EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - SAÇ

En iyi 12 saç bakım serumu

Saçlarınızın sağlıklı ve göz alıcı bir şekilde uzamasına yardımcı olan 12 ürünü bir araya getirdik...

profil
BT Ekip
01.06.2021
En iyi 12 saç bakım serumu

Kimyasal veya mekanik aşınma nedeniyle zayıflamış olan saçların içindeki özü yeniden inşa ederek gücünü ve dayanıklılığını geri kazandırır. 230°C'ye kadar ısıya karşı koruma sağlar.  Saç tellerini güçlendirir ve dolgunlaştırır. Pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlar.


Q10 etkin seviyesi saç köklerini uyararak saç uzamasını etkileyen iki temel keratinin üretimini stabilize ederken, Nutrifiller yapısal boşlukları doldurarak saça gücünü yeniden kazandırır.  Chitosan ve Panthenol içeriği ile saç derisinin nemini dengeler, gerginliği azaltır ve saç derisinin doğal bariyerini geri kazanmasına yardımcı olur.


Saç bakım serumu kadar etkili olan bu ürünün 100% doğal içerikli formülü 5 farklı konsantre yağ içerir ve tüm saç tiplerini derinlemesine nemlendirir ve parlaklık katar. İhtiyaç duydukça kullanılabilen bu kür ile saç kaybolan nemi geri kazanır.


Kuru ve nemini kaybetmiş saçlar için özel olarak geliştirilmiş Hindistan Cevizi Yağı ve Amino Asit Kompleksi içeren formülü saçları besler ve yumuşatır. Saç telini güçlendiren bu serum ve saçın doğal parlaklığına kavuşmasını sağlar. Yoğun nemlendirme sağlar. Kırık saç uçlarını onararak, saç görünümünü düzeltir. Kuru ve nemini kaybetmiş saçlar için günlük kullanıma uygundur. Saçı ağırlaştırmaz. Hayvansal kaynaklı bileşenler içermemektedir. %100 vegan içeriği uluslararası akredite laboratuvarlarda kanıtlanmış ve sertifikalandırılmıştır.


Mutis Saç Bakım Serumu zengin botanik içeriği sayesinde saçlara derinlemesine nüfuz eder. Günlük kullanımda saçın daha hacimli görünmesini, göz alıcı bir parlaklık kazanmasını sağlar. Düzenli kullanımda saç yoğunluğunu arttırır, hızlı uzamasına yardımcı olur. Bileşimindeki procopil ile, yıpranmış saç uçlarının yeniden yapılanmasını sağlarken saçı dış etkenlere karşı korur. İçeriğindeki bitkisel protein ve minarellerle saçları besler.


Saç bakım serumu kadar etkili olan bu üründe A ve E vitaminleri, argan yağı, zeytinyağı, ipeksi yumuşaklık katan, doymuş yağ asitleri açısından zengin Hindistan Cevizi yağı, saçları besleyen tatlı badem yağı, nemlendirici Shea yağı, saçı kökten güçlendiren biberiye yağı, dengeleyici Ylang Ylang ve besleyici lavanta yağı bulunuyor. Bu bakım yağı renklendirme, ısıyla şekillendirme ve yıpranmanın bir sonucu olarak saçınızdaki hasarlı bağları kalıcı olarak yeniden oluşturur.


Saç kırıklarının tamir edilmesini sağlar. Saçlarınızın yumuşak ve parlak olmasını sağlar. Yüksek ısıya ve neme karşı saçlarınızı korur. Kuşburnu yağı ile saçlarınızı yeniler ve korunmasına yardımcı olur. Ebegümeci, hatmi ve calendula özleri ile saçlarınızın onarılmasına yardımcı komplex içerir.


Saça tüm ihtiyacı olan bakımı sunan kırılma karşıtı serumun formülündeki Organik Agav, saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur. Organik Jojoba yağı ise; saç tellerinin onarılmasını sağlar, saçın kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur. 230 dereceye kadar saçları ısıdan korur.


Taranması zor, kuru ve hasar görmüş saçları korur. Saç kırılmalarını önlemek ve yapılandırmak için enzimlerden oluşan bakım bileşeni, ilk kullanımdan itibaren gözle görülür fark yaratır.  Sod enzimi, pamuk çiçeğinden elde edilen enzimler ve küçük tahıllar sayesinde saçı en iç katmanına kadar besler ve yapılandırır. 5.0 pH değeriyle cildi yormaz.


Makademya yağı ile keratin içeren, yoğun nemlendirici ve onarıcı saç bakım serumu, işlem görmüş ve yıpranmış saçlar için geliştirilmiştir. İşlemlerden dolayı yıpranan, zarar gören ve canlılığını kaybeden saçların onarımını sağlar. Canlı ve sağlıklı görünümü geri kazandırır. İçerdiği özel aktiflerden oluşan kompleks onarıcı tabaka oluşturur ve saçları çevresel hasarlara karşı korur. Elektriklenme ve kabarmayı önler.


Argan yağının içeriğinde bulunan Omega 9, Omega 3 ve E vitamini ile saçı kökten uca besler, güçlendirir ve hızlı bir şekilde uzatırken saçların kırılmasını önler. Saçı doğal olarak nemlendirir, karışmasını engelleyerek taramada kolaylık sağlar. Özellikle uzun saçlarda saç taramada ve kurutmada meydana gelecek koparak dökülmeleri en aza indirger. Zor şekil alan saçları kolaylıkla şekillendirmeye yardımcı olur. Saçları UV ışınlarından gelen zararlı etkilere karşı korur. Aşırı yağlanan saçlarda sebum seviyesini dengeler.


E vitamini zengini Fas Argan yağı ve ipek özütü içeren formulü ile, özellikle kuru, yıpranmış, kırılgan ve solgun saçlarınızı sağlıklı, parlak ve ışıl ışıl görünüme kavuşturan muhteşem bir saç bakım serumu...

Bonus: Herkesin bilmesi gereken 5 doğal saç bakım formülü


Önceki ve Sonraki
Haberler