EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Astrolog Dolunay Tozkoparan buseterim.com.tr okurları için bu hafta gökyüzü hareketlerine göre bizleri nelerin beklediğini yorumluyor. Bakalım bu hafta 18 Ağustos'ta Kova burcunda gerçekleşecek dolunay burçları nasıl etkileyecek...

profil
Dolunay Karaca
15.08.2016
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Plüton’la kavuşum açısı var, iş konularında, özellikle ortaklı işler organizasyonlar konusunda dikkat çekiyor bu birliktelik, güçlü ve karizmatik kişiler sizleri fikirleriyle etkileyebilir veya tam tersi sizler kendi isteklerinizi baskın bir şekilde karşı tarafa onaylatabilirsiniz. Çalışma ve günlük hayatınız son derece aktif, yoğun bir koşturmaca içerisindesiniz bu hafta, sağlık konusunda her hangi bir sıkıntı görünmüyor, bu hafta 18 Ağustos’ta bir dolunay meydana gelecek. Kova burcunda gerçekleşecek bu dolunay, sizlerin 11. evine denk düşüyor, arkadaşlarınız, sosyal ortamlar, organizasyonlar, dernek ve takım çalışmaları yapacağınız, bu konularda inisiyatif alıp kararlar vereceğiniz, belki bir takım şeyleri sonlandırmak isteyeceğiniz birkaç günlük süreçte olacaksınız. Aşk konularınız bu hafta iyiye gidiyor, birlikte keyifli ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz, seyahat planlarınız yalnız biraz sekteye uğrayabilir, ertelenme ve sorun yaşamanız muhtemel görünüyor. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; eğitim ve hukuksal konularda adımlar atmak istediğiniz bir süreç sizler için. Yeni yerler keşfetmek, seyahatler gündemde; bunlar için içinizde güçlü bir duygu seli var. Aşk konularında bazı boğalar bir bitiş, tamamlanma yaşadılar, giden gitti  gözüyle bakıyorlar hayata. Bazıları içinse iş hayatlarında, çıktıkları seyahatlerde yeni insanlarla tanışma fırsatları olacaktır hafta boyunca. 18 Ağustos’ta bir dolunay meydana geliyor; bu dolunayda kariyer konusunda bir iş değişikliği olabilir. İşinden memnun olmayan Boğalar, ayrılma kararı verebilirler, üstlerinizle, patronlarınızla aranızda sürtüşme rekabet olabilir, fikir ayrıklarına açık bir süreçtesiniz. Hafta sonuna doğru yeni organizasyonlar, sosyal ortamlar size iyi gelecektir. Hoşçakalın, sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; bir ortaklığı bitirmek veya ödemeleriniz konusunda inisiyatif almak durumunda kalabilirsiniz. Her hangi bir ameliyat, bir yakınınızın sağlık durumu canınızı sıkabilir. Eş ve ilişkiler konusunda zor bir süreçtesiniz hala, soğuk ve duygusuz insanlar çevrenizde gibi bu dönemde. Neyse ki aile içi olumlu gelişmeler, akrabalarınız ve yakınlarınız desteği sizinle. Ev değiştirmek için uygun etkiler var, yeni bir ortam, yeni bir ev, değişiklik size iyi gelebilir. Tadilat ve dekor için de kendinizi adayabilir, bu dönemi bu işlerle meşgul olarak atlatabilirsiniz. 18 Ağustos’ta bir dolunay meydana geliyor Kova burcunda, hukuki bir konu canınızı sıkabilir, yeni bir eğitime başlamak, uzak yerler, dış ticaret konuları, medya ve basın organları sorunlar doğurabilir bu birkaç günlük dönemde. Bu hafta kariyer ve iş konusunda bir ikileme düşmeniz olası görünüyor; en kötü karasızlıktan iyidir diyorum. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; haftaya başlarken Ay Plüton kavuşumu dikkat çekiyor. Bu açı manüpile eden durumlar, yaralayıcı ve yıpratıcı etkiler içerirken, bir diğer taraftan güç ve azmi, her şeye rağmen ayakta durabilme kapasitesini gösteriyor. Sizler eş ve partnerleriniz konusunda böyle bir süreçten geçiyorsunuz. İçiniz acıyor ama dik ve sağlam durmak için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Hafta ortasında 18 Ağustos’ta bir dolunay meydana geliyor Kova burcunda, ertelediğiniz bir ameliyat varsa bunun zamanı gelmiş olabilir bazı Yengeçler için. Bazılarınız içinse ortaklık işleri gündeme oturuyor, bir projeyi bitirmek, sonlandırmak veya ortaklığınızı bitirmek için karar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru Ay Balık burcunda devam edecek hareketine, din ve inançlar, hayata baktığınız perspektif genişleyecek. Güçlü bir başarma arzusu hissedeceksiniz, iç sesinize güvenerek hareket etmek ve özellikle iş konularında desteklenmek isteyeceksiniz. Güzel bir hafta olsun, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; sağlık konularına dikkat edilmesi gereken bir hafta, kontrollerinizi yaptırmak ve beslenme düzeninize dikkat etmeniz önem kazanıyor. Çalışma ortamınızda yaşayacağınız bir problem, sinirlerinizi bozabilir, iş arkadaşlarınızla aranızda kırıcı konuşmalar gündeminizde olabilir hafta boyunca. 18 Ağustos’ta Kova burcundaki dolunay sizin eş hanenize düştüğünden, başkalarına sinirlenip, eşinizden, sevdiğiniz kişiden bunun acısını çıkarmamaya özen göstermelisiniz. Kurunun yanında yaş da yanıyor bazen dolayısıyla ikili ilişkiler bu hafta sorunlu görünüyor. Hafta sonunda Ay Balık burcuna geçiş yapacak, ödemeler, eşinizin maddi durumuyla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Balık burcu sizin 8. evinize denk düşüyor bu sebeple pek iç açıcı bir ev değil. Belki metafizik konular ve okült şeyler ilginizi çekebilir ve enerjinizi bu alana yöneltmek isteyebilirsiniz. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili Başaklar ve yükselen Başaklar; fikirleriniz çok güzel işliyor, aklınız ve mantığınız uyumlu, yapmak istediklerinizi karşı tarafa çok güzel anlatabilme özelliğine sahipsiniz. Zaten anlamak istemeyenlere karşı da baskıcı ve zorla kabul ettiren bir enerjidesiniz. Öyle ya da böyle bu hafta herkes sizin dediklerinize kulak asacak. Güçlü bir değişim ve dönüşüm arzusundasınız. Kendinizle ilgili, yapmak istediklerinizle ilgili yol almaya başlıyorsunuz bu günden itibaren. Ayın 18’inde bir dolunay meydana geliyor, Kova burcundaki bu dolunayla birlikte, sağlık konularında bir tamamlanma sürecine giriyorsunuz. Sağlıkla ilgili yapmanız gereken bir şeyler varsa, bunu yapıp yolunuza öyle devam edeceksiniz. Ayrıca yanınızda çalışan kişilerden bazılarına yol vermek, işlerinizi kurcalayan, tam anlamıyla sözünde durmayan kişiler varsa hayatınızdan çıkarmak için de kolları sıvayacaksınız. Haftanın sonlarında Ay Balık burcunda seyredecek, ikili ilişkileriniz ön plana çıkıyor, fakat bu sefer söz hakkı sizde, siz ne derseniz karşı taraf bunu onaylamak durumunda kalacak, kalmıyorsa ona da yol göründü demektir. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; kendi içinize dönmek ve hislerinizi göz önüne almak için uygun bir haftadasınız. Çoğu Terazi yalnızlığı tercih etmek isteyebilir bu hafta, bir kısmınız da çevrenizde olup bitenlere tanıklık edebilir, onları dışardan izleyerek olayların nedenini objektif bir biçimde analiz edebilir. 18 Ağustos’ta Kova burcundaki dolunay esnasında aşk kapınızı çalabilir. Gizli bir hayranınız size olan duygularını itiraf edebilir ve çok şaşırabilirsiniz. Bu dolunay sizin aşk evinizde gerçekleşiyor, var olan bir ilişkinizi bitirme kararı da alabilirsiniz bu süreçte. Hafta sonuna doğru Ay Balık burcuna geçiş yapacak, günlük temponuzda çok yöne dağılma, kararsızlık ve belirsizlikle mücadele etmeniz gerekebilir. Duygusal inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda vücudunuz ödem yapabilir, ayaklarda şişlikler vs. bu dönemde sizi rahatsız edebilir. Dinlenmek için kendinize fırsat yaratmalısınız. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; haftaya iletişim becerilerinizi arttırarak giriş yapmak en büyük hedefiniz, haritanızda zaten hava eksikliği var bu hafta, dolayısıyla bu konuya eğilmek, kendinizi doğru ifade edebilmek, isteklerinizi karşı tarafa doğru aktarabilmek sizler için önem kazanıyor. Anlatım çok önemli, tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye boşuna söylememişler, sizler de bu hafta bu konuya önem veriyorsunuz. Hafta ortasında bir dolunay meydana geliyor, sizin ev hanenize denk düşüyor. Dolayısıyla evde çıkan bir tartışma sinirlerinizi bozabilir, ani bir kararla evden ayrılmak veya evdekilerle sorunlar başınızı ağrıtabilir. Bazı Akrepler gerçekten taşınma fikrinde olabilirler, ev satmak, ev almak gibi gayrimenkul konularda adımlar da atabilirler bu süreç zarfında. Hafta sonunda Ay Balık burcunda ilerliyor olacak; yani aşk hanenizde; bu dönemi iyi değerlendirmeli, aşk ve birlikteliklerle ilgili atılımlar yapmalısınız diyorum. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; parasal konularda güzel adımlar, köklü değişimler yapabileceğiniz ve radikal kararlar alabileceğiniz bir hafta sevgili yaylar; haftaya stratejik ve sistemli başlıyorsunuz, özellikle iş disiplini konusunda adımlarınız boşa çıkmayacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz Mars ve Satürn sizin burcunuzda kavuşumdalar hem de antares yıldızı üzerinde, gerçi tam kavuşum açısı 24 Ağustos’ta gerçekleşecek ama olsun şu an da bu enerjinin içerisindesiniz. Antares sabit yıldızı, intikam ve hırstan uzak durulduğu, başarı takıntısından, insanları küçük görmekten uzak durulduğu zaman aslında çok iyi çalışan ve bizlere kötü şans değil tam tersi ilerleme fırsatı veren bir yıldızdır. Dolayısıyla bu etkiyi bu amaçla, doğru kullanabilenler kazananlar olacaktır. 18 Ağustos’taki dolunay Kova burcunda sizin kardeşler ve yakın çevre hanenize denk düşüyor. Bu alanda gerilimler yaşamanız olası. Hafta sonunda ise evinizde olmak iyi bir fikir olabilir. Güzel bir hafta olsun, sevgilerimle.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; güçlü bir değişim ve dönüşüm arzusundasınız, bir yandan da Satürn Mars kavuşumu sizi durduruyor sevgili Oğlaklar, yapmak istedikleriniz için zamana ve birikime ihtiyacınız var. Demek ki aslında bazı şeyler için acele etmemeli ve biraz beklemelisiniz diyorum. Ağustos ayı boyunca içinizden bazıları bitişler ve kopmalar yaşıyor olabilir bu hafta, zorlu dönemlerden geçiyoruz dolayısıyla biraz akışta kalmak, zamana güvenmek en iyisi diye düşünüyorum. Hafta ortasından sonra ayın 18’inde bir dolunay var, sizin de para hanenize denk düşüyor bu dolunay, parayla ilgili konularda, elinizdeki mal mülk, maddi imkanlarınız konusunda bir alım satım durumlarınız olabilir. Bir ödeme yapmak veya bir yatırım için para çıkışları söz konusu olabilir. Para sizler için önemli olacak, para konusu gündemde. Aşk ile ilgili olarak, eskilerden birinin pişmanlığı söz konusu olabilir, geri dönmek, af dilemek isteyebilir, bence sizin geri dönüşünüz zor görünüyor.  O iş sizler için bitti diyorum ben. Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; duygularınızı kontrol altında tuttuğunuz, belki de saklamak istediğiniz bir hafta sizler için, kimse tam olarak ne hissettiğinizi, ne düşündüğünüzü anlamıyor gibi, yani bunu siz istemiyorsunuz aslında. Arkadaşlık haneniz bu sene gerçekten çok karıştı, bir sürü elemeler oldu, yanlış anlaşılmalar oldu, birileri gitti ve yerine gelenlerde sizin istediğiniz gibi olmadı, hayal kırıklıkları, çekişmeler, rekabet yaşandı. Bunlardan sanki ders almış ve biraz geri çekilmek, kimseye yüz vermemek niyetinde gibisiniz. Bu hafta sizin burcunuzda bir dolunay var ayın 18’inde. Sizle ilgili bitişler yaşamanıza, radikal kararlar almanıza neden olabilir. Bir bitiş ve sonlanma yaşayabilirsiniz bu süreçte. Hafta sonunda Ay Balık burcunda devam edecek, yeni iş teklifleri, para konularınız ön plana taşınacak, maddi gelirlerinizi genişletmek için adımlar atacaksınız. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; kendinizi değil de, başkalarını düşünmelisiniz; evet pek çoğunuz fedakâr, verici ve ben zaten hep karşı tarafı düşünürüm diyebilirler ama aslında içinizde kendine düşkün bir Balık var bu hafta. Sizler bu konuda kayıptasınız. Bencil olmak size yaramıyor sevgili Balıklar, herkes sizin fedakar ve yumuşak halinize alışkın, bir iş mi yapacaksınız ortaklı yapın, bir eşya mı alacaksınız örnek veriyorum fikir alın; hep danışın, içinize atmayın, kendinize saklamayın, hayat paylaştıkça güzel, güzellikler paylaştıkça artıyor. Bu hafta iş ve kariyer konularınız zorlu, ayın 18’inde ki dolunayda sağlık konusu, kapalı yerler, hastaneler gibi durumlar söz konusu olabilir. İçinize dönmek ve yalnız kalmak isteyeceğiniz süreçtesiniz. Hafta sonu ise daha bir rahatlamış ve ferahlamış çıkıyorsunuz Ay sizin burcunuza geçiyor ve size güven duygusu aşılıyor. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (15-21 Ağustos)
Önceki ve Sonraki
Haberler