EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

Bu hafta Pazartesi gerçekleşen Merkür-Uranüs açısı ile beklenen haberleri alabileceğimiz birkaç günden geçerken Perşembe günü netleşen Mars-Plüton açısının etkisi ile başlangıçlar yapmamızı engelleyen içsel dirençlerimizle yüzleşebiliriz. Bu hafta öfke ve şiddet olaylarına karşı dikkatli olmalıyız. Toplumun bilinçaltındaki öfkeyi ortaya dökmesine sebep olacak durum ve olaylarla ilgili gündemlerin yoğun olduğu bir haftadan geçeceğiz. Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
09.08.2020
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

Bu hafta hızlı sonuçlar alabileceğiniz fakat iş konusunda hırs ve öfkenize sahip çıkmanız gereken bir hafta olabilir. Bastırdığınız öfkenizin ya da dillendirmediğiniz buhranlarınızın küçük olaylarla boşalması mümkün olabileceğinden sinirli ve agresif insanlardan uzak durmanız faydalı olabilir.


Bu hafta görünmeyen kazalara açık olabileceğinden, trafikte ve seyahatte yavaş ve temkinli olmak isteyebilirsiniz. Eşinizin akrabaları ile ilgili konu ve gündemlerinizin yoğun olacağı, anlaşma ve sözleşmelerin netleşeceği bir hafta olacak.


Bu hafta sosyal çevreleriniz ya da arkadaşlarınız ile ilişkinizde yaşanan hızlı gelişmelerle çevreleriniz genişleyebilir. Bazı ilişkilerde pürüzlerin ortaya çıkması uzun vadeli dostlukları bitirebilir fakat gelecekte bunun gerekli olmuş olduğunu fark edecek olabilirsiniz.


İş hayatınız ve patronlarınız ile olan ilişkinizde canınızı sıksa da dillendirmediğiniz gerçekler ile bu hafta yüzleşmek ve artık gerekli konuşmaları yapmak isteyeceksiniz. Ekonomik süreçlerinize cevap verecek iş atılımları yapabilecek cesareti buluyorsunuz.


Seyahat ve yolculukların etkin olduğu bu hafta, varsa yurtdışı ile ilgili işlerinizi bitirmek ve şekillendirmek isteyebilirsiniz. Eşinizin akrabaları ile ilgili haberler alabilir, görüşebilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili karar vermek ve gerekli mecralarla görüşmek gerekebilir.


Yapmak istediğiniz değişiklikleri yapmak için en ideal zamandan geçiyor fakat bir yandan bunun için gereken yatırımları yapmaktan çekiniyor olabilirsiniz. Fazla risk almaktan hoşlanmasanız da bu hafta mecburen bazı riskler alacak fakat ilerde bu konuda kazançlı çıkacaksınız.


İlişkilerde önemli girişim ve başlangıçlar yapmak için ideal bir hafta olabilir fakat bu alandaki içsel dirençleriniz ve kendinize yarattığınız baskılar nedeniyle olayların daha kolay ilerlemesini engelleyen kendiniz olabilirsiniz.


Bu hafta çalışma arkadaşlarınız ve çalışanlarınızla ilgili konu ve gündemlerle ilgilenmek, bazı günlük işlerin yolunda ve aksamadan ilerleyebilmesi için ekstra güç sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Kira ve kiracılarınız ile ilgili belirsizlikleriniz çözümlenebilir.


Bu hafta çocuklarınız ile ilgili vermeniz gereken kararları verecek ve onlar için yapmanız gereken girişimleri yapacaksınız. Aşk hayatınızda daha net ve kararlı olmak istemekte ama bir türlü kendinizden emin olamamaktasınız, bu anlamda üstünde durmanız gereken mesele, karşıdakine hak ettiğinden daha fazla değer vermek olabilir.


Ev ve aile ile ilgili konu ve gündemleriniz cevap buluyor, içsel baskılarınızı rahatlatacak kararlar verecek ve gerçek değişimi başlatacak adımlar atacaksınız. Duygusal gelgitlerinize iyi gelecek ve günlük hayatınıza kolaylık katacak bir mekân değişikliği yapabilirsiniz.


Seyahatlerde ve yollarda geçen bir hafta olabilir. Önemli ve değişimler yaratacak anlaşmalar yapabilir, sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Kardeş ve akrabalarla bir arada olabilir, konuşulmamış şeyleri konuşup bazı gereksiz yanlış anlaşılmaları giderebilirsiniz.


Bu hafta ekonomik anlamda gelişmelere açık, kazançlı bir dönemin başlangıcı olabilir. Bir proje ve gelecek hayali için gereken yetenek ve yeterliliğe sahip olmadığınızı düşünseniz de bunun değişmesi için fırsatların yakalandığı güzel bir hafta olacak. Gereksiz harcamalara karşı dikkatli olun.


Önceki ve Sonraki
Haberler