İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Astrolog Dolunay Karaca’dan hafta sonu yorumu

Bu hafta sonu İkizler burcuna geçiş yapan Ay ile birlikte yaratıcılığımızın öne plana çıktığı, sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz günler bizi bekliyor. Alışveriş için en uygun gün ise Cumartesi!

profil
Dolunay Karaca
01.07.2016
Astrolog Dolunay Karaca’dan hafta sonu yorumu

Merhaba sevgili okurlar,

Cuma günü İkizler burcuna geçiş yapan Ay, Cumartesi de tüm gün boyunca İkizler burcunda olacak . Bizleri iletişim, bilgi, okumak, yazmak, yeni şeyler öğrenmek konularında tetikleyecek. Ay İkizler’de olduğunda; genel olarak hepimiz daha meraklı, daha araştırmacı, konuşkan ve etrafımızla daha çok ilgilenen bir tutumda oluruz.

Yalnız bu günlerde, özellikle ufak çaplı dedikodular, kim ne yapmış, nereye gitmiş, nasıl olmuş gibi sorular ekstra önem taşır herkes için; magazinsel bilgi, daha yüzeysel ve hızlı yayılan haberler öne çıkar. Etrafınızda konu komşu, arkadaşlarla bir araya gelinir ve herkes birbirine bir şeyler anlatmak ister.

Cana yakın, sıcakkanlı, kıpır kıpır bir enerji hakimdir İkizler günlerinde. Kısmetlerimiz ise çift olabilir. Dolayısıyla kararsızlık ön plandadır. Bir şey alacakken, diğerini de beğeniriz, karar veremeyiz bir türlü. Genel tutumumuz değişken İkizler burcuna uyum sağlar ve her duruma adapte olabilmek, değişkenliğimiz sayesinde esneklik gösterebilmek, fikirlerimizde sabit olmayıp, karar değiştirebilmek ve kendimiz için en iyisi hangisi ise ona doğru kolay yönlenebilmek; avantajlar arasındadır.

Açılara baktığımda Cumartesi sabah güneş ve Satürn arasında bir karşıt açı mevcut. Bu durumda biraz serinkanlı ve ağır hareket etmek, daha tutarlı olmaya gayret gösterilmeli. Cumartesi günü abartıya kaçmamak koşuluyla alışveriş için çok uygun. Farklı ve neşeli, bizi mutlu eden şeylere ilgimiz artabilir. Pazar günü ise ay yengeç burcuna geçiş yapacak . Daha çok ailevi meseleler, aile büyükleriyle bir arada olmak, evimizde, kendimizi iyi hissettiğimiz yerde olmak isteyeceğiz.

Sevgiyle kalın, güzel bir hafta sonu diliyorum hepinize…

Önceki ve Sonraki
Haberler