İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 1-8 Nisan )

Sabah saatlerinde Kova burcunda gezinen Ay, yer değiştirerek Balık burcuna geçiş yapıyor; Mars İkizler burcunda hareketine başladı… 5 Nisan Cuma günü Koç burcunda YENİAY meydana geliyor bu hafta! Atak ve cesur bir hafta!

profil
Dolunay Karaca
01.04.2019
Haftalık burç yorumları ( 1-8 Nisan )

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, biraz izole olmaya ihtiyacınız var, kendi kendinize düşünmeye, yaptıklarınızı tartıp biçip, eksik yönleri anlamaya, nerede ne yapıldı, tartıp biçmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Genel olarak Çarşamba günü daha rahat etkiler altındasınız. Cuma günü ise sizin burcunuzda bir Yeniay meydana gelecek, yeni kararlar almak, özellikle ilişkilerinizi düzene koymak için çok ideal bir süreçte olacaksınız. İş konularında yabancılarla diyaloglarınız, seyahatler ön planda olacak. Sevdiğiniz kişiyle aranızda para konuları konuşulacak, isteklerinizi elde etmek için uygun bir zaman dilimi. Mars İkizler burcunda hareket ediyor, dolayısıyla biraz sıkılgan, her şeye atlayan bir yapınız var. Sözleriniz ise keskin, özellikle yakın çevre ilişkilerinizde ataksınız.


Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, sosyal alanda kendinizi göstererek, arkadaşlarınızla, çevrenizle, iş takımınızla projelerde boy gösterip, hayattan zevk alarak ve iyimser bir tutum içerisinde haftaya başlıyorsunuz. Zaman zaman gerilimleriniz olsa da genel olarak güzel bir hafta sizler için, aşk konularında her zamanki gibi bir orta yol bulup, dengede kalmayı başarıyorsunuz. 5 Nisan’da Koç burcunda Yeniay meydana geliyor; sizin 12. evinizde gerçekleşecek olan bu Yeniay birtakım gecikme ve engeller, sürtüşmeler yaratsa da, daha önceden iletişim halinde olduğunuz kişilerden yarar göreceksiniz. Meditasyon yapmak, spora başlamak, diyet programları, kurslar, hobiler, flörtler… Hepsi için fırsatlar çıkabilir karşınıza. 


Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, iş ve kariyer konularınızda hayli aktif ve yorucu bir süreçten geçiyorsunuz. Arkadaşlıklar ve sosyal temalı organizasyonlar, farklı projeler için kendinizi ortaya koymak için çaba sarf ederken, yorgunluk ve bıkkınlık açığa çıkabilir. ‘Ben niye yapıyorum, yapmasam mı, artık uğraşmak istemiyorum’ dediğinizi duyar gibiyim… 5 Nisan’da Koç burcunda bir Yeniay var ve sizi fedakarlığa, sevgiye, merhamete itecek. Yalnız kalmak istemeyeceksiniz, arkadaşlık hanenizde gerçekleşen bu Yeniay yeni umutlara, yeni hayallere de yer açmanızı, kendinizi tamamen yenilemenizi söylüyor, yeni arkadaşlar edinmek açısından da ideal bir süreç. Sevgi ve aşk konularında daha önce yapmadığınız bir şeyi denemek, farklı yerlere gitmek, kafanızda daha önceden planladığınız bir seyahate çıkma fikri hoş olabilir.


Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; seyahatler, yurtdışı bağlantıları yoğun olan bir haftaya başlıyorsunuz. Yalnız enerji olarak düşük, belki motivasyonu düşük, çalışma ortamınızda rahat olmadığınız, birtakım çekişme ve tatsız olayların yaşandığı günler var bu hafta. Hafta ortalarında daha girişken ve aktif olabileceksiniz. Çeşitli iş bağlantıları, toplantılar ve gezileriniz var. Hafta sonu sizler için çok daha verimli, arkadaşlıklar değer kazanıyor, organizasyonlar ve davetler açısından değerlendirebilirsiniz. Bu arada KOÇ burcunda bir Yeniay oluşumu var; iş ile ilgili ne diliyorsanız dileyin, bu fırsatı kaçırmayın. Kariyerde parlayacaksınız. 


Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, ortaklaşa işler ve para konularınız ön plana çıkıyor sevgili Aslanlar, bir işe koyulurken mutlaka fikir alın ve danışın… Bir elin nesi var iki elin sesi var, bu hafta bunu kendinize aşılayın, yapacağınız çalışmalarda, genel bakış açınız, perspektifiniz her an değişebilir ve bundan siz fayda görürsünüz, 5 Nisan’da Koç burcundaki Yeniay sizi, eğitiminizle ilgili yeni başlangıçlara itebilir, yurt dışına taşınma fikri bir anda beyninizde yer edebilir; seyahatleriniz artıyor ve felsefik olarak daha üst düzey insanlarla bir araya geliyorsunuz. Daha önceden iletişim halinde olduğunuz kimselere kapınızı kapatmayın ve onlarla iletişime geçerek bilgi alışverişi yapın. Bu Yeniay size çok şanslı gelebilir, eski bir arkadaşınızla fikir birliği yapabilirsiniz veya ondan alacağınız tavsiyeler çok işe yarayabilir. Aşk ve sevgi konularında ise eski mevzular yeniden gündeme gelebilir.


Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, haftaya sevgi ve aşk konularıyla giriyorsunuz, ortaklaşa işler, planlar devrede olacak genel olarak, sevdiğiniz kişiyle daha çok bir arada olmak ve keyif almak isteyeceksiniz, sıradan giden bir ilişki ciddiye doğru kayabilir, romantik başlıyorsunuz haftaya… Hafta ortasına doğru kazanç kapıları açmak, ödemelerinizi kontrol etmek, borçlarınızı ödemek konusunda düzenleme yapabilirsiniz. Ameliyatlar gündeminizde olabilir, bir yakınınızla ilgilenmeniz gerekebilir. 5 Nisan’ da Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor; Yeniaylar yeni başlangıçlara gebedir; bu süreç sizler için ortaklaşa işler, insanlarla hem fikirde olmak, bazı anlaşmaları hayata geçirmek için fayda sağlayacaktır. Hayata baktığınız pencere genişleyebilir ve daha önceden iletişim halinde olduğunuz biriyle bir görüşme fırsatı doğabilir sizler için. 


Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; yoğun bir hafta başlıyor sizler için, her türlü trafiğiniz akışkan ve iletişime dayalı… Haftaya çalışma ortamınız, günlük rutinleriniz, çalıştığınız yerdeki koşuşturmalarınızla başlıyorsunuz. Kardeşlerden yana destekler var, bazı Teraziler için sağlık konusu da ön planda olacak, doktor kontrolleri, ilaç kullanımları, bu konularda değişimler söz konusu… Genel olarak manevi yönünüz ağır basıyor, her konuda vicdanen rahatsınız, ‘ben bunu hak ediyorum zaten veya tam tersi hak etmedim çünkü doğru yapmıştım’ gibi içsel konuşmalarınız mevcut. Sonuç itibariyle kendinizle barışıksınız. Aşk hayatınızda ise birtakım engeller ve sorunlar olabilir, veya sorun olarak gördüğünüz şey tekrar önünüze çıkabilir, iletişim yeteneğinizi kullanarak bu süreci aşabilirsiniz özellikle 5 Nisan’da karşıt burcunuz Koç’ta meydana gelecek olan Yeniay sizlere aşk sunuyor olacak, barış ve sevgi getirecek. Evlilik teklifi alabilirsiniz.


Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, abartılara açık bir haftadasınız, gerek özel yaşamınızda, gerekse iş ve sosyal hayatınızda birtakım bereketli gelişmeler var, aktivite ve hobilerinize zaman ayırabileceğiniz, aşk hayatınızda da kadersel birtakım şanslar yakalayabileceğiniz bir hafta sizler için fakat başında da dediğim gibi abartmamaya, yaşadıklarınızı belli bir kalıpta tutmaya özen göstermelisiniz. 5 Nisan’da Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor, bu Yeniay sizler için günlük hayatınızda yeni başlangıçlara başlamanızı tavsiye ediyor, yenilenmek belki bazı şeyleri değiş tokuş etmek gerekebilir, diyet ve sağlık programları için de uygun bir süreç. Güzel bir hafta olsun sizler için, sevgiyle kalın.


Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, ev ve aile konularınız ön plana çıkarken, bu alanda hassas olduğunuzu gözlemliyorum, biraz gerilimli ve stresli, belki bir kırgınlık veya hastalık geçirmiş olabilirsiniz. Veya bazı Yaylar evlerinde değişiklik yapmak isteyebilirler, haftanın başında ev, emlak, arsa gibi konularda girişimlerde bulunmak isteyebilirler. Hafta ortasına doğru daha canlı, girişken ve iyimser enerjiler devreye giriyor, sevdiğiniz kişiyle iletişim probleminizi çözebilirseniz her şey daha da iyi olacak sizler için. 5 Nisan’da Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor, bu Yeniayla birlikte yeni bir aşka yelken açabilir, yeni biriyle tanışabilir ve onu hayatınıza katabilirsiniz. Sevgiyle kalın.


Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yeni bir haftaya başlarken pazarlama, halkla ilişkiler, iletişim, medya konularında atak davranmaya çalışmanız sizi daha iyi yerlere çekiyor, kardeşlerinizden, yanınızda olan kişilerden güzel destek ve dostane yardımlar olabilir bu evrede. Hafta ortasına doğru aile içi konular, eş, çocuklar, ev düzeni öne çıkıyor; 5 Nisan’da Koç burcundaki Yeniayla birlikte, yeni bir eve taşınmak hayalinizi gerçekleştirebilir, emlak veya arsa almak veya satmak istiyorsanız bu konuda girişimlerde bulunabilirsiniz. Ev ve aile düzeninize de yenilikler geliyor. Enerjinizi bu yönde kullanmak daha sağlıklı olacaktır. Her gün gördüğünüz birileri hayatınıza anlam katabilir ve bakış açınız değişebilir. Genel olarak ketum, ser verip sır vermeyen yapınızı değiştireceksiniz bu hafta. Güzel bir hafta olsun sizler için, sevgiyle kalın.


Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, haftaya parasal konulara yoğunlaşarak, işleriniz, maddi değerlerinizle ilgili  kaynaklarınıza yönelerek başlıyorsunuz. Bir yandan kazanırken, bir yandan harcamak zorunda olmak ve birikim yapamamak canınızı sıkıyor olabilir. Hafta ortasında iletişim becerilerinizi kullanarak daha aktif ve girişken olmaya çalışabilirsiniz. Akıllı ve hümanist yönünüz devreye giriyor, yeni olanı denemek isteyebilirsiniz. Sizler her zaman farklılıkların insanı olarak, özünüzü değiştirmeden, düşünce kalıplarınızı değiştirebilensiniz. 5 Nisan’da Koç burcunda Yeniay meydana geliyor ve sizlerin; kardeşlerinizle olan iletişiminize ışık katıyor, yeni bilgiler ediniyorsunuz, insanlarla yakın çevrenizle aranızdaki konuşmalar daha spontane ve sıcak oluyor, yanlış anlaşılmalar düzene giriyor.


Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, hafta sizin burcunuzla başladı Ay gezintisine; bu durumda kendinizi gayet iyi ve hedefinize kilitlenmiş hissedebileceksiniz. Yorgunluk yaşamanız normal, çok çalışıyorsunuz fakat bunun karşılığını görüyorsunuz. Bu hafta Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor; yeni başlangıçlar, yeni dilekler, yeni temenniler için güzel bir haftadayız. Sizler özellikle para ve maddi konularınızla ilgili yeni kararlar alacak, birikim yapmak, kendi ekonominizi yeniden gözden geçirmek isteyeceksiniz. Bazı Balıklar için yeni bir iş kurma hayali gerçeğe dönüşebilir. Sevgi ve aşk konularında ise Venüs’ün sizin burcunuzda olmasıyla neşe saçıyor ve aşkı kendinize çekiyorsunuz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog