İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

2019'da burçları neler bekliyor? (Oğlak-Kova-Balık)

2019'a gün sayarken Astrolog yazarımız Dolunay Karaca, yeni yılda burçları nelerin beklediğini yazdı. Yazı dizimizin son bölümünde Oğlak, Kova ve Balık burçları var. Daha önceki yazıları 'Astroloji' bölümümüzden takip edebilirsiniz.

profil
Dolunay Karaca
17.12.2018
2019'da burçları neler bekliyor? (Oğlak-Kova-Balık)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 2019 yılında öğrenmeniz gereken birtakım şeyler var; mesela empati yapabilmek, bazı şeyleri akışına bırakabilmek, ipleri karşı tarafa devredebilmek gibi. Çünkü bu sene Güney Ay düğümü sizin burcunuzda, kuzey ay düğüm ise yani gidilmesi gereken yön Yengeç burcunda. Dolayısıyla bazı kadersel etkilere sahip önemli bir sene sizler için. Bekarlar evlilik planları yapmaya başlayacak, evli olanlar ilişkilerinde son sözü karşı tarafa verecek, sevdiğiniz kişi ne isterse o olacak. Aksi takdirde kaybeden taraf siz olacaksınız. Bu yıl böyle bir yıl sevgili Oğlaklar. Biraz duygularınızı göstermeye çalışmalısınız. Evet sizler normalde duygusalsınız aslında ama bunu maalesef göstermekte zorlanıyorsunuz. Bu sene şeytanın bacağını kırın, küslüklerde ilk adımı siz atın, maneviyata önem verin, maddiyatçılık ve somutluktan vazgeçip biraz duygulara ve maneviyata değer verilmesi gereken bir yıldayız hepimiz. Bunları yaptığınız takdirde hayat sizi ödüllendirecek ve emin olun kazanan siz olacaksınız. Sosyallik ve arkadaşlıklarınız iyi olacak bu sene, sevdiğiniz kişinin başarısını birlikte kutlayacaksınız.

2019'da burçları neler bekliyor? (Oğlak-Kova-Balık)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 2019 yılında geçtiğimiz 1,5 senenin baskısını üzerinizden atıyorsunuz; daha doğrusu artık büyük olaylar, dönüşümler, krizler yaşamayıp daha rahat yol alabileceksiniz. Ay düğümleri sizin burcunuzdaydı ve artık Yengeç-Oğlak aksına geçiş yaptılar bu durumda kendi içinize attığınız ne varsa dışarı çıkartın; insanlarla konuşun, dertleşin, anlatın…Günlük işlerinize, rutinlerinize geri dönün, büyük planlar büyük projeler değil de; daha sade, daha huzurlu, daha günlük olanı tercih edin. Sağlıklı yaşam, beslenme, spor gibi faaliyetlere bu yıl ağırlık verin. Sinir sisteminizi koruyacak meditasyon, açık hava sporları, yoga benzeri aktiviteleri hayatınıza sokun. Aşk ve sevgi konularınızda gözünüzü yukarılara diktiniz, alkış alan takdir edilen, beğenilen birisiyle bu sene yola devam edeceksiniz. Hayatınızı yoluna koyacak ve arkanızdan iş çevirenlerin kendi kazdıkları kuyuya düştüklerine tanıklık edeceksiniz.

2019'da burçları neler bekliyor? (Oğlak-Kova-Balık)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 2019 güzel bir yıl olacak sizler için Jüpiter Yay burcunda ve sizleri 10. evinizden yani güzel ve önemli bir yerden etkiliyor, destekliyor. Bu sayede işinizde, ailenizde, toplumsal konularda, eğitiminizde önemli başarılara imza atacaksınız. Evlilik kararı alabilir bazı Balıklar veya önemli kadersel bir değişikliğe imza atabilirler. Bu yıl Ay düğümlerinin Yengeç-Oğlak aksında olmasıyla birlikte bazı arkadaşlıklarınız son bulabilir. Yeni çevreler pek size göre değil bu sene, ondan ziyade kendi küçük gruplarınıza, yakın arkadaşlarınıza, kendinizi geliştirebileceğiniz hobilerinize eğilmelisiniz. Belki bazı balıklar ailelerini genişletmek isteyip yeniden çocuk sahibi olmanın hayalini kuracak, bazıları ise yeni aşklara davetiye çıkaracak. Her ne olacaksa bu yıl keyifli geçecek sizler için. Sadece yeni projeler ve yeni sosyal gruplar için biraz daha beklenmeli. İş konularında da terfi veya maaş artışı için hayal kırıklıkları olabilir. Yaptığınız işten beklediğiniz maddi karşılığı bulamayabilirsiniz.

2019'da burçları neler bekliyor? (Oğlak-Kova-Balık)
Önceki ve Sonraki
Haberler