EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Aralık ayında burçları neler bekliyor?

Aralık ayında Jüpiter Oğlak burcu geçişi ile şans artık Oğlaklar’a geçiyor… 12 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay; 26 Aralık’ta ise Oğlak burcunda Yeniay meydana geliyor. Güneş bu ay Yay burçları için parlıyor!

profil
Dolunay Karaca
02.12.2019
Aralık ayında burçları neler bekliyor?

2019’u bitirirken Aralık ayı size çok değişik fırsatlar sunuyor.Yılın bu son ayı kendinizle ilgili değişiklikler yapabilir,uzak yerlere seyahatler organize edebilirsiniz. Hukuk ve dış ticaret konularında yeni başlangıçlar var sizlere. Bu ay ayrıca manevi ziyaretler ile birlikte kendi içinize zaman zaman dönme isteğiniz  artacaktır. İç sesinize güvenebilir; çok farklı ve sıradışı insanlarla tanışabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkiler, aşk ve flörtlerden yana şansınız çok açık; birden fazla talebiniz olabilir. İkizler dolunayı ile iletişimde birtakım sıkıntılar gerginlikler yaşanabilir. Oğlak Yeniayı’nda ise iş konularında yeni başlangıçlar mevcut.


Bu ay sizin için aile ön planda; ev konuları, çocuklarınız, eşiniz ,eşinizin kaynakları belki beklemediğiniz yerden gelecek olan bir para sizi mutlu edebilir. Maddi açıdan her ne kadar harcamalarınızda artış olsa da bir yerden geliyor, bir yerden gidiyor ve sizi dengede tutuyor. 2019 yılını bitirirken yeni yıl için ev planlarınız devam etmekte ,yeni bir ev, yeni bir muhit sizler için keyifli olabilir. Bunun için yeni birtakım kazançlar kapınızda. İkizler dolunayında maddi konularda adımlar atacaksınız; Oğlak Yeniayı ile ay sonunda seyahat planları devrede.


Sevgili İkizler, 2019 yılını bitirirken yılın son ayı sizleri üzen, kıran insanlardan uzaklaşma vaktinin geldiğini söyleyebilirim. Yılı yeni insanlar, yeni ortaklıklar, yeni başlangıçlar yaparak bitirmenizi tavsiye ederim. Bu ay 12 Aralık’ta sizin burcunuzda bir dolunay var bu dolunay size çeşitli başlangıçlar vaad ediyor. Çalışma koşullarınız iyileşecek, mantığınız ve duygularınız bu ay birbirleriyle her zamankinden daha uyumlu olacak. Ay sonunda Oğlak burcundaki yeniayla birlikte ortaklık teklifleri artarken sevdiğiniz kişinin maddi durumundaki olumlu gelişmeler yüzünüzü güldürecek


2019 yılının son ayı size aradığınız işi getirebilir. İş arıyorsanız bir iş teklifiyle karşılaşabilir veya terfi edebilirsiniz. 12 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizi bazı bitişlere teşvik ediyor. Çalışma ortamınız değişebilir. Günlük yaşamda kendinizi daha hareketli ve aktif hissedebilirsiniz. Koşuşturmalarınız artıyor, pek çok olumsuz gibi gördüğünüz şey sizi şaşırtarak olumlu bir sonuç getirecek.  Oğlak Yeniayı ile ay sonunda aşk konularında en şanslı burç siz olacaksınız.


2019 yılını bitirirken yılın son ayına çok gösterişli ve iddalı bir giriş yapacaksınız, Aslanlar’a yakışacak şekilde saçlarınıza farklı bir tarz verebilir, yeni bir imaj denemek isteyebilirsiniz. Eşiniz veya sevdiğiniz kişiyle bol bol davetlere katılabilir, aşkınızı daha da eğlenceli ve aktiviteli geçirebilirsiniz. Çocuk bekleyenler için bir müjdeli haber gelebilir. Bu ay ayrıca sosyal faaliyetler, dernekler, sosyal gruplar açısından da son derece keyifli günler sizleri beklemekte. İkizler burcundaki dolunay sizleri arkadaşlar konusunda bir kez daha uyarıyor olacak; Oğlak Yeniayı ile ay sonunda katılacağınız bir davette yeni iş ortamlarında projeler için imza atacaksınız.


2019 yılının son ayında genel olarak ikili ilişkileriniz hayli düzgün ve uyumlu görünüyor. Seneyi bitirdiğimiz bu son ay aile ve ev yaşantınız iyi gidiyor, maddi kaynaklarınız alım-satım gibi konularınız yoğun. İletişiminizin artış gösterdiği , birtakım konuları çözmek ve bunları herkesin yararına olumlu bir şekilde aktarmak için uygun bir ay. Emlak konuları ,ev, arsa konuları gündemde. Sıradışı bir kişi ile tanışmanız var. İkizler Dolunayı size kariyer konusunda gerginlik taşıyor; Oğlak Yeniayı ise ay sonunda sizleri yeni bir çevreye taşıyabilir.


Ne kadar yoğunsunuz sevgili Teraziler; 2019 yılını bitirirken artık yorgunluktan bitkin düşmüş olacaksınız. Günlük koşuşturmalar, hayatın getirdikleri sizi bir hayli aktif kılmış. Yeniaylar, yeni başlangıçlar, yeni hedefler, yeni umutlar demektir. Kardeşlerinizden destek var, kardeşiniz yoksa yakın çevrenizden birinin yardımını alacaksınız. Tanıtım, reklam, görsel iletişim konularından yana şanslısınız. İkizler dolunayı ile bu ay hayata bakış açınızı değiştirmek isteyebilir, bir eğitim programının sonuna gelebilirsiniz. Oğlak Yeniayı ile ise ev almak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Bazı Teraziler için evlilik teklifleri gündemde.


2019 yılının son ayında sizin için iş konularına odaklanma zamanı, elinizdeki işleri bir an önce bitirmek ve yenilerine yer açmak için konsantrasyonunuz hayli yüksek; bu da sizi iş konularında mükemmeliğe taşıyor. İş yerinizde parlayacağınız bu ay terfi, prim gibi sıradışı birtakım paralar odak noktanız. Sezgileriniz kuvvetlenecek, sizi yoran, yıpratan insanlardan kurtulmanın zamanı geldi artık. İç kuruntularınızdan arının ve yeni yıla yeni umutlarla başlayın. İkizler dolunayı bu ay sizlere ödemelerinizi hatırlatacak ve yıl bitmeden bunları kapatmanız için çareler aramanıza neden olacak. Oğlak yeniayında ise kardeşlerinizle ilgili güzel gelişmelere tanıklık edeceksiniz.


2019 yılının son ayı aşk kapınızda… İlgi göreceğiniz, şımartılacağınız bir ay olacak sizler için.Kendinizle ilgili daha önce farketmediğiniz değişimler, tutumlar ön plana çıkacak. Bu ay Güneş sizin burcunuzda; yılın bu son ayını iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Sürprizlerle dolu yeni başlangıçlara hazırlıklı olun. Bekarlar için evlilik teklifleri gündemde, evli olanlar ise eşleriyle iyi gidiyorlar. Bu sene ayaklarınız yere daha sağlam basacak. Bu ay İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşiyor; sizler sevdiğiniz kişi ile karşıt fikirlerle boğuşacaksınız, haklılığınızı kanıtlamaya çalışacaksınız. Oğlak Yeniayı ise ay sonunda meydana gelecek ve sizlere maddi açıdan destek verecek.


Sevgili Oğlaklar, 2019 yılının son ayında kendinizi biraz yorgun hissetmeniz doğaldır, ne de olsa bütün yıl iş, ev ,sosyal yaşam derken hayli yoruldunuz. Manevi çalışmalar yapmak, zihninizi dinlendirecek aktivitelerle uğraşmak, iyi hissettirecek kişilerle bir araya gelmek sizin için ideal olacaktır. Duygularınız sizi yönetemez, siz akılcı ve mantıklı kararlar almaktan hoşlanırsınız. Bu ayın sonunda yeni bir aşka hazırlıklı olun. Bu ay Jüpiter’in sizin burcunuza girmesiyle enerjiniz tazeleniyor; şans ve bereket geliyor. Ay sonunda yeniay sizin burcunuzda meydana geliyor; yeni kararlar alma vakti.


Bu son ay sizler için oldukça sıradışı. Yakın çevrenizden hiç ummadığınız bir destek alacaksınız. Eşiniz veya flört ettiğiniz biri varsa bu ay sevildiğinizi bir kez daha görecek ve mutlu olacaksınız. Eğer kalbiniz boşsa sizi yakın markaja almış oldukça kendinden emin birisi var çevrenizde. Arkadaş grupları, çeşitli organizasyonlar, dernekler, faaliyetler için güzel etkiler var. Maddi anlamda yaşadığınız bir sıkıntınız varsa bunu çözmek için fırsat yaratmalısınız. Oğlak Yeniayı ile bazı elemeler yapmak, bazı sıkıntıları geride bırakmak ve şifalanmak için ideal bir süreç.


2019 yılını bitirirken son ayın sizlere müjdeli bir haberi var. İş hayatınızda dikkat çekebilir, çalışma performansınızla övgü toplayabilirsiniz. Bunca koşuşturma, iş, aile derken siz de yılı yorgun bitiren burçlardansınız. Fakat iyi gelişmeler ve sürpriz haberler her an sizi hayallerinizin ötesine götürebilir. Beklediğiniz hamilelik haberi bu ay gelebilir, çocuğu olanlar onların sorumluluklarını daha fazla hissedebilirler. İkizler burcundaki dolunay aile içi konularda gerginlikler verebilir. Oğlak Yeniayı ise sizlere yeni sosyal ortamlar sunacak. Bu ortamlarda yepyeni insanlarla tanışacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler