EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

2019'da burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)

2019'a gün sayarken Astrolog yazarımız Dolunay Karaca, yeni yılda burçları nelerin beklediğini yazdı. Yazı dizimizin üçüncü bölümünde Terazi, Akrep ve Yay burçlarını mercek altına alıyoruz.

profil
Dolunay Karaca
14.12.2018
2019'da burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 2019 kendinizi göstereceğiniz bir yıl. Sosyal statünüzü, toplum önünde kariyerinizi, işinizi, kendi gücünüzü göstermeli, ayaklarınızın üzerinde sapasağlam durduğunuzu ispatlamalısınız. Haydi Teraziler bu yıl bunu başarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey bağımlılıklarınızdan, fazla fedakârlıktan, insanlara sürekli vermekten kurtulmak ve kabuğunuzdan çıkmak. Ay düğümlerinin Yengeç-Oğlak aksına geçmesiyle birlikte aile, yuva kavramları yerini statü, kariyer ve imaja bırakıyor. Hedefler koymalı ve o hedeflere yürümelisiniz. Maddi anlamda da refaha ermenize vesile olacak bu tavrınız. Jüpiter’in Yay burcunda olması ise sizlere tanıtım, reklam, halkla ilişkiler gibi konularda şans ve fırsatlar sunacak. Tatlı dilinizle yılanı deliğinden çıkaracaksınız. Yakın çevreniz, komşularınız, arkadaşlarınız, kardeşleriniz konusunda güzel gelişmelere tanıklık edeceksiniz. Bu yıl aşkta farklılık var. Sanki sevdiğiniz kişi size yetişmek için çabalayacak ve kendini geliştiren, entelektüel bir çizgiye ulaşacak.

2019'da burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 2019 yılında evet belki Jüpiter sizin burcunuzda değil ama sizin para hanenizde ve sizleri bu sene var gücüyle maddi değerleriniz, birikimleriniz, kendi kazancınız ve iş kurmanız ile ilgili konularda desteklemeye devam ediyor olacak. Bu sene Ay düğümlerinin Yengeç-Oğlak aksında olmasıyla birlikte biraz uzaklara ilginiz artacak, daha doğrusu artmalı; yakın çevrenizin dertlerinden, komşu, kardeş konularından sıyrılıp, biraz yabancı insanlar yani yeni insanlar tanımanız, yeni arkadaşlıklar kurmanız, yeni bir eğitime odaklanmanız, seyahat etmek için kendinize fırsatlar yaratmanız ve bu sayede farklı kültürlerden farklı şeyler öğrenmeye kendinizi açmanız gerekecek. Aşk ve sevgi konularında her şey gayet yolunda; bekarsanız sevdiğiniz kişiye açılın, güzel bir birliktelik sizleri bekliyor, aşk sizi bırakmıyor bu sene de. Satürn Oğlak burcunda yani kısıtlanmalar, birtakım zorlanmalar elbette var özellikle iletişim konularınızda dikkat etmelisiniz. Doğru sözcükleri kullanmaya gayret edin.

2019'da burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, evet 2019 yılının en şanslı, en bereketli burcu sizsiniz! Güzel bir yıla merhaba diyorsunuz. Bu yıl yaşanmışlıklardan ders çıkarış, ruhsal olgunluğa erişmiş, kalbi affetmek ve bağışlamak için çarpan bir YAY var. Bu sayede, tüm güzellikleri kendinize çekebilecek, iyilerin kazandığı bir dünya yaratacaksınız. Ne mutlu sizlere… Gelelim Ay düğümlerine; Yengeç-Oğlak aksındaki düğümler sizleri ortaklıklar konusunda destekliyor olacak, diğer yandan ise kendi başınıza karar verip iş yapmak kaybettirebilir. Tek başınıza yaptığınız yatırım, alışveriş, parayla ilgili her konu hayal kırıklığı yaratabilir. Bunun yerine danışarak, başkalarından fikir alarak, yardım isteyerek, ortaklık yaparak kazanmanın keyfine varmalısınız. Aşk konusunda sevdiğiniz kişiyle diyaloglarınız iyi olacak, küs olanlar için barışmalar var, yeni bir ilişki düşünenler için etraflarından talepler var. Mutlaka değerlendirilmeli ve şans verilmeli. Bu sene arkadaşlıklarda birtakım yanlış anlaşılmalardan doğan problemler olabilir, daha doğrusu kıskananlar var sizleri, benden söylemesi…

 

2019'da burçları neler bekliyor? (Terazi-Akrep-Yay)
Önceki ve Sonraki
Haberler