EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - SAÇ

En iyi 15 kuru şampuan

Saç dipleri gün içerisinde strese bağlı olarak yağlanabildiği gibi kirli hava şartları da saçları ağırlaştırır ve canlılığını kaybetmesine neden olur. Bunun için günü kurtaran pratik ürünler her an yanımızda olsun isteriz. Saçtaki yağı emerek yeni yıkanmış gibi temiz ve taze bir görünüm veren, her ihtiyaca yönelik en iyi kuru şampuanları araştırdık.

profil
BT Ekip
13.03.2019
En iyi 15 kuru şampuan

Yulaf sütü içeren susuz temizlik şampuanı saç derisi üzerinde su kullanmadan temizlik sağlıyor. Saç derisi üzerindeki fazla sebumu emerek temizliyor ve saça hacim veriyor. Her saç tipine uygun Klorane Kuru Şampuan’ın kullanımı pratik. Özellikle saçını sürekli yıkayamayan yoğun insanlar ve yatarak tedavi gören hastalar için harika bir çözüm.


Spor sonrası saçlarınızda bile etkili olan bu formül, birkaç gün boyunca saçlarınızı temiz ve taze gösterecek kadar güçlü.


Saç renginiz size özgüdür, kuru şampuanınız da öyle olmalıdır. Karşımızda Koyu Saç Tonları ve Açık Saç Tonları olmak üzere iki formül bulunuyor... Moroccanoil Koyu Tonlar İçin Kuru Şampuan, birikintileri ve kokuyu yok eden ultra ince, yağ emici pirinç nişastası içeriyor ve saçı anında temizleyip canlandırıyor. UV koruyucu, Argan yağıyla zenginleştirilmiş formülü anında parçalanarak kalıntı bırakmıyor  ve koyu tonların doğal zenginliğini koruyor.


Çok uğraşmadan yeni yıkanmış saçlara sahip olmak istiyorsanız, kuru şampuanda kült bir isim haline gelen Batiste’in orijinal formülü en garanti seçimlerden...


Güzel kokusunu çok beğendiğimiz Dove Refresh+Care hem ucuz hem de ambalaj olarak hafif. Yani istediğiniz zaman yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Her an ve her yerde saçınızı hacimli gösterebilir ve şekillendirebilirsiniz.


Pembe kil ile saçın yağını alan bu formül, saçları aynı zamanda Güneş’in  kurutucu etkisine karşı koruyor.


Ilık vanilya ve baharatlı misk aromalarıyla Elizabeth&James’in bu ürünü saçlarınıza iştah açıcı bir koku verecek.


Kuru şampuanların bıraktığı beyaz gölgeden şikayetçiyseniz Kerastase’ın tamamen transparan bir doku alan bu şampuanını denemelisiniz.


Bu şampuan, ince telli ve çabuk sönen saçlardan şikayetçi olanlara temiz bir görünüm verirken ultra hacim kazandırıyor. Toni&Guy Doğal Görünüm Veren Kuru Şampuan, özel formülü sayesinde sadece saçta biriken yağı anında emmekle kalmıyor, aynı zamanda saça dipten uca hacim veriyor. Zahmetsizce mat, dağınık ve doğal bir görünüm yakalamış oluyorsunuz. Farkı şu: diğer kuru şampuanların aksine sadece yağlı saç diplerine değil, temiz saça da dipten uca uygulanarak tüm saçı şekillendirmek için kullanılabilir.


99.8% doğal içerikli aerosol içermeyen toz formülü ile saçınızı anında canlandırıyor. Doğal toz tanecikleri yağı anında absorbe ediyor. 25 saf çiçek ve bitki özünden oluşan aroması ile saçınızı tazeliyor. 


Saçta biriken yağı emiyor. Saçları canlandırıyor ve hacim veriyor. İlk yıkadığınız günkü gibi canlı ve hareketli saçlar sağlıyor. Marketlerde bile bulabilme kolaylığı var ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.


İnce saçlarınızın gün boyunca sönük görünmesinden rahatsız oluyorsanız, saçlarınızın hacmini yenilemek için bu kuru şampuanı deneyebilirsiniz. Saçları daha havalı gösteren kuru şampuan, bir sıkışta yağları emiyor.


Kullanımı ile kuruluk karşıtı bakım uyguluyor. İçeriğinin özel yapısı sayesinde tüm saç tipleri için anında ferahlık verici bir etki sağlıyor. Sprey yapıya sahip olan bu ürün, saçlara ferahlatıcı ve rahatlatıcı etki sunuyor, saçlarda temiz bir görünüm sağlıyor. Farkı: Parlatıcı etkisi, saçlarda yüksek tutuş gücüne sahip olması ve saçları sertleştirmemesi aksine doğal bir yumuşaklık vermesi. Ayrıca 150 ml boyundaki ambalajı sayesinde rahatlıkla yanınızda taşıyarak istediğiniz zaman uygulayabilirsiniz.
 


Hacim veren özel formülü ile yağlanmış, sönük saçlarınızdaki fazla yağın giderilmesine yardımcı oluyor. Hoş kokusu ile 1 dakikada tazelenmiş, canlı ve dolgun saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Zengin koku çeşitliliğine sahip... Bloom Baby Bloom ile çiçeksi koku sevenlerin, Go Nuts With Coconut ile hindistan cevizi sevenlerin, It’s so High ile de fresh koku severlerin kalbini kazanacak.


Sloganları ‘bildiğiniz kuru şampuanları unutun!’ Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan özel formülüyle saçta beyaz kalıntı bırakmayarak saçınıza anında temiz ve ferah görünüm veriyor.  Yağ emici pirinç nişastasından yapılmış, içindeki pudra saçınızdaki yağa ulaşarak suya ihtiyaç kalmadan yağı emiyor. Yağlı saçlarla yakalandığınız yoğun günlerde bile saniyeler içerisinde temiz bir görünüme ulaşarak saçlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler