EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Boğa burcuna hediye önerileri

20 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçiş yaptı ve Koç’taki hareket, hız, sabırsızlık yerini huzura, sakinliğe ve sabretmeye bıraktı. Tüm Boğa burçlarının doğum günleri kutlu olsun! Boğa burçlarına özel hediye rehberini Astrolog yazarımız Dolunay Karaca hazırladı.

profil
Dolunay Karaca
03.05.2017
Boğa burcuna hediye önerileri

Onlar için alınacak her şey öncelikle ince bir zevke hitap etmeli. Neden mi? Venüs yönetimindeki bu burç diğer burçlardan çok daha ince bir zevke sahiptirler ve her şeyin en iyisine layık olduklarını düşünürler. Estetik, zevk, yemek, beş duyuya hitap eden her şey onları yakından ilgilendirir. Müzik aletleri, tiyatro, sanatın her koluyla ilgilidirler. Doğaya aşıktırlar toprak kokusu onlar için diğer her burçtan daha çok önem taşır. Çiçeklere bayılırlar ve en önemlisi de damak tatları çok gelişmiştir. 

Giyim konusunda hem klasik olmayı hem de rahatlığı severler. Fırfırlı gömlekler, kalem etekler, spor ama şık giyim tarzı onlara göredir. 

1-8. adL 9. İpekyol 10. Koton 11. Machka 12. Mango 13-14. Norma Casta Diva

Boğa burcuna hediye önerileri

Boyun bölgesi Boğa burcu için en hassas bölgedir. Bu yüzden aksesuar olarak kolyelerden vazgeçemezler. İpek şallar ve fularlar da onları mutlu eder. Kullanışlı ve pratik oldukları için tercih ederler.

1-9. Mango 10-13. Zara 14. İpekyol 15.Twist 16.Mango Kids 17.Twist

Boğa burcuna hediye önerileri

Renk olarak canlı renkler Boğa burcunu cezbeder. Güvenilir, yaşama sevinci olan, üretken, maddeye düşkün, kararlı ve inatçı Boğa burçları için yeşil, mavi, leylak tonları Ve elbette Venüs’ün rengi açık pembe tonları idealdir. 

1-3. Zara 4. Forever New 5-7. İnci 8. Koton 9. Koton 10. Koton 11. Vepa 12. Koton 13. Mudo 14. Vepa 15. Vepa

Boğa burcuna hediye önerileri

Uğurlu taşları: Zümrüt, mavi safir, yeşil akik, kehribar

Sevdiği kokular: Karanfil, melisa, gül, yasemin, fulya

Boğa burcuna hediye önerileri
Önceki ve Sonraki
Haberler