İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

Astrolog Dolunay Karaca buseterim.com.tr okurları için bu hafta gökyüzü hareketlerine göre bizleri nelerin beklediğini yorumluyor. Mars ve Satürn'ün kavuşumunun devam ettiği bu haftada bizi biraz zor ve yorucu günler bekliyor.

profil
Dolunay Karaca
08.08.2016
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)
Astrolog Dolunay Tozkoparan'dan haftalık burç yorumu

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; evet bu hafta yeniay dolunay herhangi bir durum yok, ama daha önemli bir kavuşma var. Mars ve Satürn kavuşumda olacaklar bu tarihten itibaren 7 Eylül’e kadar 1 ay kavuşumdalar; en zorlu malefik dediğimiz astrolojide Mars ve Satürn kavuşumdalar; bizlere sınırlarımızı göstermeye, kısıtlamaya, zorlamaya, kendimizi aşmak için çabalamaya ve mücadeleye davet edecekler adeta. Mars sizin yönetici gezegeniniz olduğundan birebir olarak bunun etkisi altındasınız sevgili Koçlar, sizler mücadele etmeyi seviyorsunuz zaten hırslı ve ataksınız. Bir yandan kısıtlanmışlık hissi duyabilir veya tam tersi disiplin ve ağırbaşlı hareket etmenin zevkine erişebilirsiniz bu süreçte. Hafta boyunca flörtler ve sevdiğiniz kişiler revaçtalar, bir takım gergin ve sıkıntılı günler geçirseniz de, ayın Terazi de olması sizi yumuşatıyor. Birlikte vakit geçirebilecek ve birbirinize zaman ayırmak için fırsat kollayacaksınız. Mars ve Venüs ters açıdalar dolayısıyla iyi başlayan şeyler ters tepmesin, sinirsel gerginliğe bu hafta dikkat edelim. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; aşk hayatınızda, eğlence hayatınızda, ikili ilişkilerinizde bir takım sıkıntılar sizleri beklemekte bu hafta. Haftaya Ay Terazide başlıyoruz yöneticisi Venüs Mars’la sert açıda, aynı zamanda Satürn de Marsla kavuşumda, dolayısıyla ikili ilişkiler için biraz zorlayıcı bir hafta olacak bu hafta. Hafta ortasında yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, seyahatler ön plana çıkarken, yeni projeler için uygun koşulları beklemeniz gerekebilir. Fikir almakta, çevrenizle irtibat kurmakta fayda var bu süreçte. Hafta sonuna doğru sevdiğiniz insanın sizi anlaması zorlaşabilir veya siz onu anlamayabilirsiniz, fikirsel çatışmalar söz konusu, ortaklaşa işlerinizde ise mücadele ve arkadan iş çevirenleriniz artmış durumda. Çocuklarla ilişkileriniz iyiye giderken onlarla vakit geçirmek ve evinizle ilgilenmek iyi bir seçenek gibi duruyor. Geçtiğimiz hafta başlayan Satürn ve Mars kavuşumu Yay burcunda 7 Eylül’e kadar devam ediyor olacak. Kredi çekmek, borç konularınız sizi zorlayabilir . Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

 Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; haftaya Ay Terazide başlıyoruz, uzlaşmacı ve uyumlu Terazi enerjisi hakim olsa da, genel açılar zorlayıcı olduğundan bu hafta özellikle ikili ilişkiler adına karar almamakta fayda var. Karşıt burcunuz Yay da meydana gelen Satürn ve Mars kavuşumu sevdiğiniz kişi ve sizin aranızda soğuk rüzgarlar estirebilir. Haftaya çocuklarınız, hobileriniz ve keyif aldığınız şeylerle ilgilenerek girmek güzel olsa da, hafta ortasından itibaren sinirsel gerginliklere dikkat etmeniz gerekebilir. İletişim problemi çektiğiniz dönemlerde, karşı tarafa söz hakkı tanımak bazen dinlemeyi bilmek işe yarayacaktır. Evle ilgili tadilat, tamirat veya evden birinin sorunları sizin de başınızı ağrıtabilir bu hafta. Venüs Mars arasında kare açı yani sert açı gerginlik ve stresten uzak durmanızı tavsiye ediyor olacak hafta boyunca. Kendinizi işinize vermeli ve günlük rutinlerinizle meşgul olmalısınız. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; bu hafta motivasyon konunuz eviniz ve yuvanız olacak. Evinizde vakit geçirmek isteyecek, yemekler yapmak, misafirler ağırlamak isteyeceksiniz. Yalnız bu hafta gergin açılar söz konusu, biraz dikkat etmekte fayda var. Özellikle iş konularında iletişim bozuklukları yaşayabileceğiniz, yakın çevre ve kardeşlerinizle bir takım fikir ayrılıklarına düşebileceğiniz bir hafta olabilir sevgili Yengeçler. Bu hafta Satürn ve Mars bir araya geliyorlar ve bir koldan hayatı bize zorlaştırmaya çalışıyorlar adeta. Bu enerjiyi iyi yönde kullanmak tabii ki elimizde, sakin kalmalı ve rutin işlerimizle ilgilenmeli, olmayacak şeyler için kendimizi boş yere üzmemeliyiz. Sevgi ve aşk konularında partneriniz yoğun çalışma temposunda olabilir, onu anlayışla karşılamak ve destek olmak tabii ki sizin elinizde. Bu arada yalnız olanlar için bu hafta biraz zor görünüyor ikili ilişkiler Venüs ve Mars hafta boyunca sert açıdalar, birbirimizi pek anlamadığımız bir hafta, zıt kutuplar birbirini çeker diye düşünüyorsanız orası sizin bileceğiniz iş diyorum. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; sizler haftaya uyumlu ve iletişimi iyi başlayan burçlardansınız. Özellikle yakın çevrenizle diyaloglarınız gayet iyi gidiyor hafta boyunca. Yalnız çocuklar için yaptığınız harcamalar veya kendinize keyfinize yaptığınız harcamalar sonradan başınıza iş açabilir çünkü ipin ucunu kaçırmaya çok müsait etkiler atlında olacaksınız bu hafta . Harcamalarınızda ve maddi kaynaklarınızda bir denge söz konusu olmayabilir. Parasal konularda kendinizi yetersiz veya mutsuz hissedebilirsiniz. Hafta boyunca Venüs Mars karesi ve Mars Satürn kavuşumu etkin olacak. Yani açılar pek iç açıcı değiller; sonuç olarak kısıtlanma ve engel yaşayabileceğiniz durumlar olacaktır, ikili ilişkilerinizde de bunu hissedeceksiniz zaten, bir tatminsizlik ve mutsuzluk genel olarak atmosfere yayılmış gibi bu hafta. Hafta sonunda sağlıkla ilgili konular, beslenme düzeniniz, hafif yürüyüşler dengede kalmanıza yardımcı olacaktır. İş arkadaşlarınızla katılacağınız ortamlar sizi biraz rahatlatacaktır. Kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacaktır. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; maddi kaynaklarınızı çoğaltmak için çaba gösterdiğiniz bir haftaya girdiniz. Bu hafta dikkat edilmesi gerek detaylar var yalnız. Özellikle aile içerisinde bir takım sorunlarınız ve anlaşmazlıklarınız olabilir. Tartışma ve yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunları eleştirmeden önce karşı tarafa da söz hakkı vermeli ve onu dinlemeye çalışmalısınız. Bu hafta Satürn ve Mars arasındaki kavuşum açısı ve Venüs Mars arasındaki gergin açı; aşk ve ilişkiler adına da pek de iyi bir haftada olmadığımızı vurgularken, bazı konuşmalarınız aile büyükleriniz tarafından da onay görmeyebilir. Tutamayacağınız sözler vermeme , kimseden de yapamayacağı bir şey istememek gereken bir süreçtesiniz. Ayrıca ev değiştirmek veya ev almak için uygun bir zaman diliminde olmadığınız da hatırlatmakta fayda var diyorum. Kendinizle ilgili değişimler ve kararlar bu süreçte yanıltıcı olabilir, sonradan üzülmemek adına biraz bekleyelim diyorum. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; haftaya Ay sizin burcunuzda başlıyoruz. Aslında kendinize olan güveniniz tam ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir süreç bu bir iki günlük süreç. Yalnız bu hafta ani başlayan ve ani biten ilişkilere açıksınız. Birden kavga edip birden barışabiliyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda anlaşmazlık var. Farklı dilden konuşuyor gibisiniz bu hafta. Haftanın ortasında Ay Akrep burcuna geçiş yapıyor duygularınız yoğunlaşıyor ve kendinizi para konularına, maddi değerlerinizi korumaya adıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Venüs Marsla sert açıda, ayrıca Satürn de Marsla kavuşumda, bu da gösteriyor ki, huzursuz ortamlardan kaçınmakta fayda var, sizler zaten huzur olmayan yerde barınmak istemezsiniz, kavga, dövüş, rekabet size cazip gelmez. Tam tersi tevazu ve hoşgörü insanısınız. Bu yüzden gerginliklerden, sizi mutsuz eden ortamlardan kaçınmanız ve kendinizi korumaya almanız iyi olacaktır. Ailenizle her şeyi paylaşmalı ve sizi destekleyen kişilerle fikir alışverişine girmeyi denemelisiniz. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; haftaya gergin ve bitkin başladınız. Kendinizi yorgun hissedebilir ve geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Sizler bazen geriye çekilip plan yapar, olayları ve nedenleri araştırmacı yönünüzle, hislerinizle sezgilerinizle keşfetmeye bayılırsınız. Dolayısıyla biraz bunu gerçekleştireceğiniz etkiler var bu hafta evet, haftaya Ay Terazide başlıyoruz ve sonrasında Akrep burcuna yani sizin burcunuza geçiş yapacak Ay, maddi kaynaklarınız için mücadele döneminiz başlıyor tekrardan. Biraz rölantiye almıştınız, yöneticiniz Mars sizin burcunuzdaydı artık Yay burcunda hareket ediyor üstelik bir ay boyunca Satürn’le kavuşum yapıyor. Kısıtlanmış hissi ve engellenmişlik devrede olabilir bu hafta; ikili ilişkiler adına da pek iç açıcı olmadığını söyleyebilirim. Sizler için açık düşmanlıklar, imzalar, sözleşmeler çekişmeli ve rekabetli olabilir. Açık düşmanlık derken, gizli gizli arkanızdan iş çevirenler değil; tam tersi açık açık bunu beyan edenlerden bahsediyorum tabii ki... Unutmayın ki meyve veren ağaç taşlanır, bu durumda kendinizi çok fazla yormayın. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; arkadaşlarınız arasında popüler ve yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Yeni projeleri ise askıya almakta fayda var, patronunuzla veya çalıştığınız kişilerle aranızda sert rüzgarlar esebilir bu hafta. Malum Mars sizin burcunuzda ve Satürn’le kavuşumda olacak bir ay boyunca; neyse ki bir iyi haber Satürn retro hareketini bitiriyor 13 Ağustos’ta fakat aynı gün duygularımız hayli yıpranacak. iş ve kariyer konularınız ön plana çıkarken, ben yaptım, ben ettim, benim fikrimdi, ego problemleri biraz ilişkileri zora sokacak. Bu hafta Venüs ve Mars da sert açıdalar dolayısıyla zaten ikili ilişkiler zorda, anlaşma problemleri yaşadığımız bir hafta. Yaşadıklarımızdan ders çıkarmak ve önümüze bakmak tabii ki tercih meselesi; herkes seçtiğini yaşıyor bu hayatta… Ne kadar zor açılarda olsa ne kadar dolunaylar vs. de olsa sonuçta bunlarla yaşamak, iyiyi kötüyü ayırt etmek, yolumuza devam etmek her şerde bir hayır görmek ve iyiliği seçmek bizim elimizde. Sizler de Jüpiter’in yönetiminde olan bir burç olarak bunu başarabilecek kişilersiniz hem de en iyisinden. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; hayal kırıklıklarına açık bir hafta. Özellikle seyahatler konusunda, gitmek istediğiniz yere gidememek, sorunlar çıkması olası. Kendinize işinize gücünüze vermiş durumdasınız aslında fakat ruh haliniz bu hafta çok gel gitli. Marsında 12. evinize girmesiyle beraber, uyku düzeniniz ve eskileri hatırlayıp kafanızda kurmak, tekrar tekrar kendi kendinize kızmak bu haftanın teması sizler için. Hafta ortasında Ay Akrep burcunda yer alacak. Arkadaşlıklar ve sosyal ortamlar size iyi gelebilir bu süreçte. Fakat fikir ayrılıkları ve sürtüşmelerde gündemden düşmüyor. Sevgi ve aşk konularında ise ani gelişmeler sizleri şaşırtabilir. Sevdiğiniz kişi fazla iyimser tavır takınabilir, sonra bir anda içine kapanabilir, ikili ilişkiler adına da dikkat edilmesi gereken bir hafta. Hafta sonunda ise yalnız kalmak ve elinizde biriken işlere yönelmek, plan yapmak için uygun etkiler söz konusu olacaktır. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; seyahat ve gezilerle ilgilenmek istiyorsunuz. Aslında ruh haliniz bundan yana ; fakat işleriniz buna pek izin vermiyor , özellikle iş yaptığınız kişilerle aranızdaki kızgınlık ve birikmiş öfke patlamaları gündeminizde. Aşk adına neyse ki en şanslı burç sizsiniz bu hafta da; her ne kadar sevdiğiniz kişiyi kızdırmaya ve başınıza buyruk davranmaya meyilli olsanız da, onun alttan alışı ve anlayışı sizi ayakta tutuyor. Aslında diğer ilişkiler pek iyi gitmiyor bu hafta, arkadaşlıklar ve ortaklıklar açısından zor dönemlerden geçiyorsunuz. İş yaptığınız kimseler, aile büyükleriniz, çalışma arkadaşlarınız, sosyal ortamlar açısından zorlu etkilere maruzsunuz. Klasik astrolojide Satürn sizin yöneticiniz ve bir ay boyunca Mars’la kavuşumda olacak, sinirsel davranışlardan kaçınmakta, aceleci tutum sergilememekte fayda var diyorum. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; işiniz yüzünden sevdiğiniz kişiyle aranızda problem çıkabilir bu hafta; ya siz onun istemediği bir işle meşgulsünüz ya da sizinle artık aynı fikirde değil kendisi; eskiden boyun eğdiği belki alttan aldığı şeylere artık tahammülü kalmamış ve bazı şeylerin değişmesinden yana kendisi… Orasını sizler biliyorsunuz. Bu hafta evet zor açılar var. Biraz zor etkiler var gökyüzünde; Mars ve Satürn kavuşumdalar bunun yanı sıra Venüs de Mars’la gergin açıda; dolayısıyla sizler için ikili ilişkiler adına ve kariyer adına pek iç açıcı etkiler görünmüyor. İyisi mi siz elinizdeki işleri bitirmek, rutinden çıkmamak ve sakin yerlere giderek kafanızı dağıtmaya bakın derim den. Bu hafta diğer haftalara nazaran ortaklaşa işlerde sorunlarınız var; ödemeleriniz daha fazla ve bunlarından üstesinden gelmek sizi yoruyor. İmza atmadan veya bir sözleşme yapmadan önce hayal kırıklığı yaşamamak adına iki kere okumanızda fayda olacaktır. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (8-14 Ağustos)
Önceki ve Sonraki
Haberler