EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - SAÇ

Trend takibi: Yüksek at kuyrukları

Son günlerde kırmızı halıya basit ama şık bir trend hakim: Yüksek at kuyrukları! Rihanna ve Beyonce gibi ünlülerde sık sık görmeye başladığımız bu modeli siz de ister gündüz ister gece stilinize uygulayabilirsiniz.

profil
BT Ekip
22.10.2017
Trend takibi: Yüksek at kuyrukları

Özel bir etkinliğe katılırken şaşalı ve çok zaman harcadığınızı gösteren abartılı saçlar artık tercih edilmiyor. Çabasız ve doğal modellerden ilham almak bu sezonun trendleri arasında.

Son zamanlarda ünlü isimlerde de sıkça gördüğümüz yüksek at kuyrukları bizim ilham panomuzda çoktan yerini aldı. Dilerseniz tüm saçınızı yukarıdan, dilerseniz yarım kuyruk şeklinde kullanabilirsiniz.

Bu görümü elde etmek için öncelikle saçınızdan bir kulaktan diğer kulağı kapsayacak şekilde bir tutam ayırın ve arkaya doğru tarayın. Bir saç tokasıyla bu tutamı en tepe noktada tutturun. Üst tarafta saçlarınızdan elektriklenen ve çıkan oluyorsa bir saç sabitleyici kullanabilirsiniz. Saç tokanızı saklamak için at kuyruğunuzun en altından bir tutam saç çıkarın ve tokanın etrafında dolandırın. Tel tokayla tutturun. Eğer bu adım size zor geliyorsa Hailey Baldwin’in 90’lar stilinden ilham alarak büyük bir lastik toka da kullanabilirsiniz.

Size ilham verecek modelleri yandaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler