EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Ekim ayı burç yorumları

1 Ekim'de gerçekleşen yeniay yepyeni enerjileri beraberinde getirirken 16 Ekim'deki dolunay içinizdeki gerginliği ve stresi gün yüzüne çıkarabilir. Astrolog yazarımız Dolunay Karaca'dan, Ekim ayı burç yorumlarını buseterim.com.tr okuyucuları için yazdı.

profil
Dolunay Karaca
03.10.2016
Ekim ayı burç yorumları
Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan'dan Ekim ayı burç yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bu ay yönetici gezegeniniz Mars Oğlak burcunda hareket edecek. Sizin kariyerinizle ilgili mücadele edeceğinizi ve eforunuzu o alanda sarf edeceğinizi söyleyebilirim. 1 Ekim’de Terazi burcunda bir yeniay meydana geliyor. İlişkiler adına yeni başlangıçlara gebesiniz. Eşinize sevdiğiniz kişiye son derece bağlı ve fedakarsınız bu ay. Jüpiter’in de bu alanda oluşu yeniayla beraber bir evlilik, nişan, söz gibi konularda düşünmenize vesile olacak. Var olan ilişkinizde de ileriye dönük atılımlarda bulunabilirsiniz. Yıldızlar bu konuda sizi gerçekten dürtecek. Ayın 16’sında ise sizin burcunuzda gerçekleşecek olan bir dolunay meydana gelecek. Bu günlerde gerginlikten ve hırçınlıktan kaçınmalısınız. Sinirleriniz gerilebilir, istem dışı parlamalar yaşayabilirsiniz.19 Ekim’de ise iki kötücül gezegen Plüton ve Mars kavuşum yapıyorlar, iş konularında baskı yaratabilir. Ayın sonunda 30 Ekim’de ortaklıklarla ilgili gelişmeler, bir iş teklifi alma durumunuz olabilir. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

Ekim ayı burç yorumları

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, bu ay günlük rutin işleriniz hız kazanırken, yanınızda çalışanlarınız, kiracılarınız, evcil hayvanlarınız, günlük rutin koşuşturmalar sizi yorabilir. Çok fazla yere yetişmek durumunda kalabilirsiniz. 1 Ekim’de Terazi burcundaki yeniayla beraber sağlık konularında yeni adımlar atacaksınız. Varsa bir rahatsızlığınız doktorunuzu değiştirebilir veya kullandığınız ilaçları değiştirebilirsiniz. Rutin kontrollerinizi yaptırmak için ideal bir zamanlama olacaktır. 16 Ekim’de Koç burcunda bir dolunay meydana geliyor. Dolunay zamanları 3 gün öncesi 3 gün sonrası olarak etkiler bizi. Bu süre zarfından gizli bir takım işler açığa çıkabilir, arkanızdan iş çevirenleri öğrenip canınızı sıkabilirsiniz. Hastane, kapalı yerler veya ortamlarda kalabilirsiniz.19 Ekim’de Mars Plüton kavuşumu seyahatler konusunda baskı yaratabilir. Bu dönemi atlattıktan sonra normal düzeninize kavuşup rahatlayacaksınız. Ayın sonunda ise size aşk konularında sürprizler geliyor. İlişkinizde olmadığınız kadar mutlu olabilirsiniz. Bekarlar yeni biriyle tanışabilir. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

 

Ekim ayı burç yorumları

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, bir taraftan evinizle ve ailenizle ilgilenirken, bir taraftan çocukları olanlar çocuklarının sorumluluklarını alacaklar. Çocuk bekleyenler için bu ay bir sürpriz gelişme yaşanabilir. 1 Ekim’de Terazi burcunda meydana gelecek olan yeniay bu alanda sizi motive edecek. Yalnız olan ikizler için yeni flörtler ve tanışma fırsatları yakalayacakları bir süreç olabilir bu. Genel anlamda keyifli bir Ekim ayında olacaksınız. Bu ay rahatlama ve yenilenme ayı olacak sizler için.  16 Ekim’de Koç burcundaki dolunayda, sosyal faaliyetlerinizle ilgili bir gerginlik yaşayabilir, iptal etme veya ertelenmelerden dolayı gerilme yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda rekabet açığa çıkabilir.19 Ekim’de Mars Plüton kavuşumu ortaklarınızla aranızı açabilir. Bu dönemi atlattıktan sonra kimin dost kimin düşman olduğunu anlayacağınız bir süreçte olacaksınız. Ay sonunda ise yeni çalışma arkadaşları edinebilir, ofis taşıma, ofis değiştirme durumunda kalabilirsiniz. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

 

Ekim ayı burç yorumları

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, ev almak, ev değiştirmek için çok uygun bir aydasınız. Eviyle uğraşanlar veya ev aldım henüz bitmedi diyenler için güzel gelişmelerin yaşanacağı bir ay olacak. Hem Jüpiter’in Terazi’de oluşu hem de 1 Ekim’deki yeniay enerjisiyle aile içinde küslükler bitecek, dargınlıklar son bulacak ve çok keyifli ortamların içerisinde olabileceksiniz. Bu ay aile ve ev konularınız yine gündeminizde fakat iş konularında da güzel gelişmelere gebesiniz. Yeni atılımlar yapmak, ertelediğiniz projeleri hayata geçirmek için fırsatlarınız olacak, planlı ve programlı olabileceksiniz. 16 Ekim’deki dolunay sizi iş konusunda bir bitişe götürürken, patronlarınız veya üstlerinizle aranızda bir gerginlik yaşamamaya özen gösterin. Bu süreçte bir tamamlanma yaşamanız olası, bir projeyi sonlandırma ve rahatlama dönemi de olabilir bu sizler için.19 Ekim’de Mars Plüton kavuşumu sevdiğiniz kişiyle aranızı açabilir. Ay sonunda 30 Ekim’de ise çocuklarınız ve keyif veren ortamlar sizi mutlu edecektir. Bekar olanlar için yeni flörtler ve tanışmalar söz konusu. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

Ekim ayı burç yorumları

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, iletişim becerilerinizin artacağı bir ay olacak. Reklam, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım konularında parlayacaksınız. 1 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşen yeniay, sizleri kardeşler ve yakın çevre akrabalar arkadaşlıklar konusunda yeni hedeflere, yeni oluşumlara itecek. Kırgınlık yaşadığınız kimse varsa onunla bir şekilde diyalog kurup barışma imkanınız olabilir. 16 Ekim’de Koç burcundaki dolunay, yurt dışı işler, eğitim gibi konularda bir tamamlanma ve bitiş sürecinde olduğunuzu vurguluyor. Bu süreçte eşinizin akrabaları veya uzaktan gelen yabancı dostlarınızla aranızda bir sürtüşme veya ertelenme yaşayabilirsiniz. Uçaklarda seyahatlerde bir engelle karşılaşmak sinirlerinizi yıpratabilir.19 Ekim’de ise Mars ve Plüton kavuşumu sağlığınıza dikkat etmenizi vurguluyor, kazalara açıksınız, aman dikkat. Bu dönemi atlattıktan sonra ise iş konularınıza yöneleceksiniz. Ay sonunda ev almak isteyebilir, emlak ve gayrimenkul konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Konuşmalarınızla insanları etkileyeceğiniz bir ay olacak. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

Ekim ayı burç yorumları

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bu ay para konularında şansınız yaver gidiyor. Hem yönetici gezegeniniz Merkür’ün sizde oluşu hem de para evinizde bulunan Terazi burcundaki yeniay ve Jüpiter etkileşimiyle, bu ay işinizi büyütebilir, elinizdeki maddi olanakları iyi bir stratejiyle yönetebilir, paranıza para katabilirsiniz. Maddi olarak rahatlayacağınız ve işinizle ilgileneceğiniz bir ay olacak. Bekar olan Başaklar, yakın çevrenizde olan ve arkadaş olarak gördüğünüz birisiyle bir birlikteliğe adım atabilirler. 16 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşecek dolunay, sizi kredi, faiz, borçlar, ortaklaşa işler konusunda bir krize götürebilir. Ameliyat veya hastalık haberi alabilirsiniz.19 Ekim’de Mars ve Plüton kavuşumu aşk ve sevgi konularında manüpile edici baskılayıcı rol oynayabilir. Bu süreçten sonra tatil yapmak ve uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ay sonunda kardeşler ve yakın çevre ilişkileriniz devrede olacaktır. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

Ekim ayı burç yorumları

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Geçen ay Jüpiter’in sizin burcunuza geçmesiyle baya bir keyiflendiğinizi düşünüyorum. Şans ve bereket artık sizin evinizde. Bu ay 1 Ekim’de sizin burcunuzda bir yeniay meydana geliyor, bu yeniay enerjisini gerçekten çok iyi değerlendirmelisiniz. Yeni bir işe başlamak, diyet yapmak, beslenmenizi düzenlemek, kendinize çeki düzen vermek ve artık bazı şeylerin düzelmesini beklemek değil de düzeltmek için ayağa kalkma vakti sizler için. Silkinme ve yol alma vakti. Kendinizle ilgili kararlar alarak, hayatınızı şekillendirmeniz gerekiyor ve bunun için tüm motivasyon sizde. Enerjiniz bol! 16 Ekim’de karşıt burcunuz Koçta bir dolunay meydana gelecek, ikili ilişkiler içinde sürtüşmeler ve kopuşlar olabilir, birbirini anlamamak ve eşinizin sinirli tavırları sizi yorabilir.19 Ekim’de Mars Plüton kavuşumu evinizde bir takım sorunları ortaya çıkarabilir. Bu süreçten sonra ay sonunda kendinizi işinize gücünüze verecek ve her şeyi kontrol edebilecek güce sahip olacaksınız. Hayatınızda önemli bir devredesiniz, bunu mutlaka değerlendirmelisiniz. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

Ekim ayı burç yorumları

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, izole olmaya çok yatkınsınız bu ay, bunu siz istiyorsunuz zaten, biraz dinlenmek, her şeyden elinizi eteğinizi çekmek ve kafanızı boşaltmaya ihtiyacınız var. Bu durumda 1 Ekim’de meydana gelecek olan yeniay enerjisi devreye girecek ve sizi dua etmeye, meditasyona, içsel yolculuğa çıkaracak; gerçekten ne istiyorum, arzularım hayallerim neler, bunlar için nasıl bir yol izlemem gerekiyor gibi soruları kendinize soracaksınız. 16 Ekim’deki dolunayla beraber iş yükünüz artacak ve çalışma ortamınız kalabalıklaşırken, iş arkadaşlarınızla aranızda bir gerginlik yaşamanıza vesile olabilir, bu süreci sakin atlatmaya çalışmalı ve günlük rutinleriniz esnasında düzenli ve sistemli olmaya çalışmalısınız.19 Ekim’de Mars Plüton kavuşumu yakın çevrenizle aranızı açabilir. Etrafınıza karşı baskıcı bir tutumda olabilirsiniz. Ay sonunda sizin burcunuzda bir yeniay oluşumu var 30 Ekim’de Akrep burcunda. Kendinize geliyorsunuz ve ne istediğinizi ne yapmanız gerektiğini artık öğrenmiş durumdasınız. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

 

Ekim ayı burç yorumları

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, umutlarla dolu, iyimser ve neşeli bir aya giriyorsunuz. Artık gerçekten yoruldunuz ve bunu hak ettiniz. Bu ay bolca parti, eğlence, arkadaş toplantıları ve organizasyonlar sizleri bekliyor olacak. Spontane gelişen olaylar ve şaşırtıcı güzel sürprizler var. 1 Ekim’de yeniay sizleri yeni birileriyle tanıştırabilir veya yeni arkadaşlar edinmenize vesile olabilir. 16 Ekim’deki dolunayla ise aşkta ve sevgide çekişme, istediğini bulamama, birbirini anlamama durumları yorucu olabilir. Alttan almak ve enerjinizi iyi yöne harcamak tabii ki sizin elinizde. Spora başlamak, çocuklarınızın işleriyle ilgilenmek, onlarla vakit geçirmek iyi bir fikir olabilir.19 Ekim’de Mars ve Plüton kavuşumu sizin parasal alanınıza baskı yapacak, harcamalarınız artabilir. Ay sonunda 30 Ekim’de maneviyat teması öne çıkıyor ve iç sesinize güvenerek hareket ediyorsunuz. Bu süreçte olması gerekenler zaten gerçekleşecek, olmayanlar içinse uğraşmak istemeyeceksiniz, her şeyi akışında yaşamak ve oluruna bırakmak isteyeceksiniz. Sosyal olarak genel olarak çok yoğunsunuz, dolayısıyla bir şeyleri kafanıza takacak zamanınız da olmayacaktır. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

Ekim ayı burç yorumları

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, kariyer odaklı olacaksınız bu ay tamamen. İş yerinizdeki performansla herkesi büyüleyeceksiniz ve beğeni toplayacaksınız. 1 Ekim’de gerçekleşecek yeniay enerjisiyle yani bir işe başlamak veya yeni bir projeye adım atmak isteyeceksiniz. Bunu değerlendirmeniz sizler için sonradan göreceğiniz faydalar getirecektir. Nicedir beklediğiniz bir terfi veya ertelediğiniz bir ilişkinizi evliliğe götürebilirsiniz bu dönemde. 16 Ekim’de ise bir dolunay meydana geliyor Koç burcunda, ev ve aile içinde kendi çekirdek ailenizden birisiyle bir tartışma veya olumsuzluk yaşayabilirsiniz. Taşınmak, ev değiştirmek isteyenler bunu ertelemek zorunda kalabilirler. Aile büyüklerinizden birisinin sağlık sorunları canınızı sıkabilir.19 Ekim’de Mars Plüton kavuşumu kendinizi depresif hissettirebilir. Bu süreci atlattıktan sonra ay sonunda arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirebileceğiniz ortamlarınız olacaktır. Yeni umutlarla ve hayallerle dolup taşacak ve keyifleneceksiniz. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

Ekim ayı burç yorumları

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, inançlarınızı ve hayata bakış açınızı değiştirebileceğiniz bir aydasınız. Sizler zaten değişikliğe reforma açık insanlarsınız, bu durumda yepyeni bir insan olarak yeni fikirlerle başlıyorsunuz yeni aya. 1 Ekim’de Terazi burcundaki yeniay enerjisi sizi bu konuda motive edecek, yeni insanlar tanımak, yeni kültürlerden farklı insanlara bir araya gelmek size iyi gelecektir. Eş tarafından akrabalarınız veya uzaktan gelen misafirlerini olabilir, onlarla yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Seyahatler, inançlarınız, eğitim hayatınız yeniden şekillenecek. Hukuksal bir konuda sonuç yaşayacaksınız. 16 Ekim’de Koç burcunda bir dolunay meydana geliyor, halkla ilişkiler, iletişim konularında kafanız karışabilir, iletişim kopukluğu sinirlerinizi gerebilir. 19 Ekim’de Mars Plüton kavuşumu geçmiş konulara takılmanıza neden olabilir. İçsel bir huzursuzluk çekebilirsiniz. Bu süreçten sonra 30 Ekim’de kariyer odaklı ve iş koşuşturmalarınız artıyor. Kendinizi gösterebilecek ve hedeflerinizi tutturmanın şevkini yaşayacaksınız. Aşk konularında çıktığınız bir yolculukta tanışacağınız birileri hayatınızı değiştirebilir. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

Ekim ayı burç yorumları

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, kriz yaratan durumlar, kredi, borç, ortaklıklar, eşinizin para durumu, ameliyatlar ve ölüm teması bu ay hayatınızda ön planda olabilir. 1 Ekim’de gerçekleşecek yeniayla beraber bu alanlarda yeni başlangıçlar yapmanız, düzenleme ve organizasyon gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. 16 Ekim’deki dolunayda ise kendi kazanç kapılarınız ile eşinizin maddi durumu arasında gel gitler yaşayacaksınız. Belki bir ortaklık teklifi alacaksınız ve karar vermekte zorlanacaksınız. Genel anlamda soyut ve manevi şeylerden çok, somut ve maddi olan şeyler gündeminizde olacaktır bu ay. Daha gerçekçi ve ayakları yere basan bir tablo çizmeniz sizin için yararlı olacaktır.19 Ekim’de meydana gelecek Mars Plüton kavuşumu, arkadaşlarınızla aranızda bir soruna neden olabilir, baskıcı ve manüpile eden kişilerden uzaklaşmalısınız. Ay sonunda 30 Ekim’de medya, iletişim, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, basın ve tanıtım gibi konularda girişimleriniz başarılı sonuçlar getirecek. İnançlarınız ve motivasyonunuz yüksek olduğu için başarı kaçınılmaz olacaktır. Güzel bir ay olsun, sevgilerimle.

Ekim ayı burç yorumları
Önceki ve Sonraki
Haberler