EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Bu hafta gerçekten önemli bir hafta… Her şeyden önce kadersel. Kova burcunda Ay tutulması ile başlıyoruz haftaya! Hayatımızda, geçmişle ilgili bir konu tamamen tarih oluyor.

profil
Dolunay Karaca
07.08.2017
Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Koçlar, bu tutulma ile birlikte sosyal alanda daha önce başlamış olduğunuz ve artık bıktığınız bir işi sonlandırıyorsunuz. Arkadaşlık hanenizde gerçekleşecek bu tutulma biraz sınama dönemi olabilir. Bazı testlerden geçirdiniz insanları ve artık sonuçlarını açıklıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Mars da bu tutulmada önemli bir rol oynuyor. Dolayısıyla hayli etkilenecek ve sinirlerinizi kontrolden geçireceksiniz. Aşk hayatınızda eskileri bitiriyor ve yeni bir aşka kucak açıyorsunuz. 

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Boğalar, bu tutulma ile birlikte sizler iş ve kariyer hayatınızla ilgili önemli bir dönüm noktasına geldiğinizi fark ediyorsunuz. Bir yerlerde bir tıkanıklık yaşadığınızı ve çevrenizden artık yardım almanın vakti geldi hissine kapılabilirsiniz. Bir iş bitiyor sizler için, yenisi için yer açılıyor. Daha doğrusu artık kariyer için avaz avaz bağırmıyor daha çok ev ve ailenize değer vermeniz gerekliliğine ihtiyaç duyacaksınız. Bu durumda bu hafta genel anlamda bazı taşlar yerinden oynayacak sizler için çünkü Ay tutulması Boğa burçlarına kare açı yapıyor ve sizleri gerçekten etkileyecek.

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili İkizler, bu tutulma ile birlikte sizler hayata bakışınızı değiştiriyorsunuz. Belki daha felsefi bakmaya, belki daha olgun bakmaya, inanç sisteminizi değiştirmeye karar veriyorsunuz. Hukuksal konularda bir bitiş bir dönüşüm yaşayabilir, uluslararası konularda dikkat çekici gelişmelere yönelik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Medya gibi bir konuyla ilgiliyseniz, yönünüzü başka bir tarafa çevirmeye karar verebilirsiniz. Aşk ile ilgili konularda keyfiniz yerinde olacak. Mutluyum, mutlusun, mutlu….

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Yengeçler, bu tutulma ile birlikte kredi çekmek, yatırım yapmak, yeni bir şeylere başlamak ister gibisiniz. Ortaklaşa yapılan işler size iyi gelmiyor. Kendi başınıza karar almak ve işleri kendi isteğinize göre organize etmek hoşunuza gidiyor. Ameliyat durumu olan, her hangi bir hastalığı olan Yengeçler için biraz sıkıntılı bir süreç gibi görünse de neticesi iyi olacaktır. Miras konuları, okült çalışmalar, sizi sıkan düşüncelerden kurtulmanızı tavsiye ediyorum. Eşinizin veya partnerinizin maddi açıdan zorlayıcı etkiler altında olduğunu da vurgulamak isterim. Bu tutulma bir farkındalığa çıkaracak sizleri.

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Aslanlar, bu tutulma ile birlikte aşk ve evlilik konularında bir sonlanma yaşayabilir, yeniden evlilik kararı alabilir, var olan fakat size sıkıntı veren bir ilişkiden kurtulmak isteyebilirsiniz. Evlilik hanenize yani ikili ilişkiler hanenize denk gelen bu tutulma sizi kadersel bir yere götürecek. Belki de uzun zamandır aradığınız ve bir türlü bulamadığınız ruh eşinize kavuşacaksınız. Bu hane aynı zamanda açık düşmanlıklarla ilgili dolayısıyla bazı kıskançlıklar ve çekememezlikler yaşayacak ve onlara rest çekeceksiniz.

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Başaklar, bu tutulma sizlerin hizmet verdiğiniz noktalarda bir takım kopma ve kırılma yaşayacağınızı gösteriyor. Günlük işlerinizi isteseniz de istemeseniz de bir şekilde değiştirmek durumunda kalacaksınız. Monoton giden bir şeyler artık değişiyor. Kiracılar, evcil hayvanlar, çalışıyorsanız çalışma arkadaşlarınız, sürekli görüştüğünüz konuştuğunuz insanlarla artık farklı bir dilden konuşmanın zamanı geldi sizler için. Sağlık konusunda da yeni bir süreç başlamış bulunuyor. 

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Teraziler, bu tutulma ile birlikte yeni bir aşk arama tutkunuzdan vazgeçip, kendinizi arkadaşlarınıza, kendi sosyal çevrenize, organizasyonlarınıza adamalısınız. Yani merkeze kendinizi koymalısınız. Evli ve çocuk isteyen Teraziler için bir süre daha beklemeleri yerinde olabilir. Aşk ve flörtler biraz sıkıntılı olacaktır sizler için, yanlış kişilere takılma durumunuz yüksek gözüküyor. Çocukları olanlar onların sorumlulukları artabilir ve onlarla ilgili karar alma durumları olabilir. Bu süreçte sizlere borsa, kumar gibi risk içeren oyunları önermiyorum. Spor yapmak en iyisi olacaktır. Bol hareket ve rahatlama sizlere iyi gelecektir. Sakatlanmamaya dikkat etmelisiniz.

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Akrepler, bu tutulma Boğa burçları gibi sizlerin burcuna da kare açı yapıyor. Yani etkisi gözle görülür şekilde büyük olacaktır. Ay tutulmaları ve Güneş tutulmaları kadersel değişim ve dönüşüm süreçleridir. Bu zamanlarda kaderin çizdiği yoldan yürümek en doğrusudur. Sizler için taşınma, yer değiştirme, iş, kariyer konuları öne çıkıyor olacak. Bunları ele almalı ve ne gerekiyorsa yapmalısınız. Aşk konusunda ise gerekli desteği partnerinizden göreceksiniz. Bekar olanlar bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamamalı, bir süre daha zaman tanımalılar kendilerine.

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Yaylar, bu tutulma sizlerin yakın çevre, kardeşler ve iletişim hanenizde yer alıyor. Bu konularda inisiyatifi ele almalı ve sinirlerinize engel olmaya çalışmalısınız. Sık sık konuştuğunuz, birlikte kısa seyahatlere çıktığınız birileri canınızı sıkabilir. Belki de artık kadersel olarak onlardan uzaklaşma vakti gelmiş olabilir. Elinizde yazma, çizme, konuşma, metin hazırlama gibi işleriniz var ise onlarla ilgili bitiş ve sonuçlanma yaşamanız da büyük olasılık olacaktır. Aşk konusunda sakin olun ve konuşmalarınızda tutamayacağınız sözler vermeyin.

 

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Oğlaklar, bu tutulma sizlerin maddi durumunuzu etkiliyor. Para konuları gündeminizden düşmezken, yeni iş kapıları arıyor olabilirsiniz. Harcamalarınız artmış ve bunları ödemek için taksitlerle boğuşuyor olabilirsiniz. Bu durum sizleri gerebilir ve bir kopuş noktasına gelebilirsiniz. Yeni iş kurmak isteyen Oğlaklar kesinlikle bir süre daha beklemeliler aksi takdirde kayıp yaşama olasılıkları fazla olacaktır. Bir süre beklemeli ve sabırlı olmalısınız. Eşinizin sevgisi ve desteği yanınızda. Bekar olanlar için yeni bir flört ve tanışma söz konusu.

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Kovalar, bu tutulma sizin kendi burcunuzda; bu yıl ay düğümlerinin de Kova- Aslan hattına geçmesiyle birlikte çok fazla kadersel dönüşüm geçireceksiniz demektir. Bazı kararlar geri dönülmez bir yol izlerken, sizler vazgeçmekten haz almayan yapınızla biraz zorlanacaksınız. Ama her kayıp yeni bir kapı, yeni bir başlangıç olarak karşınıza çıkacak. Bazı konularda kişisel olarak alacağınız bu kararlarda evlilik, imza gerektiren konular, iş, kariyer, çocuk, sağlık vs. hepsinde zincirleme olarak bir değişim söz konusu sizler için. Bunun aslında tadını çıkarmalı ve Uranüs’ün yönetimindeki sizler verdiğiniz kayıplar için üzülmektense, sevinmeyi kendinize hediye etmelisiniz. “Değişmeyen tek şey değişimdir” sözü sizler için gelsin.

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Sevgili Balıklar, bu tutulma ile birlikte eskisi gibi olmayan şeyler için üzülmekten vazgeçip, eskiyi eskide bırakma kararı alacaksınız. Biraz içe çekilmek, yalnız kalmak, inzivaya çekilmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Her şeyden sıkıldığınızı, hayattan keyif almadığınızı düşünebilirsiniz. Bırakmak istediğiniz şeyler için çok uygun bir süreç bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmak, kendinizi suçlamaktan vazgeçmek ve hayatın olması gibi olduğunun farkına varmak sizlere iyi gelecektir. Aşk konularında şansınız gayet iyi gidiyor, çevreniz sizi kıskanıyor. 

Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?
Önceki ve Sonraki
Haberler