EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Astrolog Dolunay Karaca buseterim.com.tr okurları için bu hafta gökyüzü hareketlerine göre bizleri nelerin beklediğini yorumluyor. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

profil
Dolunay Karaca
22.08.2016
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; Ay Koç burcunda başlıyoruz yeni haftaya, hatta son derecelerde ve Uranüs’le kavuşum açısı var. Sıra dışı beklenmedik haberler alarak, kendinizle ilgili gelişmelere tanıklık ederek başlayabilirsiniz haftaya. Güneş Regulus kraliyet yıldızıyla kavuşumda, Ay ise Betelgeuse yıldızıyla paralel görünümde. İki önemli ve şanlı yıldız Ay ve Güneş, kral ve kraliçesi gökyüzünün, onlarla birlikteler üstelik bu ikili iyi bir açıdalar. Yani kadın erkek ilişkileri için olumlu ve iyiye götüren bir etki bu. Siz ve partneriniz, insanlarla uyumunuz iyi olacak hafta boyunca, 24 Ağustos’ta meşhur Antares yıldızı ve bu yıldız üzerinde Mars Satürn kavuşumu biraz zorlayıcı olabilir, hayata bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Eğitim konusunda radikal bir karar alabilir veya uzaklardan beklediğiniz bir haber gelmeyebilir, gecikmeler engeller yaşayabilirsiniz. Güneş bu hafta başında Pazartesi Başak burcuna geçiş yapıyor. Sizin de iş hayatınız, birlikte çalıştığınız, belki sürekli beraber vakit geçirdiğiniz de olabilir bu. Çünkü bazen oluyor soruyorlar bizim çalışma hayatımız yoksa biz ev hanımıysak diye; o zaman birlikte gün içerisinde, diyalog halinde olduğunuz kişiler olarak da ele alabilirsiniz bunu. Günlük koşuşturmalarınız hareketleniyor, daha bir titiz ve düzenli oluyorsunuz bu 1 aylık süreçte. Hafta sonunda Ay Yengeç burcunda seyredecek, evinizde olmak hoşunuza gitse de, ruhunuz dışarda bambaşka bir yerlerde olmak isteyecek. Kendinize iyi bakın, güzel bir hafta temennisiyle.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; haftaya biraz yorgun başlıyorsunuz fakat hemen akabinde Ay’ın Boğa burcuna geçmesiyle kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Bu hafta çok önemli bir kavuşum açısı var. Mars Satürn kavuşumu tam 9 derece Yay burcunda Antares yıldızı üzerinde kavuşuyorlar. Bu etki sizin ikili ilişkileriniz konusunda dikkatli olmanızı, bazı konularda biraz üzülebileceğinizi vurguluyor. Özellikle ortaklık gerektiren konular, işler ve para ödemelerinizde sorunlar olabilir, eşinizin parasal durumunda zorlanma kısıtlanma yaşanabilir. Güneş bu hafta başında Başak burcuna geçiş yapıyor, tüm iyicil gezegenler bu hafta Başak burcundalar ve bir stelyum oluşturdular yani bir aradalar ve aynı burçtalar. Dolayısıyla Başak vurgusu artarken, aşk ve yeni flörtler hemen kapıdalar aslında, çocuklarınız, hamilelik düşünen Boğalar için gebelik durumları olabilir. Kişisel zevkleriniz ve siz rahatına düşkün Boğalar, hayattan zevk almasını bilen Boğalar için güzel etkilerde mevcut olacak hafta boyunca, Cumartesi ve Pazar günleri Ay Plüton’la karşıt açıda olacak ve Yengeç burcunda seyredecek, iletişim konularında yanlış anlaşılmalar, kırılmalara açık bir zaman dilimi sizler için. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir hafta sizler için. Özellikle iş yaptığınız birileri varsa, uzak yerlerde olan akrabalarınız dostlarınız varsa, destek ve ilgileri sizin üstünüzde olacaktır. Buna da ihtiyacınız var zaten sevgili İkizler, biraz nazlanmaya ve isteklerinizi yaptırmaya çalışmak fena fikir değil bence. Aşk konusuna zaten hiç girmiyorum, o konu bu ay komple kapalı, bariyerler dizilmiş, sorunlar bekleme durumunda, çözülse çözülmüyor, bitse bitmiyor, ne öyle ne de böyle bir durum söz konusu sizler için. Bu haftanın iyi haberi Başak burcunda stelyum oluşuyor tüm iyicil gezegenler Güneş dahil Başak burcunda; sizin ev ve aile içi konularınız iyiye gidecek, yakın tanıdığınız hastalar, aile büyükleriniz varsa, olumlu iyi haberler almanız olası diye düşünüyorum. Ev taşımak, ev değiştirmek isteyenler için uygun etkiler söz konusu. Sevgiyle kalın, hoşçakalın .

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; iş yerinizden alacağınız sıra dışı bir haber belki de sizin onlara vereceğiniz sürpriz bir gelişmeyle başlıyorsunuz haftaya. Bu hafta sizler için iletişim ön planda olacak. Güneş’in de Başak burcuna geçmesiyle birlikte kardeşleriyle arası bozuk olanlar barışma yaşayacaklar, belki bir iş birlikteliğine adım atacaklar, komşularınız, çevrenizdeki insan sayısı çoğalacak. Buna mukabil kendinizi tanıtmak, göstermek, reklam ve yazı işlerinizde hız kazanacak diyebilirim. Bir diğer taraftan kavuşum yapan Mars ve Satürn sizin sağlık hanenizdeler, dolayısıyla sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir aydan geçtiniz, bu alanda değişimler ve vurgular oldu. Belki çevrenizden birilerinin sağlık konularıyla ilgilenmek durumunda kaldınız, bilemiyorum ama sağlık size vurgu yaptı. Birlikte vakit geçirdiğiniz kişiler, evcil hayvanlarınız, kiracılarınız, yanınızda çalışanlarınızla ilgili de bir takım gelişmelerin yaşanacağı bir haftadasınız. Aşk konularında partneriniz mücadele etmek istiyor fakat bir şekilde kısıtlanıyor. Onu bu süreçte alttan alırsanız kazanan taraf siz olacaksınız. İlişkinizi kurtarabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sevgiyle kalın, kendinize iyi bakın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; Pazartesinden itibaren Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle iş ve para alanınızda pratik ve çözümsel yönünüzü kullanabilecek, titizlikle maddi imkanlarınızı arttırmanın yollarını keşfedebileceksiniz. Bu durumda para alanında en şanslı burç sizler oluyorsunuz, iş teklifleri, farklı fikirler kafanızda uçuşuyor, eliniz güçleniyor diyebilirim. Zorluk yaşayacağınız alan ise çocuklar ve onların sorumlulukları; bir takım sağlık problemleri, zorlanmalar bu alanda devam ediyor olacak ay sonuna kadar. Ayrıca keyif aldığınız şeylerden keyif alamama, şans oyunlarında talihsizlik, rekabet içeren konularda yenilgilerde bu süreçte devrede olabilir. Mars Satürn kavuşumu sizleri bu anlamda sınavdan geçirecektir. Hafta sonunda kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Bunun nedeni fiziksel yorgunluktan öte, kafa yorgunluğu olabilir sevgili Aslanlar, yanlış anlaşılmalar, kardeşleriniz ve yakın çevrenizden beklentileriniz, arkadaşlarınızla aranızda soğukluk olabilir ve bıkkınlık hissi verebilir. Aşk konularında ise fikir ayrılıkları yine gündemde. Haftaya görüşmek üzere, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; sıra dışı bir haberle sarsılarak başlıyorsunuz haftaya, fakat bu hafta başında Güneş sizin burcunuza geçiş yapıyor. Güneş girdiği burca güç verir, girdiği ortamı aydınlatır, parlatır. Dolayısıyla artık zor dönemler bitiyor sizler için, kendinizi iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Yenilenmek ve değişime ayak uydurmak için oldukça uygun bir sürece giriyorsunuz. Kişisel gelişiminizden, hatta stilinizden fikirlerinize kadar yeni kararlar almak ve sıfırdan başlamak için güç bulabileceksiniz. Size zarar veren şeyleri hayatınızdan çıkarmak, ayıklamak için de uygun bir zaman dilimi. Yalnız Mars ve Satürn kavuşumu var tam da bu hafta, bu da sizleri ev ve aile konularında bir kez daha sınayabilir, adım atmak isteyip geri çekilebilirsiniz. Aksiyon almak isteyip alamayabilirsiniz bu konularda. Aşk durumunuzda ise her şey yoluna girecek, seviliyorsunuz ve bunu hissediyorsunuz. Hafta sonunda arkadaş çevrenizle sosyalleşebileceğiniz kalabalık ortamlar sizleri bekliyor olacak. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; kariyer hayatınızda bir bitiş, bir ayrılık yaşamanız olası bu hafta, iş konularında zorlanma ve fikir ayrılıkları hemen göze çarpan etkilerden. Biraz içe dönük bir hafta olacak sizler için, belki geri planda olup, kendinizi şarj etmek, fikir ve projeleriniz için düşünme fırsatı oluşturmanız gerekebilir. Sağlık problemleri olan Teraziler için bir geçiş dönemi, dinlenme ve kontrol dönemi olabilir bu. Mars ve Satürn kavuşumu sizin iletişim kopukluğu yaşamanızı sağlayabilir, kendinizi iyi ifade edememek, bu konuda aksiyon alamamak, ne söyleyeceğinizi bilememek gibi durumlar söz konusu. Kardeş ve yakın çevre diyaloglarınızda sorunlar olabilir, bir kısıtlanmışlık hali ve hatta fazla sorumluluk alma durumu söz konusu bu alanda. Başak burcuna geçiş yapan Güneş sizin görünmeyen alanınız 12. evinize denk düşüyor, dolayısıyla arkanızdan dönen işler, gizli kapaklı iş çevirenler bir aylık süreçte olası olaylardan diyebilirim. Hafta sonunda Ay İkizler ve sonrası Yengeç burcunda seyrediyor olacak, seyahate çıkmak, uzaktan gelen akrabalar yüzünüzü güldürebilir. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; annenizle ilgili veya bir aile büyüğünüzle ilgili bir gelişme canınızı sıkabilir haftaya başlarken, parasal anlamda da en zorlu hafta diyebilirim. İşten ayrılmalar yaşayan akrepler olabilir, ödemelerde zorluk çeken veya işini büyütmek isteyen fakat bunun için yeterli imkanı bulamayanların haftası bu. Zorlu bir süreçteyiz tabii hepimiz yönetici gezegeni Mars ve Satürn kavuşum yapıyorlar antares yıldızı üzerinde bu hafta, biraz içe çekilme haftası. Başak burcunda bir stelyum oluşuyor, Güneş’in de Başak burcuna geçişiyle ve sizin 11. eviniz yani arkadaşlar ve sosyal çevreniz baya bir yoğunlaşıyor, kalabalık ortamlar, bu ortamlardaki organizasyonlar, çevrenizde sürekli birileri olacak bu dönemde, yoğun ve yorgun bir hafta. Aşk hayatınız için güzel gelişmeler yaşanabilir aslında, siz isteyin yeter! Ilıman ve alttan alan size çeki düzen veren bir partnerle her an karşılaşabilirsiniz bu hafta boyunca. Haftaya görüşmek üzere, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; bu haftayı da atlatırsanız, sizden daha güçlüsü yok sevgili yaylar; Mars ve Satürn kavuşumu tam da sizin burcunuzda kavuşum yapacaklar. Aynı anda iki iyicil Merkür ve Jüpiter’inde kavuşum açısı var neyse ki bir taraftan acı çekerken, bir taraftan gülebileceğiz, evet kendinizle ilgili kararlar alırken bira beklemekte fayda var, sakinliği korumakta ve akışa bırakmakta. Bu hafta Güneş Başak burcuna geçiş yapıyor, bu da sizleri iş konularında hayli aktif yapıyor, yeni iş bağlantıları kurmak ve insanlarla bir araya gelmek adına olumlu adımlar atılabilir diye düşünüyorum. Siz biraz neşesiz ve biraz da karamsar olabilirsiniz hafta boyunca, gezegenlerin etkisi bu. Neyse ki dediğim gibi yöneticiniz Jüpiter, Merkür’le kavuşumda ve fikirleriniz güç kazanıyor, belki olgunluk ve sakinlik sizlere yeni fikirler yaratmanızda destek oluyor. Hafta sonunda Ay önce İkizlerde, ardından Yengeçte olacak, sevdiklerinizle ortaklık kurmak, kafa kafaya vermek için uygun bir zaman dilimi. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; güçlü bir değişim duygusu var içinizde, evinizi değiştirmek, işinizi değiştirmek her şeyi atıp yenisini almak gibi bir şey bu Başak burcundaki stelyumla beraber yurt dışı bağlantılarınız güçlenirler, dış ticaret, hukuk, eğitim ve inançlarınızla ilgili sorgulamanız gerekenler devreye giriyor. Bu hafta yönetici gezegeniniz Satürn ve Mars tam kavuşum açısındalar, bu açının sizler için iyi tarafı, kangren olmuş şeyleri kesip atmak, bırakmak istediğiniz her şeyi bırakabilmek olacaktır. Bitti diyemediğiniz şeylere bitti diyebilecek içsel gücü bulabileceksiniz. Geri planda kalmak işinizi kolaylaştıracaktır bu hafta. Aynı anda Merkür ve Jüpiter’de kavuşumdalar; iş bakımından şanslı olacaksınız, yeni bir teklife de açıksınız. Aşk durumunuz bu hafta daha verimli geçecek, özellikle hafta sonunda aşk sizden yana olacak. Birlikte vakit geçirmek, aynı yolda yürümek, küskünlük ve dargınlıkların azalması adına bu etkiyi kullanmalısınız. Önümüzdeki haftalarda çok daha aktif ve atılgan olabileceksiniz, bu devrede ise biraz da tutuksunuz, aksiyona geçememek sizi durduran etkenler mevcut. Haftaya görüşmek üzere, sevgilerimle.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; ödemeleriniz konusunda çok şanslı olacaksınız bu hafta ve önümüzdeki haftalarda! Hiç ummadığınız yerden paralar gelebilir, ödeme yapmayan kişiler, ödeme yaparak borçlarını kapatabilir. Ortaklık ve eşinizin gelirleri artabilir; bu konularda verimli ve olumlu bir sürece girilebilir. İş teklifi aldıysanız değerlendirmeniz gerekebilir çünkü düşündüğünüzden daha fazlasını kazanabilirsiniz. Mars ve Satürn ne yapıyorlar peki bu süreçte, sizleri hangi alanda sınıyorlar ve testten geçiriyorlar; tabii ki arkadaş ve sosyal sorumluluk gerektiren işlerde yapıyorlar bu işi, sizin en çok değer verdiğiniz konu bu aslında tabii, arkadaşlıklar ve sosyal çevreye en çok değer veren burç sizlersiniz. Aşk durumunuza baktığımda ya tamam ya da devam diyeceğiniz durumlarınız mevcut. Hafta sonunda Ay Yengeç burcunda olacak, sağlık konularınıza dikkat etmeniz gereken bir süreç sizler için. Günlük yoğunluğunuz ise fazla olacaktır. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; aşk konusunda şans tekrar size dönüyor bu hafta ve önümüzdeki birkaç haftalık süreçte aşk konusunda olumlu etkiler altına giriyor olacaksınız. İş teklifleri, ortaklıklar ise hem olumlu hem de olumsuz sevgili Balıklar, Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle ikili ilişkileriniz iyiye gidiyor. Anlaşmazlıklar ortadan kalmaya başlıyor fakat Mars ve Satürn kavuşumu kariyer hanenizi zorluyor olacak hafta boyunca, dolayısıyla hem iyi hem de kötü etkiler altındasınız, yöneticiniz Jüpiter Merkür’le kavuşumda, eşinizle bir ortaklık fikri doğabilir veya varsa böyle bir şey kazanç kapılarınız aralanıyor demektir. Bir süredir iyi gitmeyen işlerinizi yoluna koymak için adımlar atabilirsiniz. Aile büyüklerinizden birinin sağlık sorunu canınızı sıkabilir ve bunun için elinizden bir şey gelmeyebilir, yine de tüm gücünüzle destek vermek ve yanında olmak yardım etmek size iyi gelecektir. Hafta sonunda Ay Yengeç burcunda dolaşacak, çocuk konusu gündeme gelebilir, yeni bir adım atmaya karar verebilirsiniz bu bir iki günlük dönem zarfında. Sevgiyle kalın, hoşçakalın. 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (22-28 Ağustos)
Önceki ve Sonraki
Haberler