İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Bu hafta sonu burcunuzu neler bekliyor?

Mars ve Satürn kavuşumunun devam ettiği hafta sonunda umutsuzluğu kapılmayın. Astrolog Dolunay Tozkoparan, hafta sonu burç yorumlarını buseterim.com.tr okuyucuları için yazdı.

profil
Dolunay Karaca
12.08.2016
Bu hafta sonu burcunuzu neler bekliyor?

Merhaba sevgili okurlar, bu hafta sonu Ay  Yay burcunda olacak Cumartesi günü ve Pazar günü Oğlak burcuna geçiş yapacak.

Yay burcu günleri hayata iyimser baktığımız, spontane, canlı, sportif, neşeli bir havaya bürünürüz. Tabii bu hafta sonu başlayan bir Mars ve Satürn kavuşum enerjisi hakim gökyüzüne. Bu etkinin Eylül ayına kadar devam edeceğini düşünürsek, bir yandan mutlu olmak ve genişlemek için uygun koşullar ararken bir yandan da kısıtlanmışlık ve depresyon duygularımız devreye girebilir. Aman dikkat diyorum. Mutlu olmak için illa büyük şeylere ihtiyacımız yok aslında küçük şeylerden bile mutlu olabilmek, elimizdeki şeylerin değerini bilmek, küslükler ve dargınlıklar için barış çubuğu uzatmak bu zaman diliminde çok işimize yarayacaktır.

Pazar günü Oğlak burcundaki Ay değişim ve dönüşüm için çok güçlü istek duymamızı sağlayacak, sorumluluk sahibi, disiplinli, çalışkan bir ruh haline bürünebilir; aile büyüklerimizi ziyaret edebilir, geleneksel bakış açısı geliştirip, örf ve adetlerimize uygun adımlar atmak isteyebiliriz.

Pazartesi günü haftalık burç yorumlarınızı tekrar buradan okuyabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler