EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - SAÇ

4 pratik saç bakım önerisi

Hepimizin mutlaka kötü saç günleri oluyor. Ya o sabah şekil almıyor ve yatışmakta inat ediyor ya da akşam yıkanmaya üşendiğiniz için sabaha kadar yağ seviyesi tavan yapmış oluyor. Nilay Yalçınkaya böyle durumlar için kurtarıcınız olacak saç bakım önerilerini bir araya getirdi.

profil
Nilay Yalçınkaya
08.02.2019
4 pratik saç bakım önerisi

Saçlarınızı yıkamaya zaman bulamadığınız günlerde, durumu kontrol altına almak için hemen kuru şampuan desteğine başvurun.  Saçlarınıza hacim verecek ve yağlı görünümün azalmasına yardımcı olacak bu kurtarıcı ürünlerle güne devam edebilirsiniz. Başınızı öne eğip saç diplerinize 20 cm kadar uzaklıktan sıkın ve ellerinizle karıştırın. Voila!

4 pratik saç bakım önerisi

Kötü saç günlerinin en kurtarıcı modelleri arasında kesinlikle sıkı toplanmış, net topuzlar geliyor. Saçlarınızı isteğinize göre tepede at kuyruğu,yarım ya da ensede toplayın. Sonra tel tokalarla kendi etrafında dolayıp tutturun ve spreyle sabitleyin. İsterseniz minik taşlı tokalarla süsleyebilirsiniz.

4 pratik saç bakım önerisi

En kolay ve son yılların en trend saç modellerinden olan örgüler, her an her koşulda iyi görünmenize yardımcı olacak. Saç spreyi ya da kuru şampuanla canlandırıp hacimlendirdiğiniz saçlarınızı geniş bir şekilde örüp yanınıza alabilirsiniz. Bu pratik modeli ister gece ister gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

4 pratik saç bakım önerisi

Saçlarınızı yıkayıp şekillendirici bir köpük sürerek ellerinizle şekillendirin. Hatta saç kurutma makinenizin vigo başlığıyla birkaç dakika kurutursanız çok daha iyi bir sonuç alabilirsiniz. Deniz suyu spreyleri de bu konuda oldukça işinize yarayacak. Saçlarınızı nemlendirecek kadar sıkın ve kendi halinde kurumaya bırakın.

4 pratik saç bakım önerisi
Önceki ve Sonraki
Haberler