GÜZELLİK - SAÇ

Çevre dostu kozmetik markası Foamie her ihtiyaca özel sürdürülebilir ürünler sunuyor

Ürün fonksiyonelliğini etkilemeden dünyamızı plastik kirliliğinden koruma ve bilinçli su tüketimi fikriyle yola çıkan Foamie, her aşamasında tamamen doğa dostu materyaller içeren kozmetik ürünlerinin var olabileceğini dünyaya kanıtlamayı amaçlıyor. Genç bir ekip tarafından 2018’de Almanya’da piyasaya sürülen marka, çevre dostu çözümler sunarken banyo rutininizi yeniden şekillendiriyor

profil
BT Ekip
05.06.2024
Çevre dostu kozmetik markası Foamie her ihtiyaca özel sürdürülebilir ürünler sunuyor

Birbirinden nefis kokularıyla saçınıza ve cildinize kalıcı etki bırakan ürünler sunan Foamie; yenilikçi tasarımlar, samimi iletişim ve besleyici ürün formülleri sayesinde dünya çapında kullanıcıları tarafından hızla sevildi.

Katı şampuan, katı saç kremi, yüz ve vücut barları, nemlendirici vücut balmları ve alüminyum içermeyen deodorantlarından oluşan ürün seçkisi ile tamamen sürdürülebilir ve doğa dostu bir bakım rutini oluşturmanıza katkı sağlayan markanın ürünleri %100 plastiksiz ve neredeyse su kullanılmadan üretiliyor. Ürünlerin formülasyonları ise çok hafif ve günlük kullanıma son derece uygun. Doğal içeriklere dayanarak formüle edilen içerikler, üstün sonuçlar için bilimsel olarak optimize ediliyor. Katı ürünlerinde bulunan ip askıları ve kullanılacak bölgeye özel ergonomik tasarımı sayesinde de hijyen ve kullanım kolaylığı sağlıyor. 

Foamie’nin %100 plastik içermeyen, vegan katı şampuanları sürdürülebilir bir deneyimin yanı sıra hem kokuları, hem renkli paketleri, hem de optimize edilmiş formülleri ile saçlarınızda eksiksiz ve geleneksel şampuanlardan farksız bir bakım deneyimi sağlıyor. Katı şampuanlar sabun içermiyorlar ve sabun değiller. Cilt ve saç pH’ına uyumlu olduğundan sabunlardan daha nazik temizliyor, cildi ve saçı kurutmuyor. 

Foamie Katı Şampuan: Farklı saç tiplerine uygun çeşitleri ile etkili, katı yapısı ile uzun süreli kullanım sağlar. İp askısı sayesinde banyo yüzeyine değmeden, asılarak kullanılabilir. Ergonomik yapısı sayesinde ise kullanım kolaylığı sağlar.

Foamie Katı Saç Kremi: Normal saçlar için uygundur. İçerdiği buğday proteinleri ve Hindistan cevizi yağı sayesinde saçların güçlü, esnek ve ekstra parlak olmasını sağlar.

Foamie Yüz Temizleme Barı: İçerdiği aktif kömür ve çay ağacı yağı ile cildinizin nazikçe temizlenmesini sağlar. Katı yapısı ile uzun süreli, ergonomik ve yüz kıvrımlarına uyumlu yapısı ile de kolay bir kullanım sunar.

Foamie Katı Vücut Yağı: İçeriğindeki yağlar ve bitki özleri ile cildinize yatıştırıcı bir bakım ve yoğun nemlendirme sağlar. Katı yapısı sayesinde dökülme riski yoktur ve hızlı bir kullanım sunar.

Foamie Katı Deodorant: Özel koku teknolojisi, besleyici ve magnezyum etkili formülü ile vücut kokusuna karşı 48 saat boyunca koruma sağlar. Alüminyum içermez.

Kids 2in1 Bar: Foamie’nin mangolu ve çilekli katı şampuan ve duş jeli setleri; çocuklar için plastik içermeyen bir eğlenceli bir banyo anı sunuyor. İnce yapısıyla köpüklü yumuşak ve nazik temizlik sunan settler; organik yağlar, nemlendirici aloe vera ve provitamin B5 ile hassas çocuk cildi için özellikle yumuşak olarak üretiliyor. Daha iyi bir bakım için besleyici bileşenler içeren, 3 yaşından büyük çocuklar için uygun olan ve eğlenceli tasarımlara sahip setlerdeki ürünlerin tutuşu son derece kolay ve asmak için ipleri bulunuyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog