GÜZELLİK - SAÇ

Zara’nın ilk saç koleksiyonunun teması altın

Trend belirleyen koleksiyonlarıyla ünlü olan Zara, son olarak da saç bakımı dünyasına adım attı. Markanın ünlü kuaför Guido Palau ile birlikte hazırladığı ilk saç koleksiyonu Glitter in Gold Kit, altın tonlarına sahip ürünlerden oluşuyor

profil
BT Ekip
07.12.2023
Zara’nın ilk saç koleksiyonunun teması altın

Zara, Glitter in Gold Kit'i piyasaya sürmesiyle saç bakımı dünyasına heyecan verici bir adım attı. Noel sezonuna denk gelen bu mikro koleksiyon, altın temalı saç şekillendirme ürünlerinden oluşuyor. Koleksiyon; saç makyaj jeli, saç makyaj spreyi, şık bir tarak ve tel tokalardan oluşuyor. Koleksiyonun öne çıkan özelliği, ünlü kuaför Guido Palau tarafından tasarlanmış olması. 30 yıllık kariyeriyle Palau, en prestijli moda markaları ve süper modellerden bazılarının saç stillerinin ardındaki yaratıcı güç olarak biliniyor.

Palau’nun uzmanlığı ve vizyonu şimdi 49.90 dolar fiyatındaki bu Zara setiyle özetleniyor. Fotoğrafçı Ned Rogers'ın görüntülediği kampanyada, Glitter in Gold Kit'in çok yönlülüğü ve çekiciliği bir dizi çarpıcı fotoğrafla sergileniyor.

Görsellerde, Jamal Scott'ın makyaj sanatıyla mükemmel bir şekilde tamamlanan şık, arkaya doğru taranmış görünümlerden karmaşık örgülere kadar uzanan şekillendirilmiş saç stilleriyle süslenmiş modeller yer alıyor.

Modadan güzelliğe doğru olan bu genişleme, Zara'nın moda öncüsü kadınlara kapsamlı stil çözümleri sunma konusundaki kararlılığını gösteriyor. Marka, ileriye dönük olarak saç bakımı alanındaki bu girişimini Guido Palau ile sürdürmeyi planlıyor ve 2024 baharında günlük temel saç bakımı serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler