EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları

Ay Terazi burcunda başlıyoruz haftaya; diplomatik, uyumlu ve adil olanı seçiyoruz. Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor, Merkür retrosu sona eriyor! Yay burcunda ise Yeniay meydana geliyor...

profil
Dolunay Karaca
03.12.2018
Haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar, Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle bu hafta; yaratıcılığınızın artacağı, çözüm odaklı olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Herhangi bir hastalık,ameliyat olma durumu olan bir yakınınız var ise şanslı bir şekilde bu dönemi atlatacaklardır. Her anlamda kendinizi güçlü ve iyi hissedeceğiniz bir hafta. Sevdiğiniz kişiyle uyumunuz kıskanılıyor, seviyor seviliyorsunuz. Bu Cuma Yay burcundaki yeniayla birlikte hukuksal bir meselenizin çözümlenmesi muhtemel olabilir. Adalet ve hak sizden yana olacaktır. Kendinizi iyi ifade edebileceğiniz, hakkınız olanı alacağınız bir süreçtesiniz. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirin ki, sonradan rahat nefes alabilin. Duygularınızdaki esneklik size kazandırıyor. Sezgileriniz bu hafta oldukça güçlü olacak.

Haftalık burç yorumları

Sevgili Boğalar, yeme içme konularında abartıya kaçma ihtimaliniz çok yüksek, iştahınız artıyor. Bulunacağınız ortamlarda buna meyil hazırlıyor gibiler. Hayattan keyif almayı bilen yönünüzle mutlu bir insansınız, duygularınız ise fazla sabit ve değişmeyen fikirleriniz yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor; aşk ve ilişkiler konusunda haftanın şanslı burcu sizlersiniz. Dargınlıkların son bulacağı, sürpriz barışmaların olacağı bir hafta. Yay burcundaki yeniayla birlikte okült ve metafizik konularıyla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Bu konularda aktif rol oynamak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden birisinin ameliyat olma durumu veya bir hastalık durumu varsa, onu yüreklendirmeli ve desteklemelisiniz her anlamda. Ortaklıklar da bu süreçte ivme kazanacak.

Haftalık burç yorumları

Sevgili İkizler, çevrenizdeki kişilere fikirlerinizi çok güçlü ifade edebileceğiniz bir gün, insanları mıknatıs gibi kendinize çekebiliyorsunuz. Merkür düz harekete geçiyor bu hafta! Yeni ortamlarda bulunabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hafta içerisinde beklenmedik bir telefon veya habere şaşırabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcuna geçişiyle birlikte sizler sağlık konusunda yeni bir beslenme programı oluşturabilirsiniz. Yay burcunda Yeniay meydana gelecek Cuma günü, bunun etkisiyle eşinizin veya partnerinizin agresif tutumları canınızı sıkabilir. Bu tutum onun parasal endişelerinden kaynaklanıyor olabilir. Tüm bu mücadelelerden sonra ise güzel günler kapınızda, biraz daha dişinizi sıkmalısınız. İlişkinizi ciddiyete taşımanıza az kaldı.

Haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerinizde birbirinizi anlamadığınız bir dönem olabilir bu hafta. Bir şeyler sanki ters gidiyor hissine kapılabilirsiniz. Çocuklarınız ise sizin mutluluk kaynağınız, onlarla vakit geçirmek veya hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle eşiniz veya partnerinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Onun kişisel ihtiyaçları ve isteklerine duyarsız kalmamalı ve gerektiğinde sanki kendi kişisel probleminizmiş gibi her şeyi üstlenmelisiniz. İş konularında biraz sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz fakat atlatacaksınız, Merkür retrosunun bitişiyle ve de Yay burcundaki yeniayla birlikte mücadele ettiğiniz tüm konularda ilerleme sağlayacak hatta geri kazanımlar alacaksınız. Rahat nefes alacağınız bir hafta sonu sizi bekliyor olacak.

Haftalık burç yorumları

Sevgili Aslanlar, evde olup dinlenmek isteyeceğiniz bir hafta. Fakat dinlenmeye pek de vakit bulamayabilirsiniz. Çeşitli konu ve kişilerin gündeme gelmesiyle, onlara odaklanmanız ve sorunlarını çözmeniz gerekebilir. Bu aralar eski bir arkadaşınızla karşılaşma durumunuz olabilir.  Siz Aslanlar, birtakım saldırı ve eleştirilere maruz kaldınız belki ama yılmadınız ve tuttuğunuzu kopardınız. Başarı sizinle, kutlayabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcuna geçişiyle birlikte aile içi konular tatlıya bağlanıyor, ev emlak arsa gibi konularda yatırımlarınız var. Karşı cins ilişkilerinde de gözler üzerinizde olacak. Parlıyorsunuz. Yay burcundaki yeniay ile kişisel zevk ve hobileriniz ön plana çıkıyor; hafta sonu keyifli ve eğlenceli geçecek, çocuklarınıza vakit ayırabileceksiniz.

Haftalık burç yorumları

Sevgili Başaklar, yeni bir kitaba, yeni bir hobiye başlamak için uygun bir hafta. İletişiminiz gayet iyi, Merkür’ün düz harekete dönmesiyle rahatlıyorsunuz, yakın çevre ilişkileriniz, komşuluklarınız iyiye gidiyor, insanlarla bir arada olmak ve beraber ortak bir fikri hayata geçirmek de sizin için uygun olabilir bu hafta. Çevrenizin desteğini alacağınız bir dönemdesiniz. Yay burcundaki yeniayla birlikte, ezilenin ezdiği gün gelirmiş derler, bu aralar sizler için geçerli olan da bu. Yalnız siz intikam almaktan hoşlanan, kindar bir yapıya bürünemezsiniz, sizin tutumunuz asla bu değil; bırakın herkes kendi hatalarıyla kendi yüzleşsin. Siz kendinizi ifade edin ve bırakın, isteyen inansın, istemeyen gitsin.

Haftalık burç yorumları

Sevgili Teraziler, bitti dediğiniz bir şey tekrar gündeminize oturabilir. İnisiyatif almanız gereken durumlar olabilir bu hafta. Ama merak etmeyin büyük bir istek ve özveri içerisinde olarak bunlarla başa çıkacaksınız. Ay sizin burcunuzda başlıyoruz yeni haftaya, enerjiler sizinle birlikte. Biliyorsunuz ki yapılan iyilikler ve fedakarlıklar, bir gün mutlaka geri döner. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle para haneniz hareketleniyor. Evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler ertelenebilir, bu yüzden keyfiniz kaçabilir fakat evinizden çok işinizle ilgilenmeniz gereken bir süreçtesiniz. Kendi tarzınızı ortaya koyarak ilerleme kaydedebileceğiniz bir haftadasınız. Yay burcundaki yeniayla beraber kardeş kadar yakın gördüğünüz birisiyle kafa kafaya verecek ve yeni bir plan yapacaksınız.

Haftalık burç yorumları

Sevgili Akrepler, bazı şeyler için bedel ödemeniz gerekebilir, siz bunu zamanında fazlasıyla ödediniz ve şimdi arkanıza yaslanma vaktiniz geldiğini düşünebilirsiniz. Hatalarınızdan ders çıkardınız ve artık bambaşka bir insan olma yolunda ilerliyorsunuz. Kendinizle ilgili güzel gelişmelere tanık olacaksınız hafta ortasında. Venüs sizin burcunuza geçiş yapıyor; aşkta sahiplenici, biraz kıskanç, biraz kurnaz, biraz da şüpheci tavırlarınız dikkat çekecek. Sağlık konularında dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Kendinizi fazla yormamalısınız. Halkla ilişkiler, tanıtım, pazarlama, iletişim konularında aktif olacağınız tempolu bir haftadasınız. Yay burcundaki yeniay ise parayla ilgili müjdeli haberler getirecek. İşinizde en iyi olduğunuzu kanıtlayacaksınız.

Haftalık burç yorumları

Sevgili Yaylar, sevgi ve maneviyat duygularınızın artacağı, çevrenizdeki insanlarca destekleneceğiniz bir hafta olacak . Meditasyon, yoga  veya ruhsal çalışmalar yaparak zihninizi dinlendirebilirsiniz. Hisleriniz güçlü, duygularınızı ise kontrol altında tutabiliyorsunuz. Sevgili Yaylar, rakip gördüğünüz kişilere karşı defans aldığınız ve kendinizi üstün gördüğünüz bir dönem sizler için. Yalnız taşkın ve abartılı tutumlardan kaçınmanızda fayda var. Kendinizle barışık ve iyimser bir ruh halindesiniz, bu da sizi başarıya taşıyor. Yeniay burcunuzda meydana gelecek yeni kararlar almanın, yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Yorulduğunuz konularda artık üstünü kapatıp geçeceksiniz.

Haftalık burç yorumları

Sevgili Oğlaklar, bazı konularda uyanış ve farkındalık kazanma yolunda ilerliyorsunuz. Sıradışı şeyler ilginizi çekecek, denenmemişi denemek için kendinizi yüreklendireceksiniz. Genel anlamda umutlu olacağınız bir hafta. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle karizmanızın tavan yaptığı bir dönem olacak, kişisel olarak beğeni topladığınız ve fark edildiğiniz bir süreçtesiniz. Sizi takip edenler izleyenler var; fakat siz onları olumlu anlamda etkilemeyi başarıyorsunuz. İçsel olarak sizler de bunun farkındasınız. Sizi genel anlamda her ne kadar soğuk ve katı bulsalar da aslında çok büyük bir kalbe sahipsiniz. Yay yeniayı ile birlikte şifalanmaya niyet etmeli, küslüklere son vermelisiniz. Affetmeyi seçerek ilerlemelisiniz.

Haftalık burç yorumları

Sevgili Kovalar, bu hafta iş girişimleriniz için plan program yapmaya başlayabilir, bunları hayata geçirmek için sabırsızlanabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde birtakım sorunlar yaşayabilir, ufak kırgınlıklar, rekabet durumlarına maruz kalabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle birlikte gözler de sizin üstünüze dönecek; bir şeylerin haberini önce siz alacak ve bunu çevrenizdeki insanlarla paylaşmak için can atacaksınız. Onlara müjde verecek ve vereceğiniz bu haberle daha da popüler olacaksınız. Parasal konuları ise biraz akışına bırakmalısınız. Yay burcundaki yeniayla birlikte yeni bir sosyal proje için kolları sıvamalısınız. Yeni tanışacağınız birinden etkilenme söz konusu bu hafta…

Haftalık burç yorumları

Sevgili Balıklar, Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle kendinizi güzel ifade edeceğiniz bir hafta olacak, uzak yerlere gitmek için seyahat planları yapabilir, farklı kültürlerden insanlarla bir araya gelerek farklı konulardan konuşmak isteyebilirsiniz. Eşinizin veya ortağınızın maddi manevi desteğini göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yalnız iş yerinde donuk bir tavır takınmanız, insanlar tarafından garip karşılanabilir. Normalde sizi böyle görmeye alışık olmayabilirler. Birtakım eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Yakın çevrenizde gelişen olaylara ise kayıtsız kalamayacak ve ilgilenmek, işin içine girmek durumunda kalacaksınız. Yay burcundaki yeniayla birlikte bu haftanın en çalışkanı siz olacaksınız. İş ve kariyer adına harika bir hafta. İş arayanlar için de müjdeli haberler yolda.

Haftalık burç yorumları
Önceki ve Sonraki
Haberler