EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - SAÇ

Saçınızı ipek gibi yapacak bakım yağları

Yazın güneş ve deniz, kışın ise soğuk ve rüzgar nedeniyle yıpranan saçlarımız düzenli olarak bakım istiyor. Saç bakım yağları da içerdikleri özel formül ve malzemelerle saçlarımızın dört mevsim sağlıklı, bakımlı, parlak ve yumuşacık olmasına yardımcı oluyor. İşte saçlarınız için kullanabileceğiniz saç bakım yağları…

Saçınızı ipek gibi yapacak bakım yağları

Altı değerli çiçek özünün eşsiz birleşiminden oluşan ve muhteşem yapısıyla saç telini yoğun bir şekilde besleyen ürün; saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor. Saçı ağırlaştırmadan besler ve kırık uçları onarıyor.


Koparak dökülmeye karşı dayanıklı saçlar elde etmenizi sağlayan ürün; saçınızı E vitamini ile besleyerek parlaklık katıyor.


Hindistan cevizi yağı içeren ve ağırlaştırmayan formülüyle saçları derinlemesine besleyen ürün, saçlarınızı nemlendirip gün boyu koruma sağlıyor.


Boyalı saçlar için güçlü yağlardan oluşan bu karışım, beyaz çay özlerinin kombinasyonuyla zenginleştirilmiş formülü sayesinde saç renginin gerçek yoğunluğunu korumasını sağlıyor. İçeriğinde bulunan kamelya yağı sayesinde saçlar ipeksi bir dokunuş ve parlaklık kazanıyor.


Ürün, saçlarınızın kaybettiği neme ve doğal yağ dengesine kavuşmasına olanak sağlıyor. Saçlarınızı besleyen ürün; saç kırılma ve dökülme problemlerinde soruna yönelik destek sağlarken, kepek sorununun kontrol altına alınmasına da yardımcı oluyor.


Çay ağacı yağı ile kepeği önlelyen, biberiye yağı ile hacim kazandıran ürün, lavanta yağı ile de saçınızın canlı görünmesini sağlıyor. İçeriğindeki 10 bitkisel yağ ile saç telinizi onarıp nemlendirerek daha yumuşak, canlı ve parlak görünmesini sağlıyor. Ürün, yüzde 100 doğal hammaddelerle ve yüzde 100 saf uçucu yağlar ile formüle edilmiş. 


Badem, Hindistan cevizi ve Afrika makadamya yağları içeren ürün,  saçları yumuşatmayı ve parlatmayı vadediyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler