EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Astrolog Dolunay Karaca’dan hafta sonu yorumu

Biraz tembellik yapıp, kendinize zaman ayırdığınız bir Cumartesi sizi beklerken, Merkür ve Venüs'ün kavuşum açısıyla bol enerjik bir Pazar günü sizi yeni haftaya hazırlayacak.

profil
Dolunay Karaca
19.08.2016
Astrolog Dolunay Karaca’dan hafta sonu yorumu

Merhaba sevgili okurlar, Ay Balık burcunda Cumartesi günü, maneviyatımız tavan yapıyor, fedakârlık, çevremizdeki insanlara yardım etme isteği, dayanışma, yardımlaşma temalarıyla doluyuz. Cumartesi öğleden sonra boşluğa giren Ay; yani Balık burcundan çıkıp, Koç burcuna gireceği zaman zarfında önünde hiçbir açısı olmayacak ve boşlukta olacak. Dolayısıyla bu gibi durumlarda her hangi bir işe başlamamak en iyisidir her zaman. Elimizdeki işleri bitirmek, yapmak istediğimiz şeyler üzerinde düşünmek ama adım atmamak gerekir. Tembellik yapabilir, Cumartesi gününün tadını çıkarabilirsiniz elbette. Bugün biraz fikir ve düşüncelerimiz uçlarda olabilir; gökyüzünde açılar abartılara açık olduğumuz ve mantığımızla duygularımız arasında ikilem yaşayabileceğimizi söylüyor. Akşam saatlerinde ise Ay Koç burcuna geçiş yapacak. Akşam saatleri için organizasyonlar yapmak, spontane gelişen durumlar, ani ve hızlı çıkışlar, tempolu bir atmosfer bizi bekliyor. Koç burcunun atak ve cesur yanları devreye girecek, yalnız Koç burcu vücutta baş bölgesini temsil eder. Bu yüzden baş ağrısı veya migren sorunu olanlar şimdiden önlem alabilirler bu durum için.

Pazar günü motivasyonumuz çok yüksek, yapmak istediklerimiz için enerjimiz bol olacak. Merkür ve Venüs kavuşum açısıyla bol bol müzik dinlemek, kitap okumak, kendimizi doğru ifade eden cümleler kurmak, ilişkilerimizi güçlendirmek adına bu enerjiyi kullanmalıyız.

Pazartesi akşam itibariyle Güneş Başak burcuna geçiş yapıyor. İyi ki doğdunuz sevgili Başaklar demek istiyorum hemen buradan. İyi haftalar, sevgiyle kalın.

Önceki ve Sonraki
Haberler