ev ve aile konularında destekleyici bir süreç içerisine girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Haftanın ilk günü, iş ortamımızda gerçekleşebilecek keyifli görüşmeler, yeni anlaşmalar gündemimize gelebilir. Karşımıza çıkabilecek alternatifleri değerlendirebilir, bu alanda önemli kararlar verebiliriz. Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay ile, aşk ve ilişkilerde kendimizi güvende hissettirebilecek, yeni uzun vadeli başlangıçlara ilerleyebiliriz. Kendimizi mutlu hissettiğimiz alanlara yönelme arzumuz artabilir. Cuma günü Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile iletişim alanlarında destekleneceğimiz yeni anlaşmalar, görüşmeler içine girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Haftanın ilk gününü keyifli haberler ve görüşmelerle karşılayabiliriz. Kadersel anlamda alabileceğimiz önemli kararlarımız olabilir. Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay ile, ev ve aile temalarında yeni gündemlerimiz olabilir. Aile içi ilişkilerimizi kuvvetlendirebiliriz. Evimizle ilgili değişimler gerçekleştirebilir, alım-satım, yer değişikliği gibi kavramlarla ilgilenebiliriz. Hayatımızla ilgili önemli bir sürece gireceğiz bunun tohumlarını atmaya başlayabiliriz. Cuma günü Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile, finansal kaynaklarımızı arttırabileceğimiz, bizi rahatlatacak koşullarla karşılaşabileceğimiz bir sürece girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Ev ve ailemizi ilgilendiren güzel gelişmeler, görüşmeler ile haftayı karşılayabiliriz. Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay ile yeni, uzun vadeli kararlar gündemimizde olabilir. Yeni eğitimlere başlayabiliriz, yeni teklifler alabiliriz. Kendimizi ifade etmek istediğimiz konularda olumlu sonuçlar alabileceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Cuma günü Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi ile manevi anlamda kendimizi daha huzurlu, keyifli hissedeceğimiz, hayatımızın birçok alanında şans ve fırsatları kendimize çekebileceğimiz oldukça güzel bir döneme girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler