EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Astrolog Zeynep Turan müjde verdi: Maskeler fotoğraflarda kalacak

Twitburç olarak da bilinen ünlü astrolog Zeynep Turan, Ankaralılarla bir araya geldiği Next Level AVM buluşmasında pandeminin bu yıl sona ereceğini söyleyip “Nisan gibi maskelerden kurtulacağız, maskeler artık fotoğraflarda kalacak” dedi.

Astrolog Zeynep Turan müjde verdi: Maskeler fotoğraflarda kalacak

Geçtiğimiz günlerde Next Level AVM’de Ankaralılarla bir araya gelen Astrolog Zeynep Turan; burçları, Türkiye’yi ve dünyayı 2022’de nelerin beklediğini anlatırken maskelerin çıkacağı tarihi ve öngörülerini de paylaştı.

Söyleşide en çok merak edilen konu olan pandemi hakkında öngörülerini paylaşan Turan; 2022’nin sıfırdan başlama yılı olacağını, Nisan ayındaki özel kavuşmanın büyük başlangıçlar getireceğini anlattı. 2022’de virüsün gideceğini müjdeleyen Turan, şöyle konuştu: “Hızlı bir değişim ve dönüşüm yaşanacak ve pandemi geride kalacak. İnsanlık tamamen teknolojiye kavuşmak için pandemi kelimesini yavaş yavaş bırakacak. Bu yıl, sıfırdan başlangıçlar yılı olacak. 2019’da yazdığım kitabımda siyahları, zorlukları, karanlıkları ve dünyanın kapanacağını anlatmıştım ama şimdi beyazdan, sıfırdan başlangıçlardan bahsediyoruz. Maskeden kurtulacağız, özgürlüğe gidiyoruz.”

Eylül 2019’dan bu yana anlaşılmayan, duran bir dünya ile, içe kapanan ülkelerle, tarih boyunca yaşanmamış bir şeyle karşılaşıldığını söyleyen Turan; Türkiye’nin 2023’ten itibaren çok güçleneceğini belirtti: “Türkiye’nin haritasında iki Balık var; Balık son 12 yılın en şanslısı. Türkiye’nin haritası çok güçlenecek, ekonomi, istihdam, üretim, komşularla ilişkiler çok iyiye gidecek.”

Yıldızların yeni meslekleri işaret ettiğini anlatan Zeynep Turan, anne-babalara seslenerek dünyada sayısal ağırlıklı mesleklerin ön plana çıkacağını, özellikle Z kuşağı ile birlikte mühendislik ve teknik alanlardaki mesleklerin öneminin artacağını söyledi. Sayısal, veri, sanal gerçeklik, metaverse gibi kavramların konuşulduğunu ve dünyanın dijitale gittiğini anlatan Turan, şöyle konuştu: “Kapanma yaşadık ama eğitim internet üzerinden devam etti, iş hayatı dijitale döndü. Bundan sonra da bu alanda gelişme yaşanacak. İş hayatında büyük değişimler yaşanacak. Meslekler, iş yapış şekilleri, kodlar kökten değişecek… Pazarlama, satın alma, üretim; her alanda değişim yaşanacak. Markaların iç yapısı değişiyor, dünyada marka evlilikleri yaşanacak. Türkiye’ye yeni markalar gelecek.”

Önceki ve Sonraki
Haberler