İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Astrolog Dolunay Karaca buseterim.com.tr okurları için bu hafta gökyüzü hareketlerine göre bizleri nelerin beklediğini yorumluyor. Bakalım 2 Ağustos'ta Aslan burcunda meydana gelecek yeniay ve ardından Mars'ın Yay burcuna geçişi bizleri nasıl etkileyecek?

profil
Dolunay Karaca
01.08.2016
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)
Astrolog Dolunay Tozkoparan'dan haftalık burç yorumu

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Ay Aslan burcunda başlıyoruz haftaya. 2 Ağustos’ta Aslan burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniay sizin çocuklarınızla ilgili bir karar almanıza neden olabilir. Bu haftaki motivasyon konularınız zaten çocuklarınız, onların sorumlulukları, hobileriniz, oyunlar, keyif aldığınız şeyler, eğlence mekanları ve flörtleriniz olacaktır. 3 Ağustos’ta Mars Yay burcuna geçiş yapıyor, seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, hukuksal konularda sorunlar ve mücadele gerektiren durumlar olabilir. Haftanın ikinci yarısında günlük koşturmalardan kafanızı kaldıramayacaksınız. Zorlu dönemlerden geçiyoruz hepimiz, iş yaptığınız kişilerle, eğitiminizde bir takım sorunlar olabilir. Siz de beraber çalıştığınız kişilere karşı belirsiz, karmaşık, dağınık bir yapıda olabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise durumunuz iyiye gidiyor. Tanışmalar var veya devam eden ilişkinizde atlatabileceğiniz sorunlar sizi yıldırmayacak. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; bu hafta hatta hemen hemen bu ay boyunca ev ve aile konularınız ön planda olacak. 2 Ağustos’ta meydana gelecek olan yeniay sizleri yeni bir ev almaya teşvik edebilir, ev satmak, ev değiştirmek, tadilat, dekor gibi durumlar gündeminizde olabilir hafta boyunca . 3 Ağustos’ta Mars Yay burcuna geçiş yapıyor bu durum sizlerin kredi borç gibi konularda sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Hafta ortasından itibaren aşk ve flörtler devrede olacak, hareketli ve keyifli bir zaman dilimi sizler için. Tiyatro ve sanatsal faaliyetlerle ilgilenenler için de uygun bir süreç. Güzel bir hafta olsun hoşçakalın.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; iletişim ağınızın hızlı akacağı bir yandan da kardeşleriniz yakın çevrenizle diyaloglarınızın artacağı bir hafta olacak. 2 Ağustos’ta Aslan burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniay sizin pazarlama, tanıtım, halkla ilişkiler, bilgisayar işleri gibi bir takım yenilikleri de hayatınıza katacak. Kuzenleriniz, kardeşleriniz gibi size yakın olan insanların hayatlarında önemli gelişmeler olabilir ve onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz bu süreçte. Bu hafta aile ilişkileriniz genel anlamda kuvvetleniyor. Ev ve aile bireyleri sizler için önemli bir rol oynuyorlar. Aranızın açık olduğu aile büyüklerinizle arayı düzeltmek ve onların ihtiyaçlarına eğilmek sizler için iyi olacaktır. Aşk ve sevgi konularında karşı tarafla anlaşmak bu hafta sizler için hayli zor görünüyor. Mars’ın da Yay burcuna geçmesiyle, o hane biraz karışıyor. Bazı şeyleri zamana bırakmak en iyisi. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; parasal konularda destekler göreceğiniz ve işlerinizi yoluna koyabileceğiniz etkiler söz konusu bu hafta. 2 Ağustos’ta Aslan burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniay size yeni iş kapıları ve maddi imkanlar sunacak gibi görünüyor. 3 Ağustos’ta ise Mars’ın Yay burcuna geçmesiyle günlük hayatınız iyice yoğunlaşıyor. Düzenli beslenmek ve tempoya ayak uydurmak gerekmekte bu süreçte. Çok çalışmak ve enerjinizi tamamen işinize yöneltmek, ev ve aile yaşantınızı biraz sekteye uğratabilir. Hafta sonunda iletişim problemleri yaşayabilir, bir takım sıkıntılar içerisine girebilirsiniz. Fikir ayrılıkları ve tam da oldu derken bir işin tersine dönmesi durumu yaşanabilir. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişi de yoğun olacağından, bir araya gelmek sizler için bu hafta zorlaşabilir. Sağlık konularına da ayrıca dikkat edilmesi gereken bir hafta. Sağlıkla kalın, hoşçakalın.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar: bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek bir yeniayla başlıyorsunuz haftaya. Kendinizle ilgili önemli kararlar almak, daha önceden kafanızın içinde olan projeleri hayata geçirmek için fırsat yakalayabileceksiniz. Kalıcı anlaşmalara imzalar atmak, güçlü ve etkili kişilerden destek görmek, yabancılarla ilgili işler, medya, eğitim faaliyetleri yine devrede olacak bu hafta. Mars’ın Yay burcuna geçmesiyle borsa ve spekülatif risk içeren konularda hareketlenmeler baş gösterebilir. Mars cesaret ve girişim demektir. Dolayısıyla bu konularda girişimleriniz olabilir hafta genelinde. Giyime, kuşama, eğlenceye merakınız artıyor. Çocuklar ve onların işleri de sırtınızda olacaktır. Genel olarak parlayacağınız bir hafta sevgili Aslanlar; aşk hayatında ise partnerinizin istekleri bitmek bilmeyebilir, onunla kolaylıkla baş edebileceğinizi düşünüyorum. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; inanılmaz yoğun ve yorgun bir hafta sizler için, Merkür yönetici gezegeniniz şu an Başak’ta oluşu evet çok iyi bir şey, fakat çalışmak ve üretmek adına kendi sağlığınızı da riske attığınızı belirtmek durumundayım. Haftaya başlarken 2 Ağustos’ta meydana gelen bir yeniay giriyoruz, Aslan burcundaki yeniay sizin 12. evinizde olacak, şifalanmak ve biraz geri planda kalmak sizin için iyi olacaktır, yeniay dönemleri tohum atma zamanlarıdır, başlatma enerjisi hakimdir fakat bu yeniayda öncelikle sizler dinlenmeli, toparlanmak ve düşünmek için fırsat kollamalı ve daha sonra adım atmalısınız. Arkanızdan konuşulanlara pek takılmadan, detaylara inmeden bunu başarabilirseniz ne ala. Hafta sonuna doğru toparlıyorsunuz ve en azından kuruntu ve stresten uzaklaşmış bir birey oluyorsunuz. Aşk ve sevgi adına iki kişi arasında kalma ihtimaliniz yüksek bir zaman dilimi sizler için. Hoşçakalın, sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; sosyal haneniz hayli yoğun, arkadaşlıklarınız, koşuşturmalarınız, projeleriniz çok fazla olacak bu haftadan itibaren. Yeni hedefler belirleyebileceksiniz, Aslan burcundaki yeniay sayesinde, yeni insanlarla tanışıp, güzel dostluklar kuracağınız bir zaman dilimi sizler için. Bu hafta Mars da Yay burcuna geçiş yapıyor dolayısıyla özellikle yalnız olan Teraziler için kısa seyahatler esnasında tanışacakları birileri gönlünüzü fethedebilir. Kardeşleriniz veya kuzenleriniz tarafından da tanıştırılabilirsiniz bu kişiyle. Hafta boyunca yoğunsunuz, hafta sonuna doğru herkes dışarı çıkarken sizin haliniz kalmayabilir, ya da sessiz ve sakin yerleri tercih edebilirsiniz. İş konularınızda yakın çevrenizden göreceğiniz destekler var ve de iletişimle ilgili iş yapanlar için avantajlı bir hafta olacak. Bilgisayar, satış pazarlama, ticaret konularında şanslı olacağınız bir haftadasınız. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; 2 Ağustos’taki yeniay sizleri en çok iş konusunda destekliyor olacak. Yepyeni projeler için kolları sıvayabilir, iş arayanlar veya terfi gibi yükselmek isteyenler için fırsatlar çıkabilir. Aile büyüklerinizle de ilgilenmeniz gereken bir hafta sizler için; haftanın genelinde kadın erkek ilişkileriniz zorlu olacak gibi görünüyor. Bolca rekabet ve kıskançlık hakim bu hafta ilişkinizde. Venüs ve Mars’ın kare açısı yani sert açısı sizi ilişkiler adına çıkmaz yollara sürüklüyor. Ayrıca yöneticiniz Mars bu hafta Yay burcuna geçiş yaptı. Maddi ve parasal anlamda cesaretleneceğiniz bir hafta yalnız çok çalışmanız ve enerjinizi tamamen bu işe adarsanız gelir elde edebileceksiniz. Mars girdiği yere mücadele ve efor getirir; sizin de maddi kaynaklarınız konusunda efor sarf etmeniz yerinde olacaktır. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; bu hafta seyahat planlarınız yolunda gidecek, seyahate çıkmayı düşünenler içinde güzel tatil imkanları olacaktır. Güneş sizi bu konularda destekliyor ay boyunca zaten, haftaya başlarken yeniay oluşumu var. Gökyüzünde Aslan burcunda 2 Ağustos’ta gerçekleşiyor; hukuksal bir davanız varsa, yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız, yeni yerler keşfetmek be vizyonunuzu geliştirmek istiyorsunuz, yeni fırsatlar yakalayabileceksiniz, yalnız olan yaylar iş hayatlarında karşılarına çıkacak olan bireyler düzeyli ve güzel bir birlikteliğe yelken açabilirler; ilişkileri olanlar içinse birlikte seyahat planları onlara iyi gelecektir. Mars bu hafta sizin burcunuza geri döndü, bu durumda bir yandan enerjinizi yakalamak ve tekrar riskli işlere adım atmak için kendinize olan güveninizi yakalıyorsunuz, bir yandan da fazla koşuşturmadan yorgun düşebilir ve sinirsel gerginliklere maruz kalabilirsiniz. Özellikle kas sisteminizi korumalı ve ağır hareketlerden kaçınmalısınız, Mars’ın sizin burcunuza geçiş yapacağı ilk günler ufak tefek ev kazaları araba kazaları da gündemde olabilir, trafikte dikkatli olmanızda fayda var. Sağlık ve sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; ikili ilişkilerin sizler için önem kazandığı bir hafta, sadece ikili ilişkiler değil bir yandan da ortaklaşa işler, birlikte kazanılan işler sizin için ön planda olacak. Yalnız başınıza hareket etmekten ziyade birlik ve beraberlik içinde belli bir düzende gitmeniz gerekebilir. Aslında bu kendi bildiğinizi okumamak, insanları dinlemek ve onların fikirlerine saygı duymak anlamında da kullanabileceğiniz bir hafta. Yeniay oluşumu 2 Ağustos’ta meydana geliyor. Yeni bir iş ortaklığı için imza atabilir veya herhangi bir ödemeniz var ise bunu ödemek ve borçlarınızdan kurtulmak için değerlendirebilirsiniz bu süreci.  3 Ağustos’ta Mars Yay burcuna geçiş yapıyor ve hafta sonu 6 Ağustos’ta Venüs de burç değiştirecek Başak burcuna geçiş yapmış olacak. Tüm bu gezegen geçişleri sizleri koşturmaktan yorgun düşürebilir ve biraz dinlenmeye ikna edebilir. Bu hafta ayrıca eski bir dostunuzun düşmanca tavırlarına şaşırabilirsiniz. Sevgiyle olsun her şey, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; evlilik teklifi bekleyenler veya tam tersi evlilik teklifinde bulunmak isteyenler için yeni başlangıçlar var bu hanede, Aslan burcundaki yeniay sizi bu konularda destekliyor olacak 2 Ağustos’ta. İlişkisi olmayan Kovalar içinse, bir birliktelik söz konusu! Bu ay genel anlamda sadece bu hafta ya özgü değil, tüm ay boyunca bu konuda destekler alıyor olacaksınız. Güneş o hanede bulunuyor ve girdiği alana ışık saçan aydınlatan Güneş sizin ilişkiler hanenizi aydınlatıyor bu sefer. 3 Ağustos’ta Mars Yay burcuna geçiş yapacak, Venüs 6 Ağustos’ta Başak burcuna giriş yapıyor. Tüm bunlar sizleri arkadaşlık konusunda, ortaklaşa işler konusunda uyarıyor olacak; şöyle ki Mars ve Venüs kare acıdalar yani arkadaşlarınızla iş yapmayın. Borç almayın, borç vermeyin, sonrası geri dönmeyebilir veya problem çıkabilir bu hanede. Siz iyisi mi başkalarıyla iş yapın ve iş konuşun. Bu hafta kredi çekmek, vergi, faiz vs konularda avantaj yakalayabilirsiniz. Ayrıca ertelediğiniz bir ameliyat tekrardan gündeminize düşebilir. Sevgi ve sağlıkla kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; aşk ve ilişkiler adına sizde şanslı bir haftadasınız; Merkür başak burcuna geçti, Venüs’te 6 Ağustos’ta Başak burcuna geçiş yapıyor. Bir değil birden fazla kısmetiniz olabilir bu hafta veya iş teklifleri ve ortaklıklar, imzalar gündemde olacaktır mutlaka. 2 Ağustos’taki yeniay sağlığınıza dikkat çekiyor. Düzenli kontroller, doktor ziyaretleri, hijyen, beslenme gibi konularda düzenlemeler yapmanız gerekebilir bu süreçte. 3 Ağustos’ta Mars Yay burcunda devam edecek hareketine; bu da sizleri iş konusunda zorlayan bir enerjiye sahip. Aslında bu ara biraz ara verdiğiniz konulara geri dönmek, bu konudaki enerji düşüklüğünüzü ortadan kaldırmak ve yeniden harekete geçmek sizler için iyi olacaktır diye düşünüyorum. Hafta genelinde ilişkiler adına şanslı, iletişiminiz güçlü fakat sağlık ve iş kariyer konularında dikkatli olmanızı gerektiren etkiler mevcut sizler için. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

 

 

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (1-7 Ağustos)
Önceki ve Sonraki
Haberler