İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

Astrolog Dolunay Karaca buseterim.com.tr okurları için bu hafta gökyüzü hareketlerine göre bizleri nelerin beklediğini yorumluyor. Merker ve Venüs'ün Aslan burcuna geçişi özellikle parasal konuları gündeme getiriyor. Bakalım bu hafta sizi neler bekliyor?

profil
Dolunay Karaca
11.07.2016
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)
Astrolog Dolunay Tozkoparan'dan haftalık burç yorumu

Ailevi konular bu hafta da önemli. Özellikle otorite figürleri ile iletişim konuları dikkat çekici diyebilirim. Babanızın genel olarak sağlığına da dikkat etmesi gerekebilir. Parasal konular ve ortak bütçe ile ilgili durumlar da önem kazanabilir. Ani kararlara son derece açık bir burçsunuz, özellikle bu hafta zihniniz son derece aktif. Rutininizde beklenmedik değişimler de sizleri biraz zorlayabilir. Merkür ve Venüs’ün burç değiştirmesi ile birlikte özellikle aşk hayatınız olmak üzere genel eğlence ve keyifli zaman yaratmak adına destekler almaya başlıyorsunuz. Haftanın başlarında ikili ilişkileriniz hız kazanırken, ortası ve sonlarına doğru ortaklaşa gelirler, ortaklık ve seyahatleriniz gündemde olacak. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

Seyahatler konusunda hareketli bir haftadasınız. Hızlı bir iletişim trafiği içindesiniz diyebilirim. Aile konuları sizler için de önemli olacak. Özellikle Güneş’in Uranüs ile sert enerjileri sebebi ile zihniniz biraz karışabilir. Merkür ve Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile birlikte eviniz ve yuvanız dikkat çekmeye başlıyor. Misafir ağırlayabilir, evinize vakit ayırabilir genel olarak evde olmaktan keyif alabilirsiniz. Haftanın başında sağlık konularınız dikkat çekerken, ilerleyen günler için aşk ve flörtler sizler için önemli hale gelecek.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

Parasal konularda bazı stresli veya endişeli durumlarınız olabilir. Harcamalara genel olarak dikkat etmelisiniz. Beklenmedik sürpriz gelir artışlarına da açıksınız fakat genel olarak bütçenizi özellikle haftanın ilk günlerinde fazlası ile sorun edebilirsiniz. Merkür ve Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile birlikte seyahat konusunda avantajlar yaşıyor ve çevre ilişkileriniz de son derece hareketlenmeye başlıyor olacaktır. Haftanın başında çocuk düşünen ikizler için, eşlerinden de alacakları destek sayesinde buna adım atma durumları var. Haftanın ilerleyen günlerinde ise bu konuda sağlık testlerinden geçmek ve gerekli beslenme düzenine kavuşmak için doktor randevularınız gündemde olacaktır. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

İkili ilişkilere dikkat etmelisiniz, burcunuzda gezinen Güneş’in biraz zorlayıcı açıları olacak, bu da sizi rekabete çekebilir. Eş olabilir, veya ortaklı işler de olabilir birtakım para konuları önem kazanabilir. Kendiniz için bir harcama yapmak isteyebilir ve buna bütçe ayırmak isteyebilirsiniz. Bana kalırsa ayırıyorsunuz, çünkü bu hafta Merkür ve Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile birlikte harcamalarınız da artış başlıyor. Ev alma, ev satma, ev değiştirme gibi konular öne çıkıyor bu hafta. Evinizde dekor değişikliği veya yazlık bir yere taşınma fikri aniden gündeminize düşebilir. Hafta sonuna doğru tanışacağınız birinden elektrik almanız olası. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

Bu hafta sağlığınıza, beslenmenize ve kendinize çok dikkat edin derim. Burcunuzun yönetici gezegeni Güneş’in Uranüs ile yapacağı açılar gösteriyor ki, biraz yorgunsunuz fakat bir yandan da birtakım konularda heyecan ve yenilik arayışınızda devrede. Kendinizi yenilemek için ve keyifli bir konu için özellikle haftanın ikinci yarısı itibari ile fırsatlar yakalıyorsunuz. Sadece haftanın ilk birkaç günü stres ile mücadele etmeye gayret gösterin. Özellikle çocuklarla olan iletişiminiz bu hafta çok iyi, çocukla çocuk olabilen insanlarsınız, keyfiniz yerinde. Haftanın ilerleyen günlerinde evinizde olmak ve dinlenmek için zaman ayırmalısınız. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

Zihninizi kurcalayan birtakım konular var gibi, belki nasıl yapsam veya nerden başlasam diyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinize biraz dikkat edin, onlardan alacağınız haberler de sizleri biraz şaşırtabilir. Ani fikir değişikliklerine de açık olabilirsiniz. Özellikle iş çevrelerine bu hafta dikkat! Arkanızdan konuşmasınlar, kendinizi biraz koruma altına alın derim. Ailenizden destek görüyorsunuz bu hafta, özellikle maddi konularda yardımlar alıyorsunuz, belki size akıl verecekler ve işe yarayacak, belki bir iş yapacaksınız beraber; ama size iyi geleceği kesin derim. Haftanın sonlarına doğru iletişim trafiğiniz artıyor, basın, pazarlama konularında ticaret konusunda ivme kazanıyorsunuz. Aşk konusunda şansınız çok fazla zorlamayın bu hafta bence. Kendinize iyi bakın, sağlıkla kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

Kariyerde bazı zorluklara açık olabilirsiniz, işleriniz sizleri bunaltabilir ve zorlayabilir. Hayatınızdaki otorite figürleri ile iletişiminize de dikkat etmelisiniz, babanız olabilir veya patronunuzda olabilir. Merkür ve Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile dost çevreniz hareketleniyor diyebilirim. Sosyal ortamlardasınız, destekler hafta sonuna doğru geliyor. Haftanın başında kendi yaralarınızı sarmak, yine size düşecek, içinizde atamadığınız bir duygu var ve sanki bununla baş edemiyor gibi hissedebilirsiniz. Biraz içinize çekilin ve ara ara kendinizle baş başa kalın. Güzel bir hafta olsun, sevgilerimle.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

Özellikle haftanın ilk günlerinden iletişime dikkat edin. Seyahatler yapıyorsanız, yollarda olacaksanız trafik konusunda da dikkatli olmalısınız. Bu hafta, burcunuzda gezinen Mars ve Güneş’in son derece destekleyici açısı ile kariyer konusunda destek durumu da dikkat çekici. Özellikle Venüs ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişi ile birlikte iş konuları öne çıkarken, bu konuda yardımlar alıyorsunuz. İletişim haneniz biraz karışık bu hafta, bir yandan her şey iyi gibi giderken, diğer yandan her şey bir anda bozuluyor sanki, burada Güneş ve Plüton’un bir karşıt açısı mevcut. İlişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Haftanın başında, özellikle moraliniz bozuk ve bitkin olabilirsiniz, ilerleyen günlerde daha motive ve güçlü hissedeceksiniz kendinizi, iş ve para konularınız iyiye gidecek. Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

Kazançlar ve kaynaklar konusu sizler için önemli, bir diğer yandan parasal konular ile ilgili biraz baskı da hissediyor gibisiniz. Haftaya başlarken dikkatiniz bütçenizde gibi. Merkür ve Venüs’ün bu hafta Aslan burcuna geçişi sizleri desteklerken, daha açık fikirli ve yenilikçi yaklaşıyorsunuz. Araştırmacı yanınız hareketlenirken, sürpriz tatil fırsatlarına da açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranız çok iyi, çok yaratıcı fikirlere imza atıyorsunuz, bir şey inşa ediyorsunuz. Yeni bir proje olabilir bu, bir organizasyonun içerisindesiniz. Hafta sonunda ise yalnız kalmalı ve yapacaklarınızın listesini sakin kafayla halletmeli, belki biraz meditasyon, yoga, sizi rahatlatıcı şeylere yönelmelisiniz. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

Dikkatiniz biraz ikili ilişkilerinizde. Güneş, karşıt burcunuzda geziniyor ve bu hafta biraz zorlayıcı açılara maruz kalıyor. Aile ve yuva konuları önem kazanabilir. Ortaklı işleriniz de önemli bu hafta. Rutininizde beklenmedik değişimlere de açık olabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizi yeniden düzenliyor veya gözden geçiriyor olabilirsiniz. Venüs ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişi ile maddi konularda avantajlar da yakalıyor gibisiniz. Parasal destekler devrede diyebilirim. Patronlarınız veya üstlerinizle bir çatışmanız var, bir gerginlik bekliyor sizleri bu hafta, fakat gergin açılar aslında bizlere ilerleme şansı verirler, bizi dürter, tetikler, dolayısıyla yerimizde saymamış oluruz. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

Temponuz son derece hareketli diyebilirim özellikle haftanın ilk günleri. Fakat genel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz, özellikle beslenmenize önem vermelisiniz. Genel iş ortamınız veya birlikte çalıştığınız çalışma arkadaşlarınız ile ilgili konular dikkat çekici. Hafta başlarken kariyer konuları gündeminizde. Merkür ve Venüs bu hafta karşıt burcunuz Aslan’a geçiyor ve ikili ilişkileriniz önem kazanıyor. Ortak projeler de dikkat çekerken, sevdiğiniz insanlara daha fazla zaman ayırmak istiyorsunuz. Sıra dışı fikirlere sahipsiniz bu hafta, bunları hayata geçirmek ve vizyonunuzu genişleten kişilerle olmak istiyorsunuz, bir ön eleme durumunuz var sanki. İçsel olarak bir dönüşüm bekliyor sizleri bu hafta, hayata yepyeni bir pencereden bakmaya başlayacaksınız. Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)

Güneş burcunuza son derece dost, Mars’da aynı şekilde sizleri destekliyor bu destekler sanki size özellikle iş adına bir güzel haber getiriyor gibiler. Biraz bu konunun para ile de ilişkisi var gibi! Hafta başında Merkür ve Uranüs arasındaki enerji de gösteriyor ki, beklenmedik ve sizi şaşırtacak haberlere açıksınız.  Bu sürprizin size bir fırsat getireceğini düşünüyorum. Özellikle Venüs ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişi ile birlikte genel temponuz da hareketlenmeye başlıyor. Ortaklaşa işlerde, arkadaşlarınızın ve sosyal ortamlarınızın desteğini göreceğiniz; bir yandan da göremeyeceğiniz bir hafta. Her şey oluyor fakat bazı şeylerde eksiklikler olacak. Olsun sonuç olarak istediklerinizin çoğunu almış olmak size yetecek. Hafta sonuna doğru seyahat planlarınız gündeme geliyor. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (11-17 Temmuz)
Önceki ve Sonraki
Haberler